Keresés

Részletes keresés

Mk III Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2115

> hogyan lehet a betétes nadrágot alsónemű nélkül hordani?
> alsógatyámat, hanem nemesebb szervemet gyűri az ülés? Várom a tapasztalatokat!!!

Szerintem nagyon kényelmesen! A betét átveszi az alsógatya szerpét. Minek kettő? A bélés vastagabb, mint az alsónadrág, miért gyűrné az ülés a micsodádat?

> Van valakinek tapasztalata GripShift-tel?
Én már öt éve használok tekergetős váltókat, és ha kipróbáltam egy barátom gépét mindig bajban voltam, hogy most melyik pöcköt nyomjam és mennyire. Szerintem sokkal egyszerűbb, kevésbé megy tönkre, látod, hogy mennyit váltottál. Persze a $himano tekergetős váltói a legjobb példák arra, hogy hogyan lehet elbonyolítani azt, ami egyszerű :((

> Nekem Sigma BC1200 van, mégpedíg egy régebbi, amelyiknek világít a kijelzője. Ez nekem cordless cuccal müxik. Tök jó, bár a max speed néha nem valós érték,
Nekem Cateye van es huzalos, néha mégis elmászik a max sebesség, úgyhogy mindegy...

> honnan szerzel triatlonos úszógatyát? Ez tuti megoldás? Mert egy idő után én is izzadok alsó nélkül.
Neked az alsótól fűgg az izzadás? Szerintem az a megerőltetéstől függ. Én legalábbis egyszál fürdőnadrágban is megizzadok, ha süt a nap és fölfelé megyek! És ha nem szívja a nedvet az alsónadrág, akkor az már nem is létezik? Gondolod, hogy nem fogsz elázni tőle?

> felül jól szellőzik, a hasitottbőr alja pedig jó markolhatóságot ad.
>mert a kézfejed nem izzad olyan mértékben, hogy valami nedvszivó kelljen oda...

Ha beleizzadsz a bőr tenyér megkeményedik ezért szerintem jobb a kevláros. A tetejére pedig azért kell nedvszívó, hogy a homlokodról, arcodról törölgesd vele az izzadságot! Bár ez csökkenthető egy fejkendővel.

> Egyébként több igazi és leendő MTB-s is kipróbálta már, és a trekking mániámmal sikerül megfertőznöm őket, többen ilyet vagy valamilyen hasonlót vásároltak.
Szerintem a bicikli méretét érdemes saját magadhoz igazítani! Ez még a versenybicóknál is lehetséges, bár alacsonyabb méretűből kisebb a választék. Montinál szerencsére ez nem nehéz, divat is az alacsony és praktikus is! Trekkingből azonban nemigen van méretválaszték magyarországon, legalábbis én még nem láttam. Szerintem magasabb biciklit venni, mint amin nem maradsz ülve kényelmetlen, balesetveszélyes és persze súlyfölösleg is.

Előzmény: Zitbag (2037)
solutions Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2114
Köszönöm azt hiszem ez az. Megyek ezt is ovasgatni.
Előzmény: bátyó (2112)
Bahh Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2113
Azt hiszem remenytelen a dolog, de megprobalom:
nem tudja valaki veletlenul, hogy Gipiemme Block pedalhoz honnan lehetne stoplit szerezni?
bátyó Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2112
Köszi Juci, Látszik, hogy lusta, trehány vagyok (ezért is imádom a hátszelet. :))) ), nem olvastam végig, az elején elakadtam.

solutions
Ezt próbáld meg Hátha ezt keresed.

juci Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2111

Bátyó! Ugyanott, torony, második emelet.
Előzmény: bátyó (2110)
bátyó Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2110
solutions
Eztet kesresed? http://index.hu/forum/forum.cgi?a=t&t=9003195&uq=1020&tp=01x Ez a Kerékpéros topik. A másikat a Juci linkje mutatja

OFF
Juci
Hogy lehet olyan linket kreálni? Van valami hasonló 5leted, mint az előbb?
ON

Robin
Ilyen esetben talán célszerűbb a frontális ütközés helyett (már ha lehet) a bicajt elfektetve csúszni. Frontális ütközéskor könnyen fejre lehet esni, míg a másik esetben a ruha és a bürke bánja.

stoki Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2109
alejandro
www.kerekvar.hu

solution
Juci jól beszél a kerékpÉros az 1-es verzió !!!

