Keresés

Részletes keresés

Hacsek Creative Commons License 1999.11.05 0 0 250
Télleg? Járt ilyen nevű a Trefortba?
Szegényke, most elég sz@r lehet neki!
Előzmény: evad (248)
tosh Creative Commons License 1999.11.05 0 0 249
evad,

jujj, bocs, istenem, ne, pedig du. van es aludtam is sokat. illllyet kihagyni, pedig a labda magas volt es jol fel is adtad.

well, nem tudom. de a kerdes jogos. ismer(t)em jol, kozgaz volt neki sokaig, azon belul is a kozgaz-szak (tehat nem a gazdalkodasi). aztan kepszunet...valami osztondij talan...de tobb nem ugrik be.

viszont hallottam egy tortenetet, hogy bizonyos osztalybulin bizonyos ember(ek)nek a szemebe maro dolgokat logybolt (alkoholt?)...tehat a viszki nem allt tole tavol. de errol majd mesel blueye, ugye?

evad, te jo vagy, bocs ezert az ertetlensegert (ala 243)

tosh

evad Creative Commons License 1999.11.05 0 0 248
Jó.
Akkor.
Mi lehet azzal az Ambrus Attilával, a Szilof osztályába járt 80-88 között.
kékszem csak tudja.
Hacsek Creative Commons License 1999.11.05 0 0 247
Mér, lehet vele valami?
Előzmény: evad (246)
evad Creative Commons License 1999.11.05 0 0 246
De.
Még egyszer.
Ha már „A” (mármint osztály), és ha már pia, akkor mi lehet a „Viszkissel” (A.A.)?
Előzmény: tosh (245)
tosh Creative Commons License 1999.11.05 0 0 245
nem tom, de nem volt trefortos :)
evad Creative Commons License 1999.11.05 0 0 244
Ha már A, és ha már pia.
Télleg. Mi lehet a „Viszkissel”?
tosh Creative Commons License 1999.11.05 0 0 243
evad

a ps: igen...de ne teregessunk ki neveket.

az aldojat: mittomen mije van neki (HM), de hatha mindent ra akarunk kenni (megha par dolgot jogosan is).

evad Creative Commons License 1999.11.05 0 0 242
Kommunista múlt??!!
Az áldóját!

ps.
Vörös??!!

tosh Creative Commons License 1999.11.05 0 0 241
a HM-rol (es akkor itt es most nem a miniszteriumrol van szo): ezt blueye (majd eccer melyen a szemedbe nezek, mert nem emlexem, hogy blu-e a ye) a HM pozitivumakent kell felfogni, mert hat HM a tarskapcsolataiban is a radikalisat kepviselte...gondolom, reszben ezert is volt allamtitkar az antalljozsi alatt vagy mi a szosz. keretik reagalni, es a kommunista multat is kibeszelni.

tosh

ui.: a peras es a slivovica? hmmm...

evad Creative Commons License 1999.11.05 0 0 240
Állat! Menjé aludni! Mongyá le!
evad Creative Commons License 1999.11.05 0 0 239
kiderülöd=kikderülöd
evad Creative Commons License 1999.11.05 0 0 238
Jól van gyerekek. Kezdünk alakulni.
blueye! Kit fedeztél még föl rajtam kívül a 80-88 közötti időből?
1ébként emléxem az esetre, nagyon izgi volt. Mindez azért, mert VB-vel versenyt próbáltunk inni slivovicailag. Azóta se bírom a szagát. Nem VB-nek, hanem a slivovicának.

Hacs! Te jól kikderülöd a kimoderálást, de. Honnan a fenéből tudjuk mi, hogy HM és SH? Látta őket vki együtt?

Hacsek Creative Commons License 1999.11.05 0 0 237
Ha SH-ra gondolsz, igaz volt.
De te fiúval mentél kézenfogva?
Előzmény: Szezso (235)
blueye Creative Commons License 1999.11.04 0 0 236
Szerintem is vizet prédikált, de bort ivott. Amúgy én is hallottam ilyen story-kat, de ha jól emléxem mikor én akkora lettem, hogy ilyesmin kaphatott volna már nem volt a suliban, a Te eseted mikor történt?
Előzmény: Szezso (235)
Szezso Creative Commons License 1999.11.04 0 0 235
Ti nem szenvedtetek a Honti prűdsége miatt. Emlékszem egy reggel a Múzeum kert mellett menteünk egy osztálytársnőmmel kézenfogva a suli felé, amikor ő kiugrott a Trabijából és ott az utca közepén vagy 10 percig prédikált arról, hogy milyen csúnya dolog is ez. Pedig a kocsiban ott ült bent az a tanárnő, akivel a pletyka mindig összeboronálta. Az igaz volt szerintetek?
blueye Creative Commons License 1999.11.04 0 0 234
Kissé késve reagálok erre, s lehet, hogy egy kicsit off, de tanúsíthatom, hogy evad nem meleg. Egy kellemes buli vége felé, egy népszerű évfolyamtársnőnk lakásán enyelgett egy hölggyel tőlem 1 méterre, félreérthetetlen poziban. (evad, emlékszel utána arra a kis "baleset"-re?) Amúgy úgy látom egyre többen vagyunk itt a 80 - 88 közötti időből (méghozzá osztály s évfolyamtársaimat fedezem - fedeznek fel). Kis adalék a torna - kémia megbonthatatlan egységéhez: egyszer egy fél kosáredzés is elmaradt egy hasonló szertárban folyó action miatt, pedig a kosáredzés az szent dolog volt... Amúgy ffi társak őszintén, a kémia tanárnő igen csinos volt! Ill. a korábban említett Ruzsonyi tanárnő (orosz) is. De kár, hogy akkor olyan "nagyon" fiatal voltam.
Előzmény: evad (221)
evad Creative Commons License 1999.11.04 0 0 233
Gratulálok! :(
Hacsek Creative Commons License 1999.11.04 0 0 232
karlsruhe Creative Commons License 1999.11.04 0 0 231
De a hetvegen megkerdezem a baratnomet. ot 98-ban meg tanitotta.

karlsruhe

karlsruhe Creative Commons License 1999.11.04 0 0 230
Szeva!

