Keresés

Részletes keresés

volt penny-s Creative Commons License 2009.04.13 0 0 481
Tisztelettel megjegyezném hogy nem ezért vagyok volt penny-s!Sajnos annál rosszabb a helyzet!Megyek rokkantsági nyugdíjba mert elég súlyos (majdhogynem halálos) betegségben szenvedek!
Nem tudom akkor hogy mit lehetne csinálni hogy az okosak is észhez térjenek!Fingom sincs.És ha csak egyszerűen nem nyitna ki egy penny se egy nap az országban sztrájk gyanánt?elmennétek reggel 6ra a bolt elé és egyszrűen csak nem mennétek be!
Tudod ha erre se reagálnának úgy hogy nektek is megfeleljen akkor el kell jönni onnan.Ti nem érdemlitek meg azt hogy éjjel nappal ott rohadjatok.Ennyi kevés pénzért meg pláne!Na pá
Wild-Angel Creative Commons License 2009.04.12 0 0 480
Az oké,hogy az emberek féltik a munkahelyüket,és mimózák...az is igaz,hogy ha lenne több kinálat már nem itt lennének sokan,de azért a "NAGY DOBÁSU" ötleted durvának tartom!!!!!!!!! Lehet,hogy éppen ezért vagy,volt pennys????????????!!!!!!!!!!!!!Végülis embere válogatja!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: volt penny-s (478)
Éjjeli-lepke Creative Commons License 2009.04.12 0 0 479
Minden kedves munkatársnak kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!
Kitartás ünnepek után kezdődik minden előlről.
volt penny-s Creative Commons License 2009.04.12 0 0 478
de figyelj csak!az a baj hogy nem mernek a dolgozó fellázadni mert féltik a munkahelyüket!Ne félj ha lenne kínálat munka ügyben máshol akkor nem itt szívnának.Egyszer ki kell lábalni a válságból és ha lesznek új lehetőségek akkor egyemberként kell az összes pennysnek valami nagy dobást csinálni!Csak egy példa:összefogni és jó alaposan kirámolni a boltokat felmondási idő alatt vagy vbalami ilyesmi...Csak az a baj hogy pipacs mind hogy ezt megtegye!ki lehetne cseszni okosékkal csak bátortalanok a dolgozók.Tudom hogy könnyű igy külsősként pofázni de valamit lépnetek kell.Üdv
Előzmény: Switcher (477)
Switcher Creative Commons License 2009.04.12 0 0 477
Hát nem akartam túlzásokba esni a létszámot illetően, ezért írtam csak +2 főt. Sajnos ebben a kérdésben is általánosít a vezetőség. De tény, hogy hosszú távon sokkal jobban megérné a nagyobb létszám. Az őrzés pedig megintcsak a spórolás elvén alapul. Vagyis olcsóbb, ha hagyják lopni a vevőket-legalább bejönnek és ha csak 200 ft-ért vásárolnak(a többit, de mennyit ellopnak), de vásárolnak 200ft-ért- a többit pedig amit ellopnak majd a dolgozók jutalmából vissza veszik. Mert ezt itt lehet!!!!
A Pennynél nincs lehetetlen!!!!!!!!!-(csak tehetetlen.............de mennyi........)
Előzmény: volt penny-s (475)
Mézízü muki-buci Creative Commons License 2009.04.12 0 0 476
Örböl 2 ?1 is álom volna!Védd meg magad mozgalom!!Meg persze a pennyt is.Erre is van idönk,hisz sokan vagyunk!!!Kérdés,hogy milyen bátor vagy?Mert lehet,hogy egyszer megtángál valaki,netalán a gyereked issza meg a levét!
volt penny-s Creative Commons License 2009.04.12 0 0 475
Ez így igaz ahogy mondod kedves barátom!De az okosak erre nem gondolnak.Még lehet hogy kevés embert is mondtál.Sőt, szerintem őrből se ártana műszakonként 2 és talpraesett őrök kellenének, mert én már láttam tatát őrködni és semmit se ért!Tulajdonképpen a dolgozó is őrködik, továbbá pakol, pénztárban van, árut vesz át, takarít, saját testi épségét védi, szív egész nap ráadásul puszira még szabadnapon is...Ezt a régiós és a területis nem látja, de azt egyből megjegyzi hogy kevés a forgalom, még akkor is ha túllépte a bolt a napi tervet.Hol itt az igazság.Én azt mondom hogy szerintem több boltellenőrzés kéne hogy lássák az okosok hogy 2 emberrel nem lehet egy műszakot vinni és ne csak azt nézzék hogy miért nincs kint az etikett vagy a plakát, vagy miért nincs kirakva még 11-kor se a friss.Ezek elmehetnek a búsba.A dolgozók érdekeit kéne nézni.Az összes boltvezetőt, ahol ez van ott ki kéne rúgni őket, mert ők hajszolják bele a dolgozót a túlórába.Nincs élete a dolgozónak.Van amikor a területis nem is tud ezekről a dolgokról.Hidd el,személyes tapasztalat.Éjjel nappal ott szopiztam puszira hogy tényleg jobb legyen a bolt feltöltöttsége és végül tudod miért jöttem el?Mert a boltvezető meggyanúsított hogy a kisebbség kiviszi tőlem az árut a pénztárnál és én meg összejátszok velük.Köszönjük Emese!Pedig a csapatból az egyik leglelkesebb voltam aki ha kellett ha nem ott voltam.És a területis erről nem tudott.Ha udott volna, akkor már rég kipenderítette volna a főnökasszonyt.Ráadásul amikor még régebben voltam Penny-s egy másik boltban, egy másik területissel, az meg boltvezetőt akart volna belőlem csinálni!Na ilyenkor mi van?
