Keresés

Részletes keresés

sanzi Creative Commons License 2000.01.05 0 0 3881
Nem nem nem nem!!!!

Makró szinten. Nem a mi szintünkön :-(((((((
De lehet hogy nagyon rossz témába nyúltam????
Azé még visszavonulót nem fújok :-)))
Én a 600 milliárd USD-re gondoltam.

Előzmény: ilyr (3880)
ilyr Creative Commons License 2000.01.05 0 0 3880
Jo penzt? Kaptunk 25e Ft AD200 premiumot, amibol a levonasok utan maradt 11e Ft... :))) Erre gondoltal?
Előzmény: sanzi (3879)
sanzi Creative Commons License 2000.01.05 0 0 3879
Jó reggelt és bódog új évet mindenkinek!!!!

Jó tudni hogy most már az új évezredben halunk meg :-))) Ezt is megéltük.

Az ámitástechnikusok jó pizeket vágtak zsebre és mi örülünk hogy nincs probléma. De stoki azé még mindig mumuskodik :-))))

Pucér lány képek?????
HOL????

Ja igen. Be kell vallanom én sem voltam a felvonuláson, de mentségemre én akkor is itten voltam és meló hegyek voltak.

Kétkerekes
Én is irigykedve olvastam a beszámolódat.

Törölt nick Creative Commons License 2000.01.05 0 0 3878
Jó reggelt mindenkinek!

Keresek valamit, remélem valaki tud segíteni:
'99-es 4 karú XT hajtóműhöz 48-as nagytányért.
A Shimano biztos nem csinál, de remélem más gyártó eseleg igen.

thx

kivi Creative Commons License 2000.01.05 0 0 3877
Neked is boldog új évet, Robin!

kétkerekes,
addig ki sem mozdulsz a bicajjal?

Előzmény: Robin (3876)
Robin Creative Commons License 2000.01.05 0 0 3876
A jó kívánságokhoz csatlakozom.
A folyamatos olvasást még csak csak beszuszakoltam az időbe, de munka volt Karácsony előtt és után is, Szilveszter napján még 6-kor dolgoztam. Most is hasonló képpen, de igyekszem egy kicsit veletek is lenni (mert ha nem láttok rögtön megjelennek a pucér lány-képek :) )
kétkerekes Creative Commons License 2000.01.04 0 0 3875
Hamarossan :) itt a következö össz népi bringázás.
Márc.15én Isaszegre.Lusták már lehet készülödni:))
kivi Creative Commons License 2000.01.04 0 0 3874
:(
Kár. Akkor biztos, hogy nem rád gondoltam.
Előzmény: kétkerekes (3873)
kétkerekes Creative Commons License 2000.01.04 0 0 3873
kivi
Nincs piros bringám sem Schwinem,egy mezei montival járok.Eben a sos latyakban nem volt szivem kimenni jobb bicova,amugy Scott,GT,és Peugeot-ok vannak.
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.04 0 0 3872
Még csak az újévi pangás van, vagy mi???
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.04 0 0 3871
stoki

Elkésni nem lehet, mert az előéletemet nem veszik figyelembe :))))))

Előzmény: stoki (3865)
neptancos Creative Commons License 2000.01.04 0 0 3870
Részemről bocs, de nem volt biztos, hogy megyek. És valóban, már nem voltam addigra Pesten.

Bahh, én tudtam, hogy megtörtént a csere. Kami betoppant a látóterembe (szemüveg, tudod) a szauna előtt, aztán dumáltunk.Kicsi város ez.
n.

kivi Creative Commons License 2000.01.04 0 0 3869
kétkerekes,

csak Te és én voltunk a topikból a tekerésen? Szomorú... És az is szomorú, hogy nem találkoztam veled. Hacsak........ van egy gyanúm! :) Mondd csak nem piros bicajod van, megpedig egy Schwinn?

