Keresés

Részletes keresés

TomAce Creative Commons License 2000.03.20 0 0 6268
Udv ejszakai muszak:)

De jo lenne ha felvenned a mezt, mert legalabb en is latnek olyat!:)
www.elastic.hu=www.matav.hu , poen:),de sajna igaz.

Előzmény: Robin (6263)
OpiumPapa Creative Commons License 2000.03.20 0 0 6267
tari2!
Csak nem ma TÁV? Jöhet magánban is, ha szégyelleni gondolod :)

Szemüveg:

Ezen már sokat gondolkodtam, de nem jutottam eredményre. Van-e olyan megoldás, hogy a szimpla szemüvegem fölé (?) egy olyan szemüveget vegyek, ami kizárja a muslincát, port, stb-t? Még nem láttam ilyen megoldást, pedig érdekelne és a kontaktlencse nem szimpi. Magyarul a jelenlegi szemücsi fölé venném fel, de van-e ilyen??

Köszi mindenkinek a szülinapi kívánságokat, kedves tőletek, nagyon jól esett.

1 Ötlet tőlem, mint topikgazditól:
Ha gondoljátok, akkor mindenki megírhatná magánban az igazi nevét, címét, telszámát, elérhetőségét, mert akkor bedobnám egy adatbázisba és mindenkit tudnék értesíteni, ha közös dolog van de valaki lemaradt a topikról.
Persze ez nem kötelező, meg csomagküldő cégem sincs :), és bizalmasan is kezelném.
Várom a javaslatokat, talán könnyebb lenne összefogni magunkat.Persze csak akkor, ha mindnyájan úgy gondoljuk! Ötletek?

OpiumPapa aludni megy mer késő van

Robin Creative Commons License 2000.03.20 0 0 6266
javított lista:
gombfoci - OK (mint ötlet kiagyalója)
badmad - OK (2 db, XL, piros) (+támogatás)
bátyó - OK
CyberX - OK (+támogatás)
e-cet - OK
Freelance - OK
Gyanít - OK (1 db M)
hobe - OK
kivi - OK
neptancos - OK
nras - OK (2 db)
Opium Papa - OK
Peter28 - OK
Puzsi - OK
Reki - OK (1 db XXXL)
Rob19 - OK (1 db sárga)
Robin - OK (1 db XL, sárga)
sanzi - OK
Szili23 - OK
tari2 - OK (1 db L)
toga - OK
Tom2 - OK (1 db ne legyen lila, se rózsaszín)
turabolond - OK
vigyor - OK (2 db)
zozo1 - OK
Zozzz - OK (1 db)

No és várom a méret és szín megjelöléseket, azt hogy az árat elfogadhatónak tartjátok-e, végülis igy kb. 4500-ra jön ki gy mez, felirattal együtt

Gyanit Creative Commons License 2000.03.20 0 0 6265
Szia Robin!
Nahat, azert, hogy ennyire egyszerre! :)
En szivesen megneznem elobb a tiedet, csak hogy tudjam: namegis... Akkor szombaton? A szinekkel kapcsolatban: azok is lathatok a katalogusodban?
Előzmény: Robin (6263)
Fishtax Creative Commons License 2000.03.20 0 0 6264
zsuzsa, nézz át a Public Napló BicajTúra X.0ba, ott találsz infókat arról a társaságról, akik 10 kor indulnak Óbuda Fő térről (többek között én is)!

Fishtax

Előzmény: zsuzsa (6259)
Robin Creative Commons License 2000.03.20 0 0 6263
üdv. az Összegyülteknek és az Ittlevőknek.

