Keresés

Részletes keresés

vigyor Creative Commons License 2000.03.01 0 0 5687
Csaó mindenkinek!
ujság előfizetés:
én járattam a MBA-at is és más bringás ujságokat is ,elöfizetni külföldit ,vagy bankon keresztul átutalással,vagypostán kint befizetni a pénzt itthon Q drága akkor rendeld meg ujságosnál és havonta fizessd
zozo1 Creative Commons License 2000.02.29 0 0 5686
Hello All!

Merida tulaj lettem,Matts Viper a kivalasztott.
90ehuf-ba kerult.Az Ors Vezeren vettem a Big Bike-ban.A nyerget kicsereltettem Bontrager-re mert szakadozott a szelenel de Ujpestig(17KM) feltorte rendesen az ulepem(azt hiszem kicserelem egy masikra ha meg ezen a heten nem valik be)
A teloban bizonytalan vagyok (top gun 977,kb 4cm a csillapitas, eleg enyi egy aluvazra vagy irdomos lenne nagyobbra cserelni??A bico pille konnyu.20.7 -es atlagot mentem vele ami eleg siralmas .Azt tervezem hogy min.20km/nap es 100 korul hetvege ,ugyanis nyaron megint le szeretnek menni a noveremhez Agyagosszergenybe(Gyor-Kapuvar utan)ami tavaly 12h alatt sikerult ,iden csucsot dontok:)

Bátyó:

Koszi a felvilagosodasert!
A litium kenocsnek mennyi az elettartama kb.(km,honap)? Vajon a szervizekben az olcsobbikat hasznaljak? Milyen az a Zebra ruha es hol talalok olyat?

Stoki:

A vazra vonatkozo velemenyedet nem igazan ertettem.Mi volt Opiumpapa vazaval.Ja egyebkent a telo eletben jobban nez ki mint a kepen.

Freelance:

Thank You

Na tekerek aludni .Szasztok

badmad Creative Commons License 2000.02.29 0 0 5685
Nem akarom elkiabálni, de úgy néz ki, sinen van az új domain nevem. Kb 2-3 hét, és közzéteszem az új Bike Posta címet. A pédzs meg készülget, most van időm már foglalkozni vele. Pár nap és (ha nem is 100%-osan) kész lesz.
kivi Creative Commons License 2000.02.29 0 0 5684
kétkerekes üzeni, hogy műszaki okokból nem tud a webhez férni.
A túrák közül csak az Isaszegire tud jönni, mert a többi időpontban teljesítménytúrák lesznek.
Tehát a márc. 4-i és 25-i túrákra nem jön.
kivi Creative Commons License 2000.02.29 0 0 5683
Sajnos nem néztem meg. Egyébként Trek-Volkswagen mez volt. Tényleg, idén is a támogatja a VW a Trek-et?
Előzmény: Puzsi (5682)
Puzsi Creative Commons License 2000.02.29 0 0 5682
Kivi!

Nem tudod ott mennyibe volt a Trek mez?

Előzmény: kivi (5680)
Puzsi Creative Commons License 2000.02.29 0 0 5681
Sziasztok!

Hobe!
Nekem kéne a TREK katalógus, tudsz szerezni? Jó volna, küldjek címet? A részleteket megbeszélhetjük emilben!

Robin!
Még nem jött válasz Balutól. Lehet, hogy rossz címre kuldtem az emilt(balu@tarki.hu) ?

Szili23!
Ha olyan géped volna mint nekem te is TREK orült lennél! :-)
Jót tekertünk a hétvégén, ugye?
Egyébként kapható TREK mez is csak 10kHUF felett van az ára!

Mindenki!
Volna 1 kérdésem. Ismeritek-e a ,,Hagan TitanAL'' márkáju monti vázakat? Ez a váz régebben az USA-ban volt ismertebb, titán-alu ötvözetbol készítették, és a váz geométriát nem hegesztéssel hanem speckós illesztésekkel alakították ki. Kis hazánkban nem igazán ismerik ezt a márkát (legfeljebb a hardcore montisok) pedig szerintem tuti a cucc. Ha esetleg tudtok még róla vmit (ezen kívül) akkor jó volna ha megosztanátok velem.

A korábbi témákhoz visszakanyarodva:
Én sem cigizek és nem iszok. A hétvégén pedig 2 nap alatt több mint 80 km-ert tekertem, nem sok, de bemelegitésnek megteszi.
Még mindig semmi hír a WELLGO 2000 SPD pedálokról??? :-(

Na jóccakát mindenkinek!

