Keresés

Részletes keresés

apatiancsi Creative Commons License 2014.11.04 0 0 365

Kedves Sporttársak!

22. kerületi, budafoki kézilabda női csapataink kapusokat és játékosokat várnak 8-101 éves korig. :) Egyenlőre 2 csapatunk van Budapest első osztályban, de szeretnénk NBII-ben indulni 1-2 éven belül, ezért is várjuk az ügyes, lelkes jelentkezőket. Elértek az apatiancsi@gmail.com email címen.

ancsi92 Creative Commons License 2014.11.02 0 0 364

Kedves Mindenki!

 

Szeretnék érdelődni, hogy van-e lehetőségem valamelyik csapatban kapus pozícióra jelentkezni.

 

1992-es születésű vagyok, HÉVÍZ SK NBII junior és felnőtt csapatban játszottam 10 éven keresztül kapusként, de sajnos 2012-ben keresztszalag szakadást szenvedtem, így fájó szívvel abbahagytam a kézilabdázást, viszont minden nyáron aktívan vettem részt a strandkézilabda bajnokságokon.

 

Várom levelet!

e-mail címem: annamaria.diosi@gmail.com

 

Hofbauer Zsoltné Creative Commons License 2014.10.30 0 0 363

Szia!

Érdeklődnék,hogy van e még hely  a csapatban? Játszottam pár évet megyei csapatban.

Élérhetőségem: pavkovics1985@citromail.hu

Tel: 06309215923

 

Üdv.: Zsanett

anide74 Creative Commons License 2014.10.28 0 0 362

Szia!Amenyiben még nem találtál magadnak csapatot keressél meg nyugodtan.

 anide74@vipmail.hu

Előzmény: Tündi 0125 (359)
mocsanka Creative Commons License 2014.09.21 0 0 361

A REAC Sportiskola SE közelmúltban alakult kézilabda szakosztálya felnőtt női csapatába játéktapasztalattal rendelkező, lelkes játékos társakat keres. Az edzések kedd és csütörtök esténként, hétvégenként bajnoki mérkőzésekkel. További információ: Kissné Szentmihályi Marian szakosztályvezetőnél. Tel.: 06 20 501 2542.

keszthelyidora Creative Commons License 2014.09.06 0 0 360

Szia

 

Szivesen látnánk a csapatban Bp. bajnokságban játszunk, heti két edzés szerdán és pénteken

Ha érdekel a részleteket megbeszéljük

 

Szép napot

Előzmény: Tündi 0125 (359)
Tündi 0125 Creative Commons License 2014.09.05 0 0 359

Sziasztok!

Amatőr ,hobbi kézilabdacsapatot keresek. Balkezes,lány,jobb szél,átlövő,irányító múlttal:) 

Handball25 Creative Commons License 2014.09.04 0 0 358

Budapest I. osztályú férfi kézilabdacsapatba keresünk játékosokat. Akinek lenne kedve hozzá, és van múltja a sportágban az kérem hívjon :06309902151.

ecsengodi Creative Commons License 2014.08.14 0 0 357

Budapest I./A-ban szereplő női kézilabdacsapat lelkes játékosokat keres. Ha szeretnél egy jó hangulatú csapat tagja lenni, heti 2 izzasztó edzésen részt venni, valamit hétvégente meccseken szerepelni, ne habozz! Keress bátran e-mailben: hr.csengodi.eszter@gmail.com

keszthelyidora Creative Commons License 2014.07.29 0 0 356

Bocsi

 

Helyes cím: keszthelyi.dora@freemail.hu

keszthelyidora Creative Commons License 2014.07.29 0 0 355

Bp bajnokságban játszó lelkes női csapat játékosok jelentkezését várja. Edzések hetente 2X, hétvégén bajnoki mérkőzés. Kemény edzések, garantált izzadás és jó hangulat, igazi közösség vár mindenkit.

Lelkesedés a legfontosabb esetleges játéktudás nem hátrány.

Ha felkeltettük érdeklődésedet írj a keszthelyi.dora@freemai.hu címre.

