Keresés

Részletes keresés

Brigi0621 Creative Commons License 2008.11.10 0 0 269
Sajnos én még nem... :o(
Előzmény: Bandimacs (268)
Bandimacs Creative Commons License 2008.11.10 0 0 268
Szia,
ma este láttam a TV2-őn a reklámot - nagyon tetszett :)
Előzmény: nadyzs (246)
Brigi0621 Creative Commons License 2008.11.05 0 0 267
Mint ahogy a bíró mondta nekem! Ne engedjem napra a macskámat! Hát őt zárnám én be a sötét, nap nélküli szobába. :o)
Előzmény: nadyzs (266)
nadyzs Creative Commons License 2008.11.05 0 0 266
de, igen . mivel azonban a fekete Armainak kezd barnulni  igy tök mindegy mennyire matt....:-(((
Előzmény: Brigi0621 (265)
Brigi0621 Creative Commons License 2008.11.05 0 0 265

Mi vettünk külföldön drága, (állítólag nagyon jó minőségű) fekete púdert. Nem vált be, mert lemattította a szőrt. Elveszítette fényességét. Márpedig szerintem egy fekete bunda fényesen a szép.

A fehér nem teszi ezt?

Előzmény: nadyzs (264)
nadyzs Creative Commons License 2008.11.05 0 0 264
igen fehérrel , de nagyon jó minöségű fekete pudereket is lehet kapni , de én a fehér részek miatt csak fehéret használok,
Előzmény: Brigi0621 (263)
Brigi0621 Creative Commons License 2008.11.05 0 0 263
A fekete részt is púderezed?
Előzmény: nadyzs (262)
nadyzs Creative Commons License 2008.11.05 0 0 262
Nem . Csak puderezek ilyenkor.De most is csak a faroktöve miatt kell fürdetni.
Előzmény: Brigi0621 (261)
Brigi0621 Creative Commons License 2008.11.05 0 0 261
Akkor nektek is egymás utáni hétvégén lesz két kiállítás. Közte is fürdeted?
Előzmény: nadyzs (260)
nadyzs Creative Commons License 2008.11.05 0 0 260
Szia. Igen .Mindkét nap.A hétvégén fürdetés,száritás.
Előzmény: Brigi0621 (259)
Brigi0621 Creative Commons License 2008.11.05 0 0 259
Ti kint lesztek?
Előzmény: nadyzs (257)
Brigi0621 Creative Commons License 2008.11.05 0 0 258

Szia!

Csak nézőnek megyek. Most Károly Backy-t viszi. :o)

Nekem most külföldi oklevél kellene. Kár a magyarokat szaporítani.

Előzmény: nadyzs (257)
nadyzs Creative Commons License 2008.11.05 0 0 257

Sziasztok!

ki jösz a lurdy kiállitásra 15-16-án? Vagy csak nézőnek?:-)))

 

Előzmény: Brigi0621 (255)
Bandimacs Creative Commons License 2008.11.04 0 0 256
Köszi, akkor ilyen fehér húsos csomagot fogok keresni a Fressnapf-ban. Eléggé kiesik az útból, de nincs mese, fogyóban a kaja, muszáj menni.
Előzmény: Brigi0621 (255)
Brigi0621 Creative Commons License 2008.11.04 0 0 255

Amiket említettem csak csomagban adják. Ha jól tudom nálunk 4db-os kiszerelés van. Van aminek barna hús van az elején. Abban van a Marha, csirke, pulyka és a birka. A fehér húsosban pedig, csirke, szárnyas, marha és malac.

Előzmény: Bandimacs (254)
Bandimacs Creative Commons License 2008.11.04 0 0 254
Itthon pulykást még nem láttam, és a csirkést is csak ritkán, ezért emiatt holnap el kell mennem a szaküzletbe.
Nálam is nagyon válogatnak, örültem amikor felfedeztük ezt a Suprem-et, mert ezt legalább megeszik, és nem csak lenyalogatják a szaftot róla. Persze, már én is résen vagyok, picit összetöröm a villával, mielőtt megkapnák :)
Előzmény: Brigi0621 (253)
Brigi0621 Creative Commons License 2008.11.04 0 0 253

Szia!

Az én Bagirám is a Whiskas Supreme-t eszi azaz az osztrákoknál Whiskas Hmmm a neve. A kedvenc a pulykás, majd a malacos, szárnyas. Belenyámog a csirkébe, meg esetleg a marhába, de a birkát meg se szagolja.