Előzmény: solutions (2106)
grayrace Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2108
solutions

Ennek a topicnak a legelejen kell lennie egy visszafele mutato linknek.

juci Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2107

Pedig ez volt az, csak ugye topicindításkor az ember még nem tudja, hogy lesz 2.0 verzijó is, ezért nagyképűség 1.0-nak elnevezni egy topicot, Szerintem nem fogsz találni semmiféle 1.0 végű topicot. Most már persze, a 100-as osztás miatt az egész verzijósdi értelmét vesztette...
Előzmény: solutions (2106)
solutions Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2106
Azt próbáltam kifejezni tört magyarságommal, hogy ha minden igaz akkor van/volt kerékpáros topic 1.0 törzsasztal és mivel azt még nem láttam szerettem volna végigolvasni de nem találtam. Ennek a linkjét szeretném megkapni.

köszi

Előzmény: juci (2102)
badmad Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2105
Sajnos rossz hírem van, vidéki versenyző társainknak: a Kerékvár a Budai Vár oldalában található, Hunyadi János u. akárhány. Ha Peströl mész át a Lánchídon, a körforgalomból az Alagút felé véve az irányt, mielőtt bemész a jukba, jobbar kell fordulni a Vár felé. Ez egy jó kis emelkedős utca. Ahogy dzsalszasz felfelé, balkéz felől egyszercsak a bokrokat felváltják a házak. Na az első ház sarkán található a bringabolt és annak a háznak a "rendes" bejáratán kell felmenni a sportboltba. Na itt aztán mindenféle ruha, cipő, sisak stb található, ami bringásoknak kell. Sisak, és cipő ügyben forduljatok azonban hozzám, illetve a Bike Postához (bikeposta.cjb.net). A boltban a hölgy egyébként rém kedves, mindenkinek próbál segíteni. Lehet, hogy nem a legolcsóbb. de tapasztalatom szerint nem is sokkal drágább, mint máshol, viszont van választékuk.
Előzmény: alejandro_magno (2103)
Robin Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2104
A Halászbástya alatt, a Hunfalvy fölött, szóval a Hunyadi u.ban az I. kerületben
Előzmény: alejandro_magno (2103)
alejandro_magno Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2103
Köszi srácok!

Azt hiszem várok a következő fizetésig a dologgal, ugyanis ha már beruházok, akkor vmi Lyaut kéne venni.

A két nadrág (téli, nyári hosszú) és a csuklyás izé kombináció tűnik a legjobbnak, mivel a kantár nélküli rövidgatyóm (elastic bikewear) le szokott csúszkálni, mint ahogy a sapkának is alákap a szél.

Bár az a két kantár nem biztos, hogy kellemes lesz...

Egyébként a CSEKE kesztyűimmel furcsa élményeim vannak: a balos kiválóan szuperál, de a jobbos 4-5 helyen elszakadt 1 év alatt.

A Kerékvár egyébként merre van?

juci Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2102
Előzmény: solutions (2099)
Robin Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2101
arra emlékszem, de én a saját tapasztalás okán gondoltam, hogy ilyenre nem vagy felkészülve. szóval az történt, hogy mentem volna keresztül a keresztező úton, de ott éppen nem tudtak kihajtani, mert velem párhuzamosan jöttek az autók. De a harmadik autó már nem fért úgy el, hogy előttem ne állják el az utat. No én naiv azt gondoltam úgy áll meg, hogy el tudjak menni, de nem ez történt. Úgy hogy lendületből kerékkel neki az oldalának - kellő felháborodás és annak megvitatása hogy itt nekem van elsőbbségem a 'hölgy' ment tovább, és dúlt-fúlt, hogy gumis lett az ajtaja. Én meg fogtam a foghatót...ütött rám rendesen a megállás, pedig nekem úgy 10 cm hely van köztem és a váz között.
Előzmény: bátyó (2097)
Bahh Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2100
rob19
"Ha ezt leküzdötted, akkor már tényleg lényegtelen, mert a kézfejed nem izzad olyan mértékben, hogy valami nedvszivó
kelljen oda... "

a mondat elso felet nem ertettem:-(( (es meg most sem ertem)

