Keresés

Részletes keresés

C-3PO Creative Commons License 2000.02.11 0 0 4992
Sziasztok!
Felébredt a bicajom téli álmából, úgyhogy néha ideröfögnék, ha senkit nem zavar.
Szerintetek lehet 20K Ft alatt használható telót venni? Igazából nélküle is elvagyok, de az alu váznak talán jót tenne, meg olyan lyól nézne ki :) Lényeg, hogy ne legyen nehéz.

A túra relaxációs jellegű lesz vagy pihenő nélkül negyvennel tervezitek letekerni Esztergomig oda-vissza?

tamáska_ Creative Commons License 2000.02.11 0 0 4991
Bahh

Pourquis lógok én neked 1db s.sz.-el?Ha nem vagyok indiszkrét?

Előzmény: Bahh (4990)
Bahh Creative Commons License 2000.02.11 0 0 4990
Sanzi

Igen, mar tamaska_ is log egy sport szelettel:-)))

Nem kaptam emilt:-(( Mikor kuldted es melyik cimrol?

Előzmény: sanzi (4987)
tamáska_ Creative Commons License 2000.02.11 0 0 4989
Bahh:

Miért Franciahonban nem lehet kapni?
Biztos lehet, csak a van ráívra, hogy Szelet de la Sport...:)

sanzi:

Miért a zenéhez van?????????

Bátyó:

Mi kell ahhoz , hogy vkit a Topic tárasága befogadjon?(az elég, hogy leszoktam at irc stilusrol?)biciklim( vagy annak látszó tárgyam) az van.

Előzmény: Bahh (4986)
Bahh Creative Commons License 2000.02.11 0 0 4988
sanzi

Most hirtelen eszembe jutott, hogy van egy folosleges km oram! Van egy Cateye meg egy DT2000 (fogalmam sincs a markajarol), mindketto kivaloan mukodik es nem azik be! Vigyem valamelyiket vasarnap?

Előzmény: sanzi (4985)
sanzi Creative Commons License 2000.02.11 0 0 4987
Bahh
És a nyelvórákért Tamáska is fizethet neked nem??? :-)))

Te legalább megkaptad az emilt???

Előzmény: Bahh (4986)
Bahh Creative Commons License 2000.02.11 0 0 4986
tamaska_

anyagi vonzat: nevezesei dij csak a batyadnak van, egy db sport szelet, nekem kell fizetni:-))

Előzmény: tamáska_ (4974)
sanzi Creative Commons License 2000.02.11 0 0 4985
A Scott kormányt pedig elfejtetted :-(((
Előzmény: bátyó (4984)
bátyó Creative Commons License 2000.02.11 0 0 4984
sanzi
Neked biztosan hibrided van. Kosárka, dinamó, sárvédő, szoknyavédő, csngő, duda... Tán még röfög is. :-)
Nekem viszont trekkingem van (még a Cr-Mo vázra is rá van írva gyárilag, nem egy öntapis matricával). A váz mérete nagyobb, mint a montié, a geometria is más, a kerekek 28"-ak (622*15 talán), 700*35C külsővel. Tényleg az én gumim nagyobb, mint a stokié :-)Az összes többi viszont MTB-s, a kormánytól kezdve a váltókon át a fékekig (Cantilever). Viszont nincs rajta csomagtartó meg sárhányó. Ezek a city bike jellmezői nem a trekkingé.
Az emiled még nem ért ide. Próbáld másodszor is, az múltkor bejött.
Nem kami vagy néptáncos a VBB-s? Egyszer már kiderült, de nem emlékszem. Lapozz vissza.
gombfoci
Én már láttam Schwinn-Csepeles katalógust, de abban nem volt trekking. Viszont találkoztam már minden egyéb gyártóval, akik berakták a normál MTB vázba a 28"-os kereket és elnevezték trekkingnek.
Egyébként tök mindegy, hogy milyen a gép, ha a tekerője meg van vele elégedve.

tamáska_
A topic túra önerős és önköltséges (ha csak valaki szponzort nem talál). Bárki részt vehet rajta, akit a topic társasága befogad. Egyetlen feltétel van, kell egy bicaj.