Azt hiszem, most pont a Böddine a zigazgato.
de lehet hogy rosszul emlekszem, mert en vegig Lenard ig. ur alatt voltam trefortos.

Adalek: a Lenard unokaoccse az osztalytarsam volt, a Böddine lanya meg a parhuzamos c-be jart.

spirarol nem tudok semmit/nem tanitott/

karlsruhe

Hacsek Creative Commons License 1999.11.04 0 0 229
Mióta a kedvencrendszer van a tasztalon, szerintem az dönti el egy topic sorsát hosszú távon, hányan veszik fel a listájukra.
Előzmény: tosh (228)
tosh Creative Commons License 1999.11.04 0 1 228
jaj, kosz...bocs,hogy ilyen fontos neveket elfelejtek...meg bocs, hogy a mission nem jott ossze es a masodik oldalrol kezdtunk ma is.

egyszer en is lattam, hogy glatz papa es evike a tornaszertarbol jottek ki, raadasul a tornaora kezdete utan 4 egesz perccel, ami fent nevezett tornatanarra nem jellemzo (mindig minden katonas rendben, pontosan, szepen, ahogy a csiga megy a stegen) es mindketto feje voros volt, olyan felizgulasos, de legalabbis felizgulas utani...lehet, hogy egy fujomunka (es akkor ezt nem forditom angolra), de lehet, hogy csak a kosarlabda sargas anyaga kemiajanak megbeszelese esett meg. na, ennel rosszindulatubb kevesbe lehetek, whoops.

a kerdesem meg mindig spira veronika miben/hollete.

Hacsek Creative Commons License 1999.11.04 0 0 227
Tosh!
Bele a fejedbe: Csobod Éva.
Előzmény: tosh (226)
tosh Creative Commons License 1999.11.03 0 0 226
latom szenvedtek, szoval akkor hogy bentmaradjunk az elso szazban elmondom:
dr boddine dr schroth dr agnes dr (ahogy mi hivtuk a kis kemikust) valami iszonytato modon beskatulyazta a nepeket (legalabbis az en koromban) kb. a 0. dolgozatirasunk elott (biztosan fajra, nemre, hajra, szemre, szagra, szarmazasra valo tekintettel) es akkor ehhez rohadtul ragaszkodott is ugy kb. vagy 3 even keresztul (vagyis vegig). jellemzoen ha valaki a "szar" kategoriabol jot irt / felelt akkor az "...biztosan puskaztal lanyom / fiam...vagy sugtak..." es vs.
es a kemiat azt valahogy nagyon nem sikerult neki a nem orvos vagy vegyeszmernok jeloltek fejebe beleoktatni. jellemzoen azt sem tudta, hogy olyan, hogy foszforsavcianiddimetilamidetileszter az letezik-e vagy sem. lehet, hogy csipte a csoret az is, hogy jeles kolleginaja (glatz papa noje, a kemiatanar, akinek a nevet meszes agyamban mar homaly fedi) tartotta mindig a tv-ben a felvetelik utani megoldo-lecket es az ez altal fellepo frusztraciot a tanev soran levezette rajtunk. maris tul sok idot vesztegettem erre.

korner mamarol sokkal jobb velemennyel vagyok. vagyis ez a dolog itt erdektelenne is valik.

aki engem erdekel, az a spira veronika. a korabban pedofilkent titulalt palyatarsa, szinten fantasztikus magyar tanar (szinten sajat kutfobol, ala sipos)...es egy bizonyos arany janos verset sosem tudott siras nelkul felolvasni. nem tom meg tanit-e, mert tudom hogy egy idoben a demszky beszervezte a varoshazara.

akkor hat remelem bentmarad(t)unk.

Hacsek Creative Commons License 1999.11.03 0 0 225
Az biztos, hogy Körner mama nagy élmény volt.
Előzmény: evad (223)
evad Creative Commons License 1999.11.03 0 0 224
Én most logoffolok, de holnap reggel nehogy a második oldalon találjam a topicot!
Hacsikám, kitartás! Ameddig gépközelben vagy, addig éltessed a topict.
A viszontírásra.
evad Creative Commons License 1999.11.03 0 0 223
Annyira rossz tanár volt, hogy már jó.
Egyébként a Schróth Lajos nevű egykori újpesti balszélsőnek (ma Kerület-edző) az unokatezsvére. Ez volt a legnagyobb erénye. De szerettem, mert iszonyú kedves volt és jóindulatú. Viszont sosem szerettem meg a kémiát.
Pedig...
Hacsek Creative Commons License 1999.11.03 0 0 222
Ja, megvan. Mi van (volt) vele?
Előzmény: evad (221)
evad Creative Commons License 1999.11.03 0 0 221
Én se, de azt gondolom, ezzel a kis intermezzóval sikerült elriasztani a népeket a topictól.
Ki emlékszik dr. Böddiné dr. Schróth dr. Ágnesre?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!