Keresés

Részletes keresés

Planney Creative Commons License 1999.09.23 0 0 29
Ti hol hallottatok rola?

Cégen belül. Sajnos előreláthatólag nem leszek itt Bp-en a fent nevezett időben. :-(

P.

Előzmény: hurvinek_2 (28)
hurvinek_2 Creative Commons License 1999.09.23 0 0 28
Hammer of ExSch hozzaszolasa alapjan rakersetem a temara:

http://www.terryfoxrun.org/ - erdemes megnezni

Meg sosem hallottam errol a futasrol, pedig igen nemes celt szolgal. Ti hol hallottatok rola?

H

Planney Creative Commons License 1999.09.23 0 0 27
Még egy infó: 10 km a táv.

P.

Planney Creative Commons License 1999.09.23 0 0 26
Terry Fox Run:
Szeptember 26-án, 10:00-kor Margit szigeten.
Nevezési díj tudtommal: 2000 HUF.

Planney

Előzmény: Hammer (25)
Hammer Creative Commons License 1999.09.23 0 0 25
Hallott valaki a vasárnapi (szeptember 26.???) Terry Fox Runról. Annyit tudok, hogy a Margitszigeten lesz és 1000 HUF a nevezés, de nem tudom a távot és a rajt pontos idejét.
hurvinek_2 Creative Commons License 1999.09.21 0 0 24
Kedves N,

Napjaid meg vannak szamlalva a marathonig. Hogy allsz a felkeszulessel?

Mindenki!

Most vasarnap Kecskemeten felmarathon es 10 KM.

Gyertek,

H

neptancos Creative Commons License 1999.09.20 0 0 23
Ki fut itt?
n.
hurvinek_2 Creative Commons License 1999.09.07 0 0 22
Neptancos,

Leukoplaszt :-/, akkor inkabb dorzsolje ki

Nehany link (ezek inkabb programajnalonak jok)

www.dataware.hu/bsi
www.elender.hu/~marathon/index.html
www.zoldpont.hu

H

hurvinek_2 Creative Commons License 1999.09.07 0 0 21
Kedves Lakki,

Voltam en mar Hurvinek 2-es nelkul is, de egy felelotlen jelszovaltas kozvetlenul szabadsag elott sajnos derekba torte palyafutasomat. (megszolitasban a kettes nyugodtan elhagyhato)

Az aprilisi hegyi felmarathon tenyleg baromi jo volt. Kicsit sajnaltam a mezony azon reszet, aki nyari szerelesben allt a rajtnal, mikozben halkan hullt a feher ho.
Abban a versenyben tobbek kozott az volt zsenialis, hogy nem erintette sem a pesti sem a budai alsorakpartot :)

Szerintem meg kiemelkedo verseny a Kekes futas. Sajnos iden a NIKE mar nem szponzoralta, igy a nevezes joval koltsegesebb lett. Ez abban is megmutatkozott, hogy egy ev alatt 1600-rol kb 560-ra esett a resztvevok szama.

Lesz meg felmarathon iden szep szammmal:
- Most hetvegen Nyiregyhazan (ezt kihagyom)
- Szept 26: Kecskemet
- November x: Szentendre Budapest

Novemberrol jut eszembe: Sifutassal probalkoztatok mar?

H

neptancos Creative Commons License 1999.09.07 0 0 20
Hali!
Igen, innen nem derül ki, de fiú vónék.
A félmaratonon leragasztással próbálkoztam, jó eredménnyel, bár Leukoplast volt csak otthon. Leszedni külön élvezet.:))
Más. Szervezés OK volt, a táblák tényleg jó helyen voltak. Kis hiba: nemlehetett odaférni a frissítőállomásokhoz. Az elsőt ki is hagytuk.+még: Ez már Murphy: a WC mindíg kevés, és pont ott áll meg a sor, ahoivá te beálltál. Még kisebb hiba: jó 5let volt a gravírozás, a chippes időmérés, de miért nem tudtam a helyes időmet bevésetni? Ha már volt ilyen rubrika a medálon.
Meleg SzVSz nem volt igazán. A tavalyi Juventus (Fél )maratonon sokkal melegebb volt, úgy emlékszem.
Extra bajom volt, hogy biciklivel mentem, és nem tudtam, hova tegyem. (Előneveztem és különben elkéstem volna.)
Más. Mi, futók, jobban is tarthatnánk magunkat a "helyünkhöz".
Mai kérdésem: Van magyar futós honlap a neten?
Hali!
n.
P.s.: 1ó44p-en belül
Lakki Creative Commons License 1999.09.06 0 0 19
hurvinek_2, (miért kell a 2?)

