Keresés

Részletes keresés

bátyó Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4414
Bahh
Hja, a sok sör emberformáló. :-)
Előzmény: Bahh (4404)
e-cet Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4413
De jól felpörgött a topik a korelnöki licitem óta :)) Egy kicsit nem tudok idenézni, oszt má' repkednek mindenféle adatok.
Rólam: 33-184-75 osszátok be (nem a telefonszámom:))
Gépek:
1 Scwinn-Csepel Blackwood Cro-Mo, Alivio + SPD + gyereküléstartó + semi-slick gumik betonra, most főleg ez megy
2 BCA Tourister - Cro-Mo, 3*6 HIS (Human Index System:)) , Look pedál - amolyan outi túragép, amennyit adnának érte, annyiért nem válok meg tőle
3 F Moser outi - piaci vétel, ebből kéne valamit kihozni

és mindig sisak + kesztyű + szemüveg

Bahh Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4412
DB

En is OFF, de volt mar itt tequila meg melltarto meret, ugyhogy szerintem egy kis tollas is belefer:-)))

A squash-t csak kenyszerbol csinalom, mert nincs igazan kivel tollasoznom:-( Ugy nem nagy elmeny, hogy 10x annyi pontot csinalok, mint az ellenfel, aki szetfutja magat en meg el sem faradok:-(
Es nem vilagos az sem, hogy egy tollas palya berleti dija miert tobb a squash-enal:-(((
ON

Sanzi

Szerinted a biciklis topik olvasasa meg beleirkalas csokkenti a hasam meretet?? :-))) Egyebkent en azt sem tapasztaltam, hogy a biciklizestol fogytam volna:-((

Előzmény: DoubleBack (4406)
Robin Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4411
aha, szóval nem csak a nők kűzdenek a rossz helyre rakódó plusszokkal...:) ne izguljatok, aki nem 'stoki'nak született, az kénytelen számolni ezzel. Mert ez a korral jár. Idősebb-több meló-kevesebb mozgás-pocak vagy bringázás amikor csak lehet, és talán nincs pocak... Nyáron nekem is könnyebb, ezért is igyekszem mindenhová bringával menni, de borzasztó, hogy úszni pl. Csillaghegyre nem lehet, mert ha védett őrzőhelyre akarom vinni a bringám többet kell érte fizetni mint a belépő.

Kérdés: Hol tudtok olyan helyeket, ahol őrzött bringaparkoló van? Lehet strand, uszoda, piac bármi ahol valóban vigyáznak rá (nem kell lecuccolni és nem reszket a gyomrom, hogy ott van-e még mire visszamegyek?)

Bahh,
a kutya napi min. másfél óra, de inkább több és akkor a főzést még nem számoltam (ugye aki főz az vásárolni is kénytelen)...azért igyekszem mozogni is, de ilyen jeges csúszós időben nem nagyon megy, félek, hogy elnyalok és törik kezem-lábam, és akkor hogy megyek veletek túrázni? :)

sanzi,
igyekeztem megfogadni a tanácsod, bár nem asszonnyal művelem - de sajnos nem segít, csak éhesebb leszek :)

Freelance Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4410
Jó reggelt mindenkinek! /helyesbitek: jó napot/
ELolvastam ay utolsó száz hozzászólást és csak kapkodtam a fejem. Na jellemző. Most, hogy mindenki kicikizte a másikat méretei, "testápolási" szokásai miatt, akkor talán Bahhot megnzugtatnám, hogy nálam például egész 1.5 cm-rel magasabb. Stokinak: a méret nem minden, de örülök, hogy neked, legalább leér a lábad. Én néha fennakadok a bringámon. /ffi vázas/
Sanzi: napi egy óra kondizás és x. óra bringa szerelés....hmmmm...nem semmi. Bátyó: tudtam, hogy nem hagyod ki a házszámos dumát. Azt hiszem ennyi.
Előzmény: sanzi (4408)
Bahh Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4409
Ilyr

