Keresés

Részletes keresés

zardani Creative Commons License 2008.01.27 0 0 29

Sziasztok!

 

Maine coon kiscicát keresek megvételre, ha lehet 3-hónapos korig.

jegesbocs Creative Commons License 2008.01.22 0 0 28
Szegény MC cica, valaki biztos keresi, nagyon kulönleges a színe is. Ha nem laknék a világ végén ... ....  
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.21 0 0 27
Képek lemaradtak :)

cicus
Előzmény: Törölt nick (26)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.21 0 0 26
Sziasztok!

Pátyon lakunk kertesházban, és úgy egy hónapja feltünt egy gyönyörű maine coon cica a környéken. Akkortájt tűnhetett el valahonnan, mivel szőre tökéletesen ápolt volt. Mindenkit kérdezgettünk, hogy vajon honnan tűnt el, de sajnos nem került elő a gazdi. Az eltelt egy hónap nagyon megviselte :( sántít az első lábacskájára, és az orrán is van nyoma a kemény télnek. A férjem nem engedi, hogy befogadjuk, pedig látszik, hogy nagyon nagy szüksége lenne szerető gazdira. Amúgy nagyon barátságos, és beszédes :) Olyan 2-3 éves lehet, a nemét nem néztem. Tudom, hogy sok rajongója van ennek a fajtának, így ha valaki szeretné Őt, akkor biztos, hogy egy nagyon hálás egy gyönyörű cica találna gazdira.
Teszek fel képet, ha valaki úgy érezné, hogy tudná szeretni, akkor hívjon fel :) Én begyűjtöm, és akár itt Pátyon, vagy Budapesten meg tudjuk oldani a cica szállítását.

Szilvia (0620/9854-555)
jegesbocs Creative Commons License 2008.01.14 0 0 25
Írjatok már a Maine coon-otokról, elvégre ezek olyan különleges cicák!
lengyelgabo Creative Commons License 2007.12.21 0 0 24
www.faircoon.com Bocsi, tényleg lemaradt...
Előzmény: jromi (23)
jromi Creative Commons License 2007.12.19 0 0 23
?? mi a weboldal - azt itt nem írod, hol lehet látni .. Tedd már be a linket.. 
lengyelgabo Creative Commons License 2007.12.18 0 1 22
Sziasztok,

született nálunk HÁROM maine coon csaj: 1 vörös-csíkos, 1 klasszikus sötét fehér mellénnyel és papuccsal és 1 vörös-sötétbarna,amolyan ősz színű. Gyönyörűek, 4 hetesek. Baráti áron (60E), jó gazdinak részletre is, ha imádja. Most még csak 4 hetesek, karácsonyra még nem vihetőek el, majd csak január végén. De addig is látogathatóak bármikor. :)
Érdeklődni telefonon: 06 20 5919917 vagy a lengyelgabi@gmail.com e-mailen lehet.

A weboldal a tavalyi alom óta nem volt frissítve, de nemsokára felkerülnek az új képek :)

ursulascoon Creative Commons License 2007.12.17 0 0 21

Sziasztok!

 

Szerintetek van jelentőssége annak, hogy hányszor párzik a kandúr meg a nőstény egy tüzelés alatt? Mármint kismacskák számát illetően. Hallottam olyat, hogy az a jó ha sokszor de olyat is, hogy tök változó...

tmarcella Creative Commons License 2007.12.10 0 0 20

Sziasztok!

Fedező kandúrt keresek törzskönyves maine coon lánycicámnak.

Esetleg ha valakit tudtok, írjatok a hiza@freemail.hu email címre.

