Keresés

Részletes keresés

ilyr Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4445
Bahh

Ha tudsz angolul, akkor ezen a cimen talalsz infot a pulzustartomanyokrol...

http://www.ozemail.com.au./~tcdc/tp.html

Előzmény: Bahh (4443)
badmad Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4444
monty
Azért én ebben nem lennék ennyire biztos. Kérdezz csak meg néhány hölgyismerőst, hogy mit néznek meg leginkább egy pasin? 90%-uk azt válaszolja, hogy a fenekét.

A karokon tényleg 1-1 gomb van. De az a gond, hogy még a forgalmazó szerelői sem igazán tudják, hogy mi miért és miért nem, Flight Deck ügyben. Még nekik is nagyon kevés az infó róluk. De tényleg jön a cordless!

Aki pedíg tényleg komolyan akar edzeni, az használjon pedálfordulatszám mérős órát, meg pulzusmérőt. Ezekkel már elég precízen lehet tartani az edzés pulzust, és az erőnlétedet is kontolálhatod.

Előzmény: Monty (4416)
Bahh Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4443
Robin

Az a topik nagyon nagy, 1000 folotti a hozzaszolasok szama:-(( Nem irnad le ide roviden, hogy 3 perc alatt hogy lehet kockahasat csinalni, hogy kozben a taviranyito gombjat nyomkodom?:-))
Szoval azok a pulzusszamok erdekelnenek!

Előzmény: Robin (4442)
Robin Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4442
Bahh,
mindenkinek egyéni, az ébredéskori pulzusszámtól függ - ami ugye az edzettségtől is változhat - keress rá az alakformálásban (ez egy futó topic) még az elején elég sokat beszéltünk erről. Ma már nincs mihez hozzászólnom ott, mert elment csak edzésbe, meg body-ba az meg ugye nem én vagyok. (az én határértékeim 128 és 140)

sanzi,
a bodysok éppen ellenkező nézeteket vallanak. Ébredéskor nem az izom kezd bomlani, hanem a zsir, már ha van persze. Szerintem meg a kettő között van az igazság. Egy kicsit kell enni, hogy meginduljon az anyagcsere, és ha már megy, akkor a tartalék ég el úgyis, ha nem jön a pótlás.

Néha fel szoktam venni a pulzusmérőmet bringázáshoz is, kiváncsiságból. Különben meg nagyon jó kocogáshoz.

Előzmény: Bahh (4436)
stoki Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4441
Húúúúúúúúhaaaaaa, akkor hazamegyek és fölvágom hirtelenjébe az egész sufni fát. Stikóba meg szövetkezem bátyó cimbivel.:))

Bahh
Nem, csak szopat ez a szemét internet-kapcsolódás...:))) Stabil rendszer az itteni, mint az ábra mutatja...

Előzmény: sanzi (4440)
sanzi Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4440
STOKI

De egen. Vagyis gyúrok. De nem a találka miatt, hanem magam miatt. Épp testben éppen hogy élek :-)))

Előzmény: stoki (4438)
Bahh Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4439
Stoki

Mi van, remeg a kezed?:-)))

Előzmény: stoki (4438)
stoki Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4438
Robin
De...Deeee...ez egy egészséges nő hozzáállása. Az a baj, hogy a férfi a nő fizikai mivoltát nézi meg előszőr, míg a nők lélekbúvárok, vagy legalábbis nem látványosan, lesütött szemmel néznek meg egy kandúrt. Na most úgylátom Te valahol nem ez vagy...:))))).

Sanzi
Csak nem gyúrsz...???:)))
JA tudom készülsz a Free féle testőrségre. Készülj is, nagy ellenfél(ek) várható(ak)...:)))
Nekem marad a favágás a gyerek légi biliztetése (1,5 óráig bicepszből érzed ezt...) a sok pizza és az avas szalonna. Lehet, hogy ettől vagyok olyan kecses...:))))???

Előzmény: Robin (4432)
stoki Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4437
Robin
De...Deeee...ez egy egészséges nő hozzáállása. Az a baj, hogy a férfi a nő fizikai mivoltát nézi meg előszőr, míg a nők lélekbúvárok, vagy legalábbis nem látványosan, lesütött szemmel néznek meg egy kandúrt. Na most úgylátom Te valahol nem ez vagy...:))))).