Szerintem Neked mar 2000-es a valtokarod, mert a 99-es katalogusban levo Dura Ace nem tudta kijelezni a fokozatokat! A flightdeck gombjait meg elvileg egy csomo fekkar boritas ala be lehet tomkodni, de en sem ertem, hogy attetel kijelzes nelkul miert jobb mas oraknal! Es azon is ledobbentem, hogy az orat ugy hirdettek, hogy egyfajta letezik, ami jo mindenhez, aztan kiderult, hogy van vagy 5-6 fajta:-((
Neked olyan ora kell, aminek a talpabol 3 drot jon ki: egy a bal oldali fekkarhoz, egy a jobb oldalihoz (gombokkal) meg egy erzekelo a villara. Bar az uj Sh. cuccoknal mintha azt lattam volna, hogy az ora egyik gombja bal oldalon van, a masik meg a jobb oldalon. De szerintem Badmad-nek errol tobb infoja van!

Előzmény: ilyr (4393)
sanzi Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4408
BAHH
Én pld. napi cirka 1 órát szánok a testemre. (kondizás).
Ja, hasam az (még) van :-(((
Aerob edzés (zsírégetés) most nincs. Majd ha jó idő lesz bicajozok.
Előzmény: Bahh (4405)
sanzi Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4407
BAHH
Szerintem a biciklizés megoldaná a problémádat. Van 1 jó bicós topik megadjam a cimét ??? :-)))
Vagy egy asszonyt kell gyűrni, az is megoldás :-)))
Előzmény: Bahh (4405)
DoubleBack Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4406
Hali !

OFF (bocsi de nagyon)
Csak nem egy tollas sorstárs :)), Sajna én csak Mo.-on művelem ezt, ld: kevés pálya.
OFF

Uff

DB
mégegyszer bocsi

Előzmény: Bahh (4405)
Bahh Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4405
Sanzi
Nem azt mondtam, hogy sulyt emelek, hanem mozgok!!:-))))
Egyebkent a tollas es squash utok eleg konnyuek, viszont jol lehet rohangalni veluk:-))) Megyek ma is:-)
Előzmény: sanzi (4401)
Bahh Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4404
Batyo

Na, most mar le merem irni, hogy 172 cm, 68kg. Az utobbi eleg nagy eges, mert az elmult ev utolso 3-4 honapjaban hiztam 5-6 kilot:-(( Most meg hiaba mozgok, nem akar kisebb lenni a hasam:-((((

Előzmény: bátyó (4394)
DoubleBack Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4403
Hali mindenki !

Ezek szerint én fogok mnindenkinek csókolomot :)) köszönni ugyanis:

1. 180 cm
2. 79 kg
3. 1978-as évjárat, (bár egyesek azt mondják, hogy ez a legjobb :)))
4. Magellán Polaris, CrMo váz, Mavic felni, RST elől, Alivió (99-es) váltó, fék...

Szóval akkor :

CSÓKOLOM MINDENKINEK

DB

stoki Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4402
Váztáska = háromszög alakú táska, ami a nyeregcső és a felső cső felső találkozásánál feszít. NAgyon okos találmány, de csak apró dolgok tárolására való (igazolvány, pénztárca). NAgy előnye, hogy védett helyen van. Van ennek egy nagy változata is, de általában a kicsi szokott váztáska néven futni...
Előzmény: sanzi (4399)
sanzi Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4401
Hát a söröskorsó biztos nehéz :-)))
Előzmény: Bahh (4400)
Bahh Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4400
Robin

nekem ezekbol csak a fozes meg a kutya nincs meg, megis heti 2-3-szor megyek mozogni:-))

Előzmény: Robin (4387)
sanzi Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4399
SZELA

Hogy oldottad meg, hogy a dinamó, a halogén lámpának 1-letesen juttatja az anyegint???
Mi az a váztáska???

Előzmény: szela (4397)
stoki Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4398
Figyeled bátyó szela technikai adatait.
191 centi 70 kilo. Hát nem sokkal tér el tőlem arányszámokat tekintve:)

szela
Ez állat öszvér gép lehet, csak még azt nem tudom, hogy melyik fajtához húz. Inkább országúti (pl. versenykormány), vagy olyan trekkinges fajta 26-os kerékkel, vagy versenykormányos túramonti...???

