Keresés

Részletes keresés

Monkey Creative Commons License 2000.07.07 0 0 653
> miniszter bácsika talán inkább itt fitogtathatná a tudását, nem pedig a
> lepedőn.....

:-))))))) A lepedőn mégis csak kellemesebb, és talán nem is ennyire fárasztó! :-))))))))

Előzmény: Bécike (650)
Worm Creative Commons License 2000.07.06 0 0 652
Üdv az egész futótársadalomnak.IV.kercsajnak pedig az én első fémaratoni időeredményem 1.44.15 (nike félmaraton 97)

Sajnos azóta nem futottam versenyen. De ez az redmény másfélhavi futogatás és 14 év kosarazás eredménye.


Előzmény: IV.kercsaj (641)
IV.kercsaj Creative Commons License 2000.07.06 0 0 651
Sziasztok!

Bécike,
a Junior Chamber (JC, a Menedzserfutam szervezője) olyan non-profit szervezet, amely nem foglalkoztat dolgozókat, hanem a tagok "szerelemből" a saját szabadidejükben, tulajdonképpen buliból szerveznek különféle rendezvényeket. Sajnos, így 100%-ban a szponzorok pénzére van utalva a szervezet és a kölönböző jótékony célú projektjei (amelyeket megnézhetsz a honlapjukon: www.juniorchamber.hu), mert saját költségvetése nincs. Én nem is vagyok tag, csak "besegítek" nekik, mert tetszik a dolog, és szeretek szervezkedni. A Menedzserfutamot idén tervezik először megrendezni, mert eddig sporttal kapcsolatos rendezvényük még nem volt. Én pedig még nem dolgozom sehol, éppen állást keresek, miután tegnap sikeresen lediplomáztam :-)
Remélem is, hogy nagyban edzenek már a T. menedzser urak és hölgyek! (Senki se csodálkozzon, és ne hívja az elmegyógyintézetet, ha a pl. szigeten aktatáskás, öltönyös rohangászó alakokra lesz figyelmes, csak edzenek szegénykék a "nagy napra". Végül is egyik cég sem akar lebőgni a konkurencia előtt, nem?

ISM a Dreheren: hát igen...

A bácsika miatt nagyon örültem, remélem, hogy jó lesz neki a cipőméret. Végül is minden jobb lehet annál, amiben eddig edzett :-)))))

Hurvinek,
én sem számoltam meg, éppen ezért kérdeztem, de én is úgy 15 résztvevőre gondoltam.

Üdv mindenkinek:

IV.kercsaj, aki most már edzhet rendesen az államvizsga után

Bécike Creative Commons License 2000.07.06 0 0 650
Monkey! Lehet, hogy igazad van, de a miniszter bácsika talán inkább itt fitogtathatná a tudását, nem pedig a lepedőn.....
Szerintem meg szégyen, amit csináltak, mert nekik ez a feladatuk! Sportolók, és sportszervezők egyben, akiknek példát kéne mutatni napjaink punnyadt fiatalságának. (legalábbis szerintem..)
Meg is lepődtem, amikor a második www.ism.hu feliratú trikót értem utól! Meg kérdeztem a lánykától, hogy hogy is van az, hogy 1 időben 2en vannak a pályán? Mindenesetre megszámoltam, amikor ott hagytam:-))))
Szóval szerintem ciki a teljesítményük, és ezzel nem vagyok egyedül, megvitattam már verbálisan néhány futótárssal, és csak legyintettek, avagy jót mosolyogtak rajta...

Na mentem aludni, sziasztok!

Előzmény: Monkey (648)
Bécike Creative Commons License 2000.07.06 0 0 649
Cipőtéma lezárva! A RTL KLUB ma vitt a bácsinak 4 pár adidas cipőt, plusz egy futónacit.
Lelki szemeimmel látom, hogy szegény öreg úgy hajítja majd ki a cipőket, mint macskagyűlölő a macskát .... 42-es lába van, és 42-es cipőket visznek neki:-(
most már mind 1, ez van:-(
Amúgy hogy vagytok? Futikáztok rendesen???

