Keresés

Részletes keresés

panthi_leo Creative Commons License 2000.01.13 0 0 4012
Stoki!
Ám én új vagyok köztetek, de abiciklizésbn már nem mai gyerek. Én is a 60-ra esküdnék inkább, bár ezt is csak akkor, ha a télen tekertél.
Ami sanzi-t illeti: engem is kihagytak a vezető beosztásból, de van egy előnye: nem izgulom halálra magamat és így tudok kerózni!
stoki Creative Commons License 2000.01.13 0 0 4011
Nekem szimpi, bar en meg bejatszanek egy pap retet is, hogy legyen valami izgalom.
Szivem szerint en feltekernek pilisszentlaszlo fele fel a hegyre es onnan at visegradra az erdon keresztul, de az mar inkabb kozelitene a 100-hoz, mint az 60-hoz es az nem biztos, hogy beleponek jo lenne. Legalabb ott megtudnad mi is az a plussz 7 kilo, amit magaddal cipelsz allandoan...:)
Előzmény: sanzi (4010)
sanzi Creative Commons License 2000.01.13 0 0 4010
STOKI
Nem, csalódtam benned :-)))))
Én is 60 km-re gondoltam és sík (amennyire lehetséges) terepen. Bp. környékén. Lehet hogy már unalmas, de Szentendréhez (és környéke) mit szósz???
Előzmény: stoki (4009)
stoki Creative Commons License 2000.01.13 0 0 4009
Kollegak...

Bar meg a karakterkiosztasom nem az igazi, de azert most mar - amig el nem veszik - van egy stabil, villamgyors internet hozzaferesem ujbol.

NA most akkor, Tom2 : szoval van 1000 terv papiron es egy aktualis fejben, ami folyamatosan csiszolodik. Lassan papirra vetem ezt is, kozben meg szedem hozza az alapanyagokat. Egyenlore ugy nez ki, hogy elso kerek hajtasos.
Es Te hogy allsz a tribringaval ... a kerdojelet meg nem talaltam meg |<

Gyerekek
Lassan el kene kezdeni szervezni a turat...
Engem az erdekelne, hogy mennyit tekerjunk...En ugy egy laza 60-80 kilometert javaslok elojateknak...

Batyo melozik, penteken talan bekukkant...

Előzmény: sanzi (4008)
sanzi Creative Commons License 2000.01.13 0 0 4008
Tisztelt „oszlopos” topik tagok!!!

Végignézve a 2000 év termését arra a következtetésre jutottam, hogy vagy mindenkiből vezető beosztású embör lett,(csak engem felejtettek ki:-))))) és nincs semmire idejük, vagy a hosszú tél miatt mindenki áttért a kocsikra???

Na mindegy az én exhibicionista hajlamom is kezd bedögleni :-)))

BÁTYÓ és a többiek merre vagytok???

Milyen kihalt is lehet ez a Nettes táj.

Berger

És mi van azokkal akik nem tudnak Németül :-))))

kamikázé Creative Commons License 2000.01.13 0 0 4007
berger!

Isten vagy. Valamelyik nap egy újságosnál átlapoztam a Tour c. újság (német v. osztrák) egy januári példányát. Abban van egy túraajánló az év minden hónapjára, és júliusra a Samsonmant ajánlotta. Onnan tudtam meg, hogy júli 2-án lesz. Egyből beírtam a naptáramba, meg megnéztem a neten, hátha frissítették az oldalt, de még mindig a tavalyi információk vannak rajta.

Te honnan vetted a dátumokat?

Peace
kz

Előzmény: berger (4006)
berger Creative Commons License 2000.01.13 0 0 4006
Hölgyek, Urak!
az idei osztrák bicajmaratonok (melyeket Kamikázé barátunk lelekesen ajánlott mindenkinek) idopontjai a következok:
Amade Radmarathon in Radstadt am 21. Mai 2000
Salzburger Euregio Radmarathon in Hallein am 18. Juni 2000
Samson Radmarathon in St. Michael am 2. Juli 2000
Großglockner Felbertauern Radmarathon in Mittersill am 27. August 2000
(Ezt németül írtam :))

Részleteket (az idopontot kivéve) az alábbi helyen lehet még szerezni:
http:www.salzburg.com/magic-events/

