Keresés

Részletes keresés

sanzi Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4357
BAHH papa
Most már láttam a biciklidet, téged az autódat a lányodat :-)))
Asszonyt még nem :-(((
Főleg nem átlátszó ruhában :-)))
Előzmény: Bahh (4356)
Bahh Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4356
Stoki

A 2000-es Shimano cipo es ruha katalogust lattam, sajnos atlatszo noi nincs benne:-((
Viszont nagyon kiraly a kiadvany, mert az egyik kepen ott van az autom:-))))

Előzmény: stoki (4353)
badmad Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4355
stoki
Az a baj, hogy egyéb női bringásruhák se nagyon, nemhogy átlátszó! De az tényleg király lenne. De ilyet még az adidas sem gyárt, mármint átlátszót. De gondoljuk tovább a dolgot! Mi történne velünk, kiéheztetett férfiakkal, ha néhány belevaló bringás leányzó áttetsző ruhákban nyomná, mondjuk a Rómain? Szerintem először tömegbaleset, majd tömegverekedés, majd tömeges nemi erőszak! Hiányzik ez nekünk???????
IGEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: stoki (4353)
badmad Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4354
Igen, a 105 alá tervezte őket a gyár. Azonban abból a katalógusból, amit én is kaptam, nem szerepelnek a tavalyi 105 alatti szettek (RX100, RSX, 300 Ex), így nem tudom, hogy ezeket gyártja-e még az idén is a Shimano. Bár ha jól emléxem, a bemutatójukon sem voltak kiállítva, de a TY se, így ez nem biztos, hogy jelent valamit is. Mindenesetre az árlistájukon még szerepel, bár lehet, hogy azok még a tavalyi maradék cuccok.
Előzmény: Bahh (4352)
stoki Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4353
Sanzi
Figyeled BAhh papát, nagyon technikás az öreg...??? :)

Bátyó
Én szoktam is hallgatni az öregekre.:) Te aztán a "saját" bőrődön érezhetted.

Badmad
És átlátszó női bringásruha nincs a shimano katalógusában...??? Az lenne ám az állat, nem ezek a hókuszpókusz átlátszó kiegészítők, alkatrészek.

Előzmény: Bahh (4350)
Bahh Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4352
Bad

Koszi az infot, 2000-es Shimano katalogust meg nem lattam, ezert irtam, hogy a tavalyi Dura Ace nem kompatibilis a FD-vel. Tiagrat lattam mar eloben is, csak azt nem tudom, hogy a tobbi csalad kozott ezek az ujak hol helyezkednek el! A 105 alatt?

Előzmény: badmad (4349)
badmad Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4351
A tapasztalatokkal egyetértek!!!!!!! Mindenféle tapasztalataink vannak, jóval több, mint egy huszon éppen elmúltnak.
Előzmény: bátyó (4348)
Bahh Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4350
Sanzi

Szerintem Rob19 fiatalabb 26-nal:-))

Előzmény: sanzi (4346)
badmad Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4349
Nyugalom, a 2000-es Dura Ace kompatibilis már a Flight Deck-el!!! Többek között ez is újdonság ebben az évben. Ezen kívül az idénre készítettek többféle színű Flight Deck-et, sőt van átlátszó is. Ezen kívül az új szettek, a Tiagra és a Sora is kompatibilis az FD-vel.
Előzmény: Bahh (4347)
bátyó Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4348
Itt a Főtitkár beszél.

Nem kell ám bennünket, vén trottyosokat lenézni.
Először is, ezt kor meg is kell ám érni. Másodszor tudjátok, hogy mennyi tapasztalatunk van?
Mindenben.

Bahh Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4347
Ilyr

Nem akarlak elkeseriteni, de szerintem a Dura Ace nem kompatibilis a FlightDeck-kel!! (Hacsak a 2000-es modell nem az!)
Mindenesetre orulnek neki, ha lenne Neked is ilyen orad, vegre valakivel tudnek rola beszelni:-)))

Előzmény: ilyr (4341)
sanzi Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4346
Ne csináld . . .
Nagyon furrrdal a kiváncsiság. :-)))
Előzmény: stoki (4345)
stoki Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4345
NEm nehéz kitalálni, de majd ha akar nyilatkozik a páciens...:)
Előzmény: sanzi (4344)
sanzi Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4344
STOKI
Kire gondolsz???
Előzmény: stoki (4343)
stoki Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4343
Van ilyr..., van.
Előzmény: ilyr (4341)
Freelance Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4342
En 26 leszek aprilisban.
Előzmény: ilyr (4341)
ilyr Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4341
Ha mar a luxus temanal vagyunk... Nekem ma este hozzak a Dura-Ace fekvaltokarom Flighdeck komputatorral (heveny kezdorzsoles) ... :) Na ez tenyleg luxus, csak egy gyenge pillanatomban hagytam magam rabeszelni... ;) Az eletkort tekintve en csak 26 eves vagyok, van itt fiatalabb is?
sanzi Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4340
A napi gazdaságban találtam 1 cikket a 23 oldalon
A napi honlapján csak ennyi volt:

Itthon nincsenek lázban az autómentes napért Európai autómentes nap akciót hirdetnek idén is az Európai Unió környezetvédelmi miniszterei és az unió brüsszeli bizottsága. A korábbi akciókban 66 francia város mellett 92 olasz és 6 svájci város is részt vett. A hazai környezetvédő csoportok szeretnék elérni, hogy idén szeptember 22-én Magyarország is csatlakozzon az akcióhoz, ám úgy látják, a hivatalos szervek ebben nem támogatják őket.

