Keresés

Részletes keresés

Puma Dina Creative Commons License 2009.04.17 0 0 501
Én kaptam sonkát, és kalácsot. Te nem?
Nem maradtál le semmiről se. A kalács az jó volt, de a sonka az pff, hát nem volt egy nagy szám.
Vagy nem minden boltba kaptak a sonkát a csajok?
Előzmény: penny-s (489)
Switcher Creative Commons License 2009.04.17 0 0 500
Sajnos ez nem így megy! Nem az üzlet vagy a vezető dönti el, hogy felvehet e vagy átvehet e vkit, hanem a forgalom, az üzlet létszáma és a terület vezető! Ha ö úgy látja, hogy a forgalomhoz elegendő a létszám a fejed tetejére is állhatsz akkor sem vesznek át. Sajnos ez nem a munkád értéke alapján megy.........
Előzmény: Forill (499)
Forill Creative Commons License 2009.04.17 0 0 499

Hy.. Picit elegem van ,hogy diákként alkalmaz a cég már kezd a fas..-om telelenni. nem képes átvenni mindig csak halogatják.

57 ezerért csinálom azt vagy többet mint más dolgozóként...

Szeretek itt dolizni de kamiontszedek, kasszázok meg  a kettő között üveget veszek vissza. Szerintem eleget dolgozok ahoz ,hogy dolgozó legyek.....bye

volt penny-s Creative Commons License 2009.04.16 0 0 498
egyes helyeken pólóba dolgoznak.meg amúgy pulcsi nincs is nekik.DE!Mindenképpen nyugtával dicsérd a napot.... :)
Előzmény: karát prémium (493)
penny-s Creative Commons License 2009.04.16 0 0 497
Akkor nem most volt a pennys buli.. :D
Előzmény: karát prémium (496)
karát prémium Creative Commons License 2009.04.16 0 0 496
talán 13-dik
Előzmény: penny-s (495)
penny-s Creative Commons License 2009.04.16 0 0 495
:(((
Amúgy most hány éves is a penny? :)
Előzmény: karát prémium (494)
karát prémium Creative Commons License 2009.04.16 0 0 494

ja penny nap?

én nem tudom milyen volt, dolgoztam...

karát prémium Creative Commons License 2009.04.16 0 0 493

kalács+sonka, +leltár...

hé! nektek nem hiányzik egy polo? mert a fantasztikus pulover már kib*tt meleg?

takarítógép Creative Commons License 2009.04.16 0 0 492
nem tudom de nálunk volt kalács is meg sonka is!!!!!!!!!
volt penny-s Creative Commons License 2009.04.16 0 0 491
karát májas néven is én vagyok.sorry
karát májas Creative Commons License 2009.04.16 0 0 490
Fú!Én csak egyszer voltam penny-s napod akkor amikor 10 éves volt a penny.az rohadt jó volt.szerintem egy ugyanolyan kaliberű buli nagyon tuti lenne.Azóta talán csak egyszer volt de állítólag nem volt olyan jó.remélem fognak szervezni kb a 15 éves pennyre is.kár a kalács-sonka miatt.még többet is megérdemeltetek volna.ezek rohadékok.kitartás...
penny-s Creative Commons License 2009.04.16 0 0 489
Mikor volt és milyen volt? Én még csak fél éve vagyok pennys, s nem hallottam róla.
De a sonka, kalács látom elmaradt... ?
Előzmény: Mézízü muki-buci (488)
Mézízü muki-buci Creative Commons License 2009.04.16 0 0 488
Sziasztok!Tényleg jó lenne 1 penny-s nap!Nem hallott valaki valamit róla?
volt penny-s Creative Commons License 2009.04.16 0 0 487
Ó, szegény pennysek!Látom nagyon benne vagytok a munkában mert nem sokat írtok a fórumba.Leltárok ész nélkül meg újrafeltöltés meg minden üres üveg átvétele...Sajnállak benneteket.Nem lennék a helyetekben.És gondolom még mindig vannak olyan emberek akik azt keresik ami nincs ugye?Hát kitartás.Türelem emberek.A vásárló is csak ember.Igaz, ők nem látják be a ti helyzeteteket.Nyugalom.Tényleg, nem lesz most Penny családi nap?(Bár az is a ti prémiumotokból van finanszírozva)De írjátok már meg hogy lesz e!Tök jó volt a 10. évfordulós is...Na pá
Puma Dina Creative Commons License 2009.04.15 0 0 486
Szia.
Minek kell az neked?
Volna 1-2 jó ötleted?
Ki az a Gussek? Lehet, hogy én vagyok a hülye, de nem tom. Bocsi.
1 buta kasszás. Szia.
Előzmény: kacsacomb (425)
Puma Dina Creative Commons License 2009.04.15 0 0 485
Szia.
Minek kell az neked?
Volna 1-2 jó ötleted?
Ki az a Gussek? Lehet, hogy én vagyok a hülye, de nem tom. Bocsi.
1 buta kasszás. Szia.
volt penny-s Creative Commons License 2009.04.14 0 0 484
Kedves Penny-sek!

