Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.03.07 0 0 133
Nem, nem észkombájnok. Ők, a közvéleménykutatók a pirézek. 69% nem szereti őket, és most is csupán az derült ki, hogy a fennmaradó 31% bölcsen hallgat, ha nem tud valamit, taknyántenyeröli a kérdezőbiztost, átgyalogol rajta, hogy elérje az ósön-buszt, vagy hisz a pirézekben.
Még mindig nem mondta senki, hogy szereti őket - a magyar nem hülye. :)
Előzmény: Törölt nick (130)
Dr. Benjamin Justice Creative Commons License 2007.03.07 0 0 132
Ezt hogy érted?

Egyik lehetőség hogy ne legyünk tudományosak, és akkor a kutatás megfelel, a blikk címlapjára, és akkor ez a topic egy vicc-topic.

Másik hogy legyünk tudományosak, de akkor a kutatás nem jó, mert nem egzakt, és abból nem lehet levonni komoly következtetést, olyat hogy "a magyar annyira sötét hogy mindenkit utál, még azt is akit nem is ismer", nem kellene, mert az meg ostobaság.

De ezek szerint te az 1. megoldást választod. Legyen, nekem 8.
Előzmény: hgyi (124)
Dr. Benjamin Justice Creative Commons License 2007.03.07 0 0 131
Nem. Hülyeség azt a következtetést levonni hogy olyat utál "ami nincs is". Ezt a következtetést nem lehet levonni a kutatásból. Az okokat már írtam.
Előzmény: Powersystem (123)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.07 0 0 130
Szerinted a felmérést kitalálók észkombájnok? Jól esne levizsgáztatni őket pl. nyilvánosan!
Előzmény: Powersystem (126)
Terra Kotta Creative Commons License 2007.03.07 0 0 129

 

Vagy lehetett volna vizsgálni még valamelyik finnugor népet is.

Előzmény: Állományjavító (122)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.07 0 0 128
vaniliákok (még kell szokja, bocsi)
Előzmény: Törölt nick (127)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.07 0 0 127
Pl. a valniliákokra gondoltál? Ők biztosan legalább jószaguak kellene legyenek! A háziasszonyok részéről biztos lenne fogadókészség irányukban!-:))
Előzmény: Állományjavító (122)
Powersystem Creative Commons License 2007.03.07 0 0 126
Nem inkább azt mutatja hogy sokan mennyire ostobák és elutasítóak azzal ami idegen számukra! Nem kell a rizsa ez van!
Előzmény: Törölt nick (121)
Uriella Creative Commons License 2007.03.07 0 0 125

Szerintem osztogassunk kis kézikorbácsot mindenkinek, és naponta 5 percig minden magyar ember csapkodja magát, mert megérdemli.

Ez legyen egy törvény.

Idegengyűlölő, antiszemita, rasszista, filatelista, rossz vendéglátó, adócsaló, hőzöngő, és pisil.

Ilyenek vagyunk mink.

:-/

hgyi Creative Commons License 2007.03.07 0 0 124

most akkor te miért várod el a tudományosságot?

igaz, siralmas, hogy hős magyar népünk ennyire setét. bár ez eléggé nyilvánvaló, ha statisztikai adatokkal igazolható, hogy a blikk a legolvasottabb napilap, és hogy a legnézettebb műsor a barátok közt.

Előzmény: Dr. Benjamin Justice (117)
Powersystem Creative Commons License 2007.03.07 0 0 123
Magyarázhatod akárhgyan! A tények tények maradnak! A lakosság nagy része utál olyan népcsoportot amely nincs is! Mutat valamit a tájékozottságról is ez a felmérés!
Előzmény: Dr. Benjamin Justice (117)
Állományjavító Creative Commons License 2007.03.07 0 0 122

Valahogy valami egzotikus délkelet-ázsiai kalóz brancsra gondol az ember a piréz név asszociációi alapján (pirates - szingaléz vagy melanéz).  Tulajdonképpen érdekes lehetne megnézni, hogy más sugallatú, de szintén nem létező nemvek milyen hatást keltenek.

 

 

Előzmény: Bimbum (115)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.07 0 0 121
No pont a magadfélék számára készült a felmérés! Hadd élvezkedhessetek egy kicsit, hogy micsoda pirézgyülölő rasszista országban kell éljetek! Igazis, miért kell? - :)
Előzmény: Powersystem (116)
mac.m Creative Commons License 2007.03.07 0 0 120
Azokra akik már a spájzban vannak...
Előzmény: zividivi (118)
Wúdi ellenes effekt Creative Commons License 2007.03.07 0 0 119
Ez is bizonyítja, hogy a pirézek létező népcsoport. Angolul pirese, németül: Die Piresche. Oroszul Pirezske -nek mondják őket. Franciául  Piresie és fonetikusan piréh-nek ejtik néma h-val.
Előzmény: Bimbum (115)
zividivi Creative Commons License 2007.03.07 0 0 118
A seholsincs ország sose volt királyára gondolsz? :-)))
Előzmény: mac.m (102)
Dr. Benjamin Justice Creative Commons License 2007.03.07 0 0 117
Kérdezhették volna mondjuk valamelyik neutrális EU-s népet. íreket mondjuk, vagy litvánokat. Ha az szignifikánsan ugyanaz, vagy szignifikánsan eltér, mint mondjuk a törökökre adott válasz, abból lehetne következtetéseket levonni. Ez így csak bohóckodás ami bulvár és feszültségkeltő célokra jó, a tudományos értéke egy nagy nulla, legalábbis ebben a formában.
Előzmény: Dr. Benjamin Justice (107)
Powersystem Creative Commons License 2007.03.07 0 0 116
Azé jó kis nép vagyunk mi! Még a fiktív népeket is utáljuk csípőből :-)
Bimbum Creative Commons License 2007.03.07 0 0 115

