Keresés

Részletes keresés

Tom2 Creative Commons License 2000.01.19 0 0 4153
Sanzi,

Szintén március 25-re szavazok. Emilem szünetel, a topicot mostanában rendszeresen olvasom:-))

üdv

Robin Creative Commons License 2000.01.19 0 0 4152
Free,
azért javasoltam március végét, mert olyankor már elég szép idő tud lenni, és ha 'sok évi' megfigyelésemet veszem alapul, akkor a 24-25-e rendszerint szép időt szokott hozni. Aztán persze ne szidjatok, ha nem jön be - kivételek vannak.
Ha akarsz valahol menet közben is csatlakozhatsz, úgyis visszafogom sebességben a (fér)fiúkat igy ha pályaudvartól indul a menet, akkor Szentendréig is telik az idő. Sőt ha arra gondolsz, hogy aki messzebbről jön annak se kelljen hajnalban kellni - akkor tényleg tízórai ideje lesz mire összeverődünk. Addigra meg ha tényleg szép idő van, hideg sem lesz. Szóval számíthatunk rád is?
e-cet Creative Commons License 2000.01.19 0 0 4151
Sanzi,

még egy voks a márc. 4-re (is). Bár 25. fölényesen vezet...

Előzmény: sanzi (4147)
stoki Creative Commons License 2000.01.19 0 0 4150
Szerintem a talákahely a fontos, mert szerszámot mindenki a maga gépéhez megfelelőt kell, hogy hozzon, ja meg kaját is, mert mindenkinek más méretű a bendője.

Az egyedüli probléma csak az időjárás lehet...!

Előzmény: sanzi (4147)
e-cet Creative Commons License 2000.01.19 0 0 4149
Igaz. Sanzi lelkesen szervez és az időpontot többünknek jó előre tudni. Kivinek meg majd szólunk előző nap :))
Előzmény: Bahh (4146)
Bahh Creative Commons License 2000.01.19 0 0 4148
Sanzi

en szerszamot nem viszek, gondolom Nalad ugyis lesz minden! Meg forrasztopakara is szamitok, kell a narancssarga AM/FM radiohoz:-)))

Előzmény: sanzi (4147)
sanzi Creative Commons License 2000.01.19 0 0 4147
Nemsokára befejezem a mai pályafutásomat a netten.

Eddigi eredmények:

1/ március 04. - 2 szavazat (Kivi, Stoki),
2/ március 15. - 2 szavazat (Kivi, Stoki),
3/ március 25. - 9 szavazat (Freelance, Robin, Bahh, Bátyó, E-cet, John Zero, Kivi, Stoki, Sanzi).

E-cet
Amikor már látni a végeredményt küldök mindenkinek egy mailt. Majdnem Szilárdot nem ismerem :-(((
Valaki ismer időjóst???

Különben még lesz sok-sok kérdés. Pld.: találka hely, kaja, szerszám stb.

Kivi
Látod Bahh már izgul :-)))) Ezért célszerű korábban megállapodni a pontos dátumban. Bátyóról és Rob 19 még nem is szólottam volt.

Bahh Creative Commons License 2000.01.19 0 0 4146
Kivi

Ne szivassatok, nekem nem jo, ha egy nappal elotte derul ki, hogy lesz-e tura vagy sem:-(( Intezzen valaki esomentes napot az adott idopontra es kesz:-))

Előzmény: kivi (4139)
e-cet Creative Commons License 2000.01.19 0 0 4145
Sanzi,

ilyen az, ha nem látni csak néhány hozzászólást. :(( Akkor 4=5.
Tedd meg hogy nyomsz egy mélt, ha a túra aktuális lesz. (Ha a hozzáférésem teljesen megborulna :((((

Amúgy meg úgyis márc 25 tűnik befutónak (Ajgner mit üzent?)

Előzmény: sanzi (4134)
stoki Creative Commons License 2000.01.19 0 0 4144
Úgylátszik otthon maradt a pirula...

Szóval -10-től +35-ig tőlem mehet. Hóesés és az ilyen mai napos szélvihar kizáró ok.

Előzmény: stoki (4143)
stoki Creative Commons License 2000.01.19 0 0 4143
badmad
Akkor jó, már azt hittem "barom" vagy...:)))

turabolond
Elemzem a pdf-t, ezért volt gyanús, amit badmad írt.

Ja és sanzi
Tök mindegy hova, csak minél többen (Freelance!!!) és együtt.

Előzmény: stoki (4142)
stoki Creative Commons License 2000.01.19 0 0 4142
Látom, hogy sanzi kézbe vette az ügyet. Jól tette.
Ha már szavazni kell, akkor engem mind a háromra beírhatsz, mert mint ahogy írtam nekem tök mindegy. A melo úgyis 1 héttel előtte fog kiderülni, mindenesetre, ha lesz egy időpont, akkor úgy próbálok keverni, hogy az jó legyen. A nagy kérdés főleg Freelance...Őt próbáld meg valamilyen eszközzel meggyőzni arról, hogy egy 3. is jó lehet.