Elindult újra a hajrá!Remélem kipihentétek magatokat.Sajnos most minden kezdődik elölről de ne aggódjatok, mert most Karácsonyig meg se álltok.Azt a pár egynapos zárvatartást észre se veszitek majd.Most aztán az összes maradék bőrt lehúzzák rólatok!Őszintén mondom, hogy sajnállak benneteket!Nem tudom, kinek mi lesz a sorsa de remélem az új kormányfő majd úgy csinálja dolgait hogy mindenkinek jó legyen.Kitartást nekted.Már ide hallom hogy csörögnek az üvegek!Remélem ünnep előtt senki nem küldött vissza üres rekeszt...Na jó munkát nektek és sok sok erőt a továbbiakhoz.Tisztelettel:vp
Mézízü muki-buci Creative Commons License 2009.04.13 0 0 483
Igazad van!Ezt a munkát csak az tudja csinálni,aki szereti is.Sehol nem jobb!Néha kiadjuk magunkból a dühünket,talán kicsit "nyavajgunk" ,ha van egy kis idönk kifujjuk magunkat,aztán mehet minden tovább!Mindenkinek jó munkát,és kitartás,föleg az üveg visszaváltáshoz,most az a hét következik.Sziasztok!
Előzmény: Switcher (482)
Switcher Creative Commons License 2009.04.13 0 0 482
Na sziasztok, már csak pár óra............. :-( és kezdődik minden előlről..........és igen sajnos a jövő héten sem fogom felemelni a szavam a körülmények miatt és ennek nem csak az az oka, hogy féltem a munkahelyem, hanem az is, hogy imádom, amit csinálok. Imádom a munkámat, a kollégáimat, a főnökömet és még a ter.vez.-vel is elég tűrhetően, olykor-olykor jól kijövök. Kell ennél több?? Biztosan találnék másik munkahelyet, mert még talán vagyok olyan fiatal, de nekem fontos az, hogy jól is érezzem magam ott ahol dolgozom. Tudom, hogy sokszor undorítóan bánnak velünk, de ez máshol sincs másképp. Esetleg többet kapsz kézbe, de annak is van hátulütője, pl. nem fizetik a bérleteket. Akkor miről is beszéljünk?
volt penny-s Creative Commons License 2009.04.13 0 0 481
Tisztelettel megjegyezném hogy nem ezért vagyok volt penny-s!Sajnos annál rosszabb a helyzet!Megyek rokkantsági nyugdíjba mert elég súlyos (majdhogynem halálos) betegségben szenvedek!
Nem tudom akkor hogy mit lehetne csinálni hogy az okosak is észhez térjenek!Fingom sincs.És ha csak egyszerűen nem nyitna ki egy penny se egy nap az országban sztrájk gyanánt?elmennétek reggel 6ra a bolt elé és egyszrűen csak nem mennétek be!
Tudod ha erre se reagálnának úgy hogy nektek is megfeleljen akkor el kell jönni onnan.Ti nem érdemlitek meg azt hogy éjjel nappal ott rohadjatok.Ennyi kevés pénzért meg pláne!Na pá
Wild-Angel Creative Commons License 2009.04.12 0 0 480
Az oké,hogy az emberek féltik a munkahelyüket,és mimózák...az is igaz,hogy ha lenne több kinálat már nem itt lennének sokan,de azért a "NAGY DOBÁSU" ötleted durvának tartom!!!!!!!!! Lehet,hogy éppen ezért vagy,volt pennys????????????!!!!!!!!!!!!!Végülis embere válogatja!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: volt penny-s (478)
Éjjeli-lepke Creative Commons License 2009.04.12 0 0 479
