Egyébként a legócskább ballib szövegek egyike ez a megosztott, kettészakított családos duma. Miközben a legtöbb közösségben pont a ballibek azok, akik képtelenek elviselni a másik oldal véleményét. Te is csak azért nyitsz topikot, hogy az első, tiedétől eltérő vélemény után belehányhass az éterbe.
Fölösleges édesanyázós dimenzióra váltani. Tettél egy hülye általánosító kijelentést a családokra, amely értelemszerűen csak akkor vehető komolyan, ha tudsz rá példát mondani. Miután nem tudtál példát mondani, ebből logikusan következett, hogy a te családodban tapasztaltál ilyet.