Bátyó
Nagy vagy, ez a távolról vonatozás és ezen az apró túrán való részvétel nagyon jó hír. De BAhh se semmi, aki képes lenne napokat utazni csak azért, hogy részvegyen egy pár órás túrán. Le a kalappal előttetek.
Látod Freelance ne légy már olyan hajthatatlan.:)

Előzmény: bátyó (4137)
sanzi Creative Commons License 2000.01.19 0 0 4141
Kivi
A helyzet az, hogy nem biztos, hogy mindenki szabad (család, szülők, munka stb.).
Ezért gondoltam, hogy jobb előre meghatározni az időpontot. Az időjárással kapcsolatban pedig igazad van, de erre semmi képen sem tudunk hatni, hetni. Mondjuk ha március 14-én havazik, akkor elmarad a találka. Jó???

John Zero
Nekem is aszfaltnyúzó hibridem van.

Előzmény: kivi (4139)
Freelance Creative Commons License 2000.01.19 0 0 4140
T. Sanzi!
Keretik nalam a csillagot atirni egy olyan indexre ami a jo idot jelenti. Nekem a 10 fok, nem jo ido. Koszonom. En problemas vagyok, nem birom a hideget. Akkor nincs kedvem kimozdulni sem a futott szobabol.
Előzmény: sanzi (4138)
kivi Creative Commons License 2000.01.19 0 0 4139
John Zero,
Nekem is versenybiciklim van, pedig az egy MTB!
Ugye országútit akartál írni? ;-)))))))

sanzi,
Nem lehetne azt csinálni, hogy én mindhárom időpontra szavazok? :))) Mert mindhárom jónak tűnik. Egyébként tavalyelőtt februárban három napig majdnem +15 fok volt, tavaly márc. 15-én pedig alíg 4. Úgyhogy azért mert később megyünk, sajnos nem jelenti azt, hogy meleg is lesz. Persze több az esély.
De szerintem ne fixáljunk le még időpontot, mert ahogy közeledünk a turához, annál inkább látjuk, hogy milyen időjárásra számíthatunk. Ráérünk akkor dönteni.

ilyr,
tavaly is voltam. Az összesítettben 70valahánydik lettem, kb. 31 perces idővel. Mentségemre szolgáljon, hogy én mindig montival indulok, mert országútim nincs.

sanzi Creative Commons License 2000.01.19 0 0 4138
Örülök, hogy az emilkém elért (remélem) mindenkihez :-))))

Bátyó
Zene füleimnek :-))))
Amit ígértem, vagyis, hogy a pályaudvaron várlak, természetesen aktuális. A régi pedállal gond van???

John Zero
Legalább azt mondhattad volna, hogy elfoglalt voltál stb. De ne azt hogy „Mar el is felejtettem ezt a topicot” :-(((

Azért jó téged újra itten olvasni :-)))

1. - 0 szavazat
2. - 0 szavazat
3. - 7 szavazat (Freelance*, Robin*, Bahh, Bátyó, E-cet, John Zero, Sanzi)
*plusz 10 fok :-)))

bátyó Creative Commons License 2000.01.19 0 0 4137
sanzi
Megjött az emiled, amin felhívod a figyelmet a túrára!
Nem is vagy egy félisten! Azok azt sem tudják, mi fán terem az Internet és az e-mail. :-)

Az én falusi lelkem a minél melegebb időre szavaz, azaz a felajánlott időpontok közül a március 25-re.
Ha a munkám nem köp a levesbe, a vasutasok sem sztárjkolnak és az idő is jó lesz, akkor ott a helyem. Bár addig még pedált is kellene cserélnem.

Előzmény: sanzi (4134)
John Zero Creative Commons License 2000.01.19 0 0 4136
sanzi:
Ja igen, es hasznos volt az email amit korbekuldtel, koszi! ;)
Mar el is felejtettem ezt a topicot.
Előzmény: sanzi (4134)
John Zero Creative Commons License 2000.01.19 0 0 4135
Márc 25 lenne a nyerő nekem... (remelem addigra mar meleg lesz). De marcius 5 se rossz.
Csak atfutottam a topic utolso par bejegyzeset, ha jol latom Szentendre es kornyeke lenne a "cel".

Nem tudom ki hogy van vele, nekem viszont versenybiciklim van, es a terepet nem nagyon tudom bevallalni.
(Tenyleg, miert van mindenki masnak mountain-bike-ja? ;)

Előzmény: e-cet (4132)
sanzi Creative Commons License 2000.01.19 0 0 4134
Kedves E-cet.

Pontosítás végett.

Kivi infó alapján március 5-én Békás kupa I. forduló lesz.
Március 15-én pedig VBB túra (Isaszeg).