Minden kedves munkatársnak kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!
Kitartás ünnepek után kezdődik minden előlről.
volt penny-s Creative Commons License 2009.04.12 0 0 478
de figyelj csak!az a baj hogy nem mernek a dolgozó fellázadni mert féltik a munkahelyüket!Ne félj ha lenne kínálat munka ügyben máshol akkor nem itt szívnának.Egyszer ki kell lábalni a válságból és ha lesznek új lehetőségek akkor egyemberként kell az összes pennysnek valami nagy dobást csinálni!Csak egy példa:összefogni és jó alaposan kirámolni a boltokat felmondási idő alatt vagy vbalami ilyesmi...Csak az a baj hogy pipacs mind hogy ezt megtegye!ki lehetne cseszni okosékkal csak bátortalanok a dolgozók.Tudom hogy könnyű igy külsősként pofázni de valamit lépnetek kell.Üdv
Előzmény: Switcher (477)
Switcher Creative Commons License 2009.04.12 0 0 477
Hát nem akartam túlzásokba esni a létszámot illetően, ezért írtam csak +2 főt. Sajnos ebben a kérdésben is általánosít a vezetőség. De tény, hogy hosszú távon sokkal jobban megérné a nagyobb létszám. Az őrzés pedig megintcsak a spórolás elvén alapul. Vagyis olcsóbb, ha hagyják lopni a vevőket-legalább bejönnek és ha csak 200 ft-ért vásárolnak(a többit, de mennyit ellopnak), de vásárolnak 200ft-ért- a többit pedig amit ellopnak majd a dolgozók jutalmából vissza veszik. Mert ezt itt lehet!!!!
A Pennynél nincs lehetetlen!!!!!!!!!-(csak tehetetlen.............de mennyi........)
Előzmény: volt penny-s (475)
Mézízü muki-buci Creative Commons License 2009.04.12 0 0 476
Örböl 2 ?1 is álom volna!Védd meg magad mozgalom!!Meg persze a pennyt is.Erre is van idönk,hisz sokan vagyunk!!!Kérdés,hogy milyen bátor vagy?Mert lehet,hogy egyszer megtángál valaki,netalán a gyereked issza meg a levét!
volt penny-s Creative Commons License 2009.04.12 0 0 475
Ez így igaz ahogy mondod kedves barátom!De az okosak erre nem gondolnak.Még lehet hogy kevés embert is mondtál.Sőt, szerintem őrből se ártana műszakonként 2 és talpraesett őrök kellenének, mert én már láttam tatát őrködni és semmit se ért!Tulajdonképpen a dolgozó is őrködik, továbbá pakol, pénztárban van, árut vesz át, takarít, saját testi épségét védi, szív egész nap ráadásul puszira még szabadnapon is...Ezt a régiós és a területis nem látja, de azt egyből megjegyzi hogy kevés a forgalom, még akkor is ha túllépte a bolt a napi tervet.Hol itt az igazság.Én azt mondom hogy szerintem több boltellenőrzés kéne hogy lássák az okosok hogy 2 emberrel nem lehet egy műszakot vinni és ne csak azt nézzék hogy miért nincs kint az etikett vagy a plakát, vagy miért nincs kirakva még 11-kor se a friss.Ezek elmehetnek a búsba.A dolgozók érdekeit kéne nézni.Az összes boltvezetőt, ahol ez van ott ki kéne rúgni őket, mert ők hajszolják bele a dolgozót a túlórába.Nincs élete a dolgozónak.Van amikor a területis nem is tud ezekről a dolgokról.Hidd el,személyes tapasztalat.