Sanzi
Csak nem gyúrsz...???:)))
JA tudom készülsz a Free féle testőrségre. Készülj is, nagy ellenfél(ek) várható(ak)...:)))
Nekem marad a favágás a gyerek légi biliztetése (1,5 óráig bicepszből érzed ezt...) a sok pizza és az avas szalonna. Lehet, hogy ettől vagyok olyan kecses...:))))???

Előzmény: Robin (4432)
Bahh Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4436
Sanzi

Es azt elaruljatok nekem is, hogy hol a kuszob? (nem az ajtora gondolok!)

Előzmény: sanzi (4433)
Freelance Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4435
IGAZSAGOD VAGYON!!!!!
Előzmény: Robin (4432)
Bahh Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4434
Doki

Ilyen tudomanyosan meg nem foglalkoztam a temaval, csak azota kezd idegesiteni a dolog, miutan otthon jol kirohogtek a hasam miatt:-)

Reggeli: az mindig egy banan, meg utana 10 ora korul egy tea+ Balisto (ez valami csokis-gyumolcsos-mezes valami)
Ebed: hat ezen nem tudok valtoztatni, eppen amit adnak:-(
Vacsora: mindig 8-kor eszem, vagy neha semmit

Monty

pulzust meg nem mertem soha menet kozben, max. utana, csak a kivancsisag miatt. Csereljem le az oramat pulzusmerosre?

Előzmény: sanzi (4424)
sanzi Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4433
MONTY
Látom olvasom, hogy te sem vagy kezdő ebben a témában :-)))
A pulzus tényleg fontos a zsírégetés szempontjából. Én nyomom a kilókat, de pulzusom nem szokta, sőt majdnem soha sem éri el a küszöböt. De nem is az a célom :-)))

FREE
A tisztelt címet köszönöm.

Most már van közöttünk
Főtitkár és Dr. is :-)))

Robin Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4432
na de miért, nincs igazam?
Előzmény: stoki (4430)
Robin Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4431
sajnos én is hasonlóképpen járok - 1 előtt nemigen fekszem, és még mindig jobb fél 9-kor vacsizni, mint éjfélkor... meg is van az eredménye, de mindjárt jó idő lesz, és lehet újra bringázni, a fenébe is de várom már...
Előzmény: Bahh (4428)
stoki Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4430
Robin
::::))))))))))))))))))

Bahh
Én is...;;;;;)))))))))) és minden egészséges férfi.;;;;-)))))))))

Előzmény: Robin (4429)
Robin Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4429
Ilyet ne tessen mondani, én soha nem szoktam a női fenekeket nézni, de egy jó formájú 'férfi-far' kimondottan feldobó hatással bír - arról már nem is szólva, ha szemből is szemrevaló :)
Előzmény: Monty (4416)
Bahh Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4428
Freelance

Nem megoldhato:-(( Szerintem a 7 ora itt nem is megfelelo idopont, mert ejfel-felegy korul szoktam lefekudni.

Előzmény: Freelance (4422)
Monty Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4427
Tényleg, a pedál témához nem is ugattam hozzá tegnap.
Szóval az outin valami régebbi Look-ot használok (PP-156??), montin meg Shimano 535-öst, ami állítólag a legmasszívabb SPD pedál. (Én nem mentem még olyan sokat montival, hogy kibukjanak a hibái.) Barátnőm 515-öse viszont jobban tetszik abból a szempontból, hogy valamivel szabadabban fordul el benne a lábam.

vigyor,
Biztos vagy benne, hogy a Campa gyárt Time-kompatibilis pedált? Azt tudom, hogy régen Look-kompatibilisek voltak, aztán kitalálták a ProFit szisztémát, amihez már más stoplik is tartoznak, de furatok helye megegyezik a Look-szabvánnyal.

Bahh,
pulzust szoktál mérni tekerés közben? Igazából úgy lehet jól belőni a zsírégető tempót, mert hiába a pörgős áttétel, ha anaerob küszöb körüli intenzitással hajtasz.

Freelance Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4426
dr Sanzi????????

vagy

dr Sanzy???????

Előzmény: sanzi (4424)
sanzi Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4425
Elméletben Király vagyok :-)))
sanzi Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4424
BAHH

Próbálj meg mindig 1 időben vacsizni.
És mondjuk 2000 óra után semmi táplálék bevitel. Ez mondjuk függ attól, hogy mikor mész csicsikálni.

