Keresés

Részletes keresés

Bomc Creative Commons License 2021.05.06 -2 4 21397

Poen az lenne ha Tami is lebabázna a majamtól 😆

ilci56 Creative Commons License 2021.05.05 -3 2 21396

Én sajnáltam Evelint,hogy így belekeveredett de ,hogy egyáltalán eszébe jutott,hogy ezek után Kristóffal kezd új életet?ettől lehidaltam de hálistennek mégse úgy alakult.Joe csak tartja a rohadt makacsságát nem enyhül.Máté meg egy báb se Livit se Mauglit nem tudja kezelni csak fojtott hangon a szemét forgatja.Amúgy egy ilyen kaliberű nő mint Tamara szóba se kéne állni Mauglival majd elkap tőle egy jó kis chlamidiát mint anno Orsika de megérdemli tudja milyen a cappucinó ember

Böszőke13 Creative Commons License 2021.05.05 0 8 21395

Evelin nem szent, de nem ő tehet arról ami történt. Joe kifejezetten bunkó módon viselkedik ! Ne játssza már az igazságosztó szerepét !  ( Azért egy pillanatig sem volt lelkiismeret furdalása, hogy milyen szemét módon viselkedett Edinával ! )

Előzmény: Elvira, a budai jósnő (21393)
GPS Creative Commons License 2021.05.05 -1 4 21394

 

A két jóbarát, Milán és Karesz kezei közt minden sz@rrá válik.

 

Azért a Norbi féle galeri is elég jó ebben a műfajban.

Ha jól értettem az előzetesből, igencsak odalett mindenük - beleértve a milliós értékű kenyérkereső eszközét is.

 

Vannak emberek, akik arra születtek, hogy soha-semmi ne sikerüljön nekik.
Ezek pont ilyenek.

.

Előzmény: gall111 (21392)
Elvira, a budai jósnő Creative Commons License 2021.05.05 -4 2 21393

Jó lenne ha a forgatók felfigyelnének  erre a bejegyzésre. Végül is Barbit bárki elüthette volna, aki éppen arra jár! Ezt  Joe is tudja, csak nem meri bevallani, mert Barbi miatta szaladt ki az útra.

Előzmény: gall111 (21392)
gall111 Creative Commons License 2021.05.04 -1 7 21392

Tulajdonképpen Joe lelkén szárad Barbi szerencsétlensége, hiszen szegény lány az elutasítás okozta bánatában rohant ki az éjszakába! Érzéketlen fráter. Edina lelkét ki fogja pátyolgatni? Megérdemelné Joe papa, hogy két szék közül a padlóra essen.

 

A két jóbarát, Milán és Karesz kezei közt minden sz@rrá válik. A jómódú Milán anyuka megóvta a méregdrága luxusautót, hogy aztán nekiajándékozza a semmirekellő hálátlan fiacskájának. Franci évekig üzemeltette a búféautót, és szépen keresett is vele. Ez a két hülye gyertek meg hetek alatt leamortizált mindent. 

ilci56 Creative Commons License 2021.05.04 -3 3 21391

ez a kis seggdugó kontyom bontyom Bori állandóan a nigger körül sertepertél régen utálta de pofára esik mert az eddig feddhetetlen erkölcsű nővel Tamarával hozzák össze.Ez se életszagú mert Tamara nem az a nő aki egy ilyen nőcsábásszal összefeküdne aki váltogatja a partnereit és időnként nemibeteg.Joe meg miért tartja annyira a haragot mikor Barbi is megbocsájtott?

Bomc Creative Commons License 2021.05.02 -1 2 21390

Hova tűnt Regina? Ennyi volt,  játszott egy dalt az új zenekarával és el se köszönt?

gall111 Creative Commons License 2021.05.01 -2 6 21389

Bori szép karriert futott volna be az 50 - es évek ÁVÓ - jánál, ahol mindennaposak voltak a névtelen feljelentések. El tudnám őt képzelni korabeli házmesterként pongyolában, hajcsavarókkal a fején, miközben fényesre suvickolja a "tiszta udvar, rendes ház" feliratú táblát. A gangos ház udvarán rongylabdával focizó kiskamaszok szüleit, meg feljelenti azzal a váddal, hogy akinek ilyen "neveletlen" gyerekei vannak, az csak egy reakciós, fasiszta ellenforradalmár lehet.

 

Mert mit csinál Bori a kiszemelt áldozataival (régebben Dávid, most Roland)? Kelleti magát, flörtöl velük, aztán rohan a rendőrségre, hogy meg akarják erőszakolni! Sőt, bántalmazták, amitől olyan mértékű lelki sérülést szenvedett el, ami egész életére kihat !