 

Várjuk jelentkezésedet!!!

keszthelyidora Creative Commons License 2014.07.29 0 0 354

Szia

Ha még aktuális szivesen látunk a csapatunkban, Bp. I/a osztályban játszunk heti két edzés és hétvégeken mérkőzés. Ha érdekel kérlek írj a keszthelyi.dora@freemail.hu címre

Előzmény: alskim (341)
mocsanka Creative Commons License 2014.07.27 0 0 353

A REAC Sportiskola SE közelmúltban alakult kézilabda szakosztálya felnőtt női csapatába játéktapasztalattal rendelkező, lelkes játékos társakat keres. Az edzések augusztus első hetében kezdődnek, heti két alkalommal - várhatóan kedd és csütörtök -, szeptember közepétől hétvégenként bajnoki mérkőzésekkel. Továbbá a serdülő korosztályba tartozó fiatal lányok, és a szivacs kézilabda korosztályokba tartozó gyerekek jelentkezését is várjuk. További információ: Kissné Szentmihályi Marian szakosztályvezetőnél. Tel.: 06 20 501 2542.

anide74 Creative Commons License 2014.07.24 0 0 352

Szeretsz vagy szeretnél KÉZILABDÁZNI ???

 

Budapesti bajnokságban játszó csapat keres női játékosokat.Olyan kézilabdázókat keresünk akik amatőr szinten szeretnék művelni ezt a sportot és a játék öröméért teszik mindezt.

Ha ismersz ilyen személyt ne habozz és szólj neki!

 

Érdeklődni lehet : anide74@vipmail.hu

feree14 Creative Commons License 2014.07.22 0 0 351

Szabadbattyán KSE keres focizni vágyó fiatalokat, U15-ös csapatába (2000-2002-ig születettek). 

Elvárások:
- Szeress focizni
- Heti 2 edzés megjelenés + meccs
-Tagdíj fizetése, 1500 Ft/hó a leigazolástól

Edzések: Általában hétfő, kedd, szerda 17:30, Szabadbattyán sportpálya!

Ha szeretnél egy jó hangulatú csapathoz tartozni, jelentkezz bátran! Utazás megoldható!

TEL.: 30/6190477 vagy írj (kovacs.ferenc.09@kodo.hu!

lakóhely up Creative Commons License 2014.07.14 0 0 350

A XVII.ker Lakóhelyi SE  NB II-es utánpótlás csapata várja kézilabdázni szerető és akaró 1995-99 között született lányok jelentkezését. KAPUS posztra kiemelten, de mindenkit szívesen látunk. Lehetsz kezdő vagy haladó, jelentkezz bátran. További információ: lakohely.utánpotlas@gmail.com

 

Vivcsika Creative Commons License 2014.07.08 0 0 349

Szeretsz vagy szeretnél Kézilabdázni?

22. kerületi kézilabda csapat kapus hölgyeket-csajszikat keres felnőtt és serdülő korosztályban! Játékosokat is szívesen várunk!! Lehet pont Te vagy, akit keresünk vagy, ha ismersz ilyen személyt ne habozz és szólj neki! Gyertek le, próbáljátok ki magatokat edzéseken és nyár végén már együtt táborozhatunk a bajnokság kezdete előtt. Minden fakultatív, ha csak egy jó kis mozgásra és társaságra vágysz köztünk a helyed!  

Érdeklődni lehet a következő 2 email címen:
Apáti Anikó: apatiancsi@gmail.com

Kercsula Vivien: kercsuli@mailbox.hu

 

Mindenkit sok szeretettel várunk! :)

 

 

ui.: hozd el anyádat is! 

keszthelyidora Creative Commons License 2014.07.06 0 0 348

Szia

 

Több mint 20 éve edzősködöm a fővárosban, különböző szintű csapatoknál. Olvastam a lehetőségről, hogy esetleg edzőt keresnétek. Kölcsönös szimpátia esetén érdekelne a lehetőség. Ha még aktuális a részleteket egyeztethetjük.

Várom válaszod

 

Keszthelyi Attila

Előzmény: ecsengodi (347)
ecsengodi Creative Commons License 2014.06.20 0 0 347

Női kézilabdacsapatunk játékosokat és edzőt keres Budapesten, a népligetben. Ha szereted a kézilabdát, és szeretnél egy barátságos csapat tagjaként játszani, keress bátran. Heti két edzés, hétvégente meccs, izzadságcseppek, és jó hangulat. Érdeklődni: hr.csengodi.eszter@gmail.com

ecsengodi Creative Commons License 2014.06.20 0 0 346

Női kézilabdacsapatunk játékosokat és edzőt keres Budapesten, a népligetben. Ha szereted a kézilabdát, és szeretnél egy barátságos csapat tagjaként játszani; keress bátran. Heti két edzés, hétvégente meccs, izzadságcseppek, és jó hangulat.