Van-e köztetek valaki, akinek fájt már a bokája??? A térden, a combizmon már túl vagyok, de most a legújabb a bokám:-( És főleg akkor, amikor lefelé (előre) feszítem!
Lehet, hogy abba kéne hagyni az egészet, és hízni, punnyadni rendesen, mint az európai átlag???:-))))))))

Azért szombaton a Nagytarcsa - Vecsés távot meglátogatom rendesen:-)

Sziasztok!
Én


Monkey Creative Commons License 2000.07.06 0 0 648
Hadd legyek megint "olyan megértő"! :-))

> ISM 5, azaz öt csapatának teljesítménye a Dreher maraton
> váltón:-D Aki Spuri előfizető, az +lesheti az eredménylistában,
> de vigyázat! Nem ám az elején kell keresni a csapatokat:-)

Szerintem szép dolog, hogy egyáltalán elindultak, sőt hogy 30-an elindultak!
Az ISM-ben szerintem nem maratonistáknak kellene dolgozniuk az utolsó titkárnői székben is, hanem inkább olyan hozzáértő embereknek, akiknek szívügyük a sport, tehát valami közük azért van hozzá, és _értenek a ___dolgukhoz_____. Ami speciel az ISM-ben jelenleg nem a gyorsanfutás. :-)

Előzmény: Bécike (647)
Bécike Creative Commons License 2000.07.06 0 0 647
Sziasztok!

Tegnap írtam 1 kisregényt, és nem ment el:-((
a lényege az volt, hogy jó is a nonprofit cég, én is szeretnék olyannál dolgozni, mert ott a bérek a non profitból termelődnek, és általában igen magossak, főleg a nyugati szélen! Node nem ez a lényeg, szia IV. kercsaj, látom régi mototros vagy már Te is, tudod milyen az, amikor a gatyán kiül a só:-)(nekem tegnap ez történt a rekkenőben 15 kilcsi alatt, 6 kilométeren keresztüli szembe széllel, gondolom hazánk sportosmanagerei is legalább így készülnek...)
Apropó! Jelentkezett az RTL klub külsőse, és közölte, hogy ma megy Romániába, úgyhogy gyorsan hívjam fel, mert elviszi a cipőt Pintye István bácsinak... ( Email tegnap este jött, ma megy a nő, na erre varrjon az ember 5 centi átmérőjű piros négylyukas gombot....)

A résztávos (fartlekes) megjegyzések állnak, csakhát valóban rendesen ki lehet tőlük dögleni.

Nesztek 1 Tma: az ISM 5, azaz öt csapatának teljesítménye a Dreher maraton váltón:-D
Aki Spuri előfizető, az +lesheti az eredménylistában, de vigyázat! Nem ám az elején kell keresni a csapatokat:-)

na hali, mentem a melóba

Előzmény: Bécike (636)
kivi Creative Commons License 2000.07.06 0 0 646
De a szeptemberi Nike-n ott leszek!
Előzmény: kivi (645)
kivi Creative Commons License 2000.07.06 0 0 645
Egy teljesítménytúrás topicban került szóba a terepfutás, gondoltam megosztom veletek is a kedvenc helyemet. Tehát:
a HHH-n levő utak is jók, de én Csillebércen szoktam terepfutni. Az 1997, 1998-as mountain bike világkupa pályáját nagyon szeretem. Kb. 11km-es körpálya 350m szinttel. Eleinte csak kerékpárral edzettem rajta, de mostanában futok is.
Az is előnyös benne, hogy a Gyermekvasút állomáson van csap, lehet inni két kör között! :)

Ha valaki nem ismeri a konkrét kört az sem baj, annyi út van ott mint a nyű! :) De egyszer meg is mutathatom! :)

IV.kercsaj,
Én a kezdetektől fogva itt vagyok, csak (mivel a fő sportom a kerékpár) ilyenkor csak keveset futok. Ezért nem is nagyon tudok az aktuális eseményekhez szólni.

hurvinek_2 Creative Commons License 2000.07.05 0 0 644
Kedves IV.kercsaj,

Kerded:
"Szerintetek hány állandó hozzászólója van a topiknak? "

Haaaat, ahogy igy az utolso hetet nezem, nalunk is bekoszontott a nyari uborkaszezon.