Monty,
ötlet megvéve, az elasticban éppen van is ilyen nőiben is, csak triathlon sortnak hívják (férfiben meg persze hogy van :) )

tündér lala,
pontosítsd a kérdést. A Királyok útja ugyanis párhuzamos a Szentendreivel ill. a Dunával, a Pünkősdfürdői az ami merőleges, de a bringaút a Római-Csillaghegyi szakaszon nem a Dunaparton megy. Én sem erre gondoltam a vízalattisággal, hanem Szentendre és Leányfalu közötti szakaszra.

javított lista:
gombfoci - OK (mint ötlet kiagyalója)
badmad - OK (2 db, XL, piros,szürke) (+támogatás)
bátyó - OK
CyberX - OK (+támogatás)
e-cet - OK
Freelance - OK
hobe - OK
kivi - OK
neptancos - OK
nras - OK (2 db)
Opium Papa - OK
Peter28 - OK
Puzsi - OK
Reki - OK (1 db XXXL)
Rob19 - OK (1 db sárga)
Robin - OK (1 db XL, kék)
sanzi - OK
Szili23 - OK
tari2 - OK (1 db L)
toga - OK
Tom2 - OK (1 db ne legyen lila, se rózsaszín)
turabolond - OK
vigyor - OK (2 db)
zozo1 - OK
Zozzz - OK (1 db)

Továbbra is kérem, aki benevez a mezbe/ra/re, és nem látja itt a nevét valamiképpen jelezzen.
Aki meg látja, de sem szín sem méret nincs neve mellett azt is tudassa, mert a rendeléshez kelleni fog.

Most egy kis részletezés.

Egyszínű rövidujjú mezt XS-L-ig 4113-, XL-XXXL-ig 4225,- forintért kapunk, nagyker áron számolva. Mint kiderült ezt badmaden kívül én is prezentálni tudom a feltételek azonosak, mindenki ennyiért is kapja. A színek: sárga (mély citromhéj szín), sötét kék, világos kék (ez leginkább vízkék), bordó (ami szerintem inkább piros, de mély piros). Azt lehet még tudni róla, hogy Tactel is van az anyagban, ami valami új műszál és tartósabb, meg kényelmesebb mint a többi volt. Egy világoskék nekem már van, esetleg mintaként szombaton magamra vehetem.

A feliratozásról: az elastic feliratot biztos többen láttátok már polón, ilyen betűket (többféle színben is) tudnak nyomni, amit az elhasznált szalag után kellene megfizetni, ami max polónként 200-300 forint. Ez az ár egy nagyjából 15x20 cm-es feliratot takar, ami lehet betű és grafika is.

Plusz még van nálam egy új katalógus, amiről azt igérték, hogy felkerül a honlapjukra ami szerintük a www.elastic.hu, de nekem itt csak a matáv bir bejönni. Ezt vihetem szombaton, és van teljes árlistám is. Igyekszem ezt valahová feltenni, bescannelve. Aki fel akar öltözni, annak badmaddel együtt biztos tudunk majd segíteni (csak nálam az idő mint tényező is erősen bejátszik).

stoki!!! tényleg merre vagy, hiányzol!!!

Gyanit Creative Commons License 2000.03.20 0 0 6262
Sziasztok!
Eddig nem sikeredett netkozelbe vergodnom...
Namost: le vagyok mar kesve a mezrendelesrol? En is szeretnek egyet (legalabbis igy, elsore). Meret? Fogalmam sincs. Eleddig meg nem vettem ilyet :) Altalaban 38-as (medium) vagyok; 170cm, 60kg. Elore is koszi.
25-en ott vagyok!
Zsuzsa!
En is Obudarol. Akkor varhatnank egyutt a Foteren... Hm?
TomAce Creative Commons License 2000.03.20 0 0 6261
Jo kerdes:),de mas is akar ott csatlakozni, ahogy olvastam, de varjunk meg egy foszervezot, o majd megmondja, en sajnos nem tom:((
Előzmény: zsuzsa (6259)
Puzsi Creative Commons License 2000.03.20 0 0 6260
Sziasztok!

Egy ideig pihi volt nálam a hozzászólások terén, de vigyázó szemeimet rajtatok tartom.

Frilánc!
Mielöbbi gyógyulást és ,,kellemes'' lábadozást!