Előzmény: Switcher (473)
SOLFRUTTA Creative Commons License 2009.04.12 0 0 474
SZIASZTOK. KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDEN PENNYSNEK!!!
Switcher Creative Commons License 2009.04.12 0 0 473
.....és még a forgalom utáni "jutalom-kérdéshez". Szerintetek, hogy van az, hogy egy bolt csinál 10 milliós havi forgalmat amiből a zöldség forg. 3 millió, a másik csinál 30 milliót, amiből a zöldség 10 és ez az utóbbi ezért, nem kap semmit?????????!
Pedig én úgy gondolom, hogy azt a zöldség mennyiséget ugyanúgy ki kellett rakni, ugyanúgy fel kellett emelni és le kellett venni azokat a rekeszeket. SŐT!!!!!!!!!!!!!!!!!
A másik ami szerintem elgondolkodtató, hogy most, hogy gazdasági válság van a pennybe jönnek inkább az emberek vásárolni, mert mégis csak mi vagyunk a legolcsóbbak, ezt engedhetik meg maguknak. Én az elmúlt hetekben rengeteg olyan idegen emberrel találkoztam, akik eddig nem pennybe vásároltak. Ezért szerintem igazán növelhetnék a létszámot műszakonként! Ha van ember akkor naprakészen tudnánk tölteni a boltot és abből lesz a forgalom, nem abból, ha 2 ember van egy műszakban az áru meg a hét végéig halmozódik a raktárban. Mert ugye a friss az első, de mi van a többivel? Ha kint van a polcon van forgalom is, de ehhez ember kell!!!!!!!!!!!! Minden műszakba annyi ember kell, hogy legyenek kasszások és legyen aki tölti a polcokat (min. 4 ember). Szerintem a +2 ember nem kerül annyiba a pennynek, hogy azt ne hozná vissza neki a forgalom növekedés!!!
Vagy rosszul gondolom???
volt penny-s Creative Commons License 2009.04.12 0 0 472
Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok minden Penny Market dolgozónak (legalábbis azoknak akik tényleg dolgoznak)!Pihenjetek, használjátok ki ezt a két napot!Igazán rátok fér!Egyetek sok sonkát kaláccsal oszt ott lesz a végeredmény!Ami utána kijön azzal értékelve van a penny!Asszem legalábbis!Lányok sok locsolót(de ne a Roziból kapjátok a vizet), fiúk pedig sok piros tojást meg piát (de remélem a tojás nem olyan piros lesz mint a béka és a pia se penny-s legyen!)Már csak azért is hogy legalább tényleg elkerülhessétek a penny-t 2 napra és ne is gondojatok rá!Sziasztok!
Wild-Angel Creative Commons License 2009.04.11 0 0 471
egyetértek veled maximálisan!!!De szerintem a forgalom után itt a pennynél te soha nem fogsz anyagi javakhoz jutni,pedig ebből él mindenki a jó forgalomból,ha belegondolsz.És ehhez a rekord forgalomhoz pedig mi kis emberek kellünk,akik odafigyelnek az üzletre,rendelik,feltöltik az üzletet,stb.na mindegy,lényeg sonka kalács van....MINDENKINEK JÓ PIHENÉST,ÉS KELLEMES ÜNNEPEKET KIVÁNOK!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: takarítógép (468)
dolgozó n Creative Commons License 2009.04.11 0 0 470
Sziasztok! KELLEMES HÚSVÉTOT KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!
penny-s Creative Commons License 2009.04.11 0 0 469
Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok Mindenkinek! :)
takarítógép Creative Commons License 2009.04.11 0 0 468
ezzel eggyet értek én is hogy keményen dolgoztunk ezért a rekord forgalmakért csak ezt nem megköszönni kéne hanem kifizetni!!!!nem hiszem hogy gondot okozna nekik csak egy kis jelentéktelen összeggel meghálálhatnák szerintem.......
Switcher Creative Commons License 2009.04.11 0 0 467
Sziasztok, én is csatlakozom az előttem szólókhoz. Nagyon komoly munkát végeztünk az elmúlt napokban és szerintem mindenki nyugodt szívvel várhatja a locsolókat............. :-)) Tehát mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket és Jó pihenést Kívánok!
Mézízü muki-buci Creative Commons License 2009.04.11 0 0 466
Sziasztok!Mindenkinek kellemes husvéti ünnepeket kivánok!Pihenjetek sokat!Mindenkire ráfér.Úgy hallottam,csúcs forgalmat hoztunk!
nika33 Creative Commons License 2009.04.11 0 0 465
Sziasztok!