Persze a kedvenceket csak csomagban lehet kapni... Mondtam már, hogy imádom a válogatós macskámat?! :DD

Előzmény: Bandimacs (252)
Bandimacs Creative Commons License 2008.11.04 0 0 252
Mi is az RC maine coon szárazat esszük és a young male-t ivartalanított kandúroknak valót, ez állandóan kint van - lehet eszegetni. Alu tasakosból most éppen a Whiskas Supreme csirkés megy, a marhás és a halas nem kell... mert ők tudnak olvasni !
Amikor hazaérek és belépek az ajtón a nasi kötelező - az első simivel együtt :)
Ez lehet 1 falat csirkemell sonka (az én vacsora kontingensem terhére) vagy ha nincs kéznél semmi, akkor 1-2 darab száraz, ami egyébként egész nap kint volt a tálban, de ha a gazdi a kezéből adja, akkor az azért már egészen más :)

Bátor vagy, hogy el merted venni a zsákmányt.
Engem a néhai perzsa kandúrunk szó szerint széttépett, amikor az erkélyen fogott galambot ki mertem venni a szájából. Örjöngött, mint egy fúria és villámgyorsan szembeugrott - tetanusz és ügyelet lett a vége. Álmomban nem gondoltam, hogy a jámbor, dorombolós macsek erre képes , plusz hosszú ideig emlékezett erre a disznóságra, amit ellene elkövettem.
Előzmény: nadyzs (251)
nadyzs Creative Commons License 2008.11.04 0 0 251

Szia.

A jutalom falat nála nem müködik , mert nálam 8 féle száraz royal canin van kint +nedveset is kapnak , de ö az egyetlen aki semmi mást nem hajlandó enni csak a RC maine coon tápot, ill.A babycat-tet. Se vitamin, se sonka, se májkrém....Semmi csak ez.

Tegnap megfogták életük első(és remélem utolsó)egerét. Kint az udvaron.De rögtön elvettem tölük.Pedig nagyon bezsongtak töle.

Lehet hogy jutalomként egy aranyhörit vegyek neki?:-)

Nem lenne szivem hozzá, de ök biztos élveznék.

 

Előzmény: Bandimacs (250)
Bandimacs Creative Commons License 2008.11.03 0 0 250
Szia,
azért kapott valami jutalom falatkát is ?
Nagyon szerencsés természete van, hogy ilyen barátságos és nem ijedt meg a sok idegentől és nyüzsgéstől.
Mert, hát ez a strapa még minket is megviselt volna.
Előzmény: nadyzs (246)
Brigi0621 Creative Commons License 2008.11.03 0 0 249
Nekem még van, ha kérsz. Mennyi kellene?
Előzmény: nadyzs (248)
nadyzs Creative Commons License 2008.11.03 0 0 248

Szia.

Ha mentek Bécsbe vesztek nekem Grooming Goop-ot sampont ha lesz?Nem a zsíroldot...hanem sampont? de csak ha ott árulnak majd. Külön ezért nem kell elmenni.

Előzmény: Brigi0621 (247)
Brigi0621 Creative Commons License 2008.11.03 0 0 247

Úgy látom beindult... :o)))

Előzmény: nadyzs (246)
nadyzs Creative Commons License 2008.11.03 0 0 246

Szia.

 

Nagyon elfáradt a végére. Amugy ök egész nap alszanak.De itt 2-3 óránként volt szünete, talán fél óra. A 3. napra a fotózásra már nagyon ki volt. Ment rá a vakú ezerrel. melege volt. Lihegett, Ugráltatták. Közel 800 képet csináltak róla és ebböl választottak ki 10-12db-ot.A végén már csak feküdt, és lerakta a mancát a feje alá és bobiskolt. Nem tudtunk életet verni bele.De addigra készen is voltunk.Ugy volt hogy csak 1 filmet csinálnak vele, de mivel nagyon tetszett mindenkinek és jó volt vele dolgozni , gyorsan összehoztak még kettőt. Igy lett 3 film. És plakátok.

Kaptunk felkérést most Svédországba , december elejére . Szintén reklámfilm.De ott valami családi hangulatot kéne hirdetni, kandalló, meleg szinek, karácsony, gyerekek.

Előzmény: Bandimacs (245)
Bandimacs Creative Commons License 2008.11.03 0 0 245
Nagyon jó a plakát !
Kíváncsi leszek a filmre is :)
(tetszett a honlapotok is )
Hogy viselte a macsek, hogy fotózták, filmezték ? Gondolom, a fotósokat is levette a lábáról...
Előzmény: nadyzs (242)
nadyzs Creative Commons License 2008.11.03 0 0 244

Szia.

 

Az vagyok, a föld felett járunk napok óta. 

Előzmény: Brigi0621 (243)
Brigi0621 Creative Commons License 2008.11.03 0 0 243
Hűha! Akkor most nagyon büszke lehetsz! ;o)
Előzmény: nadyzs (242)
nadyzs Creative Commons License 2008.11.03 0 0 242
:-)
nadyzs Creative Commons License 2008.11.03 0 0 241
Vajon miért nem sikerül?????
nadyzs Creative Commons License 2008.11.03 0 0 240
IME:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!