Rob19!
A Heavy Tools-os haverod véletlenül nem debreceni, és nem fulltelós a gépe, és nem Ferinek hívják?
Csak azért kérdezem mert nekem is van itt 1 olyan haverom, a kis aranyos gépe kb. 400eHUF-ot kóstál (használtan). (Szép darab a kicsike biztos tetszene nektek!)

Hobe!
Köszi a katalógus ügyben a fáradozásodat, remélem ha az idöjárás is úgy akarja akkor szombaton átvehetem!

Sanzi!
Aztán el ne add a katalógusom! :-)

Peter28!
Bitang szerkó lehet az a maszkos bukó! A gyerekek nem szoktak az utcán megijjedni töled? :-)

Bátyó!
Lehet, hogy majd 3-an (vagy 4-en) röhögünk a pestieken! :-)

Mindenkinek boldog szülinapot akinek volt, akinek van, és akinek lesz!

Voltam ma a hegyekbe a Kékesen!!!!!!!!!

Na persze nem bicajjal hanem kocsival. Az utak egész jók és letisztultak, de a többi kb. 10 cm hó és sár, na meg a fagypont közeli hömérséklet. Szóval a túrát oda csak a fanatikusoknak ajánlom! Azért 1-2 hét múlva lehet felmegyek, ki tudja! :-)

zsuzsa Creative Commons License 2000.03.20 0 0 6259
Kösz Tom !
még egy kérdés: ha lemegyek ide a Fő térre ( Óbuda, bicikliút ) akkor ott kb hánykor lesztek?
Előzmény: TomAce (6258)
TomAce Creative Commons License 2000.03.20 0 0 6258
Szia Zsusza

". Március 25. Szentendre és környéke*
2. ????? <- Őt nem kezdjük el szervezni?

*Útvonalterv: Batthyány tér - Árpád híd - Békásmegyer - Omszki tó - Szentendre - Leányfalu. Eddig végig bringaúton
megy, és kb. 25km (oda). Ha ez kevés, akkor elmehetünk Visegrádig is, az plusz 16km. Így már összesen 90km körül
vagyunk.
Sokak kérdésére itt is közlöm, hogy a tempó igen alacsony lesz, mindenki hozhat bárkit.
Indulási időpont: 10.00 "

Persze,hogy johetsz ,nyugodtan.Es nem kell attol tartani,hogy te leszel a leglasabb,ahogy elneztem,leszunk egy paran, akik iden akkor ulnek eloszor bringara:o)

Előzmény: zsuzsa (6257)
zsuzsa Creative Commons License 2000.03.20 0 0 6257
sziasztok!
én a 30-as fiuk topicban olvastam egy marc 25.-i turarol St. endrére
de aztan valahogy elvesztettem a fonalat.

valaki jotet lelek megmondaná, hogy lesz -e ? hol talalkszunk és öreg tohonyák is elmehetnek e vagy csak az országuti bajnokok?

koszi

zsuzsa

Skorpion Creative Commons License 2000.03.20 0 0 6256
Üdv!

Még új vagyok a topokon, ezért kérdezem lessz-e közös kirándulás?
Utoljára akkor olvastam a topikot :(


zeno6 Creative Commons License 2000.03.20 0 0 6255
Üdv Monty!

Hogy vannak az új kerekeid??

;))

Monty Creative Commons License 2000.03.20 0 0 6254
Robin,
"pénteki vagy szombati Népszabi rövid hírei között azt szerepelt, hogy megcsinálják a Balatont körbe-kerülő/járó kerékpárutat idén.
Veszprémben lehet erről többet tudni?
"
Nem hallottam róla, itt leginkább a Veszprém-Almádi bringaút a téma (amit úgy tűnik, levettek a napirendről), de nagyon remélem, hogy nem lesz belőle semmi. Ugyanis szinte biztos, hogy a Bátyó által felvázolt konstrukció valósulna meg: járdára felfestik a vonalat, főútra kirakják a tiltó táblát, oszt annyi. Amúgy kövezzetek meg érte, de én nagyon rühellem a kerékpárutakat. Egyik ok persze az, hogy ahol van, ott előszeretettel tiltják ki a bringásokat az útról, tekintet nélkül arra, hogy az illető túrista-e, vagy versenyző. Ugyanakkor bármelyik csoportba is tartozzék a bringás, szerintem pl. egy Balaton-parti kerékpárút lényegesen balesetveszélyesebb, mint egy forgalmas főút. Mindez persze a fővárosra nem vonatkozik.