Még jó,hogy nincs prumi, kapnánk az sms-t,hogy mindenki úgy dolgozzon,hogy lelekiismeret furdallás nélkül tudjon leülni az ünnepi asztalhoz.............................. :) vagy valami ilyen baromságot szokott küldözgetni,ő biztos nem fáradt el az íróasztal mellett...

Gyorsan pihenjünk,aztán kezdhetjük előlről....

Minden kedves munkatársnak kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!

dragon khan Creative Commons License 2009.04.10 0 0 464
Sziasztok!

Ne "aggódjatok", idén is lesz sonka, kalács!
Kitartás, még egy nap és jön a jól megérdemelt pihi a nagy őrület után! Jó pihenést mindenkinek!
volt penny-s Creative Commons License 2009.04.10 0 0 463
Hali!

Köszi mindenki akinek tetszett.Megtettem minden tőlem telhetőt!De nem így van?Az emberről a bőrt lehúzzák!Én kétszer is beleestem a csapdába!Ráadásul először első eladóként.Gondolhatjátok...

A sonkával kapcsolatban meg csak annyit hogy lehet hogy lesz valami!De nem tudom!Külsősként én is csak hallottam.

Prumik?Hagyjuk!Én csak annyit üzennék neki hogy "Inkább a borzalmas vég, mint a borzalmak vég nélkül"(Murphy)

Üdvözletem minden kitartó pennyi-snek.Húsvét?Káosz!De kitartás!(lesz két nap pihenő!tuti nem rendelnek be senkit :) )
Switcher Creative Commons License 2009.04.09 0 0 462
Sziasztok! Szerintetek idén is kapunk kalácsot és sonkát??? (nem reménykedem mert nagy a csend e téren) Csak azt ne mondjátok, hogy "mivel nincs Kis-Prumik így ne is álmodozzak azokról a szép kalácsos, sonkás időkről"...........
Mclaren 22 Creative Commons License 2009.04.08 0 0 461
Nagyon jó lett a költeményed! :-) És milyen igaz!!! Gratulálok!!!
Ha valaki nem látta volna még a videót íme:

Az eredeti sörreklám: http://www.youtube.com/watch?v=c4EozhcfrHw&feature=related

Valamint a paródia, melyre született a költemény:
http://www.youtube.com/watch?v=VQ7c45gs0kA&feature=related

Sziasztok!
Előzmény: volt penny-s (457)
Wild-Angel Creative Commons License 2009.04.08 0 0 460

Nagyon tévedsz!!!!!,hogy mulatok mások siránkozásain,én is átélem ugyanazokat a problémákat,de értékelni tudom azt is,hogy a csekkjeimet havonta be tudom fizetni,mert van munkahelyem ahol kapok fizetést!

