Keresés

Részletes keresés

GroundZero Creative Commons License 2002.09.01 0 0 180
Hja, ők már régen akarnak költözni... Dublin, Belfast...

Gr0

Előzmény: Sweet Rosalyn (178)
GroundZero Creative Commons License 2002.09.01 0 0 179
Magam is voltam kis ideig Wycombe-fan, az Exeterhez hasonlóan a championship manager c. játék okán. Csináltam belőlük is többszörös bajnokot, illetve kek-győztest :)))

Gr0

Előzmény: Sweet Rosalyn (177)
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2002.08.31 0 0 178
Hűha, ezt nem mertem volna előzőleg remélni. :-)
WIMBLEDON 3 - WOLVES 2
Shipperley 4, 77; Gray 54 illetve Ingimarsson 15 és Sturridge 70

Állítólag 8 héten belül költözik a klub Milton Keynes-be.

Sweet Rosalyn Creative Commons License 2002.08.30 0 0 177
Miért Wycombe? Nos, a barátomnak van némi wycombe-i kötődése, a húga óriási nagy Wycombe szurkoló és mivel szerintem tök laza és klassz csaj, ezért úgy gondoltam, követem az ottani eseményeket.

Hogyne tudnék a szombati nagy összecsapásról. :-) Sok reményt nem fűzök hozzá *sóhaj*.

A Nottingham elleni meccs egy szép 2-0-ás vereség lett. Meg sem merem majd nézni a tabellát szombat után. :'-(

Előzmény: Zöldferi (176)
Zöldferi Creative Commons License 2002.08.28 0 0 176

Miért pont a Wycombe?Én abban az osztályban a QPR-nek drukkolok,főleg a hagyományai miatt.Igaz,ebből minden angol csapatnak van bőven.SZombaton összecsapunk,ugye tudod? :)
Előzmény: Sweet Rosalyn (175)
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2002.08.26 0 0 175
Igen, nagyon örültem neki. A Nottingham ellen egy döntetlenben legalább bízom. :)
Eddig mindig elfelejtettem megemlíteni, hogy a Division 2-ből esetleg még a Wycombe Wanderersnek szurkolok, akik most 4-1-re nyertek a QPR ellen, igaz azonban, hogy a múltkor 3-0-ra alul maradtak a Bristol ellen. Húúú, van itt egy QPR szurkoló, bocs. ;-)
Előzmény: Zöldferi (173)
General Horny Creative Commons License 2002.08.26 0 0 174
Jól kitömték a Halifaxomat odahaza... :((
Mentségükre szóljon, hogy kettős emberhátrányban játszottak...de miért??
AKKOR IS A HALIFAX A LEGJOBB!!
Zöldferi Creative Commons License 2002.08.26 0 0 173
Sweet Rosalyn!
Látom megvan az első győzelem,gratulálok.Nottingham-ben kemény meccs jön,azért egy x-et ki lehet hozni belőle./vagy még többet is?/:)
Zöldferi Creative Commons License 2002.08.26 0 0 172

Igen,szép volt ez a 4-es idegenben.Holnap este 20.45-kor jönnek a "Baglyok".Remélem,nyerünk,bár olvastam,hogy Ince megsérült.
Előzmény: Muntanitz (171)
Muntanitz Creative Commons License 2002.08.26 0 0 171
Eddig jó, WOLVES! A héten még nem igazán vagyok, majd jövő héten többet írok! Üdv mindenkinek!
Mun
Zöldferi Creative Commons License 2002.08.21 0 0 170
Hát a folytatás látom,nem sikerült a Morecambe ellen.Nehéz lesz a feljutás,kár hogy csak egy csapatnak van lehetősége erre minden évben.Legalább osztályzó lenne még vagy két klubnak.
Előzmény: General Horny (168)
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2002.08.17 0 0 169
Watford 3- Wimbledon 2.