Bringás gatya alatti alsónemű: én hidegben mindig, nyáron csak néha szoktam hordani. Van egy Saucony triatlonos úszónadrágom, az kiválóan alkalmas erre a célra.

kivi,
"A nyáron fel akarok menni a Kékesre a Kőhöz. Gőzöm nincs milyen arra az út, valószinűleg úgy fogok dühöngeni, ahogy most Te! :)"
Én csak az aszfaltutat ismerem Parádfürdő felől. Tavaly nyáron Szilvásváradról kiindulva azon másztam fel. Mátraházáig nem túl meredek, de folyamatos, véget nem érő emelkedő van, onnan Kékestetőig szintén folyamatos, de jó meredek az út (ha jól emléxem, 3.5 km, átlagosan 10%). Becslésem szerint a kanyarokban van néha 15%-os meredekség is. Edzőtábor végére (május eleje) azt hiszem, elég jól kiismerem majd azt a környéket. :)

TomAce Creative Commons License 2000.03.20 0 0 6253
Tari:o)

Biztos:)),vagy csak nem emlexem ra?:)De a buko elonyeirol nem is lehet meggyozni:),viszont a szemuveg az tenyleg kene!

Előzmény: tari2 (6252)
tari2 Creative Commons License 2000.03.20 0 0 6252
TomAce
Biztos, hogy nem estél a fejedre? :-))
Flame on - Bár ezt egypárszor körbejártuk (itt is), de bukó és szerintem szemüveg nélkül egy pedálfordulatot sem. Flame off.
Hát ha errre sem idultok be? :-)
Tari(2)
Előzmény: TomAce (6251)
TomAce Creative Commons License 2000.03.20 0 0 6251
Es,hogy nezne ki az a mez konkretan?

rob19
Te pikkelsz ram?:o))),Szeretnek jelentkezni!

OpiumPapa
Boldog szulinapot!

bátyó
Akkor nem leszek egyedul ,de azert en elotte meg elmegyek, es megnezem,hogy megy e meg a tekeres:o))
DE tekertem mar hosszabb tavot 80km farmerban, tenyleg nem ereztem utana semmimet, es egy napig fekudtem:o))
Ja kb. en is annyit ertek a biciglihez mint az unokahugod, de az enyem piros:))

CyberX
Nem tudom, szerintem folosleges a buko, estem en mar eleget, de fejre meg sosem, csak a kezem tort el 1x:o))

hobe
Kesztyu meg szemuveg az tenyleg jol jon, de milyen es mennyi?

tari2 Creative Commons License 2000.03.20 0 0 6250
Hali mindenki.
Hát ami a hétvégén a topic-ban folyt az túlzás. Nem győztem olvasni. Minthogy nekem a munkám helyén csak este 6 és reggel 8 között van webelérésem, így a chat nem erősségem. Inkáb összefoglaló válaszokat tudok írni.