Előzmény: Mézízü muki-buci (455)
Switcher Creative Commons License 2009.04.08 0 0 459
Hú ez nekem is nagyon bejön...... már tovább is küldtem két kollégámnak. Nagyon komoly!!!! :-))
Előzmény: volt penny-s (457)
penny-s Creative Commons License 2009.04.07 0 0 458
Hát ez nagyon ott van! :D :D
Komolyan gratulálok! :)
Ez az írás, nem is tudom, hova írjam ki!!!! :D
Előzmény: volt penny-s (457)
volt penny-s Creative Commons License 2009.04.07 0 0 457
Nincsen pihenőnapom.Nem vagyok PLUS-os és nem leszek CBA-s.A világ egyik legszarabb és legnehezebb munkáját végzem.S rajtam kívül még többezren értik hogy mire gondolok amikor azt mondom:Nincs túlóra!A szabadnapom nem kerüli el a munkahelyemet.És nem örülök amikor a vásárlók összekeverik a plakátot az etikettel.Büszkén gondolok Prumikra, az igazságosra, a szakszervezetre, Jánoskára és Morzsikára.Szeretem az esti zárórát, a sissy túrót, a rohadt zöldséget, a napi lopást.Itt élünk területisünk szívében, túlórában mi vagyunk a császárok, És igenis nálunk lopnak az ország vásárlói.Penny Market!Én így szeretlek!
Éjjeli-lepke Creative Commons License 2009.04.07 0 0 456
Sziasztok! Hallottátok hogy visszatér közénk régi régióvezetőnk János??? Budapesti régió figyelem!!!!!!!!!!!!
Mézízü muki-buci Creative Commons License 2009.04.07 0 0 455
Örülök,hogy jól mulatsz NÉMELYIK SIRÁNKOZÁSON!
Előzmény: Wild-Angel (447)
nika33 Creative Commons License 2009.04.04 0 0 454
Szokott lenni ilyen "szemtől-szembe" értekezlet,csak az a baj,hogy ott mindenki hallgat,nem mernek megszólalni a vezetők, mert ha valaki ki meri nyitni a száját (ne adj' isten olyan kérdést tesz fel, amit két héttel előre nem jelentett be,hogy fel tudjanak készülni rá...) na, annak annyi, azonnal kinyomozzák, ki volt,melyik boltból, és addig b*sztatják,míg ki nem készül! Mert akinek esze nem sok, az a kapott hatalmával él vissza,így érzékelteti,hogy Ő valaki, akitől félni kell ám!!!!!!!
Esetleg,ha olyan kérdést teszel fel,ami fontos lenne,úgy megválaszolják,olyan agyafurtan,hogy észre sem veszed,hogy a kérdésedre egyáltalán nem kaptál választ,csak rádöbbentettek,hogy te mekkora hülye vagy.... és már a kérdésed is egy baromság volt, melyik üzletből is jöttél???????????!!!
Na, ezért tartunk ott,ahol tartunk! A szarkeverésekről meg már ne is beszéljünk...
Hálisten egy prumikkal kevesebb van...
Előzmény: Wild-Angel (452)
penny-s Creative Commons License 2009.04.04 0 0 453
Szerintem elhiszik, csak nem foglalkoznak vele!
Előzmény: Wild-Angel (452)
Wild-Angel Creative Commons License 2009.04.04 0 0 452

Ez igen! Nagyon igazad van,milyen jó lenne ha "IGAZIBÓL" is lenne szemtől szembe is ilyen fórum ahol elmondhatnánk a dolgokat az illetékeseknek,és mindez célba is találna...én azt nem tudom megérteni,hogy miért általánositanak,miért nem hiszik el,hogy igenis a pennynél is vannak becsületes dolgozók!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Mclaren 22 (450)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!