Keresés

Részletes keresés

Sweet Rosalyn Creative Commons License 2002.10.14 0 0 249
Tudom, ez sem elfogadható indok. Most mit mondjak? Most akkor menjek el innen, vagy mi?
Előzmény: Sweet Rosalyn (248)
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2002.10.14 0 0 248
Nem volt egyik percről a másikra. Lehet, hogy el fog halványulni, de azt a hozzászólást csak pillanatnyi felindulásból írtam. Bocs.
Előzmény: GroundZero (247)
GroundZero Creative Commons License 2002.10.13 0 0 247
Már ne is haragudj, de nemigen szurkolhattál szívből a wimbledonnak, ha ilyen csipcsup dolgok miatt egy pillanat alatt kiszerettél belőlük... Nem tudok oylan dolgot elképzelni, ami miatt hátat fordítanék a Kanáriknak... Engem anyázhatnának a fórumon, legfeljebb nem mennék oda többet... De ettől nem mondanám azt, hogy mától kezdve nem szurkolok nekik... az embernek mindig vannak "volt" kedvencei, akiktől az idők folyamán lassan elhidegül. Nekem pölö ilyan a Millwall. a Norwichhal egyidőben szerettem meg őket, mikor mindketten az élvonalban voltak. De valahogy a Norwich mellett maradtam, a Millwall elhalványult valahogy. Lehetett volna akát fordítva is, nem lett. De, hogy így egyik percről a másikra... Már bocs...

Gr0

Előzmény: Sweet Rosalyn (246)
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2002.10.11 0 0 246
Már egyre kevésbé, ugyanis egyre csak csalódottabb vagyok mindenben: a klub költözése 70 mérföldre Londontól (akkor hogy lehetne 'wimbledon') és a szurkolók magatartása akiket egy részről meg tudok érteni, de másrészről meg lassan el kell bújnom azzal, hogy a Wimbledonnak szurkolok. Azaz a Franchise FC-nek. Na ez meg mi?? Itt az újonnan alapított AFC Wimbledon akikkel legalább szimpatizálni tudok, de valami 20-ad rangú ligában játszanak. Ennyi.
Előzmény: zeuszka (244)
tothatt Creative Commons License 2002.10.07 0 0 245
Ez tetszik, hogy azért nem szurkolsz a "nagy" csapatoknak, mert ott már alig van angol játékos. Viszont szurkolsz pl. a Man Citynek. Szerinted ott hány angol van? Schmeichel, Anelka, Benarbia, Berkovic, Distin, Sun Jihai, Jensen, Foe, Horlock, Wanchope, Tiatto, Haaland, Goater. Nem mondanám, hogy hemzsegnek az angolok.
Ha pl. a Manchester Unitedet nézzük: Neville-ek, Ferdinand, Brown, Scholes, Beckham, Butt. Máris több az angol.
Előzmény: Zöldferi (226)
zeuszka Creative Commons License 2002.10.07 0 0 244
a wimbledont sose szerettem, kevés nézőjük volt és ellenszenves, durva focit játszottak.
hogy lehet nekik drukkolni?

ha már Div. 1., akkor Leicester City!

Előzmény: Sweet Rosalyn (242)
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2002.10.07 0 0 243
Les...
Előzmény: Nationwide (230)
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2002.10.07 0 0 242
Tegnap kikapott a Wimbledon az Ipswich-től 1-0-ra otthon. Haha. Alig többen mint 3000-en voltak kint. Gondolom min. 2700 Ipswich szurkoló... Nagyon úgy tűnik, hogy "divizsön tú" lesz.
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2002.10.05 0 0 241
már megint elírtam! lol
Előzmény: Sweet Rosalyn (240)
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2002.10.05 0 0 240
Kaptam emailt az AFC Wimbledon egyik alapítójától és nagyon kedves volt, úgy örülök. Mára már megnyugodtam illetve lenyugodtam. Ő legalább megírta mennyire jó, hogy külföldön is szurkolnak a csapatnak és bíztatott. Csak még nem találkoztam korábban hasonló "megaláztatással" egy fórumon és ezért borultam ki. Tipikus lány, mi? :D