Bomc Creative Commons License 2021.04.30 0 3 21388

Ahhoz képest hogy a Tér miatt jott vissza tobbet van otthon mint a bárban 😆

Előzmény: Kokkin (21387)
Kokkin Creative Commons License 2021.04.29 -2 5 21387

Valóban idegesítő Bori féktelen üvöltözése, de legalább ennyire irritáló Roland is - legalábbis nekem - azzal az önelégült egoista pofájával, valaki beverhetne már neki egyet, hogy letörlődjön végre az a kaján vigyor a képéről.

Bomc Creative Commons License 2021.04.29 0 4 21386

Menj el ! - ezt fogjuk hallgatni egy honapig 😆

GPS Creative Commons License 2021.04.29 -1 3 21385

 

Mi másért,minthogy Boriska újra kedvére cirkuszolhasson...

 

Pár éve egyébből se áll ki - mint önző, uralkodó-mániás, másokat ugráltató ámokfutásból.

.

Előzmény: Böszőke13 (21384)
Böszőke13 Creative Commons License 2021.04.29 -1 2 21384

Mi másért,minthogy Boriska újra kedvére cirkuszolhasson...( nincs jobb ötletük )

Előzmény: Betty.Ford (21380)
GPS Creative Commons License 2021.04.28 -8 1 21383

 

de az is lehet hogyha az új fodrász szarul vágja le a hajad, akkor visszamész a régihez

 

Bizony, az is lehet - viszont a "régi" el kellene kerülje azt a kockázatot, hogy "Hát ha belefutok egy jobba".

 

Mondok egy példát (valós, saját):

 

A 2000-es évek elején volt egy vendéglőm. Nem volt nagy, de annál exkluzívabb volt (meg ehhez mérten jó drága is).

Nem én vezettem, én csak a tulaj voltam - az én valódi cégem teljesen mással foglalkozott.

 

Nagyon hamar kialakult egy törzsvendég-kör (mint mondtam, nem egy "papírszalvétás" hely volt - ezért az igényesebb (és főleg pénzesebb) réteg nagyon hamar odaszokott - gyakorlatilag belőlük élt a vendéglő.

 

Igenám de egyszer csak jött egy igény, hogy kibérelnék a helyet egy magánrendezvényre úgy, hogy a fogyasztáson felül, szép kerek summát ajánlottak még a terem kibérléséért is.

Az ilyesmi zene egy vendéglős füleinek, garantált bevétel, plusz extra-jövedelem - mi kellhet még?

 

Keserű tapasztalat volt. Mivel szombat délutántól-hajnalig bérelték ki a helyet - nagyon sok törzsvendégünk (akik már vagyonokat hagytak nálunk) koppantak egy nagyot (néha az általuk hozott vendégeikkel együtt) - amikor a "Zárva" táblát látták a bejáraton.

 

Fél évünkbe telt visszaédesgetni ezeket a törzsvendégeket - akik annyira megsértődtek, hogy a környékünkre se jöttek többet az eset után.

(Volt, akitől személyesen kértem elnézést és egy ingyen díszvacsorával csalogattam vissza - na nem mint ha számított volna nekik az ingyenesség, de a gesztust értékelte).

4 évig volt meg a vendéglőm - de SOHA többet nem zártam be SENKI kedvéért - bármennyit is ajánlt volna.
Olyan volt, hogy az egyik végébe összetolattam 3 nagy asztalt (cca. 18-20 fő) - de attól a vendéglő nyitva állt főleg a törzsvendégek előtt.
.

Előzmény: Bomc (21382)
Bomc Creative Commons License 2021.04.28 0 3 21382

Hát az lehet, de az is lehet hogyha az új fodrász szarul vágja le a hajad, akkor visszamész a régihez

Előzmény: GPS (21376)
Tomasso60 Creative Commons License 2021.04.28 -1 4 21381

Nem baj az, hogy visszajött, de most Boriska is eltűnhetne egy kis időre. Vagy sokra.

Előzmény: Betty.Ford (21380)
Betty.Ford Creative Commons License 2021.04.27 0 1 21380

Ajj nema, visszajott Roland... minek??

ilci56 Creative Commons License 2021.04.27 0 3 21379

Itt minden ismétlődik.A fiatalok már egyszer Mátéék lakását szétverték bútorokat mindent egy féktelen bulizás után most,hogy nincs fedél a fejük felett újra kifosztják a hütőt falakat locsolják minden hazavágnak.Olyan érdekes ,hogy bizonyos helyzetek mindig ugyanúgy zajlanak ebben a sorozatban.Taj paraszt is megint fújja "szeretsz engem összetartozunk" ezt régen is egy este legalább 10 szer elismételte.Bányarém Barbi meg megint csak lamentál feszt.semmi nem változik de azért szeretem nézni

gombóc63 Creative Commons License 2021.04.27 0 2 21378

Csodálatos történet, de azért a vállalkozó is ember, úgyhogy van az a pont, amikor le kell mondania a törzsvendéget. Mi egyébként ezzel mindig jól jártunk, megvan a miértje.