Előzmény: kétkerekes (3867)
badmad Creative Commons License 2000.01.03 0 0 3868
Hát ezt tényleg csak irígykedve lehet olvasni.
Előzmény: kétkerekes (3867)
kétkerekes Creative Commons License 2000.01.03 0 0 3867
Aki nem volt, az egy életre kimaradt (1999-ben véglegesen)!Na de nem menekulhettek jön a beszámolo.
Starthelyünkröl 1300 helyett ugy 25 perc késéssel indultunk. Az autosok hangos dudaszoval fogadtak minket, és mindenféle nemzetközi jelzést is alkalmaztak vérmerseklet szerint. Megint beindult a szokásos(VBB szabadalom):)))keresztirányu forgalom feltartoztatása.A rendezögárda rutinos
volt, nem törtent semmi esemény.
Utvonalunk:
Hösök tere - Andrássy ut - Kodály körönd - Felsö erdösor ut - Rottenbiller
utca - Rákoczi ut - Nagykörut - Margit hid - Margit körut - Moszkva ter -
Attila ut - Alagut - Lánchid - Apaczai Cs. J. utca - Vorosmarty ter.

Utközben találkoztunk több kerékpáros csoporttal, de egyik sem volt olyan nagy,(114 fö) és olyan zajos, mint a mienk. Hiába na, a kétheti rendszerességgel megtartott szmog-tura hatása jócskán összekovácsolta a csapatot. A végen már akkora volt a "megtarto" erönk, hogy egy a köruton szemben hajto csoportbol is sikerult néhány srácot átcsábitani a mi csapatunkba. Az egyik kimondottan jól nézett ki, maszkja kb. a 100 éves ösemberre hasonlitott. Némely zajkeltö eszközhöz képest a repülö hajtomuve apro légyzümmögésnek tünt. Pláne akkor, mikor kb 1m-es távolságbol szolalt meg a duda, vagy a sip. Néha olyan érzésem volt, hogy a dobhártyám csak vendégségben van a fulemben,és nemsokara kiugrik egy hosszabb sétára.Amere elvonultunk az emberek tapsoltak integettek dudáltak,teljes siker.
Na de ezután következett az alagut,egy dolog, hogy a társaság még az eddigieknel is jobban fujta a kürtöket, sipokat, nyomta a dudákat, de aztán jött az autos szimpatizánsok
viszont dudálása,(iszonyuan vizhangzott) amit már csak egy-két teherauto kurtje tudott felulmulni. Kifele menet az alagutbol kulföldiek integettek és fotoztak,
filmeztek minket. Biztos bekerültünk a "bolond Budapesti esemenyek"-be.Sürü és érdeklödö pillantásoktol kisérve sikeresen behajtottunk a
Vörösmarty térre. Látszott a minket csodálokon, hogy komplett örültnek
tartják az egész társaságot,hiába no,jo csapat ez a VBB.
Egyébként meg nem jártak messze az igazságtol, hiszen mi tényleg másabbak vagyonk mint ök! Ök csak flaszter koptatok,nekünk meg kétkerékkel több van. Itt ért véget a tekerés.A téren még iszogattunk a zsebekböl elökerült fagyállokbol mindenféle jokivánságokkal elbucsuztunk és szétszéledtünk.

Bahh Creative Commons License 2000.01.03 0 0 3866
Hu de jo, hogy nem igertem meg semmit! Most nekem is korbe kene borotvalni a fejemet:-))
Előzmény: Törölt nick (3864)
stoki Creative Commons License 2000.01.03 0 0 3865
Szüzességet fogadsz...?!?!?
Nem késtél azzal már el...:)))???

Egyébként sejtettem, hogy ez lesz...Más az elmélet és más a gyakorlat...Én is ott szerettem volna lenni, de tudtam, hogy nem lesz ez így. De azért elméletben jó volt játszani a gondolattal, hogy most szilveszteri felvonuláson veszek részt. Ez olyan virtuális felvonulás volt a részünkről.::)))
Na de nem baj, jön a következő cél és talán az már nem csak virtual lesz...

Előzmény: Törölt nick (3864)
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.03 0 0 3864
stoki

Tudom, hogy a nagy száj rám is vonatkozik, magamra is veszem, körbeborotválom a fejemet, szüzességet fogadok, és kolostorba vonulok :))

Előzmény: stoki (3862)
stoki Creative Commons License 2000.01.03 0 0 3863
NA bocs a lenti egy rajzocska akart lenni, de ahogy látom nem tartja meg a space-eket...
Na mindegy...:(
Előzmény: stoki (3862)
stoki Creative Commons License 2000.01.03 0 0 3862
Szevasztok skacok, Boldog 2000-et mindenkinek...!!!