Gondolom akkor lesz a miénk az egész ország???

sanzi Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4339
Kézit csókolom igen mélyen Tisztelt Főtitkár Úr!

Ezek után én már nem is merem berakni a képemet az Iszoldába :-)))
Stoki legalább mi tartsunk össze :-)))

Különben nem szoktam sokat szerelni a gépet, mert akkor forradalom lenne a családban :-(((

stoki Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4338
Na, akkor berobbanok itt a 28 évemmel...
Hogy itt mennyi vén csatahajó üzemel.:)?!?!

Hát bátyó azt hittem, hogy valahol korombéli vagy erre kiderül, hogy több, mint egy tizessel több. Azért nem látszik meg, bár időnként morgós vagy, de az jól áll neked. Kiváncsi leszek rob19-re, amikor beesik ide a vének tanácsába...:))
Szóval csókolom bátyó cimbi...

Sanzi
Látom boldogulsz a pedállal, most már csak a festés van hátra. Tegnap hazafelé elgondolkodtam azon, hogy Te mennyit buzizhatod a masinád...?!?! Asszony még nem szólt rád : hogy fiam, hagyd abba !!! Vagy, Sanzikáááám, most én vagyok a bicikli és gond van a futóművem csatlakozásánál...:))))

Előzmény: bátyó (4337)
bátyó Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4337
Bahh
Ismerve az én arcmemóriámat, csak akkor ismerlek, fel, ha a képed egyik fele söröskorsóval a felsimerhetetlenségig el van takarva. Vagyis korsót a fejre és OK. :-)

wildpig
Attól tartok, hogy későn reagálok. Nekem van egy kis térképecském Brüsszel belső részéről. Azzal én valamikor jól el tudtam igazodni.

e-cet
A korelnökséget elvesztetted.Én néhány nappal a túra után leszek olyan, mint a biciklim. Elöl három lánckerék, hátul meg van 13 fok, az összesen annyi, mint 39.
Aztán tessék előre köszönni, és a koromat tisztelni! :-)

sanzi
A zsírtalanítást szesszel végezd, az egyáltalán nem rongálja a lakkréteget. Ezután akár színtelen akril lakkor is hasznnálhatsz (csak a karc környezetét takard le). Vagy alkoholos filctollal besatírozod a karcot, és az nem látszik. Néha újrakened.

A franc. Most látom csak, hogy szela elhódította az elnöki címet. Nem baj, akkor én vagyok a főtitkár. :-)

Előzmény: Bahh (4302)
bátyó Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4336
Végre megy az Internet.

sanzi
Én jól megvagyok a kosárka nélkül is. A hátizsákot kimondottan útálom, hosszabb távra nekem nagyon kényelmetlen. Én a biciklire szerelek néhány szütyőt. Nevezetesen van egy váztáskám, abba a ruha meg a hasonlók férnek, van egy nyeregtáskám (ebbe az esőkabát és a szerelési cuccok vannak) és még van egy kormánytáskám is. Meg még egy övtáskát is szoktam hordani.

szela Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4335
E-cet
Nem nyert! :)
40 vagyok, de nem hinném, hogy én vagyok a korelnök.
Előzmény: e-cet (4327)
szela Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4334
Stoki
Természetesen zárt ipari csapágyra gondoltam, bocs a pongyola fogalmazásért :)
Előzmény: stoki (4316)
sanzi Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4333
OFFF
A miniszterelnöknek hány tanácsadója van???
ONNN
sanzi Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4332
Jó reggelt mindenkinek!

Tegnap újra szétszedtem a pedálokat és most már szuper. A gond az volt, hogy túlhúztam az ellenanyát. Most már csak az lehet majd a baj, hogy majd kilazul és kiesik útközben :-))) Majd 100 km ként megnézem hogy kotyog-é.

A festéssel kapcsolatos 5leteket köszönöm. Majd veszek festéket. Csak meg kell pontosan határoznom a kecském pontos színét :-(((

Kétkerekes
Éppen tegnap voltam abban a boltban. Tényleg sok sok festéket láttam. Azt is javasolták, hogy van egy modellező bolt a bajcsin ahol még több festéket találhatok.

kétkerekes Creative Commons License 2000.01.24 0 0 4331
sanzi
Létezik javitofesték ami kb. oljam mint egy vastag filc a kupakja oljan szinü ami benne van és ha letekered kis ecset van a kupak belsejében.Nagymezö otcai(Bajcsy hoz közel)bringaboltban látam kb.30 féle szinben.

Sejtettem hogy sok fiatal pötyög itt ahejet hogy bringázna :-))))

badmad Creative Commons License 2000.01.24 0 0 4330
Na öregek, miújság? Én azért nem gondoltam volna, hopgy mindenki ilyen korú, bár többeket tippeltem velem egykorúnak.
Vázmosáshoz, hogy a lakk ragadjon is rajta, próbáld meg lemosni valami autósamponnal, majd a tett helyén alkohollal zsírtalanitsd! Az alkohol tutti nem marja, oldja meg a festéket, bár a műanyagokat mattítja az alkohol.
Robin Creative Commons License 2000.01.24 0 0 4329
sanzi,
lehet hogy patikai alkohollal kellene felületkezelned? az elég jó zsíroldó és a festékeket általában nem szokta bántani, nemúgy mint a higitók és a lakkbenzin meg némely ragasztó. Az acetonnal, vagy körömlakk-lemosóval is vigyázz, mert az is oldja a festéket.
Bahh Creative Commons License 2000.01.24 0 0 4328
e-cet

pedig azt hittem en vagyok a legoregebb:-)))

Előzmény: e-cet (4327)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!