Báj

Bahh Creative Commons License 2000.01.13 0 0 4005
Badmad

tegnap kicsereltem a szorzovaltom bowdenjet es egyben megprobaltam az orat osszekotni a fekvaltokarral. Sajnos a bal oldali jeladoval valami ga'z van, mert nem mukodik:-(( Az ora erzekeloje biztos, hogy jo, mert azt kiprobaltam. Mit lehet ilyenkor tenni a fekvaltokarral? Javithato a jelado, vagy kicsereled nekem az egeszet? (Kamikaze Toled vette, Shimano 105)

Előzmény: badmad (4001)
sanzi Creative Commons License 2000.01.13 0 0 4004
:-((((
Jó napot.
Megyek ebédelni.
sanzi Creative Commons License 2000.01.13 0 0 4003
Jó reggelt

Köszönöm szépen a segítséget!!!

BAHH!!!

Te még élsz???? :-)))) Má azt hittem a Franciák kihasználtak és elfogyasztottak :-))))

REKI

Megpróbálom, csak az a baj, hogy a belvárosban lakom. Vagyis ha elkezdeném a bűvészmutatványomat, vagy meglincselnek a szomszédok, vagy a turisták fognak pénzt dobálni.

BAD

Azért köszönöm szépen az utánajárást. Jó hogy vagy nekünk. PAPA :-))))

KIWY

Jó a mezei olaj is??? Amit varrógépekhez használnak, vagy a Qrva drága teflonos spray jobb. Értem ezalatt, hogy nyilván a teflonos jobb, de érezhetően??? Jó homályos voltam, de gondolom értitek.

kivi Creative Commons License 2000.01.13 0 0 4002
Ha biztos vagy benne, hogy nem teflonos a bowdenházad (vagy ha teflonos, de mégis nyikorog) akkor próbálj olajat nyomni bele. Teflonos spray is jo, de a WD40-et csak végszükség esetén használd!
A bowdenházak nyilásába pedig nyomj egy kis zsírt (dugó). Ez meggátolja, hogy a viz + a mocsok befolyjon a házba.
badmad Creative Commons License 2000.01.12 0 0 4001
Üdv gyermekeim!

Áttétel ügyben csak annyit, hogy végülis egy számít: 2 hátsó sor között a különbség annyi, hogy a kisebb fogszámú hajtósabb, outisabb, a nagyobb fogszámú mászósabb, hegyrevalóbb. ENNYI! Nem kell ezt túl ragozni, mégha új bringát épít is az ember. Versenyzőknél más téma. Egyébiránt a ma divatos 27 sebesség valósan max 23-24 fokozatot tud, a 24-es kb20-21-et, a 18-asban majdnem 18-at.

Súlyzótárcsák
Sajnos nem tudok segíteni.

Lámpa a trikormányon
Hát ez egy fogós kérdés, nem igen akadtam olyan kütyüre, ami gyárilag megoldaná ezt a gondot, kivéve a fékhidas, de az meg neked nem OK. A sisakra szerelhetőnek meg tök más a rögzítése a talphoz, így az tutti kiesik a lehetőségek közül.

Bahh Creative Commons License 2000.01.12 0 0 4000
OFF
A rohadekok teljesen elarasztottak munkaval, csak estenkent tudok topikot olvasni:-(((
ON

Shanzhy
Biztos vagy benne, hogy a bowden nyikorog a hazban? Nem lehet, hogy a narancssarga AM/FM radio surolja a kosarat? :-))

Attetel meres
Hala Kamikaze nagylelkusegenek:-))) az oram minden valtas utan kiirja 3 masodpercig az attetelt:-))) Normal allapotban erre nem lenne szuksegem, de mivel teljesen megvaltoztak az atteteleim, igy nem haszontalan ez a funkcio.

Előzmény: sanzi (3998)
Reki Creative Commons License 2000.01.12 0 0 3999
sanzy

Én elég régi motoros, akarommondani kecskés vagyok, Ezért az én bowden külsőm sima fém belül. A problémát úgy szoktam megoldani, hogy leszerelem a külsőt, injekciós fecskendővel gyomok bele olajat (4-5 ml.), kifolyatom. Aztán kisétálok a szabadba körül nézek és ha nincs a közelben senki akkor megpörgetem a fejem fölött a fölösleg eltávolitása érdekében. Aztán mehet a helyére.

sanzi Creative Commons License 2000.01.12 0 0 3998
Kami!!!
Emlékszem rá, csak éppen (gondolom én) nekem biztos nem teflonos, mert akkor nem nyikorogna???