Tavaly már a BBC-ben is szerepeltünk ezzel a hírrel:

 

The plight of the Pirese - Europe's most hated people

 

 An opinion poll taken in Hungary showed that Pirese refugees are more hated than any other group. Even those who admitted to disliking Arabs, Chinese and Romanians, said the Pirese were worse. The group who are statistically most likely to have the strongest feelings are elderly, far-left women from northern Hungary. It's widely believed the Pirese mix their beer with blood, have the evil eye and are hideously ugly. And of course they don't exist. They were made up by a research institute to test the level of xenophobia in Hungary. High apparently.

Uriella Creative Commons License 2007.03.07 0 0 114

Khmm.

Álpiréz.

Előzmény: Törölt nick (109)
Wúdi ellenes effekt Creative Commons License 2007.03.07 0 0 113
Bocsánat, helyesen: piréz-magyar történelemkönyv...
Előzmény: Wúdi ellenes effekt (111)
Uriella Creative Commons License 2007.03.07 0 0 112

Téged átráztak, ugye tudod?

A pirézek nem viselnek pirszinget, visziont van mamuszuk.

Azonkívül nem sötétbőrűek, és csak két mellük van.

*biztos ami biztos, gyorsan megszámolja*

Előzmény: stewes (106)
Wúdi ellenes effekt Creative Commons License 2007.03.07 0 0 111
Ez felveti a közös magyar-piréz történelemkönyv megírásának kérdését!
Előzmény: stewes (106)
hgyi Creative Commons License 2007.03.07 0 0 110
Akkor kik voltak előbb, a pir(eneusi)réz(bőrűek), vagy a mátravidéki pir(szingesek)? :o))
Előzmény: stewes (106)
Wúdi ellenes effekt Creative Commons License 2007.03.07 0 0 108
Ez Pirézia! Nem véletlenül utálják annyian!
Előzmény: Törölt nick (104)
Dr. Benjamin Justice Creative Commons License 2007.03.07 0 0 107
Te igen, de ennyiből még felesleges elvárni hogy mindenki más is így tesz. És azt is hogy pont úgy kommunikált a kérdezőbiztos mindenkivel ahogy az épp ideálisnak képzeli.
Előzmény: hgyi (105)
stewes Creative Commons License 2007.03.07 0 0 106
Nono! A Mátra déli lejtõen több helyen is találtak több tízezer éves piréz pirszingeket. Õk voltak itt elõbb, csak az éghajlatváltozás miatt elvándoroltak.
Előzmény: zividivi (101)
hgyi Creative Commons License 2007.03.07 0 0 105

hm... a fiúka el sem jutott a kérdezésig.

Ám ha valaki képes normálisan kommunikálni, szoktam válaszolni. És azt is meg szoktam mondani, ha fogalmam sincs arról, amiről kérdez.

Előzmény: Dr. Benjamin Justice (81)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.07 0 0 104
Az az ország amely az oktatáson, a betegek gyógyitásán és gyors rehabilitációján, valamint  a kutatáson/fejlesztésen akar spórolni lemarad a versenyfutásban! Öt éve pont ezt teszi jelenleg is regnáló kormányunk! Hogy is tehetné másképpen, ha szinte egy miniszter sem azt a területet vezeti amire képesitése van s ha igen, akkor szakmailag nulla. Ahol a szakállamtitkárok és más magasrendű vezetők a minimális szakmai feltételeknek sem felelnek meg és számukra külön rendeleteket kell hozni, hogy betölthessék állásukat, ahol érettségivel és nyelvtudás nélkül lehet valaki EU-alkotmány űgyben összekötő Mo és az EU közt, ahol egy elfuserált dokiból lett gazdasági miniszter az Akadémia felszántását helyezheti kilátásba, ahol baráti/rokoni alapon neveznek ki fontos poziciókba akát kompromitálódott alakokat is, stb, stb, mi mást lehetne várni?
Előzmény: Törölt nick (97)
stewes Creative Commons License 2007.03.07 0 0 103
Téged ismerlek! Láttalak a körúton. Piros-rézvörös csíkos zászló volt a kezdben és az õsi dakota toldíszek elismeréséért tüntettél.
Előzmény: 3x (98)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!