Éjjel nappal ott szopiztam puszira hogy tényleg jobb legyen a bolt feltöltöttsége és végül tudod miért jöttem el?Mert a boltvezető meggyanúsított hogy a kisebbség kiviszi tőlem az árut a pénztárnál és én meg összejátszok velük.Köszönjük Emese!Pedig a csapatból az egyik leglelkesebb voltam aki ha kellett ha nem ott voltam.És a területis erről nem tudott.Ha udott volna, akkor már rég kipenderítette volna a főnökasszonyt.Ráadásul amikor még régebben voltam Penny-s egy másik boltban, egy másik területissel, az meg boltvezetőt akart volna belőlem csinálni!Na ilyenkor mi van?
Előzmény: Switcher (473)
SOLFRUTTA Creative Commons License 2009.04.12 0 0 474
SZIASZTOK. KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDEN PENNYSNEK!!!
Switcher Creative Commons License 2009.04.12 0 0 473
.....és még a forgalom utáni "jutalom-kérdéshez". Szerintetek, hogy van az, hogy egy bolt csinál 10 milliós havi forgalmat amiből a zöldség forg. 3 millió, a másik csinál 30 milliót, amiből a zöldség 10 és ez az utóbbi ezért, nem kap semmit?????????!
Pedig én úgy gondolom, hogy azt a zöldség mennyiséget ugyanúgy ki kellett rakni, ugyanúgy fel kellett emelni és le kellett venni azokat a rekeszeket. SŐT!!!!!!!!!!!!!!!!!
A másik ami szerintem elgondolkodtató, hogy most, hogy gazdasági válság van a pennybe jönnek inkább az emberek vásárolni, mert mégis csak mi vagyunk a legolcsóbbak, ezt engedhetik meg maguknak. Én az elmúlt hetekben rengeteg olyan idegen emberrel találkoztam, akik eddig nem pennybe vásároltak. Ezért szerintem igazán növelhetnék a létszámot műszakonként! Ha van ember akkor naprakészen tudnánk tölteni a boltot és abből lesz a forgalom, nem abból, ha 2 ember van egy műszakban az áru meg a hét végéig halmozódik a raktárban. Mert ugye a friss az első, de mi van a többivel? Ha kint van a polcon van forgalom is, de ehhez ember kell!!!!!!!!!!!! Minden műszakba annyi ember kell, hogy legyenek kasszások és legyen aki tölti a polcokat (min. 4 ember). Szerintem a +2 ember nem kerül annyiba a pennynek, hogy azt ne hozná vissza neki a forgalom növekedés!!!
Vagy rosszul gondolom???
volt penny-s Creative Commons License 2009.04.12 0 0 472
Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok minden Penny Market dolgozónak (legalábbis azoknak akik tényleg dolgoznak)!Pihenjetek, használjátok ki ezt a két napot!Igazán rátok fér!Egyetek sok sonkát kaláccsal oszt ott lesz a végeredmény!Ami utána kijön azzal értékelve van a penny!Asszem legalábbis!Lányok sok locsolót(de ne a Roziból kapjátok a vizet), fiúk pedig sok piros tojást meg piát (de remélem a tojás nem olyan piros lesz mint a béka és a pia se penny-s legyen!)Már csak azért is hogy legalább tényleg elkerülhessétek a penny-t 2 napra és ne is gondojatok rá!Sziasztok!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!