Előzmény: hobe (5677)
kivi Creative Commons License 2000.02.29 0 0 5680
bátyó,
Én nem akartam mutogatni a barátnőmet, csak egyszer-kétszer meséltem róla. Ellenben rob19 már majdnem fotót is küldött róla! :)))

OPapa,
a héten (valószínű hogy ma) megyek a Csekéhez, ha érdekel valami, megkérdezem. Ha ide: kopoo@freemail.hu irsz emailt, akkor SMS-ben megkapom

stoki,
Mindig örül a lelkem, ha egy új bringa vagy alkatrész bukkan fel valamelyikünknél.
Akkor most egy kicsit örülhetsz, mert tegnap tettem fel az új XT hátsóváltót. Ami miatt viszont fáj a szívem, hogy az XTR váltó halála tette szükségessé az újat. :(

szili23,
Budapesten a Speed Metal nevű bótban legutóbb láttam Trek mezt!

Mindenkinek,
jön valaki vasárnap a Békás kupa első fordulójára? 18km-es orszáfúti időfutam sik úton.
Én megyek, de sajna csak azt a célt tudom kitűzni, hogy ne legutolsó legyek. Egy hete kurvára fáj a térdem, asszem a hidegben megerőltettem. Tél suxx...

e-cet Creative Commons License 2000.02.29 0 0 5679
free, többiek,

akkor most szombaton jön valaki? Én mennék, de csak akkor erre, ha valaki visszajelez.
(Amúgy közelebb és szimpatikusabb útvonalat választok.)

Túra infó:
1. Március 4. Szentendre és környéke*
2. Március 15. VBB (Isaszeg) (illetékes KIVI)
3. Március 25. Szentendre és környéke*

*Útvonalterv: Batthyány tér - Árpád híd - Békásmegyer - Omszki tó - Szentendre - Leányfalu. Eddig végig bringaúton megy, és kb. 25km (oda). Ha ez
kevés, akkor elmehetünk Visegrádig is, az plusz 16km. Így már összesen 90km körül vagyunk.
Indulási időpont: 10.00

Eddigi jelentkezők:
1/ március 04. - 06 szavazat (E-cet, Kami, Kétkerekes, Kivi, Neptancos, Stoki),

2/ március 15. – 07 szavazat (Gombfoci, Kami, Kétkerekes, Kivi, Neptancos, Stoki, Túrabolond),
3/ március 25. – 20 szavazat (Badmad, Bahh, Bátyó, Berger, Bodzavirág, DoubleBack, E-cet, Freelance, Gombfoci, John Zero, Kétkerekes, Kivi,
Neptancos, Robin, Rob19, Sanzi, Stoki, Tom2, Túrabolond, zozz)

Előzmény: Freelance (5657)
szili23 Creative Commons License 2000.02.29 0 0 5678
hobe

Puzsi a Trek őrült, én Merida hivő lettem. :))

Szili

Előzmény: hobe (5677)
hobe Creative Commons License 2000.02.29 0 0 5677
szili23

Ti kerestetek 2000-es TREK katalogust? Tudok szerezni, ha kell!

Előzmény: szili23 (5676)
szili23 Creative Commons License 2000.02.29 0 0 5676
Bicajos mezzel vagy polóval kapcsolatban:
kb. 1 hónapja láttam egy jászberényi boltban olyan mezet vagy mezt ami pont ugyanolyan amit
hirdettek régebben a Bikemagban vagy a MBAH-ban. A képen egy csaj ül a kerón és két hapsi áll mellete. Olyan kék,sárga vagy zöld mintás és az van ráirva , hogy Cross-Country.
Nos az ára kereken 5000 Ft és volt több fajtában is (Pl. Scott). Mondtam Puzsinak is,dehát neki Trek feiratú kellene ,ami a világban sincs. :))
Amúgy volt gatya is csak annak nem láttam az árát.