Eddi egyebkent 10-15 biztos volt. (te osszeszamoltad?)

Ha esetleg a nyar vegeig teljesen elsujjednenk, szeptemberben majd kirantom a topicot a rettenetbol.

Udv,

H (aki augusztus 4.-ik meg olvas, aztan remelhetoleg egy honapig nem)

Előzmény: IV.kercsaj (643)
IV.kercsaj Creative Commons License 2000.07.04 0 0 643
Monkey, olyan tempóban csináld a résztávozást, amiből azért 3 adagnál többet tudsz produkálni. (Az én résztáv tempóm másnak csak laza bemelegítő kocogás :-)
Kiindulásként szerintem mérj le egy 5 és 10 km-es alapidőt, és tűzd ki, hogy hány percet akarsz futni ezeken a távokon, mondjuk 3-4 hónap múlva. Sajna, a résztávozást csak érdemes elkezdeni, ha megvan az ember alapállóképessége (erre szolgál a téli alapozás, ami valahogy idén nálam kimaradt :-(

Az edzőm az UTE-nél volt atlétikaedző, van egy-két tanítványa most is a magyar hosszútávfutók közt, most hobbiszinten triatlonistákkal foglalkozik.

Ha nem találsz megfelelő pályát, akkor javaslom az iramjátékos futást, amit a hosszú futásaid során is végezhetsz: akkor gyorsítasz, és akkor veszel vissza a sebességedből, amikor kedved tartja. SzVSz a gyorsuláshoz az a legfontosabb, hogy az ember kizökkenjen a jól bejáratott kis kényelmes, egyenletes tempójából. Nekem szerencsém van, mert Káposztáson, ahol futkározni szoktunk, 100 m-enként fel van mérve a 6200 m-es kör.

Egyébként mostanában én is egyedül futok, mert felnőtt korban már elég nehéz összehangolni a többiekkel való közös edzést...

Többi "régi motoros" Futóbolondok!
tegnap én is végigolvastam az eddigi csevejeket, és nagyon tetszett, amit írtatok.
Szerintetek hány állandó hozzászólója van a topiknak?

Jó futkározást mindenkinek:

IV.kercsaj, az új futóbolond

Monkey Creative Commons License 2000.07.04 0 0 642
Köszönöm a kimerítő választ! :-)
Egyébként próbáltam már a résztávozást, de elég keservesen ment.... :-( Múlt héten pl. 600 m-eseket futottam, de talán 3 "adagot" bírtam szusszal... Tudom: semmit nem adnak "ingyen", meg minden kezdet nehéz, és hasonló közhelyek.... :-)

> évek óta 5 perces ezreket bírtam csak menni, 2km-től 12 km-ig

Nekem már az is haladás lenne, ha 12 km-t le tudnék futni 5 perces ezrekkel!
Az _edződ_ hogyan az edződ? :-) Úgy értem, hogy esetleg egyesületben, vagy szervezett keretek között sportolsz? Az a baj, hogy az én lakóhelyemen szerintem nincs is ilyen lehetőség, max. gimnazistákat edzenek, aztán kész. A másik gond a _pálya_, mert résztávos edzéseket mégiscsak jobb volna pályán csinálni. Az ex-gimnáziumom pályájára szoktam belógni, de egyrészt ott 200 m-es körök vannak, tehát kissé unalmas (igaz salak!!! :-)) ), másrészt pedig így nyáridőben tele van unatkozó, jobb esetben sportoló suhancokkal.

> Az eredmény nagyon gyorsan jött: a résztávos edzéseket kb. jún. elején
> kezdtem, augusztuban a Fadd-dombori sprint triatlonon 23'30"-at futottam
> 5 km-en

Ezek nagyon bíztató sorok voltak! :-))

> Jó volna, ha tudnál beszélni egy SZAKEMBERREL, aki úgy mint az
> én edzőm, kiszámolja, hogy milyen időket fuss a résztávon

Esetleg van valami tippetek, hogy hol találok ilyen szakembert? Hirtelen a gimis tornatanáraim jutnak eszembe, de nem hiszem, hogy ők jobb edzéstervet tudnának csinálni nekem így, "ismeretlenül", mint én magamnak. :-(

> Nekem is akkor ment a legjobban, amikor ott voltak a csapattársaim is

:-)) Na igen, sajnos én magányos futó vagyok.

