Hogy ne csak tökéletes fotósok tökéletes felszereléssel készült képei legyenek itt, én csináltam hagyományos módon, kormozott lencsével egy vivitar zoom obival pár képet::D:D:D
Na én is megcsináltam ugyanezeket a képeket, teleszkop felállít, gondoltam nem kell sietni, gép feltesz, szépen késleltetéssel lövogetem a képeket 10 mp, akkor még a wi-fi eszembe sem jutott, olyan 10%-nál mit látok, áthalad egy repülőgép, de mire nyomtam, letelt 10mp, még a kondenzcsikot sem sikerült felfedezzem. Aztán bekapcsoltam a WiFi-t, de persze akkor már minek. Jó kép lehetett volna, na majd megcsinálom PS-sel.:)