Pátyon lakunk kertesházban, és úgy egy hónapja feltünt egy gyönyörű maine coon cica a környéken. Akkortájt tűnhetett el valahonnan, mivel szőre tökéletesen ápolt volt. Mindenkit kérdezgettünk, hogy vajon honnan tűnt el, de sajnos nem került elő a gazdi. Az eltelt egy hónap nagyon megviselte :( sántít az első lábacskájára, és az orrán is van nyoma a kemény télnek. A férjem nem engedi, hogy befogadjuk, pedig látszik, hogy nagyon nagy szüksége lenne szerető gazdira. Amúgy nagyon barátságos, és beszédes :) Olyan 2-3 éves lehet, a nemét nem néztem. Tudom, hogy sok rajongója van ennek a fajtának, így ha valaki szeretné Őt, akkor biztos, hogy egy nagyon hálás egy gyönyörű cica találna gazdira. Teszek fel képet, ha valaki úgy érezné, hogy tudná szeretni, akkor hívjon fel :) Én begyűjtöm, és akár itt Pátyon, vagy Budapesten meg tudjuk oldani a cica szállítását.
született nálunk HÁROM maine coon csaj: 1 vörös-csíkos, 1 klasszikus sötét fehér mellénnyel és papuccsal és 1 vörös-sötétbarna,amolyan ősz színű. Gyönyörűek, 4 hetesek. Baráti áron (60E), jó gazdinak részletre is, ha imádja. Most még csak 4 hetesek, karácsonyra még nem vihetőek el, majd csak január végén. De addig is látogathatóak bármikor. :) Érdeklődni telefonon: 06 20 5919917 vagy a lengyelgabi@gmail.com e-mailen lehet.
A weboldal a tavalyi alom óta nem volt frissítve, de nemsokára felkerülnek az új képek :)
Szerintetek van jelentőssége annak, hogy hányszor párzik a kandúr meg a nőstény egy tüzelés alatt? Mármint kismacskák számát illetően. Hallottam olyat, hogy az a jó ha sokszor de olyat is, hogy tök változó...
...ugy néz ki, sikerült összehoznom a képeket. Szóval mi egy nagy család vagyunk. Dakota cica, Kleó a belgajuhász kuty, Kópé a papagály és Bazz az ölyv, bár ő általában kint van a röpdélyébe.
Szisztok! Ő Dakota az én másfél éves nöstényem. Van neki két madár társa, meg egy kutyája... A legszebb, hogy az egész "bagázs" tökéletes harmoniában él együtt.