Kivi - kertek alatt=átgázolni a Hév megállón (és bamba utasokon). Szerintem te is erre gondoltál.
Robin - Mez jöhet, szerintem L-es kéne nekem. Egyébként a hegyen merrefelé nőttél fel? Én az Evetke utcában.
Intim zóna - Aki tényleg próbálta már a különbséget a normál és "Pamper" bélésű között, az nem kérdezi, hogy jó-e. Alsót általában szoktam hordani. Van spéci boxerem, olyan mit-tudom-én-milyen anyagú mint a nedvszívós trikom. Van béléses alsóm is (beeee). De negynéha nyáron csak a brinyos gatyát veszem fel. Viszont minden bringás nadrágom (nem alsó) kantáros.
Alsó kombinációk:
rövid gatya - rövid+hosszú futó - téli bringás+v.mi harsinya - téli futó+téli bringás (ez már extra hidegben). (Esetleg víz ellen v.mi.)
Felsők:
Póló - Nedvszívó+rövid mez - nedvszívó+hosszú mez - nedvszívó+vékony polár+hosszú mez - nedvszívó+polár+hosszú mez+v.milyen kabát.
Amúgy a bringás cuccokat akkor kezdtem gyűjteni és tisztelni, amikor egyik ősszel egy hónapon belül két baromi nagyot estem. Utána (a könyököm teljes gyógyulásáig) még görkoris könyök- és térdvédőt is használtam. Elég hülyén nézhettem ki, de ki nem...

Akinek volt, van és lesz: Boldog szülinapot.

Na most ti si olvashattok. :-)

tündérlala Creative Commons License 2000.03.20 0 0 6249
Bocs, utánna=utána.
Előzmény: tündérlala (6248)
tündérlala Creative Commons License 2000.03.20 0 0 6248
Sziasztok!

Most jövök a rómairól, csak egy helyen van víz alatt a bringaút (ott is épp elfértem a a kerítés meg egy nagy fa között, anélkül, hogy vízbe kellett volna gázolnom).
Azt szeretném megkérdezni, mint a szombati amatőr szentendrei túracsapat oszlopos tagja, hogy utánna a szentendre felé vezető utolsó szakasz (ahol a tábla szerint balra kell fordulni a főút, asszem Királyok útja felé), az ugye magasabban van mint a római szintje? (Erről még sosem mentem ugyanis Szentendrére.)

Ha valaki ismeri ezt az utat, dobjon már egy választ. Előre is nagyon köszi.

Zozzz Creative Commons License 2000.03.20 0 0 6247
Vennék használt görgőzőgépet.
Tud valaki egy eladó példányról?
CyberX Creative Commons License 2000.03.20 0 0 6246
Hobe
Én nem kenek semmit senkire. Éppen azt mondom, hogy szerintem a bukó, kesztyű stb. mind jó ha van. De engem az is motivál, hogy hogy nézek ki a cuccokban. Ezt sokan sznobizmusnak tartják. Pedig egyszerűen hiúság. Sz'al ne harapd le a fejem. Egy malomban őrlünk.

CyX

hobe Creative Commons License 2000.03.20 0 0 6245
Cyberx

C, Éljenek a sznobok.

Persze, lehat a sznobizmusra kenni, de mindennek megvan az oka!
Patent pedal, kesztyu, buko: egy oriasi bukas utan ezeket mind beszerzi az ember, mert rajon, hogy nem olyan jo osszeverezni az aszfaltot a fejevel es a tenyerevel, mikozben csuszik a biciklivel a beszijazott cipo miatt:-((
Szoval jo az a triko izzadsagot szivni es banant, csokit pakolni a zsebeibe:-))

P.s. Metallica-s biciklis trikom van:-)))

Előzmény: CyberX (6243)
nras Creative Commons License 2000.03.20 0 0 6244
A mezről csak annyit hogy szerintem sokkal jobb benne tekerni mint pamutpoloban. Nekem van egy rövid és egy hosszú újjú mezem. 4-5 fokig nincs is rajtam más csak ez a kettő. Eredmeny: száraz, meleg. Ellenben amig nem volt hosszú újjú addig mindig beöltöztem polo, garbo, pulover. Eredmény: nedves, hideg, tüdőgyuszi(:
Szerintem megéri befektetni egybe.

gombfoci:
Szerintem majd az asszony vagy haver atveszi Pesten, de azert kossz!

CyberX Creative Commons License 2000.03.20 0 0 6243
Bátyó

A,Nekem tényleg bejőtt a mez (bár egyenlőre csak rövidujjú nyárim van). Kényelmes, meleg (ha kell), könnyű mosni, bírja a kiképzést. A hátsó zsebek sem elhanyagolhatóak: pénz, szemüveg, PZS kényelmesen elférnek benne, nem kell izgulni, hogy elgurulnak a hegyi harc alatt. (Egyébként civilben meznagykerem van).