Előzmény: szela (4397)
szela Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4397
Lassan már mindenkiről tudjuk, milyen magas, hány kiló, hány éves és mivel nyomul.
1. 191 cm
2. 70 kg
3. 40
4. épített túragép országúti vázgeometriával és MTB alkatrészekkel. Szín: sárga váz és kerekek, krómozott villa. Vázméret 22". Natúr alu sárvédő, agydinamó, halogén lámpa, régi XT fék és váltószett, SPD pedál, kerékméret 2,125×26", fekete váztáskák. Súly: 20 kg. Mostanában fehér BELL fejvédőt viselek hozzá.

Kivi
Továbbra is érdekel a VBB-s Börzsöny túra.

Előzmény: sanzi (4384)
stoki Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4396
Sanzi
Pinókió svarcenegger változata...:)

Egyéb tevékenység : az asszony melengetése és a gyermekemmel való baromkodás + barkácsolás. HA ÉPPEN NEM MELÓZOK:)

bátyó
Kasztrálás nem volt az más vallás. Én egy igazi ősmagyar paraszti családból származom egy kis német és egy kis "jugoszláv" beütéssel. Ezért vagyok olyan szikár és nagy orrú:) Csurka Pista biztos bevenne a csapatába.
Nekem 70/H-as cickóm van tuning melltartóval:), ha nagyon kell ez az adat is.:)

Akkor én elkezdem :
Nős egy gyermek apja.

KÉTKEREKES...
NA NE FOKOZZD! KONKRETIZÁLJ, MERT NAGYON KIVÁNCSIVÁ TETTÉL MENNYIRE VOLTÁL GYEREK, AMIKOR 43 VOLT VIGYOR. (Mondjuk látom, hogy előtte írtad...)

Előzmény: bátyó (4394)
sanzi Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4395
BAD
Elnézést, bocsi. Elírás volt.

VIGYOR
Golyó témában köszönöm az infót.

BÁTYÓ
Kérem ne diszkrimináld Monty-t.
Vagyis ne buzizzál :-))) a Modus vivendi elv híve vagyok :-)))
Remélem jól írtam???

Különben a táblázat hiányos volt. Tudom nem is akartam teljeset :-)))

bátyó Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4394
Monty
Az átlátszó bicajos ruháról írod. hogy "...Ha férfiak veszik fel, az persze más büntetőjogi kategória. :)...". Hoppá.
Ez két esetet merít ki. Vagy nőnemű vagy, vagy nem, de akkor nem is kell nálatok otthon a radiátor. :-)))

kivi
7-es évjárat? A 7-es járatot még a busznál is törölni akarják. De a 6-os, az igen. Az az über alles. :-)

stoki
Az alkatod tényleg egy biológiai csoda. Mert mondjuk 165 cm és 84 kg már tisztességes. De fordítva... :-) Ha gondolod, írok rólad egy biológiai könyvet, de ahhoz boncolni kell :-))
A nagy orroddal meg kérkedj. Mindenki tudja, hogy ahhoz metélt alkatrész tartozik. :-)

sanzi
A listád valahogyan teljesen hiányos. Az adataid nem is szerepelnek benne. Pótolni! Az meg, hogy necces vagy, semmit sem jelent.
Sőt. A kimutatásodból bizonyos fontos adatok hiányoznak. Pl. a Free által közölt 85/B házszám. :-)
Meg a sokak által közölt családi állapot.

Ne aggódj Bahh én fiatalabb koromban sem voltam 171 cm-nél több. Viszont a pocakom már nagyobb.

Úgy tűnik, Kétkerekesé az elnöki poszt. A főtitkárit viszont nem adom. :-)))

Előzmény: Monty (4383)
ilyr Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4393
Haliho!