Üdv.

Előzmény: kamikázé (3997)
kamikázé Creative Commons License 2000.01.12 0 0 3997
sanzy!

Régebben vót róla szó, és elég parázs vita alakult ki (ebben is). A lényeg az, hogy az újabb fajta bowdenházak belül teflonnyal vannak bevonva és feleslegessé tesznek mindenféle sprézést.

Peace
kamikz

Előzmény: sanzy (3996)
sanzy Creative Commons License 2000.01.12 0 0 3996
Rátaláltam a netkapu.hu alatt a hódító nevű játékra. Van valakinek tapasztalata??? Ha már nem tudja senki mivel kéne olajozni a huzalokat!!!! :-)))))
berger Creative Commons License 2000.01.12 0 0 3995
Köszönöm Sir elöl-hátul gróf és doktor Vargha úr!

Azért kérdeztem, mert mintha itt a topikban olvastam volna úgy fél évvel ezelott, hogy az említett V-féket is állandóan állítgatni kell, mert elferdül a V. De ha nem így van, akkor minden O.K.

Előzmény: Törölt nick (3978)
Tom2 Creative Commons License 2000.01.12 0 0 3994
Helló

Stoki említetted a készülő rekudat. Közelebbit mondanál róla? Esetleg vázlatképek, tervrajzok vannak? Érdekelne a dolog. Jöhet emilen is.

Üdv
Tom2

Előzmény: stoki (3972)
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.12 0 0 3993
Gondoltam én, hogy előbb-utóbb minden rendbe jön...

Előzmény: stoki (3992)
stoki Creative Commons License 2000.01.12 0 0 3992
Rob19
OFF
Jogos én is most vettem észre.
Beszéltem a rendszergazdával nagyot kevernek most és ezért megy vissza minden. Bár elvileg most már a szerveren gyűlik a nekem küldött levél, de technikai okok miatt még mindig nem tudom elolvasni...Amint jó lesz minden jelentkezem...
Azért a leveled a szerveren olvastam, mert jó kollégákkal vagyok körülvéve...
ON
Előzmény: Törölt nick (3988)
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.12 0 0 3991
Mit nem értesz????

Ami az ego-t illeti, nos zserintem nekem nincs hova fejlődni.
Az oszlopos topic tag-ot köszi !!!!!
Előzmény: sanzy (3989)
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.12 0 0 3990
ill.: a system administrator.
bocs.
Előzmény: Törölt nick (3988)
sanzy Creative Commons License 2000.01.12 0 0 3989
Ha valaki úgy gondolja, hogy ez OFFFF, akkor nagyon téved. Hisz most láthatja hogyan fejlődik két „oszlopos” topiktárs EGO-ja. :-))))))

ROB19
Röstellem, de tényleg nem értem :-(((((

Előzmény: Törölt nick (3987)
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.12 0 0 3988
Ha már ekkora Off vagyok, akkor engedtessék meg:
stoki
a leveleim visszaküldi a szstem admin.!!!!!
HELP!!
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.12 0 0 3987
Látom nem érted :))
gróf Vargha!
Előzmény: sanzy (3986)
sanzy Creative Commons License 2000.01.12 0 0 3986
Sir Taylor jó lesz???
Előzmény: Törölt nick (3985)
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.12 0 0 3985
sanzy
Tényleg. Akkor én is nemesítem magamat.
Mi lenne, ha mostantól Vargha gróf Úr-nak szólítanátok?
Előzmény: sanzy (3984)
sanzy Creative Commons License 2000.01.12 0 0 3984
ROB19
Nyugodtan szólíts Reflexből :-))))
JAJAJAJ milyen nehéz is nemesíteni önmagamat :-)))) :-(((((
Az 5 ponttal kapcsolatban: Nincs teljesen igazad, mert legalább 1 picit nehezítem az érdeklődök munkáját :-)))))
Előzmény: Törölt nick (3981)
kamikázé Creative Commons License 2000.01.12 0 0 3983
Hi bad!

Teljesen igazad van, én is csak téli unaloműzésnek, érdekességnek szántam, meghát azé' érdemes látni, hogy mennyire egyenletes az emberfia áttételsora, amit elég csak egyszer kiszámolni, és amikor neaggyisten újat vesz, akkor mán jobban be tuggya lőni a fogozatokat.

Peace
kamikz

Előzmény: badmad (3966)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!