Az általunk szervezett időpontok és túra helyek:

1. Március 4. Szentendre és környéke
2. Március 15. Gondolom VBB
3. Március 25. Szentendre és környéke

Jelenlegi eredmény a következő:

1. - 0 szavazat
2. - 0 szavazat
3. - 5 szavazat (Freelance*, Robin*, Bahh, E-cet, Sanzi)

*plusz 10 fok :-)))

Robin Creative Commons License 2000.01.19 0 0 4133
sanzi,
teljesen jól érted. de persze azért a plusz 10 is feltétel.
Előzmény: sanzi (4130)
e-cet Creative Commons License 2000.01.19 0 0 4132
Én a márc. 25.-re és márc.5-re is szavazok. Amelyik befut, (remélem) ott leszek.

Nektek is ilyen piszok lassú letölteni a topikot, vagy már csak én szívok?
Lejön néhány hozzászólás és vége. Ha ritkábban tudok ránézni, lehet, hogy néhány végleg kimarad:(((

Bahh Creative Commons License 2000.01.19 0 0 4131
Szela

polar es ujmodi muszalas anyagok nagyon jok! En keso osszel egy rovidujju poloban meg egy polar-gore hosszuujjuban egesz jol elvoltam. A cuccoknak csak egy hibajuk van: az aruk. Nekem egy cseh gyartmanyu van, kb. 32000ft:-(((( Viszont vettem egy Fila-t is (nem magamnak), az "csak" fele ennyibe kerul.

Hosszunadragbol milyet javasoltok? A homerseklet +6 fok ala ritkan szokott menni:-))

Előzmény: szela (4128)
sanzi Creative Commons License 2000.01.19 0 0 4130
Jelenlegi eredmény a következő:

1. - 0 szavazat
2. - 0 szavazat
3. – 3+1? szavazat (Sanzi, Bahh, Freelance, Robin?,)

Freelance Creative Commons License 2000.01.19 0 0 4129
Jo reggelt.
Marcius 25-re szavazok. Jo idore veteli opciot kotnek.
Előzmény: sanzi (4123)
szela Creative Commons License 2000.01.19 0 0 4128
Néptáncos!
Ami a cipőt illeti, nekem tavasz óta van egy magasított bokarészű SPD cipőm. Eleve olyat vettem, ami dupla zoknival is kényelmes. Tapasztalatom szerint -2 fok alatt így is nagyon hideg, ezért vagy kamásnit húzok rá, vagy inkább túrabakancsot veszek föl. A pedálom közönséges cipőhöz is jó (Simano PDM-323). A nyereg állításával nem kell külön foglalkozni, de ha nagyon csúszik az út, akkor lejjebb szoktam venni.

Kivi!
Látom Te is régi motoros vagy. Az öltözködésre többféle jó megoldás létezik. Én személy szerint annyira nem bírom a rosszul szellőző dolgokat, hogy a széldzsekit csak végszükségben veszem fel.
A polár és az újmódi műszálas anyagokkal nincs tapasztalatom, de alkalomadtán ki fogom próbálni.
Nekem is évekbe tellett, míg kikísérleteztem, hogy miben érzem jól magam.

Előzmény: neptancos (4120)
sanzi Creative Commons License 2000.01.19 0 0 4127
Robin ha jól értem, akkor te is március 25-re szavazol????
Előzmény: Robin (4124)
Bahh Creative Commons License 2000.01.19 0 0 4126
Marc. 4. korainak tunik, akkor meg siman eshet ho.
15. itt nem unnep, nem tudok akkor menni!
Ugyhogy en Marc. 25-re szavazok!
Előzmény: sanzi (4123)
sanzi Creative Commons License 2000.01.19 0 0 4125
Látom kell egy pici biztatás.

„Hajrá Mari néni” :-))))

Én a 3-ig opció mellett tesztem le a voksot.

Ezek alapján a jelenlegi eredmény a következő:

1. - 0 szavazat
2. - 0 szavazat
3. - 1 szavazat (sanzi)

Előzmény: sanzi (4123)
Robin Creative Commons License 2000.01.19 0 0 4124
4-én rám még ne számítsatok, az még nagyon korán van (nekem). 15-én már lehet szép idő, de az ellenkezőjére is volt példa, tavaly sem lehetett volna rövidujjúban sétálgatni. A tapasztalásom azt mutatja, ha az ibolya hajlandó kinyilni (no nem a metro előtti nénikék kezében), akkor már elég melegek a nappalok nekem is - bár ilyenkor is lehet csípős még a reggel. Na és hagyjatok időt az ilyen télen pihizőnek, mint amilyen én is vagyok, hogy egy kicsit edzésbe jöhessen. Milyen gonosz dolog lenne, ha a túránk lenne az első hosszabb utam, és jól feltörne a bringa... mert ugye az első út 'fáradalmait' nehéz elkerülni :)
Előzmény: sanzi (4123)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!