Szili

hobe Creative Commons License 2000.02.29 0 0 5675
Batyo

Gyerekek, ne szivassatok:-))
A km ora pont a Sanzinal tunt fel (mar hogy nincs neki), azert kapja o, egyebkent fizetni fog erte. Gondolom olyan sokat nem, mert egy zsir uj orat mar 3000ft-nak megfelelo osszegert lehet kapni. Pedaljaim is vannak, de mar mindkettorol irtam korabban, hogy mi a baj veluk. A folosleges biciklimet meg mar nyaron eladtam, de az csaladon belul maradt, mert nem szivesen latnam mas alatt:-)) Pinarellom meg vegkepp nincs, csak egy kommersz Giant-ra futotta:-))

Előzmény: bátyó (5674)
bátyó Creative Commons License 2000.02.29 0 0 5674
Nem tudom hallotatok-e arról a régi szokásról, hogy a Párizsban dolgozó hazánkfiának ajándékot kell hozni mindenkinek, aki résztvesz a biciklis topictúrán? Pláne, ha havonta cseréli az autóját. És még a sört is bírja rettenetesen. Meg bankelnöki fizetéssel rendlkezik. :-)
Hobe én egy pedált kérnék. Szerintem nem nagy kérés. Ja, még annyi, hogy az a pedál legyen rajta az ilyr által belinkelt Pinarello masinán. Nekem a sárga szín is jó lesz. :-)
Miért sanzi kérhetett km órát?
Előzmény: stoki (5673)
stoki Creative Commons License 2000.02.29 0 0 5673
Hobe
Ne b@sszál ki velem...Csak nem még ennél is többet akasztassz le a túloldalon...???
Előzmény: hobe (5671)
ilyr Creative Commons License 2000.02.29 0 0 5672
Hobe!

En is valami olyasmire gondoltam, ami csak napi 3-4 orat vesz igenybe, hogy legyen mellette idom a bicozasra is... :)

Előzmény: hobe (5671)
hobe Creative Commons License 2000.02.29 0 0 5671
ilyr

En annyiert nem mennek el dolgozni:-))

Előzmény: ilyr (5669)
kaviat Creative Commons License 2000.02.29 0 0 5670
béke van skacok, hibás link kiszedve.. / már rég javasoltuk kekiéknek, hogy tegyenek bele egy scriptet a tasztalba, ami a hiányzó "-eket kipótólja /

.kav]4t r.e.b.

ilyr Creative Commons License 2000.02.29 0 0 5669
Nana!!!

Nem doglesztettem le, csak egy kicsitt valtoztattam a kulsejen... :))
Amugy irtam is, hogy kekben (egy katalogusban pillantottam meg a kek verziot, csak meg a neten nem talaltam olyan fotot) sokkal szebb es en is olyat fogok venni... :))
A razkodasrol csak annyit, hogy az elso es a hatso villaja is karbon, szoval szerintem a hazai terepviszonyok mellett is kenyelmes lehet. Ami meg a feliratott illeti... Szerintem egy ilyen biconal nem lenne a bamba bameszkodoknak idejuk elolvasni a feliratot. Csak annyit latnanak, hogy elhuzott mellettuk egy kek villam... :)
Ami a tobbi (prizma, vaztaska, stb.) szempontot illeti, arra tenyleg nem igazan alkalmas, dehat nincs az eloirva, hogy mindenkinek csak egy bicoja lehet...

Ui.: Nem tudtok egy jo allast havi 600e Ft netto fizetessel (hogy minnel elobb megvehessem... :))

Előzmény: bátyó (5668)
bátyó Creative Commons License 2000.02.29 0 0 5668
ilyr
Mit csináltál? Ledöglesztetted a topicot a 4203-as szólásoddal. Ejnye.
Azért a Pinarelloért én is szívesen kiperkálnék százezret. Persze forintban.
Nagyon teccik a formája, bár a hazai utakon biztos rohadt döcögős. Meg ez az utcaseprő szín, még kukásnak néznének. Fel sem férne rá a váztáskám. Még prízma sincs rajta. És a neve. Tanulatlanok jót röhögnének, ha meglátnának tekerni. A sárga színű külső sem az esetem. Még egy dinamót sem lehet felrakni. Nem is beszélve a csomagtartóról. Nem is kell az a vacak kecske. :-)

zozo1
Mint minden szerkezetet, így a bringát is karban kell tartani. Ez egyrészt szépítészeti eljárásokat von maga után (lemosás, fényesítés), másrészt kemény gépészeti, tribológiai (kenéstechnikai) problémákat vet fel.
A hosszú élettartamhoz és a zavartalan működéshez szükség van a megfelelő részek kenésére. Namost jelenleg a piacon a lítium bázisú zsírokat alkalmazzák elsősorban a csapágyakhoz. Mert olcsó. Egy baj van csak vele, hogy a kenési képességét viszonylag hamar, és a víz hatására könnyen el tudja veszteni. Emiatt szükséges alkalmanként az újrakenés (ennek gyakorisága a használattól, az alkatrészek minőségétől függ). Viszont a gyakori szétszedegetés nem tesz jót a masinának, ezért kompromisszumra kell törekedni. A legjobb módszer, ha tartósabb zsírzást használsz. Na, a titán zsír éppen erre jó. Sokkal jobb a tapadó- és kenőképessége, jobban bírja a vizet, nehezebben törik meg.