> "kacsának" csúfolt futóstílusom.

:-))

> Szurkolok Neked, kezdd el, és számolj be a rekordjaidról!!!

Köszi!! Feltétlenül beszámolok! :-) Úgy tervezem, hogy ma csinálok egy résztávos edzést, de kisebb "résztávokkal". Ha lesz rekord, beszámolok! :-)

Előzmény: IV.kercsaj (639)
IV.kercsaj Creative Commons License 2000.07.03 0 0 641
Igaz, azért akkora sprinter nem lettem :-)))
Szóval, 1 ÓRA 46 perc.
kivi Creative Commons License 2000.07.03 0 0 640
1 perc 46 másodperc alatt futni a félmaratont nem kis dolog! :))))
Előzmény: IV.kercsaj (639)
IV.kercsaj Creative Commons License 2000.07.03 0 0 639
Monkeynak a gyorsuláshoz: résztávozás, résztávozás és résztávozás!!!!!!

Magamról csak annyit, hogy évek óta 5 perces ezreket bírtam csak menni, 2km-től 12 km-ig. Tavaly az edzőmmel mindketten meguntuk ezt, mert én is gyorsulni akartam, mint Te is.
Különféle résztávos edzéseket csináltam: 10×400 pályán, 85-90 másodperc alatt, 3-4×2 km szintén pályán, 4'30"-as ezrekkel+3 perc pihenő, 10×800 méteren (UTE pályán a "susnyásban", ha vki esetleg ismeri) 3/4 erősen (4'20"-4'30"-as ezrek) 1/3 kocogás 5'30"-as tempóban, 5-6×1 km 4'10"-re, közte 3 perc pihi.
előtte és utána bemelegítés és levezetés: 2-3 km lazán, nyújtás.
Nálam nagyon bejött! Heti 2 résztávos edzés+1-2 hosszú futás. (Én még úsztam és bringáztam mellette). Az eredmény nagyon gyorsan jött: a résztávos edzéseket kb. jún. elején kezdtem, augusztuban a Fadd-dombori sprint triatlonon 23'30"-at futottam 5 km-en, NIKE-én 1'46" (addigi legjobb félmaratonom: 1'50"), az AVON 3,6 km-en 4'20"-as ezrek, úgy, hogy akkor már a maratonra készültem, és nem résztávoztam.
Persze, ezek csak ötletek, mindezeket a Te tempódhoz és km-adagodhoz kell igazítani. Jó volna, ha tudnál beszélni egy SZAKEMBERREL, aki úgy mint az én edzőm, kiszámolja, hogy milyen időket fuss a résztávon, hogy ne dőlj ki rögtön az elején, de hatékonyan fejlődni is tudj!
Nagyon sok elszántság kell, hogy végig tudd csinálni, és ne add fel! Nekem is akkor ment a legjobban, amikor ott voltak a csapattársaim is, és ők is nyomták. Sokat számít.
A legjobb az volt, amikor egyszer télen az utcán futottam, és az edzőm nem ismert meg, annyira megváltozott az addig általa "kacsának" csúfolt futóstílusom.

Szurkolok Neked, kezdd el, és számolj be a rekordjaidról!!!

Monkey Creative Commons License 2000.07.03 0 0 638
Bocsánat a "termékeny napomért"! :-)) Mentségem, hogy most olvastam végig a hatszáz-valahány hozzászólást. És még így is visszafogtam magam.
Elfelejtettem például megkérdezni, hogyhallottatok -e a tatai Flóra futófesztiválról, és jöttök -e rá. Most szombaton (07.08.) lesz Tatán, az Öreg-tónál. Van 7,2 km-es táv (1 tókör) és 30 km-es. Kértem faxon információt, ha valakit érdekel, nagyon szívesen továbbítom.
Előzmény: Bécike (636)
IV.kercsaj Creative Commons License 2000.07.03 0 0 637
Sziasztok FUTÓbolondok!