Sanzit meg jól megszívatjuk. Megyünk vagy ezerrel, és azt mondjuk neki, hogy csak 10 km/h-val csorgunk. Mire ledöbben, hogy akkor mekkora tempó lehet a 30. :-)

Előzmény: sanzi (4962)
sanzi Creative Commons License 2000.02.11 0 0 4983
Látod Tamáska Bahh-nak nem csak a zenéhez van érzéke :-)))
Előzmény: tamáska_ (4982)
tamáska_ Creative Commons License 2000.02.11 0 0 4982
Köszönjük hozzászólását, Grétsy Bahh László nyelvművelő műsorát hallottuk.
Előzmény: Bahh (4976)
kaviat Creative Commons License 2000.02.11 0 0 4981
stoki mester az nem halogén lámpa ami a nagyobb cateye lámpában van ?

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: stoki (4971)
sanzi Creative Commons License 2000.02.11 0 0 4980
Ahol vannak biciklitartók vasból :-)))
Szembe a parlamenttel ahol jön föl a mozgólépcső és megy le az ember a NEM mozgó lépcsőn. Ott ahol a 86-os megáll.
Előzmény: gombfoci (4977)
kaviat Creative Commons License 2000.02.11 0 0 4979
ja

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: Bahh (4976)
gombfoci Creative Commons License 2000.02.11 0 0 4978
Bahh Kötözködünk?! Kötözködünk?! :-)
gombfoci Creative Commons License 2000.02.11 0 0 4977
Köszi! a gyors ügyintézést,
Deeee: A Batthany téren hol?!

Gf

Bahh Creative Commons License 2000.02.11 0 0 4976
kaviat

van időm lamentálni milyen cuccot vegyek
Szerintem ez eleg ertelmetlennek tunik, en inkabb a 'hezitalni' szot hasznalnam, ha mindenkeppen idegen szot irnek:-))))

Előzmény: kaviat (4950)
tamáska_ Creative Commons License 2000.02.11 0 0 4975
Bocsi, hogy kétszer küldtem el(KEZDŐŐŐŐŐ!!!)
a másik bocsi arra vonatkozik, ha kérdéseimmel nyitott kapukat döngetek, de nem volt kedvem visszamászni a korábbi hozzászólásokba.
Előzmény: tamáska_ (4974)
tamáska_ Creative Commons License 2000.02.11 0 0 4974
stoki:

köszönöm az egyetértést, és az együttérzést.Igazán megható, hogy mai profit- illetve teljesítményorientált világunkban akadnak még józan észzel gondolkodó normális emberek is.
(Ezzel nem becsmérelni akarom az élsportolókat, de nem kéne mindent olyan komolyan venni gyerekek!)
Kérdés No#2:
A Topic túráról már elég infóm van, (Sanzi bemásolja minden egyes alkalommal ugyanazt a sablonszöveget, de nem baj, köszi), de ki ehet azon részt, és milyen jellegű anyagi vonzatai vannak?

Előzmény: stoki (4971)
tamáska_ Creative Commons License 2000.02.11 0 0 4973
stoki:

köszönöm az egyetértést, és az együttérzést.Igazán megható, hogy mai profit- illetve teljesítményorientált világunkban akadnak még józan észzel gondolkodó normális emberek is.
(Ezzel nem becsmérelni akarom az élsportolókat, de nem kéne mindent olyan komolyan venni gyerekek!)
Kérdés No#2:
A Topic túráról már elég infóm van, (Sanzi bemásolja minden egyes alkalommal ugyanazt a sablonszöveget, de nem baj, köszi), de ki ehet azon részt, és milyen jellegű anyagi vonzatai vannak?

Előzmény: stoki (4971)
sanzi Creative Commons License 2000.02.11 0 0 4972
Tényleg ki köztünk VBB-s ???
stoki Creative Commons License 2000.02.11 0 0 4971
sanzi
INtézkedj gombfoci ügyében...;;))) !!!

gombi
Biztos, hogy 28"-as a kerék. A trekkingek 27"-esek szoktak lenni, a parasztbringa szokott 28"-as lenni. De lehet, hogy az ismereteim hiányosak.

kaviat
Érdekes a cateye lámpicsku béli problémáid. Nekem még sosem volt ilyen jellegű problémáim. Igaz nincs is halogén lámpám...:))

tamáska_
NE félj nem vagy egyedül. Én sem leszek egy jó darabig ilyen pulzusmérős, műanyagcsokis emberke. Egy karéj szalonna azt meg van oldva az üzemanyag...:))) a szív meg úgy dobog, ahogy kedve tartja, ha nem bírom a tempót, akkor lassítok.:)

Előzmény: gombfoci (4968)
sanzi Creative Commons License 2000.02.11 0 0 4970
Gombfoci
Bocsika

Túra infó:
1. Március 4. Szentendre és környéke*
2. Március 15. VBB (Isaszeg)
3. Március 25. Szentendre és környéke*

*Útvonalterv: Batthyány tér - Árpád híd - Békásmegyer - Omszki tó - Szentendre - Leányfalu. Eddig végig bringaúton megy, és kb. 25km (oda). Ha ez kevés, akkor elmehetünk Visegrádig is, az plusz 16km. Így már összesen 90km körül vagyunk.
Indulási időpont: 1000.