Majd legközelebb talán...tényleg, az áprilisi hegyi félmaratonon voltál, azon a jó kis hóeséses tavaszi napon a János hegyen? Mert az is nagyon jól meg volt csinálva, a hó, jég meg hideg ellenére ez volt az egyik legjobb utcai verseny amin eddig elindultam.

csepp,

a tornatermi futópad nekem is eléggé rettenetesen hangzik, egyszer próbáltam, de elég is volt belőle tíz perc múlva, mert már jojózott a szemem attól, hogy mindig ugyanazt láttam. Én azért is futok, mert a futás kikapcsol, lehiggaszt, de a futópad az pont ellenkezőleg, jól felidegesített. Persze ez mindenkinél máshogy van, nem akarlak lebeszélni róla :)

hurvinek_2 Creative Commons License 1999.09.06 0 0 18
Lakki,

Sajnalhatod, hogy nem voltal ott a NIKE-on.

Ami nagyon tetszett:

1)Nagy szamu resztvevo
2)Iden is tervezett eredmeny szerint felosztott rajtzona (ezt mindenhol be kene vezetni - olyan egyszeru)
3)PONTOSAN kihelyezett kilometertablak (ez pl a nyari esti felmarathonon nem sikerult)
4)Zenekarok a tav tobb pontjan
5) Hazai viszonyokhoz kepest sok szurkolo

Hogy ne csak dicserjek: kicsit meleg volt

H

hurvinek_2 Creative Commons License 1999.09.06 0 0 17
Csepp!

Szamomra minden vonzobban hangzik, mint a futopad.
Egyebkent a Szigeten estenket a nep kozepen (az uttesten) roja a koroket, ki van vilagitva az ut es meg este tizkor sem vagy teljesen egyedul.

En inkabb ezt valasztottam a terem helyett, amikor arra fele laktam.

Persze pl maganyos futonoknek az este tiz mar nem ajanlatos, mert mindig van egy-ket bunko, aki beszol

H

Zmac Creative Commons License 1999.09.06 0 0 16
Kedves neptancos!

A leragasztás valóban jó módszer, de szerintem a Salvequick jobb, legalábbis férfiembernek, mert nem ragad bele olyan kegyetlenül a szőrbe. Akkor meg már inkább a kidörzsölés... De ha találsz olyan inget, aminek elég jó az anyaga, az is megoldás lehet.

csepp Creative Commons License 1999.09.06 0 0 15
Mint lelkes amatőr futó,
nagyon örülök ennek a topicnak.

Én a rövidebb utcai futóversenyeken szoktam elindulni (max. Vivicitta), Adidas cipőben.
Edzeni főleg a Margitszigetre járok.

De most hogy egyre rövidebbek a nappalok, és egyre többet kell dolgoznom, rászoktam a munka előtti fitness terembe járásra.
Kérdésem, hogy mi a véleményetek a futópadon való edzésről?

hurvinek_2 Creative Commons License 1999.09.06 0 0 14
Kedves Neptancos,

A mellkidorzsolessel kapcsolatban:
Amennyiben a ferfi kategoriaban indulsz (bocs, de ez az adatokbol nem derult ki) ugy ket lehetoseg kozul valaszthatsz:
1) Leragasztod hansaplast-tal
2) bekened szilikonos kremmel

Barmelyik variaciot is valasztod, lenyeges, hogy a marathon elott, meg nehany edzesen probald ki. (Ez egyebkent vonatkozik minden ujdonsagra: kaja, frissito, uj zokni, ...)

Ha a noi kategoriaban indulnal ugy surgosen kezdj el melltartot hordani, mert a "rogzitetlen keblek" alakjanak nem tesz tul jot a futas.

Mellesleg jo felkeszulest a marathonra. Ha van meg kerdesed, csak batran.

Egy igazi amator,
H

neptancos Creative Commons License 1999.09.04 0 0 13
Bocs. ellelkesedtem. Október harmadikán lesz a maraton.
n.
neptancos Creative Commons License 1999.09.04 0 0 12
Halihó!
Végre!
Már majdnem arra fanyalodtam, hogy nyissak egy topikot. Tökjúzer létemre.

Cipő: 97-es S.Grid nemtommelyikananeve, most is kapni. (ma voltam az új helyen, láttam.)
+ idei S. Swerve.
Régebben egy széttaposott adidas.szal voltak futótapasztalataim.
Margitsziget, Normafa, Békásmegyeri Ltp.
Félmaratonra megyek, okt. +-án maraton, az _első_ (!).
Kérdésem: Mit csináljak, hogy ne dörzsölje ki a póló a mellem? 5let?
Hali!
n.