Handball25 Creative Commons License 2014.06.15 0 0 345

Sziasztok. Férfi strandkézilabda csapatot keresek nyárra Budapesten vagy Balatonon. (kapusként lennék használható:)

1994-es születésűvagyok. email: kisandras25@gmail.com

mocsanka Creative Commons License 2014.05.23 0 0 344

Kedves játékos kedvű hölgytársaim! Szeptembertől szeretnénk még egy csapatot indítani, így nagyon jó hangulatú, amatőr női kézilabda csapatunkba keresünk még néhány játék tudással rendelkező társat, kapust is - terveink megvalósítása érdekében. Edzés nyáron kedd és csütörtök 19.30-20.30 homokban, az Erzsébetligeti uszodában. A bajnokság ideje alatt is heti két edzés ezeken a napokon, valamint hétvégén meccs..... mindezek Budapesten.... Várjuk a jelentkezést a manyokimoni@t-online.hu e-mail címen. Hajrá csajok!

pillepapa Creative Commons License 2014.05.21 0 0 343

A magyar női válogatott VB keretébe beállóst és kapust keres. Javaslom körülnézni a júliusi U20as VB meccsein . A kiválasztottak őszig még honosíthatók

scara001 Creative Commons License 2014.05.21 0 0 342

Szia

keresel még csapatot?

akkor irj a marosicsillaa@gmail.com-ra

Előzmény: agi0317 (340)
alskim Creative Commons License 2014.04.23 0 0 341

Sziasztok!

 

Kézilabda csapatot keresek Budapesten. Beállós voltam évekig, de a csapat ahol eddig játszottam feloszlott. Minden lehetőség érdekel.

Előre is köszönöm, ha írtok!

navrajuca@gmail.com

agi0317 Creative Commons License 2014.04.22 0 0 340

Sziasztok

Én is versenyszerűen játszottam,de elköltöztem és sajnos messze vagyok az akkori csapatomtól. Székesfehérváron keresek kézilabda csapatot aki esetleg szívesen fogadna. 

Nem vagyok profi,de azért kezdő sem. Megyei első osztályban játszottam. Hiányzik a sport imádtam játszani.

timotityz Creative Commons License 2014.04.13 0 0 339

Sziasztok!

Tinédzserként az LRI - Malév utánpótlás csapatában játszottam kapus poszton.

Több, mint tíz év kihagyás (és sok plusz kiló felszedése) után ismét vissza szeretnék térni a játékhoz.

Pesten, Vecsésen, esetleg Gyálon keresek amatőr női vagy vegyes csapatot, ahol újra formába lendülhetnék.

Elérhetőségem: zora.timotity (kukac) gmail.com

Előre is köszönettel: Zora

Zsuska31 Creative Commons License 2014.04.13 0 0 338

Sziasztok!

 

Amatőr női kézilabda csapatot keresek Budapesten!31 éves vagyok,elég régóta nem mozogtam...,de szeretnék ezen változtatni!!!Tudom,kicsi rá az esély,de hátha befogadna egy csapat!!!Ezen a címen lehet elérni: payerzsu@gmail.com     Köszönöm!

mohojojo88 Creative Commons License 2014.03.19 0 0 337

Amatőr kézilabda játékos csatlakozna fővárosi amatőr csapathoz. Beálló. Kétkezes. Vészmegoldás gyanánt lövőben is tudok játszani. 2es, 3-as poszton védekező. 25 éves vagyok. 186/94 kissé megkopott kardióval, amit rendbe lehetne hozni. :)
E-mail címem: mohojojo@mailbox.hu

Juny Creative Commons License 2014.03.10 0 0 336

Sziasztok.

Kézilabda csapatot keresek, ahol szinten tudnám tartani magam. 21 éves hallgató vagyok. A főiskola elválasztott az eddigi csapatomtól és nagyon hiányzik a kézizés :)
8 éve ismerkedtem meg a sporttal, abból versenyszerűen 4 évig megye 1. be játszottam bal szél és irányító poszton. Budapest belvárosában lakom, aki tud olyan csapatot akik szívesen látnak ilyen játékost, írjanak nekem: gubanyi.anett@ gmail.com email címre.

Anett

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!