Reggel pedig célszerű valamit enni, mert a szervezet alvás után az izmokat kezdi el „fogyasztani”. Én ezt azzal oldom meg, hogy a reggeli kávémba egy rahedli mézet rakok.

Evés: A szervezet csak egy idő múlva érzékeli a táplálékot, ezért mondják azt, hogy sokszor kell rágni az ételt. Vagyis a telitettség érzése a táplálékbevitel után 10-15 perc után jelentkezik ez azt jelenti, hogy kevesebb kajával is beérjük, ha van önkontroll :-)))

Nem folyatatom mert gondolom sokan unják.

Hali

Bahh Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4423
Sanzi

akkor en zsiregeto vagyok, mert altalban porgetni szoktam. Varosban altalaban 42-17-es attetelt hasznalok, hosszabb tavon nyilvan felteszi az ember elol 52-re, hatul meg 19 vagy 17.
A mostani gepen van 12-13-14, de ezeket mikor fogom hasznalni??:-(

Előzmény: sanzi (4419)
Freelance Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4422
Este 7 után egyáltalán ne egyél!!!!!!!!!
Előzmény: Bahh (4420)
Bahh Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4421
Ilyr

a leirasaid alapjan az egy teljesen jo fekvaltokar a fokozatkijelzeshez!
A drotnelkulirol semmi infom nincs, ismet Badmad-et javasolnam...

Előzmény: ilyr (4417)
Bahh Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4420
Batyo

Nem vagyok nagy sorivo, az a kep nem a mindennapjaimat abrazolja!:-))
A problema az, hogy este tizkor meg nagy zabalasokat szoktunk rendezni egy olasz vendegloben, persze eloetellel meg sutemennyel:-( Ennek persze mar vege, maradt az egyfogasos vacsora, hozza asvanyviz:-))

Előzmény: bátyó (4415)
sanzi Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4419
BAHH

A biciklizést pedig lehet sokféleképpen művelni.
Pontosabban mondva, szerintem 3 fő csoportba lehet sorolni:
1. Optimális
2. Erőből tekerni (izomépítés)
3. „Pörgetni” könnyen hajtani (zsírégetés)

Előzmény: Bahh (4412)
stoki Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4418
Free
"A méret nem minden" - ha arra gondoltál, azt én is tudom a játékosság fontosabb...:))) (Egyébként csak vicceltem, hencegni nem szoktam, mert nincs mivel, nincs mire...) Ha a mellméretemre utaltál (70/H), akkor még sokat kell gyúrnom, hogy utolérjelek...:)))

Bahh
Le fog az a pocak menni, csak intenzíven kell tekerni és persze után nem 3 pizzát bedobni. Bár az ilyen mennyei alkatnak, mint én az sem árt...:))) Megmondtam én, hogy egy biológiai csoda vagyok...:)))

Előzmény: Freelance (4410)
ilyr Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4417
A fekvaltokaromon telleg a ket oldalon van egy-egy gomb, akkor ehhez mar lehet fokozatkijelzos Flightdeck-et venni? Meg telleg igaz, hogy marcius kornyeken jon ki a madzag nelkuli valtozat? Mert akkor az inkabb erdekelne...
Monty Creative Commons License 2000.01.26 0 0 4416
bátyó,
Nem vagyok nőnemű, buzi meg pláne nem vagyok. :) A "más büntetőjogi kategória" alatt azt értettem, hogy nem közúti veszélyeztetés, hanem közszeméremsértés. Persze nem biztos, nem vagyok, jogász, de gondolom, a jog is abból indul ki, hogy egy szőrös férfiseggre a kutya se kiváncsi. :)

Bahh,
Fogyásra (zsírégetésre) a bringa a legalkalmasabb módszer, csak a megfelelő távot és intenzitást kell eltalálni. Én nem aggódom különösebben a hat kiló túlsúlyom miatt, alapozásnál még előnyös is egy kis ballaszt. :))
Egyébként a profik (legalábbis egy részük) is ki szoktak gömbölyödni a versenyszezon után, gondolom azért, mert azt az irgalmatlan kajamennyiséget, amire egyébként szükségük van, csak némi késéssel mérsékelik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!