A barátommal együtt hallgattuk a kommentárokat a BBC World Service-en és olyan vicces volt, hogy egyszer csak a Crystal Palace 2-0-ra vezetett, a barátom eljárta már a győzedelmi táncot, aztán később már csak a végeredményt mondták be, hogy Crystal Palace 2 - Portsmouth 3. Utánanéztem a neten és a Pompey 5 perc alatt vágott a 68-72. perc tájékán 3-at. :)))))))

General Horny Creative Commons License 2002.08.17 0 0 168
Lenyomtuk a Telfordot (2-0)! HAJRÁ HALIFAX!
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2002.08.16 0 0 167
Sziasztok!

Újabb Wimbledon hírek. A klub megszakított minden kapcsolatot a három nagy szurkolói klubbal, akik szerintük lejáratják a klubbot. Van benne valami. Most már biztos Milton Keynes, amíg fel nem épül a stadion, addig egy kisebb férőhelyesben fognak játszani a városban.

13/08/2002
Grimsby Town 0 Wimbledon 0

Wagner Lopez Creative Commons License 2002.08.15 0 0 166
Az én liblingem a division 3-ban nyomul. Kicsiny városka a walesi határ közelében: Shrewsbury Town. Az idén a középmezônyt veszik célba, remélem sikerrel!
Előzmény: Muntanitz (165)
Muntanitz Creative Commons License 2002.08.15 0 0 165
Lelohadt a kezdeti lelkesedés? Vagy mindenki a ZTE-MU-t nézte tegnap?
Mindenesetre tegnap 28000 néző előtt 3-1-re lenyomtuk a Walsallt, és meglepetésként ért, hogy a 75. percben csereként már Sturridge is pályára lépett. Ezek szerint korai volt a pánik vele kapcsolatban. Remélem, a Burnley-t is elkapjuk szombaton, hazai környezetben fontos jól megalapozni az idényt!
GroundZero Creative Commons License 2002.08.13 0 0 164
No, azért néhány szót helyesen írtam :)))

Gr0

Előzmény: GroundZero (163)
GroundZero Creative Commons License 2002.08.13 0 0 163
Van ez így :)

Amúgy érdekes volt a tavalyi bojnokság, az elején még csődről, megszűnésről beszéltek, a legjobbakat (Bellamy, Eadie) elvitték a premierbe, aztán majdenm feljutattunk...

Gr0

Előzmény: Zöldferi (162)
Zöldferi Creative Commons License 2002.08.12 0 0 162

Hello Gr0!
Megint találkoztunk,az előbb egy másik topicon olvastam a nekem szóló üzeneted.Örülök,hogy egyetértünk!
Szóval Norwich City?Most erre mit mondjak?Mi végig harcban voltunk az egyenes feljutásért,a Norwich pedig elintézett az osztályzón.Két szerencsétlen meccs volt.Remélem,az idén azonban felfalják a Farkasok a Kanárikat!
A Grimsby Town-t szépen zamekra vágtátok.
Előzmény: GroundZero (160)
Muntanitz Creative Commons License 2002.08.12 0 0 161
Sziasztok!
Ez a hétvégi termés már egész jó volt! Az eredmények alapján a beírók közül csak GroundZero lehet elégedett maradéktalanul. Ezen a héten mi két hazai meccs elé nézünk (szerda: Walsall, szombat: Burnley), s mivel elsősorban a Molineux-ben volna javítani valónk, remélem, hat ponttal gazdagodunk majd. A honlap szerint a második félidő Bradfordban a miénk volt, csak kimaradtak a helyzetek. Elég szorgalmasan gyűjtögettük a sárgákat, ami az elmúlt idényben nem volt jellemző a csapatra, majd kiderül, hogy egyszeri alkalom volt ez, vagy "bekeményítettünk".
Rosalyn, igazán sajnálom a Wimbledont, bár mindig elég szürke csapatnak tartottam őket, azt sajnálnám, ha nyomorult 2500 néző előtt kellene játszaniuk sorozatban.
GroundZero Creative Commons License 2002.08.12 0 0 160
Szasztok,
bocs, de nem volt időm még végigolvasni a topikot, és remélem, hogy még mindig a címről szól :)

Ha igen: nekem nagy-nagy szerelmem a Norwich City FC. Ha kicsit nagyobb szerencsénk van a rájátszás döntőjében a nyár elején... :(

Kedvelem még a Millwall-t is. illetve a Championship Manager nevű pc-játék okán megszerettem az Exetert is, az ő levlistájukon a mai napig fent vagyok, bár egyre kevésbé van időm arra a napi 50-60 levélre :(
(Istenem, mikor lesz egy magyar 3. vonalbeli csapat levlistáján ennyi levél napona?
Sőt... mikor lesz egy ilyen csapatnak levlistája???)