A Junior Chamber Menedzserfutam egyik szervezője vagyok - amúgy szintén futó, maratonista triatlonista, miegymás. Nagyon örültem, amikor megláttam, hogy a fórumunk és a weboldalunk (www.juniorchamber.hu) híre hozzátok is eljutott!
Szóval, a legfontosabbak - de azért nézzétek meg a site-ot is, ott van a versenykiírás, és mindenféle elérhetőségünk.
2000. szept. 23., Városliget 10 órától JC Menedzserfutam
Táv: 5 fő×2 km
Akikre számítunk: 5 fős céges csapatok öltönyben, nők kosztümben, aktatáskával, mobillal a kézben.
Akinek nincs mobilja, az jöhet játéktelefonnal is, nem gond!

Az egész ügy- mint ahogyan a Junior Chamber is non-profit.
Egyébként nem egy hasonló futást rendeztek már a világban a JC-sek, a rotterdamiról fotót is láthattok.

Üdv mindenkinek, és szervezzetek csapatot a munkahelyeteken!

Előzmény: Bécike (636)
Bécike Creative Commons License 2000.07.02 0 0 636
Sziasztok!
2 hétig nyárban voltam, csak most kerültem elő. Köszi a buzdító leveleket, de sajna az "öregbácsi cipője" nem fog összejönni attól tartok. Már csak azért sem mert a rtlklub sem nagyon csipkedi magát az ügy érdekében....
A managerek nem viccelnek! 2000 méter, és majd figyeljétek a publicitást! Szerintem tele lesz vele a híradó a nagy napon.
Namármost nekem nincsen mobájlom, akkor a vezetékeset vihetem? És nem nézek majd ki hülyén, ha az öltönyömhöz felveszem a futócipőmet?:-))
Ja és ha nem vagyok manager??

Na mind1, csak csinálják...

Szia Monkey! Termékeny napod volt a mai, mit ne mondjak:-)))

A csúcsfutóknak gratula, és megesz az irígység:-(, de jövőre majd nem akkor megyünk nyaralni...

snejderfáni! Ne csüggeggggyyy! Mind így kezdtük:-))

Előzmény: nyuszi_ (631)
Monkey Creative Commons License 2000.07.02 0 0 635
Egy régi téma feszegetése:
Sokat írtatok Monspart Saci és a BSI kontra egyéb szakemberek és szervezőkről. Ezzel kapcsolatban volna egy kis véleményem.
Az igaz, hogy a mai világban mindent a pénz mozgat, és ez valóban nagyon szomorú, de az örömsportban még mindig milliószor jobb a helyzet, mint a profi sportban. Ott mik mennek anyagi megfontolásból... Sajnos nem olvastam az említett könyveket, de Monspart-féle edzésterveket igen. Nekem az a szerény véleményem, hogy hiába mondja azt akárki, akármilyen anyagi érdekből, hogy én 3 hónap alatt felkészülhetek egy minimális edzettségi szintről a (fél)maratonra, ha egyszer a testem, a szervezetem nem bírja már az edzés-iramot sem. Én nagyon bízom a saját testemben, minden tekintetben, egyszerűen képtelen vagyok ellenkezni vele. Talán ezért haladok ilyen lassan? :-))
Tehát engem nem érdekel semmi "hátsó szándék", nekem sokkal többet jelentenek Sacinak az olyan mondatai, mint a "magadat kell legyőznöd" mint a BSI-vel való anyagi összeköttetései. És sokkal többet jelent a BSI-versenyek szervezettsége és hangulata, mint a mögötte húzódó pénzügyek.
Azt hiszem, hamarabb esélyt adok magamnak a félmaraton teljesítésére, ha úgy illetik, hogy "legyőzhető távolság", mintha azt vágják a fejemhez, hogy aki 3:50 alatt futja a maraton, az nem _fut_... Én igazán nagyra becsülöm azokat, akik olyan szinten állnak a futással, hogy megengedhetnek maguknak ilyen szavakat, de azokat is, akik "mozgássérült" módjára 45 perc alatt futották a Libresse-t.
Bocsánat a néhol éles szavakért! :-)
És mára el is dugulok. :-))