B, Másik oldalról meg úgy vagyok vele mint Heavy Metal-os a Slayer poloval. Ha rajtad van, mindenki látja hová tartozol. ValaHovatartozni pedig jó. Na nem?

C, Éljenek a sznobok.

Mad002
Ja, már értem. Haladó vagy. Öregkor? Tüdőrák?

Peter28
Nem nehéz egy ilyen makszban lélegezni? Birod az emelkedőket benne?

Egyébként mi van Fishtax-szal? Végre rájöttem (?)miért így hívják.

Halihó...

CyX

bátyó Creative Commons License 2000.03.20 0 0 6242
Bocsi: flukon=falukon

OpiPapa (nekem inkább OpiÖcsi)
Aztán a dizájnos fekete mintájú esőkabátot elhozzad ám! De úgy, hogy az eső megmaradjon a Szilunak!
Egyébként (bár ateista vagyok) Isten éltessen!

rob19
Ne aggódj, én is vidékről vonatozom fel. Legalább akkor már ketten leszünk, és jól kiröhögjük a pestieket.
Uff, ja OFF
Neked mikro kell indulnod? Nekem elég fél hétkor, feltéve, hogy lehet bringát is szállítani).
ONNN
Akkor milyen géppel jössz? Heavy Tools, Mali, Magellan, Schwinn? Ennyit egyszerre úgy sem tudsz meglovagolni.

Tom2
Ez nem is rossz ötlet, hogy a Sport 2000 kiállításra féláron lehet menni. A bib mindössze az, hogy ki kell menni pecsételtetni. De akkor hová rakjam a kecskémet? Azzal biztosan nem engednek be.

CyberX
Akkó nekem is mez kell. De autós szemkiverő színű, hogy lásson, hogy ott vagyok az úton.
De a legjobb benne az, hogy mindenki egyből látja milyen tökös bringás gyerek vagy.
Nem tudom, hogy vagy vele, de én nem azért venném fel, hogy lássa mindenki, hogy milyen tökös bringás vagyok. Elég sokan bohóckodnak mindenféle drága kacattal, akiknek a kerekezés abból áll csak, hogy mennek egy kört a faluban, hogy mindenki lássa, hogy mi van rajtuk (mint az operában). Én ettől mentes vagyok. De ha kellemes benne tekerni, akkor OK.

gombfoci
Én meg március 29-én fogom ünnepelni az enyémet. Jó hónap ez a március.

És hová tűnt stoki?

Ja, unokahúgomat éppen most fűztem, hogy jöjjön el ő is a túrára. Benne van. Ő pesti.
Róla elég annyi, hogy amikor megkérdeztem, hogy milyen biciklit vettél, a válasz az volt, hogy zöldet.
Tehát bátyó+1 fő

e-cet Creative Commons License 2000.03.20 0 0 6241
Robin,

bringásmez érdekel (=OK). Nem volt alkalmam végigolvasni, mi a helyzet a nick felirásával. Ehhez nem ragaszkodom, ha lenne is.

Előzmény: Robin (6117)
Mad002 Creative Commons License 2000.03.20 0 0 6240
CyberX!

23,5 év alatt volt időm megszokni. (Lakhely a VIII. kerületben, munkahely Kőbányán)

Mad002

Peter28 Creative Commons License 2000.03.20 0 0 6239
Sziasztok !

Az elobb olvastam itt a belvarosi budos kerdeserol. En, ha bringaval jovok be dolgozni, akkor mindig hordom a maszkomat. Ez egy szenszuros szerkezet es eleg jol mukodik. (Bar ugy nezek ki benne, mint Darth Vader /foleg a sisakkal/)
Ha valakit erdekel asszem 7e HUF korul van az ara es a Budai Skalanal levo Velvartban vettem.

P.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!