Keresés

Részletes keresés

gangbang78 Creative Commons License 2007.03.03 0 0 264
Egy kalappal :-)
Előzmény: Kriptaszökevény (263)
Kriptaszökevény Creative Commons License 2007.03.03 0 0 263

valahogy beadom majd neki, bár parázok, mert mi van ha nem találnak semmit? Azt hiszem onnantól lőttek a meghitt együttléteknek, mert tuti hogy azzal lesz elfoglalva, hogy biztos szaga van megint meg hogy utálom meg a többi női agyalás. Amúgy nem mindig érezni, nem tudom mi a fasz lehet ez. Na mindegy, szeretem annyira, hogy nem hagyom ezt így, valamit majd kisütök.

Előzmény: gangbang78 (262)
gangbang78 Creative Commons License 2007.03.03 0 0 262

Pedig előbb-utóbb muszáj lesz. Nem akarlak lelankasztani, de az ilyesmi prosztatagyulladást okoz(hat)...

 

Egyik spanom maga kárán tudta meg az urológustól...

 

Nem tragédia, gyógyszerrel + masszázzsal kikezelhető, de nem is kellemes, annyi biztos.

Előzmény: Kriptaszökevény (261)


Kriptaszökevény Creative Commons License 2007.03.03 0 0 261

ettől tartok én is csak nem tudom miként vegyem rá a vizsgálatra. Annyira ciki ez így egy új kapcsolat legelején  : /

Lehet ez természetes is amúgy? Túl sok nőm nem volt eddig úgy hogy kevés az ilyenirányú tapasztalatom.

Előzmény: gangbang78 (260)
gangbang78 Creative Commons License 2007.03.03 0 0 260
Ennek oka lappagó gombás fertőzés is lehet...csak tippelek.
Előzmény: Kriptaszökevény (259)
Kriptaszökevény Creative Commons License 2007.03.03 0 0 259
a következő a gondom: van egy új barátnőm akit nagyon szeretek de előttem ismeretlen okból van egy elég erős punciszaga, ami igen átható tud lenni néha. A hölgy nem egy csapodár - ismerős - és tisztálkodik is becsülettel, úgy hogy azon aggódok, hogy nincs-e valami baja. Nem merek szólni neki, mert amúgy is eléggé szégyelős és félek, hogy elszarom a kapcsolatunkat de valahogy a végére kellene járni ennek. Mi a francot csináljak szerintetek??
anal5 Creative Commons License 2007.02.15 0 0 258
Elmesélek egy rövit kis történetet,ami akkor történt mikor katona voltam.

A Bakonyban voltunk gyakorlaton,aki járt ott az tudja milyenek voltak ott a
tisztálkodási körülmények.Elég siralmas.Az nap mikor haza érkeztük,kb 6 körül
már nem volt melegviz a laktanyában,igyhát többen is ugy döntöttünk,majd holnap fürdünk a jó melegvizben.Estefelé valakitől hallottam,Hogy kilehet "dobizni"kiszökni,megvan dumálva az örrel,gondoltam megyek én is.Igy is történt.
Haza nem tudtam menni megkerestem a haverokat,aztán buli.utánna ott volt a csajom is.Elmentünk haverékhoz,hogy megdugjam.Félig meddig levetköztünk,aztán eszembe jutott hogy sajnos nem fürödtem má 2-3 napja.Kiugrottam a konyhába szétnéztam mit is lehetne tenni.Egyetlen konyharuha volt csak.Ránéztem a farkamra,hát elégbaja volt má,meg szaga is.Fogtam a konyharuhát és egy elegáns mozdulattal körbeteöröltem a farkamat.És mint aki jól végezte dolgát,szépen visszaraktam a helyére a többit meg szerintem tudja mindenki.
Szereintetek ez nagyon bunkoság?
Zontág Creative Commons License 2006.04.09 0 0 256

Igen, két NAGY dolog van a világon: az aszáj, meg a muszály.

Ahogyan Te irtad ... nagysasszony.

Előzmény: Nagyezsda Bolsójvagina (255)
Nagyezsda Bolsójvagina Creative Commons License 2006.04.09 0 0 255
Köszi az elismerést, de szerintem ehhez hasonló sztori minden nővel megtörténik.
Akár annak kapcsán, hogy valamilyen ok miatt éppen nem tud megmosakodni, vagy nagyon körülményes lenne egy adott helyzetben és már nagyon- nagyon kellenek egymásnak. Van olyan is, hogy egyszerűen már nem lehet tovább várni a dugással, mert nagyon- nagyon muszály....

Akivel pedig nem történnek meg soha ilyen dolgok, az megérdemli a sorsát.
:-))))))
Előzmény: Zontág (253)
mén Creative Commons License 2006.04.09 0 0 254

.. Móricka is vmi ilyen esetről adott hírt a "környezet" órán, amikor is felsorolta, hogy ...itt van a szekrény, a fr.ágy, a zasztal, és a beszélő halak!