X polgártárs Creative Commons License 1999.09.03 0 0 11
xpt a busz után, repülőrajtból, max 15 méterig verhetetlen. A titok nyitja "Metzeler" fűzős (nem csatos) magasszárú gömbölyített orrú edzőcipő...a buszon is helyet csinál, all weather.
xpt - bocs az off-ért

ui. szombat Mobil+Omega, helybenfutás!

hurvinek_2 Creative Commons License 1999.09.03 0 0 10
Azt hiszem, hogy ez a horgas/horhos keveres elegendo lesz az "odavetodott amator" kategoriaban a nevezesemhez :)
Lakki Creative Commons License 1999.09.02 0 0 9
Nahát, nekem is egy pegazus lady volt az első "rendes" futócipőm, és nekem is máig megvan, kicsit elrohadt a talpa, az tényleg nem volt rossz.

Az idei Hungária kupa szerintem nagyon jó volt, de arra nem emlékszem, hogy lett volna horhos valahol :)
A rangsoroló versenyeken mindig van Nyílt kategória, helyszíni nevezéssel, azok általában odavetődő amatőröknek pont jók.

Planney Creative Commons License 1999.09.02 0 0 8
Off: ZOH, hol van a Hétközi bulik topikod??? Két napja azt keresem...

Egy futó bolond Planney

Törölt nick Creative Commons License 1999.09.02 0 0 7
Na, ez egy kiraly kis topic. A cime alapjan mondjuk az utcai futok fikazasat (mocs, murvazasat :-) ) vartam, de kellemes meglepetes.

ZOH

Zmac Creative Commons License 1999.09.02 0 0 6
Kedves hurvinek_2!

Majd' minden tájfutóversenyen van nyílt kategória, ahol nem igazolt versenyzők is elindulhatnak, helyszíni nevezéssel. A technikai nehézségeket is kezdőkre méretezik.

A Hungária Kupának sajnos csak az első két napján voltam, utána munkából kifolyólag el kellett utaznom. ( De legalább Finnországba, ahol szintén indultam egy versenyen. )

Üdv, jó futást!

hurvinek_2 Creative Commons License 1999.09.02 0 0 5
Zmac,

Nekem egy Nike Pegazus volt az elso rendes cipom (egy ket honap alatt szetesett Adidas Torsion-t nem szamitva). Ma is orzom, igaz, hogy cafatokban van. Az a cipo etalon.
Lehet, hogy beszkennelem es felteszem ide:)

Tajfutok!

Voltatok Hungaria Kupan a nyaron? Egy ismerosom azota csak arrol mesel: "Ha itt meg itt lecsurtem volna a horgasba, akkor tuti nyerek 25 masodpercet ..." es igy tovabb.

Minden versenyen van amator palya kituzve?

Zmac Creative Commons License 1999.09.02 0 0 4
Némá! Mégegy tájfutó?

Cipő: jelenleg egy Saucony Grid Shadow, még a kék-szürke változat, az újabb - szokás szerint - gyengébbnek tűnik.

Régi szép idők! Emlékszik még valaki a Nike Pegasus GX -re a 80-as évek közepéről? Egy olyanba 4500 kilométert tettem...

Lakki Creative Commons License 1999.09.02 0 0 3
Vidéken lakom és inkább terepen futok, mint aszfalton (meg a tájékozódási futáshoz az kell, arról nem is beszélve, hogy kint a természetben sokkal gyorsabban telik az idő futás közben, sokkal élvezetesebb).
Nike félmaraton meg most elmarad, mert eléggé felkészületlen vagyok, bár attól még elindulnék, csak éppen nem fogok ráérni :(. Ez lesz az első év, hogy nem futok rajta, nagyon jó buli.
hurvinek_2 Creative Commons License 1999.09.02 0 0 2
A Saucony-t sokan dicserik, mellesleg az ara is joval baratsagosabb a tobbi ciponel.

Te merre futsz?

Vasarnap Nike felmarathon! Kalandra fel.

Udv,
H

Lakki Creative Commons License 1999.09.02 0 0 1
Futni az jó, mert nem kell hozzá semmi különleges, csak láb meg egy futócipő, és egy viszonylag kipufogógázmentes környezet. A sokféle mozgás közül, úszás, bicikli, torna akármi, engem ez kapcsol ki a legjobban. Azt nem tudom hogyan kell rászokni, mert én mindig is szerettem volna futni, de több olyan embert ismerek, aki 20 éves kora után kezdett el kocogni, pedig addig nagyon utálta a futást, azóta már futott maratont, és azóta elkerüli mindenféle influenza meg megfázás nyavalya. (Ez volt a reklám :)
Cipőben meg szerintem mindenkinek más a jó, én már elég sok márkát kipróbáltam, és pár éve határozottan állítom, hogy nekem a Saucony cipői a legjobbak, eddig Jazz-ek voltak, de azokat asszem már nem gyártják, most egy Grid procyonban futok, terepre és aszfaltra is nagyon jó, és tartós is.
jeegynullas Creative Commons License 1999.09.02 0 0 0
Irjon az is, aki null sec alatt futja a szazat. Az illetot be is ajanlhatjuk rogton a Benedeket vizsgalo dopping bizottsaghoz. :-/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!