Előzmény: Törölt nick (2095)
solutions Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2099
Sziasztok! A kerépáros topic 1.0-t hol találom. szöcsingeltem de a piszok nem találta.
tud valaki segíteni?
köszi.
Robin Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2098
azért az majdnem 16 eFt, nem sok az egy kicsit?
Előzmény: Törölt nick (2086)
bátyó Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2097
Robin
Köszi az aggódásodat, de nincs probléma. Azért leér a lábam, csak pipiskedni kell, másrészt én a fékkel szoktam fékezni, nem a lábammal. Ha meg az is kevés, akkor már a pofáraesés jön. Másrészt én országúton idegesítem a jelenlétemmel a kuka autós társadalmat, így normál esetben jóval kevesebb a kétlábas hirtelen leállás esélye, mint valami vadi terepen. Csúszkálós terepen én sem vagyok valami boldog. A méret meg amúgy pont jó arra a célra, amire használom. Egyébként több igazi és leendő MTB-s is kipróbálta már, és a trekking mániámmal sikerül megfertőznöm őket, többen ilyet vagy valamilyen hasonlót vásároltak.
Az általad említet keresztbeállós autós átesést egyszer már eljátszottam (ha érdekel, lapozz vissza a Kerékpéros Topik 1.0-ba, ahol elmeséltem a vontatókötélen történő átzúgásomat). No problem, bringa itt, én ott.

Alsógatya
Való igaz, hogy a legjobb lenne minden nélkül, egy szál pöcsben tekerni (próbáltátok már?). De ha nem lehet, valamit csak fel kell venni. Bicósgatyát vagy valami hasonlót mindenképpen.
Divatban nem vagyok jártas, de szerintem én egy igazi kínai pamut, combközépig érő szárú (boxer?) gatyát húzok alá. Na jó, amikor vizet tankolok, megigazítom.

Törölt nick Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2096
Viszlát evribodri, mert mára befejeztem a kalózkodást, nagyon kajás vagyok. Bye
Törölt nick Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2095
Gondolom olvasni nem tudsz, mert mintha én is azt irtam volna, hogy oda nem kell nedvszivo, mert ott nem izzad, vagy te talán máshogy értelmezed amit irok? (és ami amúgy értelmetlen?)
Előzmény: Bahh (2094)
Bahh Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2094
rob19
bocs, erre nem gondoltam, kizarolag orszaguton kozlekedem:-(
A kezfejem meg soha nem izzadt annyira, hogy oda is nedvszivo anyag kelljen. Biztos ez is valami erdei specialitas :-))))
Előzmény: Törölt nick (2088)
Törölt nick Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2093
Én meg Debrecenben vagyok. Most jó nekem?
Előzmény: Bahh (2089)
sanzi Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2092
Kesztyű témához

1 szóval ha lehet nem hordok.

sanzi Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2091
BÁTYÓ

Köszönöm a helyre igazítást.

Kesztyű téma

Szerintem is fontos a bőr alsó rész, bár én nem szeretem ha nagyon puha, mert ugyanaz a helyzet mint a popsinál. Vagyis ha puha akkor a kormány markolata nyomja a tenyér belső részét ahol megint csak különböző ideg végződések vannak. Hosszabb távon átsugároz más testrészekre 1 szóval szar közérzet stb. (brutális akupunktúrának felel meg).

Előzmény: bátyó (2083)
Robin Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2090
bátyó,
ez tutira azt jelenti, hogy magas (nagy) a váz neked. Nekem a 16-osról sem ér le a földig a lábam, de arra nagyon vigyáztam, hogy a vázcső ott legyen ahol kell neki, mert minket lányokat is jól hókon tud vágni - akkor már nektek u.e. mennyivel szörnyűbb - nem félted magad? Mondjuk ügyes autós pont előtted áll kereszben, te meg úgy gondolod éppen elmegy és kerékkel neki -> pont fennakadsz a vázon - hát lehet hogy operaénekessé válsz? :)
Előzmény: bátyó (2083)
Bahh Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2089
rob19
en most is itt vagyok, de azt nem tudom, mikor leszek ott, ahol Te vagy:-))
Előzmény: Törölt nick (2086)
Törölt nick Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2088
szerintem azért nem teljesen mindegy, hogy miből van a felsőrész, mert, ha ezerrel zúgatsz lefelé egy hegy/domboldalon, és a kiálló ágak szétszabdalják a felsőrészt, ráadásul még a kezecskédet is összecsikargatják, az nem jó.
Ha ezt leküzdötted, akkor már tényleg lényegtelen, mert a kézfejed nem izzad olyan mértékben, hogy valami nedvszivó kelljen oda...
Előzmény: Bahh (2087)
Bahh Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2087
batyo

kesztyu: tenyerresz bor, kiparnazva. Ennek az az elonye is megvan, hogy aszfalton valo esesnel az ember tenyere nem eg sz@rra (tapasztalat). Szerintem a felso resz teljesen mindegy, hogy mibol van.

Előzmény: bátyó (2083)
Törölt nick Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2086
Köszi, szólj, ha legközeledd ott jársz :)
Előzmény: Bahh (2084)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!