 - beszélő halak nincsenek te mafla ...mondta a tanítónéni

 - pedig én az este is hallottam, hogy azt mondta az egyik, ..hogyha mégegyszer megharapod a farkamat, kirúgom a zakvárium oldalát! :))))) 

Előzmény: venator (252)
Zontág Creative Commons License 2006.04.09 0 0 253

Ujra nagyot tapsoltunk!

Mit az év nagyszerü beirásának.

Előzmény: Nagyezsda Bolsójvagina (250)
venator Creative Commons License 2006.04.09 0 0 252
Hát a hidegvíz miatt nem irigyellek!
Bár Te írtad valahol, hogy ha a hormonok beindulnak...
Így negyven körül már én is finnyásabb vagyok mint régen, de ha muszáj...:)))
Múltkor bizony én sem tudtam útba ejteni a fürdőszobát, de a pillanat hevében a kedvesem úgy "lekapott" az autóm hátsó ülésén, majd kirúgtam az oldalát...
(már az autónak...)
Volt benne valami izgatóan perverz malacság.
Lehet hogy ettől is volt olyan jó?
Mindenesetre azért általános gyakorlat nem lesz belőle. Konzervatív dög vagyok, éljen a fürdőkád, és a franciaágy!!!
Meg lehet vadulni egy frissen mosott puncitól is...:)))
Előzmény: Nagyezsda Bolsójvagina (250)
Dorka:) Creative Commons License 2006.04.09 0 0 251
hm...az én párom naon szeret a lábaim közt lefetyelni...persze én ennek örülök...:) Ő azt mondja ,h ha lenne "punciízű" fagyi minden pasi azt kérne...:)
Nagyezsda Bolsójvagina Creative Commons License 2006.04.09 0 0 250
Tulajdonképpen igazad van, mert kettőnk közül csak én aggódtam.
Ő lelkesen tette a dolgát rendületlenül.
Egyébként tudjátok, hogy arrafelé milyen hideg is tud lenni a víz?!
:-)
Előzmény: Mr. 0 (249)
Mr. 0 Creative Commons License 2006.04.09 0 0 249
Ez jó sztori volt. Ha most itt lenne az a pina amire vágyom, felőlem lehetne akármilyen.
Előzmény: Nagyezsda Bolsójvagina (248)
Nagyezsda Bolsójvagina Creative Commons License 2006.04.08 0 0 248
Na, bár érdeklődés nem volt a 246. -ban felvezetett kérdésemre, de hogy ne maradjon fiktív a dolog mint Mikes levelei, íme a problémám megosztom veletek néhány mondatban.

A múlt héten a párom egy lengyel ismerőstől kölcsönkapott Zakopane mellett egy faházat. Olyant, amiben a gorálok laknak, gerendából ácsolt, egyemeletes és legalább 100 -éves. Nagyon romantikus a gyönyörű hegyes táj, a hóval borított hegyek, csilingelő lovas szánok, szóval olyan meseszerű még ma is ott a környék. Hívott magával és én persze igent mondtam.

A dolog lényege az, hogy félnapi utazás után kiérkezve a ház elég hideg volt. A fűtést sikerült rendbetenni ugyan és estére a szoba elfogadhatóan meleg lett, de a melegvíz szolgáltatás 2 napig egyáltalán nem működött. Ugye nem kell részleteznem, hogy mindezt miért éppen ebben a topicban mesélem el???!!!!

Amikor fiatalabb voltam, minden évben túráztunk, sátoroztunk baráti körrel és úgy 20 -éves korom táján emlékeim szerint egyáltalán nem zavart a dolog, ha több napos mosdatlan puncimmal "kellett" szeretkeznem. Hát lehet, hogy harcedzett pinácskámmal együtt megöregedtünk volna? Mert ugyi, most az ágyba bújva bugyimból kihámoztatván megéreztem a saját szagomat. Igen az az volt már és nem pedig a megszokott "illat" - határozottan zavarban voltam. Párom persze teljes harckészültségben állt már és nem sokat teketóriázott, de engem valahogy végig feszélyezett a dolog. Két menetet nyomott le a drága és reggelre pedig olyan "sűrű baszásszag" áradt a paplan alól, hogy ihaj.
Végül is a jéghideg csapvízben tettem magam tisztába.:-(((((
Előzmény: Nagyezsda Bolsójvagina (246)
Gabeey Creative Commons License 2006.04.07 0 0 247

:-)))))

 

Teréz Anyu sem csinálta egyiket sem ahogyan tudom.

Bár a fõzésérõl nincsenek releváns adataim.

Előzmény: QAF Csibészke (245)
Nagyezsda Bolsójvagina Creative Commons License 2006.04.07 0 0 246
Na, ezt a topicot találtam az imént.
Nekem éppen aktuális kérdést feszeget.
Írjam, vagy ne írjam - ez itt a kérdés!
QAF Csibészke Creative Commons License 2006.02.14 0 0 245

"Aki nem főz jól v. nem baszik jól--------v.nem baszik jól és nem főz jól az nem kiegyensúlyozott személyiség.Főleg mint nő nem."

