Keresés

Részletes keresés

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.01.01 -2 0 158

Amerikában azt mondták nekik, hogy először a tv-t kell elfoglalni, de nem az rtl-t!!!!!

Falk,a vezér Creative Commons License 2019.01.01 0 0 157
Előzmény: Törölt nick (154)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.01.01 -2 0 156

Közben meg az ECHO prömierplanba tette ki:))))

Előzmény: Törölt nick (153)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.01 0 0 155

Erdély, Szerbia, Svábisztánia ...

Melyiket válasszam???!

Előzmény: Alf,a hím (150)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 154

Igen, ha oda mentek volna, az egész ország röhöghetett volna rajtuk.

:))

Előzmény: Törölt nick (153)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.01 0 0 153

Ezt már pedzegetik egy ideje.

És van is benne vmi!!

Előzmény: Törölt nick (146)
mávtelep2 Creative Commons License 2019.01.01 0 0 152

B.U.É.K   !

E.E.PÓ Creative Commons License 2019.01.01 0 0 151

Akkor minek?

Előzmény: nagyanyo5:0 (149)
Alf,a hím Creative Commons License 2019.01.01 0 0 150

Legfeljebb meg sem áll ősei földjéig.

Előzmény: Törölt nick (148)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.01.01 -2 0 149

Esetleg az atv-ben!!!!!! Pedig azokban se kerítés, se lépcsőkorlát, se zárt ajtók:DDDDD

Előzmény: E.E.PÓ (147)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 148

Én meg inkább elmegyek a komcsi-ballib Angliába.

 

Csak igyekezz, mert a Brexit után lehet, hogy nehezebb lesz.

Előzmény: Törölt nick (136)
E.E.PÓ Creative Commons License 2019.01.01 -1 1 147

Előzmény: Törölt nick (146)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.01 -2 2 146

Viszonyitásként Magyarország messze legnézettebb televíziója a Magyar RTL Zrt 

 

Akkor miért nem ott akarták beolvasni a pontjaikat Ágicáék? Csak, hogy mindenkihez eljusson...

:))

Előzmény: Ebrodo (120)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.01 0 0 145

Tudom.

Érzem a szeretet, törődést! 😂

Előzmény: röptet és kikacag (143)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.01.01 -2 0 144

Minden ok, csak a civilhetes nem:((((((

Előzmény: Törölt nick (142)
röptet és kikacag Creative Commons License 2019.01.01 0 0 143

Hiányoztál volna...:-)

Előzmény: Törölt nick (140)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.01 0 0 142

Gondolom ezzel a kis törtenettel is minden ok. narancsosok?

Titeket az se zavarna, ha viktorviktor naponta bekopgtatna hozzátok akamizsnáért, mert emlőrincznek kell egy új yachtra ...

 

https://civilhetes.net/ettol-kinyilik-a-bicska-elinteztek-hogy-a-ket-fo-fideszes-cegenek-2019-ben-mar-adoznia-se-kell?fbclid=IwAR3ea64X3RYXAyKl0DvwiOLQMAefEMzRFDvki10odbP3DOlOVWnDTdBqAr8

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.01.01 -2 0 141

Vigyáznia kell neki, mert az angolok kihajtották az összes hajót, vigyázni a csatornára!!!!!

Előzmény: Árpádné,Pehely (137)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.01 0 0 140

Nyugodj meg, az ottani lesz az itteni!

Előzmény: röptet és kikacag (138)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 139

Tegnap rengetegen voltatok az utcákon:DDDDD

Előzmény: Törölt nick (136)
röptet és kikacag Creative Commons License 2019.01.01 0 0 138

Sok sikert az ottani fórumozáshoz!

Előzmény: Törölt nick (136)
Árpádné,Pehely Creative Commons License 2019.01.01 0 0 137

Én meg inkább elmegyek a komcsi-ballib Angliába.

 

 

 

A nap kérdése, hogy melyik ország heveri ki előbb ezt a csapást, ahonnan távozol, vagy ahová menni készülsz?

Előzmény: Törölt nick (136)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 136

Nagy igazságaid vannak.

 

Teny, nem láttok ki viktorviktor s.ggéből!

 

De megkérdeznélek:hány muzulmán települt be ide az elmúlt éveben, mióta a narancsültetvény kormányoz? És azelőtt?

Vagy mesélj azokról az arabokról, keletiekről, oroszokról, ukránokról, akiknek a gazdát adott jópénzért útlevelet a junijjoba!

 

A.nemi identitás az nem egy olyan valami, ami már eleve itt van?

Azokat úgy hozzák be csomagba rejtve?

 

Ha te ebben a posványban jól érzed magad, akkor kedves egészségedre, maradj, és minden bihepi!

Én meg inkább elmegyek a komcsi-ballib Angliába.

Előzmény: tejet iszok és pipázok (37)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 135

Én nem vagyok rasszista, a csokit jobban szeretem:)))))

Előzmény: Árpádné,Pehely (134)
Árpádné,Pehely Creative Commons License 2019.01.01 0 0 134

Ugyan. Olyan vagyok, mint egy lájtos eperfagyi:)

Előzmény: nagyanyo5:0 (133)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 133

BUÉK:)))) És főleg keményen:))))) Ezekkel nem lehet cicózni!!!!!

Előzmény: Árpádné,Pehely (131)
Árpádné,Pehely Creative Commons License 2019.01.01 0 1 132

Egyébként a legócskább ballib szövegek egyike ez a megosztott, kettészakított családos duma. Miközben a legtöbb közösségben pont a ballibek azok, akik képtelenek elviselni a másik oldal véleményét. Te is csak azért nyitsz topikot, hogy az első, tiedétől eltérő vélemény után belehányhass az éterbe.

Előzmény: Törölt nick (130)
Árpádné,Pehely Creative Commons License 2019.01.01 0 0 131

Fölösleges édesanyázós dimenzióra váltani. Tettél egy hülye általánosító kijelentést a családokra, amely értelemszerűen csak akkor vehető komolyan, ha tudsz rá példát mondani. Miután nem tudtál példát mondani, ebből logikusan következett, hogy a te családodban tapasztaltál ilyet.

Előzmény: Törölt nick (130)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 130

A család nem lett kettészakítva!

Mentek, mert úgy  érezték, h menniük kell. És jól tették.

 

De te édesanyád hátan lovagolj, mert ö a tiéd!!

Előzmény: vásárhelyi lendület (32)
Árpádné,Pehely Creative Commons License 2019.01.01 0 0 129

A tényekkel mindig az a probléma, hogy nehezen cáfolhatók. Röhögni lehet rajtuk, meg tagadni is. Cáfolni már nehezebb.

Előzmény: Törölt nick (127)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!