Köszönöm

CitCat Creative Commons License 2007.11.15 0 0 19
nagyon szépek mind a 4-en!!!! :DD jó kis csapat :o)
Kérdés: az ölyv hogy viszonyúl Dakotához?
Előzmény: Dakota mc (16)
jromi Creative Commons License 2007.10.24 0 0 18
Dakota: a MC nem kergeti a madarakat? Ölyvet még nem is láttam ilyen közelről.
jromi Creative Commons License 2007.10.24 0 0 17

Dakota! Hú de győnyörű a cicád, szép a szinösszeállítása! + papagáj + kutya kész öröm lehet !! Egy skótjuhász illene még a képbe! 

Dakota mc Creative Commons License 2007.09.29 0 0 16

...ugy néz ki, sikerült összehoznom a képeket. Szóval mi egy nagy család vagyunk. Dakota cica, Kleó a belgajuhász kuty, Kópé a papagály és Bazz az ölyv, bár ő általában kint van a röpdélyébe.

 

Dakota és Kleo Dakota és Kleó

 

Dakota és Kópé Dakota és Kópé

 

Dakota és Bazz Dakota és Bazz.

Dakota mc Creative Commons License 2007.09.29 0 0 15
DAkota és Kópé.
Dakota mc Creative Commons License 2007.09.29 0 0 14

Szisztok! Ő Dakota az én másfél éves nöstényem. Van neki két madár társa, meg egy kutyája... A legszebb, hogy az egész "bagázs" tökéletes harmoniában él együtt.Dakota Kleóval a belgajuhászommal

Dakota és Kleó a belgajuhászom

jromi Creative Commons License 2007.08.08 0 0 13
cica
jromi Creative Commons License 2007.07.04 0 0 12

A cicánk:

 

jromiskolc Creative Commons License 2007.07.04 0 0 11

Tényleg nagyon játékos a MC , egy parafadugóval képes eljátszani.

Nagyokat tud ugrani, ha megijed valamitől, plz ajtól.

jromi Creative Commons License 2007.07.04 0 0 10

Nagyon szép és különleges cica a Maine Coon .

Galadriel egyenesen gyönyörű.

IW-Emily Creative Commons License 2006.09.08 0 0 9
Itt sok mindent megtudhatsz, sőt be is szerezhetsz sajátot:

www.csakscoon.hu
Előzmény: Pellegrin (3)
CitCat Creative Commons License 2006.05.24 0 0 8
És végűl Hassan :o)))
Előzmény: CitCat (7)
CitCat Creative Commons License 2006.05.24 0 0 7
Szia!

Én is bemutatom az én cicáimat :o)))
Réka:
Előzmény: vivi.g (6)
vivi.g Creative Commons License 2006.01.26 0 0 6

Galadriel is ezüst cirmos!:)

Pontosabban ezüst kl. (klasszikus) cirmos.:))

 

Ugyanúgy működik mint bármelyik cica!:)

Prémium kajákat érdemes neki adni,de amitől nem beteg azt is lehet.

Nagyon barátságos,emberszerető cica.Sokat játszik,tanulékony.

Igénye a lakásban egy fekvőhely, macska wc, kaparófa, kajás és vizes tál, és bármi amivel játszhat.:))

 

Még ha ezsembejut valami írok!

Előzmény: sityek72 (4)
vivi.g Creative Commons License 2006.01.26 0 0 5
Nekem csak egy cicám van!:)
Előzmény: Pellegrin (2)
sityek72 Creative Commons License 2006.01.26 0 0 4
Szia vivi.q ! Már van egy ezüst cirmos macsunk , tetszik a tiéd is . Amit tudni szeretnék : természete , igényei , ára stb ... Várom válaszodat !
Előzmény: vivi.g (1)
Pellegrin Creative Commons License 2006.01.25 0 0 3

Valamit tessék már írni is róluk! :)

(Pl. természet, étvágy, stb)

Pellegrin Creative Commons License 2006.01.24 0 0 2
Szép titák! :)
Előzmény: vivi.g (1)
vivi.g Creative Commons License 2006.01.21 0 0 1
vivi.g Creative Commons License 2006.01.21 0 0 0
Heartbreaker's Galadriel

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!