Eddigi jelentkezők:
1/ március 04. - 06 szavazat (E-cet, Kami, Kétkerekes, Kivi, Neptancos, Stoki),
2/ március 15. – 07 szavazat (Gombfoci, Kami, Kétkerekes, Kivi, Neptancos, Stoki, Túrabolond),
3/ március 25. – 19 szavazat (Badmad, Bahh, Bátyó, Berger, Bodzavirág, DoubleBack, E-cet, Freelance, Gombfoci, John Zero, Kétkerekes, Kivi, Neptancos, Robin, Rob19, Sanzi, Stoki, Tom2, Túrabolond)

gombfoci Creative Commons License 2000.02.11 0 0 4969
Mármint hogy a Schwinn gyárthat trekkinges vázat
gombfoci Creative Commons License 2000.02.11 0 0 4968
SANZI és STOKI!!!!

LÉCCI ÉS ENGEM IS VEGYETEK MÁR FEL ARRA A KIRÁNDULÓS LISTÁRA, AMELYRŐL IGEN TENDENCIÓZUSAN KIHAGYTOK MINDEN ALKALOMMAL, 3SZORI KÉRÉSEM-JELENTKEZÉSEM ELLENÉRE IS!!!

Bátyó

Trekkinges vázat is gyárt szerintem, mert Nekem is ilyen járgányom van, (28-as kerék, lassan 2 éve szuperál). Teljes menetfelszereléssel... Az egyetlen problémám vele, hogy egy kicsit nehéz (ebben nem tudom mi a sztenderd, még csak Bahh pehelykönnyű cajgáját emelgettem), és a hátsó agyat is cseréltetnem kellet, mert műanyaggal borították és azt ajánlották, hogy jobb ha egybe van öntve az egész és alu(?!)-ból van...

A harmadik észrevételem ezzel kapcsolatban csak annyi, KAVIATHOZ hogy vigye el szétszedetni és újra bezsírozva összerakatni (addig NE TEKERJEN RAJTA) mert sz...ul raktják össze a gyárba zsírozás nlkül...
csao

GF

tamáska_ Creative Commons License 2000.02.11 0 0 4967
ilyr:

Amikor ezt gondoltad, akkor milyen intenzitással bicikliztél, milyen műfajt, milyen biciklivel?
És most?

Előzmény: ilyr (4965)
sanzi Creative Commons License 2000.02.11 0 0 4966
Bátyó
Küldtem emilt. Remélem tetszik :-)))
ilyr Creative Commons License 2000.02.11 0 0 4965
tamaska!

" nem hinném, hogy valaha is oúti versenyző leszek, de ha mégis, akkor majd gondolkodom ezen az óra dolgon.De ahhoz én elég hobbi-biker vagyok, az ilyen edzéstervezős, cerbonakajálós racingőrültek tőlem igen távol állnak.De sose lehessen tudni mit hoz a jövő. "

Masfel eve meg en is ezt gondoltam. Most meg a legjobb uton haladok, hogy en is ilyen cerbonazabalo orult legyek... :)

Előzmény: tamáska_ (4964)
tamáska_ Creative Commons License 2000.02.11 0 0 4964
Jó Reggeltet mindegykinek!

Na, csak nem én vagyok ma az első?

Monty:

nem hinném, hogy valaha is oúti versenyző leszek, de ha mégis, akkor majd gondolkodom ezen az óra dolgon.De ahhoz én elég hobbi-biker vagyok, az ilyen edzéstervezős, cerbonakajálós racingőrültek tőlem igen távol állnak.De sose lehessen tudni mit hoz a jövő.

Előzmény: Monty (4957)
sanzi Creative Commons License 2000.02.11 0 0 4963
Azért a farkam nem fekete :-))
Előzmény: sanzi (4962)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!