NA túl vagyunk egy nagy informatikai problémán, bár nekem még kétségeim vannak...NA mindegy januárban még lehetnek meglepetések...Remélem nem a próféta szól belőlem...

Látom a marha nagy szervezkedésből és lendületből annyi lett, hogy kiwi meg talán kétkerekes eltekergett és képviselte az itt irogató, nagyszájú :))))))(velem együtt) topictagokat ezen a bulin. Azért ha beestek, írjatok már valamit arról a buliról, mert nagyon érdekelne, hogyan is folyt le ezen a retyó napon. Én kocsiba feszítettem a családdal (ugyebár ilyen a vérbeli biciklis:)))), de még úgy is taknyos volt, nemhogy biciklivel. Azért aki használta a bringáját az jó alaposan tegye rendbe, mert szétmarja a só, ami az útról verődőtt fel a bringára...Persze az alucsodák előnyben...:)))

Na nem baj, közeledik a tavasz és akkor talán összejön a túra (na, na, na megint kezdek lendületbe esni, csak nehogy kifingjak...:))))


0
00
000
000
x 000
x 0000
x--2000 a mi évünk...0000 ------
x 0oo0 0oo0 -----
x 0oo0 0oo0 ---
0000 0000 ------

Előzmény: Bahh (3861)
Bahh Creative Commons License 2000.01.03 0 0 3861
Rob19

ezt en sem ertem pontosan a Shimano reszerol:-(( Korabban mar erosen szentsegeltem itt a topikban emiatt, de szerencsere fel ev alatt sikerult megoldanom a problemat (hala a topikos embereknek!!!)

A fekkart egyebkent nem kell lecserelni az orahoz, ha nem akarsz attetelt meg csapasszamot merni, de akkor meg minek a Shimano ora?? Szoval a neten reklamoztak, hogy univerzalis, aszt' kozben meg van belole vagy 6-7 fajta:-((

Előzmény: Törölt nick (3860)
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.03 0 0 3860
Bahh

Ha árban egyforma, akkor nem értem, hogy miért csinálnak hagyományosat. Lehet, hogy egyszer a kedves vevőnek mégis lesz kedve olyan szuper órát venni, és akkor nem kell lecserélni a kart. Vagy ez is a Shimano egyik oltári kib@szása?
Ha kell óra, vegyé' másik kart?

Előzmény: Bahh (3858)
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.03 0 0 3859
berger

Mi számít otthon rossz időnek?
120 km-re BP-től szépen sütött a nap, és éppen olvadt, ami rengeteg latyakkal járt ugyan, de erre van ugye a sárvédő.
Ha tényleg sz*r idő volt, akkor még szerencse, hogy nem bírtam felkászálódni a vonatra...

Előzmény: berger (3856)
Bahh Creative Commons License 2000.01.03 0 0 3858
Rob19

hat a Kaminak semmi uzlet nem volt benne, egyszeruen q rendes volt! Neki gondolom nincs ilyen oraja, ezert aztan sima ugy volt. Kivulrol teljesen egyforma a cucc, meg arban is ugyanaz. En mondtam neki, hogy adok let, de nem akart:-)) Csak egy forro csokit kert, de azt is az eppen betoppant unokaocsem fizette:-)))

A gepem azert messze van a millios cucctol:-)), meg nem is vittem haza. Akkor meg azt hittem, hogy mennem kell innen, de ugy tunik, hogy meg egy darabig el tudok itt lebecolni:-)))
Ugyhogy itt fogom hasznalni, ha egy kicsit jobb ido lesz.

Előzmény: Törölt nick (3857)
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.03 0 0 3857
Bahh

Már sokat gondolkoztam ezen, de Kaminak mi volt a biznisz a cserében, ha Neki most a virtuális mittudoménmi nincsen? Adtad mellé a nagy lét?

Tényleg: határon semmi gond, minden kérdés nélkül beengedték a milliós cuccodat? :))))

Előzmény: Bahh (3854)
berger Creative Commons License 2000.01.03 0 0 3856
BUÉK mindenkinek!

Sanzi,
örülök, hogy így felcsigázott a lehetoség, hogy találkozhatunk, de ha elokerült egy berger az obégatásra, akkor az nem én voltam. A rosszidore való tekintettel ugyanis bergerné lefújta a programot:(.
Majd én is az ezredfordulósra megyek.