Előzmény: GPS (21376)
Böszőke13 Creative Commons License 2021.04.27 0 1 21377

Azok után,amit  ott produkáltak a "MEGMENTŐJÜKKEL"  karöltve, az életben nem mennék a közelébe sem!

Előzmény: GPS (21376)
GPS Creative Commons License 2021.04.27 -5 1 21376

 

Nem tudom miért nem lehet lemondani a vendégeket ha az egyik fodrász nem ér rá

 

Elmondom miért:

 

Én már vagy 10 éve ugyanahhoz a fodrász-csajhoz járok - akinek a családi házában van berendezve a hivatalos fodrászata.

 

Igenám, de jött a COVID-intézkedés, fodrász-borbély bezár - én meg lassan kezdtem úgy kinézni, mint Connan a barbár.
Telefonáltam a csajnak, hogy fű alatt nyírjon már meg - hisz 10 éve ismer - erre ő nem és nem, mert mi van ha... szóval elhajtott.

 

A párom szólt, hogy talán felhívná a fodrász-csaját, hát ha az nyír férfit is. Méghozzá otthon, a panel 8. emeletén, a saját lakásába.

Mákom volt: vállalta.

 

Ez ugye még nem sztori... de az már igen, hogy nagyságrenddel elégedettebb voltam a munkájával mint azzal, amit 10 évig a másiknál kaptam.

Így eldöntöttem, hogy innentől már csak ide fogok járni.

 

Konklúzió: A régi borbély-csajom bukott egy törzsvendéget - ami, ha kicsit rugalmasabb lett volna - nem fordult volna elő.

Na ezért nem szabad elhajtani (főleg törzs-) vendéget - mert lehet soha nem látod többé.

.

Előzmény: Bomc (21372)
Bomc Creative Commons License 2021.04.27 0 2 21375

Ahhoz képest hogy Ervin nem akarta felszedni Karolát a bárban, elég hamar felszedte :D

ilci56 Creative Commons License 2021.04.27 0 2 21374

Na visszajött Roland lehet Borinak üvöltözni megint.Abba a kórházban ahol Barbi fekszik mindig éjszaka mennek látogatni mindig full sötét van már odakinn.Kicsit ,hogy betegnek látszodjék hitelesen Barbi úgy sminkelték annyira csúnya,hogy már  undorító.Milyen rosszul lett a hír hallatán,hogy Edina megmondta szakitott Joe-val.Ugyan már ez volt a legnagyobb álma most meg .....De a holnapi előzetesben is lehetett látni már nyavalyog megint egy helyre néz mi lesz ha nem müködik majd?kicsit már uncsi ez a vergődés ha nem az övé Joe akkor azért ha szerelmet vall akkor azért.

gombóc63 Creative Commons License 2021.04.26 0 2 21373

És a vendég a hiszti helyett miért nem megy haza? Ma már nem szoktak "beülni" máshoz a nők.

Előzmény: Bomc (21372)
Bomc Creative Commons License 2021.04.26 0 2 21372

Nem tudom miért nem lehet lemondani a vendégeket ha az egyik fodrász nem ér rá

Előzmény: Kokkin (21371)
Kokkin Creative Commons License 2021.04.25 -2 2 21371

Dobjatok el mindent, a sorozat történetében először történt érdemi fodrászmunka a szalonban. Nem hittem a szememnek, hogy jól látok, mikor Tami (ugyan nem túl szakszerű mozdulatokkal, DE...) csodák csodájára rákente a festéket (vagy valami annak látszó dolgot) a vendégek hajára és még a kamera is mutatta, ahogyan ezt megteszi. Eddig Szofi fésülgette csak egyik oldalról a másikra, az volt a legtöbb.

Böszőke13 Creative Commons License 2021.04.23 0 6 21370

Remélem hamarosan bekövetkezik a hatalmas csattanás, ahogy Karesz végre pofára esik,mert ráébred a csúf valóságra !

Betty.Ford Creative Commons License 2021.04.22 -1 1 21369

Mar fenn van.

Bomc Creative Commons License 2021.04.22 0 1 21368

Nekem is lakat van, most nezhetem az rtl 2-n csak ott nem tudom attekerni az unalmas reszeket

Előzmény: Betty.Ford (21366)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!