Van még norwich-fan on board?

Gr0

Raddens Creative Commons License 2002.08.12 0 0 159
És sajna 0:0 lett a vége is... kár érte.
Előzmény: Zöldferi (158)
Zöldferi Creative Commons License 2002.08.11 0 0 158
Hello Mun! Most jöttem haza,a 72.percben még 0:0-ra állunk Bradfordban.
Zöldferi Creative Commons License 2002.08.11 0 0 157

Rá se ránts!Tippelek majd még jobban ennél,remélem.Különben elrontottam a Monaco-Marseille-t is,úgyhogy kakukk a tippmixemnek!
Előzmény: Sweet Rosalyn (153)
Zöldferi Creative Commons License 2002.08.11 0 0 156
Ezt a Millwall-Rotherham meccset nem nagyon értem.Mi lehetett ott?Kíváncsian várom,hogy mit játszik legközelebb a United a Millmoor Ground-on.
Előzmény: Raddens (154)
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2002.08.11 0 0 155
Remélem nem haragszotok, ha beillesztek egy részletet a SkySports honlapjáról a Wimbledon - Gills mérkőzés elemzéséből. Nagyon érdekes....

"The 2,476 fans who turned up could have been forgiven for thinking they were watching a funeral, so eerily silent was the stadium, and for the several hundred Wimbledon supporters outside in the rain protesting against their club's impending relocation to Milton Keynes, that is exactly what it was.

The ground was so empty that Gills goalkeeper Jason Brown regularly had to clamber into the deserted family stand behind his goal to collect a misplaced shot."
_________________
Vagy inkább szomorú... :((

Hallom a Rotherham 6-ot vágott a Millwallnak. :)

Raddens Creative Commons License 2002.08.11 0 0 154
A Rotheramé pedig az idei év várhatóan (szerintem) legnagyobb idegenbeli győzelme.
Előzmény: Zöldferi (152)
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2002.08.10 0 0 153
Wimbledon 0 - Gillingham 1 (Ipoua 49). Egyébrként "rekord nagyságú" tömeg volt: 2476. A szurkolók többsége bojkottálta a meccset.

:-( Én előzőleg 1-0-ra tippeltem. Sajnálom, hogy elvesztetted a TippMixen, Zöldferi.

Most olvastam, hogy lehet, hogy érdekelné a Crystal Palace-t Pollet??

Zöldferi Creative Commons License 2002.08.10 0 0 152

A Portsmouth-é az első gól a másodosztályban,a 8.percben már vezetnek a Nottingham ellen.
Zöldferi Creative Commons License 2002.08.10 0 0 151

Hát igen,nekem sem lenne egészen sima dió a hitvesi pecsét a vízumomra,sok csokor virágba kerülne,az biztos!
Játszottam a Wimbledon-ra a Gillingham ellen a tippmixen.Mostantól drukkolok Nekik egy kicsit Sweet Rosalyn miatt./Persze azért,ha lehet,elénk ne kerüljenek./
Azt hiszem,délután 4-kor kezdenek,a Brighton szintén ekkor kezd Burnley-ben.A Burnley-t egyébként azért csípem,mert kb.'91-ben,amikor rendszeresen kaptam a "British Soccer" újságot,olvastam,hogy a IV.ligában is 9-10.000 néző előtt játszottak otthon.Ez azért ott is ritka volt.
Ezeket a meccseket Te is nyomon követheted/bármelyik másikkal együtt,még a Magyarokkal is/percről percre a livescore.com-on.
Proudlock tavaly hármat vágott Bradford-ban,most megelégednék egy 0-1-gyel is kezdésnek.

COME ON WOLVES!

Előzmény: Muntanitz (149)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!