 

:))))))))))))))))

Kacagok!:)

akirol a legkevesbe mondanam, hogy kiegyensulyozatlan, az a Dalai Lama!!:)

 

Előzmény: tamerlan (29)
QAF Csibészke Creative Commons License 2006.02.14 0 0 244

És ha minden punci budos akkor miert van az, hogy a  legtobb fiu, amint kettesben van a lannyal, befurja az arcat a lany combjai koze?:) Es amikor odaer, ahitattal, visszafojthatatlanul tor fel belole a "Hmmm...!!!!"..:)

 

En ertem, hoyg a Te tapasztalatod ez... de... volt-e vajon valaki kedvesed honapokon at? Akkor nem tapasztaltad ki, hoyg hogyan befolyasolja az illatot/szagot az, hoyg eppen furdes utan jott-e, hoyg eppen egeszseges volt-e, stb?

 

Előzmény: tacitus (10)
Abrand Creative Commons License 2006.02.14 0 0 243

Dehogy olvastam végig minden hozzászólást!

A méz: metafóra, valóban  annak méz aki akár a méh, a jó alapanyagból azzá teszi.

Csak nyál kell hozzá, meg éhség...

 

Illat: méz -> virág. Lásd feljebbi metafóra.

 

Majd még jövök.

HatfaludyFeri Creative Commons License 2006.02.14 0 0 242

Lehet ilyen és lehet olyan.
Illatos és büdös, vadvirágillatú és döglötthal szagú.

Az egyiket ki kell élvezni; kényeztetni, szagolgatni, nyalogatni, puszilgatni, a szirmocskákat lefetyelni, a rügyecskéjét szopogatni. Amikor a gazdája már vonaglik és érzed, hogy egyáltalán nem ura önmagának, akkor belenyomulni előbb finoman, azután pedig jöhet a fortissimo, végén a kegyelemdöféssel.

A másikat pedig simán meg kell baszni.

Uff!
Beszéltem!
TTAMAS Creative Commons License 2005.11.16 0 0 241
Meg az öröklött tényezők. (Nemcsak a hajszínt lehet örökölni.)
Előzmény: Ugyanaz Másképp (240)
Ugyanaz Másképp Creative Commons License 2005.11.16 0 0 240
Testalkat nem?
Előzmény: uaim (213)
sandhurst Creative Commons License 2005.11.12 0 0 226

jajj dehogy! vicceltem!

amugy egy szmajli sokat nyom a latba..Honey!:-)

Előzmény: varalking (225)
varalking Creative Commons License 2005.11.12 0 0 225

Ilyenkor utálom, hogy írni kell és nem beszélni.

Így csak sajnálom, hogy ilyennek látsz.

Előzmény: sandhurst (223)
varalking Creative Commons License 2005.11.12 0 0 224

1) Kösz.

2) A jogot naná, hogy meghagyom mindenkinek. Az ominózus hozzászólásomat is úgy kezdtem: fenntartásaim vannak és azzal kapcsolatban, hogy mit miért mondanak, nem az asszociációikkal szemben.

3) Én úgy értelmeztem (javíts ki, ha nem így van), hogy itt nem a költőiségről van szó, hanem kémiáról, amit jelen esetben befolyásolnak az érzelmek.

4) Tudom, hogy Ti tisztában vagytok mindennel, de a tapasztalat mégiscsak azt mutatja, hogy a nők nagy hányadának vannak komoly problémái, téves képzetei e témával kapcsolatban.

5) Ugyanazt írod az utolsó bekezdésedben, amiről én próbáltam jegyzetelni.

A szerelem nem csak az eszünket és a szívünket bolondítja meg a legtöbb esetben, hanem egyéb érzékszervünket is megcsalja - abszolút pozitívan.

6) Felkészültem a kardcsörgésre -mint mindig minden ilyen és ehhez hasonló helyen- na de, hogy a női nem képviselői találnak kivetnivalót -ennyit?- arra nem.

7) Akkor talán száradjanak le az ujjaim, ha mégegyszer...

Előzmény: Törölt nick (220)
sandhurst Creative Commons License 2005.11.12 0 0 223
szerintem olyan vagy mint egy punci! svanyu is sos is,csak akkor edes ha az ember be van zsongva.:-))) ajanlom figyelmedbe a mezet!..kulsoleg ,belsoleg egyarant.
Előzmény: varalking (221)
varalking Creative Commons License 2005.11.12 0 0 222

Ezt csak úgy simán fogalmazd újra.

Köszi

Előzmény: uaim (219)
varalking Creative Commons License 2005.11.12 0 0 221
Pláne, ha ugyanígy rákérdeznek.
Előzmény: sandhurst (218)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!