Monkey Creative Commons License 2000.07.02 0 0 634
Fila-futás:
Volt még valaki közületek???
Nekem vegyes érzéseim vannak a versenyről. A saját teljesítményem szempontjából abszolút elégedett vagyok, ugyanis 39 percet futottam (a legelső lány 21 percet, a legutolsó pedig 58 perc körül). Nekem ez szuper teljesítmény. :-)
Viszont a szervezés hagy némi kívánnivalót maga után. Egyrészt: nem volt kitáblázva, hogy hol a francba leledzik a versenyközpont. A liget tele volt rajtszámmal-pólóval, vagy anélkül töketlenkedő bolyongó és kérdezősködő emberrel, a helyzetet pedig tovább bonyolították a Budapesti Bucsú rendezvényei. Aztán nem voltak kitáblázva az útvonalon a "kilométerkövek", amit nagyon hiányoltam, merthogy óra nélkül, nulla időérzékkel futottam, számítva a táblákra. Volt egy szakasz, amikor nagyon nehezen vonszoltam magam, akkor jó lett volna legalább sejteni, hogy hol tarthatok.
Nem utolsósorban a hangulat meg sem közelítette az eddig tapasztaltakét, kevés szurkoló, semmi rajt előtti "transz".... :-( Pedig nekem kellenek az ilyenek! :-)
Na mindegy, azért összességében jó volt.
Monkey Creative Commons License 2000.07.02 0 0 633
Sziasztok!
Mostanra sikerült végigolvasnom az eddigi hozzászólásokat. Ilyen boldog vagyok, hogy Rátok találtam: :-)))))))) Ennek örömére ma teleírom a topikot. :-)
Ha nem bánjátok bemutatkozom, legalábbis ami a futóbolondi mivoltomat illeti. Kétségeket elkerülendő 26 éves nőszemély vagyok. :-) Kb. 10 éve került be a futás az életembe, akkor főként fogyókúra célzattal. Sosem fogom elfelejteni ex-tornatanárnőm szavait, aki azt mondta, hogy ha valaki elkezdi a futást, és egy bizonyos ideig rendszeresen csinálja, akkor utána nem tud meglenni nélküle. Amikor ezeket hallottam, azt gondoltam kb. hogy "ez nem normális" meg "nekem? futás? hiányozni????" Aztán ez lett belőle, azóta én is sokaknak mondtam, és engem is sokan hülyének néztek, de nem baj...
Tehát 10 éve futok kisebb-nagyobb megszakításokkal, a jelenlegi szakaszom közel 1 éve tart, ez azt jelenti, hogy azóta majdnem minden nap minimum 4 km-t futok. Régebben, egészen a közelmúltig nem tartottam fontosnak azt, hogy a tempómon is javítsak, csak az volt a cél, hogy a bizonyos napi adagomat teljesítsem. Elég lassú is voltam, és ez az utóbbi időkben elkezdett zavarni. Régebben 28 perc alatt futottam le a 4 km-t, most ha 25 perc alatt sikerül, akkor már boldog vagyok. Néha azért vannak még ennél is jobb eredményeim (pl. tegnapi Fila-futás - lásd következő hozzászólás). Sajnos nem tudok valami látványosan fejlődni, pedig nagyon igyekszem. A saját kis csigatempómban szerintem akármennyit elfutkároznék, de én gyorsabb szeretnék lenni! Van erre valami ötletetek, hogyan lehet edzeni?
pen Creative Commons License 2000.06.29 0 0 632
Eszméletlen....gondolom nő-managereknek pedig kötelező lesz
a kiskosztüm-harisnya-tűsarok összeállítás ;o))

Egyszer eljött a főnököm a Szigetre kocogni velem...400 méternél állt meg.
Azóta nem húz a kocogással - mostmár inkább teniszezni akar :o)))

pen

Előzmény: nyuszi_ (631)
nyuszi_ Creative Commons License 2000.06.29 0 0 631
Láttátok már?
Menedzserfutam és Menedzserfutam topik. :)))
Monkey Creative Commons License 2000.06.28 0 0 630
Sziasztok Futóbolondok!
Új vagyok az Indexen, és amíg nem olvastam el az összes hozzászólást, addig nem is szeretnék beleszólni, csak azt szeretném megtudni, hogy van -e közöttetek esztergomi, vagy Esztergom környéki?
nyuszi_ Creative Commons License 2000.06.28 0 0 629
Go, Fáni, go!