Na megjott a Dura-Ace fekvaltokarom. Nagyon baro a kicsike, viszont Flightdeck nelkul... :( Amugy megneztem a 99-es katalogust es van a 99-es Dura-Ace fekvaltokarhoz kompatibilis Flightdeck, csupan nem tudja kijelezni az attetelt es a fordulatszamot (hogy akkor meg mire jo, az nem tudom)... :) Azt meg megint nem tudom, hogy a fekvaltokarom az 99-es vagy 2000-es. Mirol lehet megkulonboztetni? Az enyem elejen van egy Dura-Ace felirat meg alatta egy Flightdeck felirat. Akkor ez most 2000-es? Es jo hozza a normalis flightdeck is (ami tud mindent)?

neptancos Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4392
Kivi!
A Badmadnél veetem egy olyan olasz görgőt, mágneseset, mert az halk, és csak félórás karbantartó edzésre használom, egyelőre nem túl gyakran.
Amúgy nem tudom, mit fizkándoznak itt azok 70+-ban születettek a sok tapasznyalatukktl4-:))
Lehetnék mondjuk Harmadikix?
n.
badmad Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4391
vigyor
Köszi az infót. Megnéztem újra a katalógust és igazad van. Úgy látszik eddíg lekötötte a figyelmemet az újdonságok sora, mert erre valahogy nem is emlékeztem. Bár én magam nem vagyok a Shimano és főleg nem a TY sorozat elkötelezett híve. De ez magánvélemény, a bolt szempontjából viszont nélkülözhetetlenek.
Előzmény: vigyor (4390)
vigyor Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4390
Csaó !
43 papiron ,de én felének érzem és látszom.
Sanzi:
pedálban általában 10 golyó oldalanként x 4
Bahh:
Campa pedál: a Time /ezzel mennek a profik ou-ton/ system szerint készűl és sajna nem koszolódik könnyen ,jól tart ,igaz kicsit kicsi, de próbáld ki és más véleményen leszel .
A Flight deck szerintem a turázósabbaknak kell akik nem tudják hogy hova váltanak vagy,hol áll a váltojuk ezt pedig a Mavic fejlesztette ki és onnan van a Shi. ötlete, egyébbként elég jó az elektromos rendszerü váltójuk és a fékkarok mármint a Mavic. És a campa azért csak most csinált mert ez lett a divat.Ja és a SHI. pedig most vette át a campa váltókar módot pl."Tiagrá"-n ,ez a helyzet.

Bátyó:
nálam láttam ,de kérhetsz is a legközelebbi boltodban,de ha kell küldök képet és ha jó akkor küldök neked belőle.
Badmad:
A RX-től lefelé megszünik a gyártás mint az új tipusok megjelenésével a régiek, ha tovább lapozol a Shi. katológusban a Ty -okat is megtalálod nem szünnek meg.
A Shi. női ruhák pedig "speciális" víz kezeléssel lesznek majdnem átlátszóak.

Csaó mindenkinek! Vigyor

badmad Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4389
Na azt hiszem rólam is mindenki tudja, hogy én vagyok a BÓTOS. Magyarán a Bike Posta nevű szolgálatot üzemeltetem, egyébként meg a tv3-ban nyomom úgy rendesen.
Ja és a 192 kilót kikérem magamnak. A tv-ben is azzal szoktam cseszegetni egy bájkos kollégámat, hogy én még nem jártam 100 felett, míg ő már volt néhányszor. Egyébként lehet, hogy őt is rá tudom szedni a március 25-re. Egyébként a Visegrád tőlem is mehet.
Előzmény: Monty (4386)
kétkerekes Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4388
most dicsekedjem vagy szomorkodjam ugyanis én már akkor bringáttam(férfi bringával a váz alatt)amikor itt a legidösseb születet :-)
Robin Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4387
Rólam már mindent tudtok, a faggatáson már túlestem korábban. Megnyugodtam, nem én leszek a legidősebb :)
találnék én is remek elfoglaltságot, ha valaki mosna - főzne - vasalna - mosogatna és néha a kutyát is elvinné helyettem :)))
Monty Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4386
"A következő kérdés ki mivel tengeti a napjait???? :-)))
Én nettezek :-)))"

Én szintén, de azért melózni is szoktam, meg természtesen edzeni. :)
Most el is húzok görgőzni, sziasztok!

Előzmény: sanzi (4384)
sanzi Creative Commons License 2000.01.25 0 0 4385
Bahh
A képből ítélve, lehet hogy nem is a korsó nagy???? :-))))
Előzmény: Bahh (4380)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!