Racsni (leszedo) téma.
Végül eljutottam a Kálmán Imre utcai rablóbarlangba, ahol az eladó kérésemre elémrakott egy elég gyanusan kinézo darabot, amire az volt írva, hogy 750 pénz. Kicsit reklamáltam, hogy a telefonban még 980-ért igérték, de azt mondta a pacula, hogy az a kazettáshoz való.
Még jó hogy értenek hozzá, és elore megkérdeztem a telefonon, hogy van-e.
Nu, otthon szerszám a satuba (természetesen a vadiúj leszedore gondolok), kerék rá, berger bácsi nekiveselkedik, majd még egyszer, és még egyszer, aztán elgondolkodik azon, hogy merre is kell tekerni a jobb menetet, aztán még egyszer nekiveselkedik (de akkor már rettenetesen csikorognak a fogai), a satupad megpördül a sarka körül, amíg be nem feszül az ajtónyílásba, és ekkor puhán és kellemesen letekeredik a racsni.
Három napig ki voltam pirulva a sikerélménytol. Ajánlom nektek is vegyetek racsni leszedot!
És mégegyszer BUÉK!

Törölt nick Creative Commons License 2000.01.03 0 0 3855
akkor nem voltam egyedül ezzel a server error-ral, egy -persze értelmetlen- hozzászólásom elveszett :(((
Előzmény: Bahh (3854)
Bahh Creative Commons License 2000.01.03 0 0 3854
Boldog uj evet mindenkinek!

En nem haltam ki, csak eddig mindeg internel server error-t kaptam:-((

Gyorsan beirom, bar ugysem erdekel senkit:
Kamikazeval elcsereltem a fekvaltokaromat, hetvegen fel fogom szerelni es lesz virtualis csapasszam meresem meg attetel meresem:-)))
Kamikazenak itt megegyszer megkoszonom!!:-)))

Előzmény: Törölt nick (3853)
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.03 0 0 3853
Új év = nulla forgalom, mindenki kihalt??
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.03 0 0 3852
Szép jó reggelt mindenkinek!!

Na, mindenkinél rendesen ment a Y2K-váltás?

Ami a pesti tekerést illeti:
Ne is kérdezzétek. Elmesélek inkább helyette egy történetet egy fiatalemberről.
Kezdődött ott, hogy hősünk, nevezzük egyszerűen rob-nak, felment a padlásra, mert a rossz idő beálltával ott tartotta a biciklijét. Ha már ott bóklászott észrevett valami nagyon hasznosat, egy teljesen elhasznált külsőt (írhattam volna, hogy gumit, de mindenki félreértette volna...). Ekkor támadt egy nagy ötlete: Mi lenne, ha elszaladna egy háztertási boltba, venne egy marék facsavart, és szöges külsőt készítene?
Így is lett. Csak a boltban nem volt megfelelő méretű facsavar. Ezért hősünk eljasszolt a nagyapjához, mert bekattant neki, hogy az öreg asztalos. Lássunk csodát, ott volt a millió megfelelő darab, így el is készülhetett a nagy mű.
Hősünk még aznap este felapplikálta a biciklijére, lehalászta a padlásról, majd elindult a frissen esett, az utcákról még le ne takarított 20 cm-es hóban tekerni. És persze, ahogyan az lenni szokott, nem teljesen úgy jött össze, ahogyan ezt a fiatalember tervezte, mert nem vette számításba a városban alattomosan közlekedő gyengén kivilágított UA felségjelzésű MAZ típusú nyergesvontatót, aminek a gyengébb itta meg a levét, jelen esetben nem a teherautó...:((
Hősünk ettől az incidenstől eltekintve ugyan még szeretett volna elmenni, de amint kivánszorgott másnap (31-én) a vasútállomásra, meglátta, hogy még a MÁV sem akarja, hogy ott legyen, mert kb 1000 ember lehetett a vonaton, gyalog nem bírt volna felszállni, nem biciklivel. (hová megy ilyenkor mindenki?????)
Ennyit erről :(
Majd jövőre :)
Úgyis akkor lesz a Millenium, meg ezredforduló, meg minden...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!