Nagyon sok időd van még szeptember 3-ig. Hallgass a testedre! Ha nem fáj, akkor lehet terhelni. Feltétlenül csak síma terepen fuss, amíg nem bízol meg a bokádban. Sportpályán kicsit unalmas, de jó abból a szempontból, hogy rugalmasabb a talaj/műanyag, és pontosan tudod adagolni a terhelést (tempó, táv). Szerintem 3-4 hét után visszajön a régi formád.

biztatónyuszi

ps: Úszni jó.

Előzmény: snejderfáni (628)
snejderfáni Creative Commons License 2000.06.27 0 0 628
Sziasztok!
Háááát, futottam. Két kilométert 15 perc alatt... :))) nem kő nagyon röhögni... És ha így gyorsan fejszámolok egyet, akkor a NIKE-on két órával korábban kell majd elindulnom, hogy a végén a seprők összeszedjenek. :))) No de sebaj, innen szép nyerni. Azért ez is nagyon!!!! jó volt (végre már:), csak úgy tűnt az egész - a régi futáshoz képest - mintha nem én futnék, hanem alattam valaki baromi lassan forgatná a pályát.
De azért nem adom fel, szépen lassan úgyis megtalálom majd a régi formát, nem igaz?
Szerintetek mit csináljak, hogy ne erőltessem túl magamat?
Jövő héttől az elvi program: 3 futás (ilyen, mint a mai), 3 vagy 4 úszás - 1000 méter - 500 hát, 500 deszka+lábtempó - és egy gyógytorna. Ebből az úszást már kb. egy hete csinálom. Hm? Javaslatok? Ellene?

üdv:
Fáni

ui: Kösz a bíztatást, rám fér! :)

pen Creative Commons License 2000.06.27 0 0 627
Hajrá Fáni! Aztán csak óvatosan lépegess!

pen

Előzmény: snejderfáni (626)
snejderfáni Creative Commons License 2000.06.27 0 0 626
Üdv minden topiclátogatónak!
Jelentem, hogy hosszabb kihagyásom után ma mehetek először futni. :)))
Holnap beszámolok.
Üdv:
aligsántafáni
Zmac Creative Commons License 2000.06.27 0 0 625
Kösz a pontosítást, ezért írtam, hogy az általam kipróbált órák között van ilyen különbség.
Előzmény: nyuszi_ (624)
nyuszi_ Creative Commons License 2000.06.27 0 0 624
Kedves zmaci, tiltakozom!

A jelenlegi 100 körös órák tudják azt, amit te is írtál, nevezetesen a 100 környi részidőt több szegmensben is tudják kezelni egymástól elkülönítve, és persze dátumokkal ellátva. Most is így használom, benne vannak az idei versenyeken rögzített részidők, és az edzéseket is tudom rögzíteni (ezeket 2-3 alkalmanként azért törlöm, mikor felírom az edzésnaplóba).
(Lehet, hogy a korábbi vagy a nem 100 körös modellek nem tudják, nyilván ilyet láttál.)
Szóval, ha nem lenne tiszta: nálam úgy van, hogy nyomom a részidőket, végén stop, aztán eltárolom. Ezután kezdődik egy újabb szegmens, 0:00.00-ról, mintha egy másik órával mérnék. Aztán ha olyan kedvem van, megnézem, hány környi memória maradt, visszanézhetek minden rögzített adatot, átlagokat, legjobb részidőket. Törlés szegmensenként, egyesével visszafelé, vagy az egészet egyszerre.
(Amúgy 100 kört tényleg nem is lehetne normálisan kihasználni egyetlen edzésen vagy versenyen, hacsak nem ultrafutó vagy.)

nyuszi

Előzmény: Zmac (623)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!