Free
Lemaradtál, mint leprás kezéről a gyűrű. A milleniumi számokért folyik csak a harc. A köztes számok nem számítanak. A legfinomabb a 3000-es volt. Szegény sanzi 15 másodpercet késett .

Jut eszmebe. Ha minden igaz, sanzi holnaptól már másik munkahelyen lopja a napot. Ahol, ki tudja, mikor lesz Internet elérési lehetősége. Bár én mondtam neki, hogy egy főnök nem vár, hanem parancsol. És lőn Internet.

stoki
Én is kíváncsi vagyok hogy hány ember lesz ott a topictúrán. Egyelőre optimista vagyok magammal szemben (hogy el bírok menni).

ilyr Creative Commons License 2000.02.29 0 0 5667
Hopp... az elobb lemaradt egy idezojel... :) Remelem most jo lesz...

Na megtalaltam almaim kovetkezo kerekparjat, egy Pinarello Prince bicot. Apro problema csupan, hogy csak a vaz 2500 USD-be kerul... :( Asszem kene keresni egy uj, jobban fizeto munkahelyet... :)

Ui.: Ja es kekben sokkal szebben nez ki...

stoki Creative Commons License 2000.02.29 0 0 5665
bátyó
Ez a gatya már úgy szét van hajtva, hogy a betét is olyan, mint egy női használt betét leszámítva a matériát...:)

Akkor szoktam kinézni úgy, mint ahogy leírtad, amikor kurva hideg van, ezért nem egy, hanem 2 gatya (téli+nyári) ugrik fel a külső héj alá. A téli gatyámon még ráadásul vastag is a betét, olyannyira, hogy talán még bele is tudnék csinálni...:)) A minap el is kelt volna ezen tulajdonsága...:), de ennek hiányában kénytelen voltam megoldani másképp.::)))

Előzmény: bátyó (5664)
bátyó Creative Commons License 2000.02.29 0 0 5664
OpiPapi
Nem monccc hülyeséget. Ha többen össze tudnánk valamilyen módon hangolni a igényünket, akkor tényleg meg lehetne próbálkozni az egybevásárlással. Hátha...
Csak előtte persze meg kellene nézni, hogy mi van, mennyiért, mekkora méret kell... Vidékről ez kissé nehézkes.

stoki
Magamelé képzelem, amikor a betétes bicós gatyódban megérkezel a munkahelyedre, amiben a feneked úgy néz ki, mint egy tamponnal töltött tik. :-)

Előzmény: OpiumPapa (5658)
Freelance Creative Commons License 2000.02.29 0 0 5663
4200
Előzmény: Freelance (5662)
Freelance Creative Commons License 2000.02.29 0 0 5662
4199?
Előzmény: Freelance (5661)
Freelance Creative Commons License 2000.02.29 0 0 5661
a 4200. hozzaszolasert van verseny?
Előzmény: Freelance (5660)
Freelance Creative Commons License 2000.02.29 0 0 5660
na, ha nincs senki akkor elugetek ebedelni.
Előzmény: Freelance (5659)
Freelance Creative Commons License 2000.02.29 0 0 5659
9000-10000 korul van kisker aron egy teli gatya
5000-tol felfele kiskeraron egy rovid ujjas polo
a nagykerar 25-30%-os diszkontot jelent.

Előzmény: OpiumPapa (5658)
OpiumPapa Creative Commons License 2000.02.29 0 0 5658
frílánc!

tudnál árakat mondani, nem kell fillérre pontosan, de azért nagyságrendileg?
Engem érdekelne, hogy pólóból, gatyából, hosszúból, rövidből mennyiért lehet szerezni.
Lehet, hogyha a lista egyszerre kiszabadul oda, akkor a nagy tömegű vásárlás miatt akár kedvezményt is kaphatnánk...persze nem biztos.

Don Papa

Előzmény: Freelance (5656)
Freelance Creative Commons License 2000.02.29 0 0 5657
Neptancos

Nem olvastam mostanaban a topikot, mi lesz negyediken???
Szentendre?
Kik jonnek?
HAny orakor indultok es honnan?

Előzmény: neptancos (5647)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!