A mai eredmények (......) :
D1:
Bradford 1 - 1 Preston
Derby 2 - 2 Walsall
Gillingham 0 - 2 Coventry
Grimsby 0 - 3 Reading
Millwall 1 - 2 Nottm Forest
Norwich 0 - 0 Leicester
Rotherham 2 - 3 Portsmouth
Sheff Wed 1 - 3 Burnley
Stoke 1 - 1 Crystal Palace
Watford 1 - 0 Brighton
Wolverhampton 1 - 3 Sheff Utd

Holnap lesz a Wimbledon - Ipswich találkozó.

D2 (szelektálva ha nem baj):
Colchester 0 - 1 Wycombe colchester, wank wank wank :D :D)
Crewe 2 - 0 QPR
Plymouth 0 - 0 Northampton







Muntanitz Creative Commons License 2002.10.03 0 0 239
Bosszantó a Rotherham elleni vereség, hiszen a 73. percben 3-1-re vezettünk, és a 86. percben kaptuk az egyenlítő gólt, igaz, ellentételezésként, a hosszabbításnak mi egyenlítettünk az utolsó perceiben. Idén szerencsénk sem lesz sok, úgyhogy kemény szezon lesz. Már a leggyengébb play-offos hellyel is nagyon elégedett lennék.

Két korábbi kérdésre válaszolva: van egy Wolves-sálam, illetve a Wolves-on kívül más kedvenc csapatom az angol ligákban nincs.

Sweet Rosalyn Creative Commons License 2002.10.02 0 0 238
Haha, seikerült megint elgépelnem a html kódokat. :)

Eléggé sajnálatos, de egyre kevésbé érzem magam jól a bőrömben, mint "Wimbledon szurkoló". A hivatalos fórumon is csak az van, hogy egymást anyázzák, veszekednek és óriási káosz van. Én is megkaptam a magamét, s nagyon rosszul esett. Már egyátalán nem vagyok arra büszke, hogy Wimbledon fan vagyok. De azt hiszem, hogy inkább voltam. Nagyot csalódtam mindenben, főleg a szurkolókban és azt hiszem, hogy ezen túl bár követni fogom az eseményeket de akkor már én azt mondom, legyen AFC Wimbledon, akiknek szorítani fogok. A szurkolói legalább barátságosak.

Május 30-án alapították a klubot a szurkolók, (The Dons Trust, ami az ottani legnagyobb hivatalos szurkolói egyesülete; és a Független Szurkolók Szövetsége). Június 13-án jelentették be a megalakulást, bemutatják az elnököt, a mezeket meg mindent. A Ryman ligába nem fogadták be őket elegendő szavazat hiányában, így jön a Combined Counties League. Július 10-én játszották az első mérkőzésüket a Sutton United ellen. A fő szponzor a Sports Interactive lett. Ideiglenesen a Kingstonian FC-nél játsszák a hazai mérkőzéseket.

Tudom, hogy hirtelen jött de ahogy végigolvastam a fórumot, olyan keserűség töltött el...

Előzmény: Sweet Rosalyn (237)
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2002.10.02 0 0 237
Huddersfield 0-1 Burnley
Macclesfield 1-2 Preston

Portsmouth 1-3 Wimbledon


Rotherham 4-4 Wolverhampton (a Rotherham 4-2-re nyert 11-esekkel)
Sheff Utd 4-1 Wycombe
Stockport 1-2 Gillingham

Óriási öröm a 3-1-es idegenbeli győzelem, valahogy feledteti a múltkori 4-1-es zakót. Nagy meglepetés, az biztos! A Wycombe miatt szomorú vagyok, de sajnos nem tűnt úgy, hogy más lehetne a meccs kimenetele. A kapust kiküldték miután kézzel hozzáért a labdához kint, a kispadról kellett beküldeni egy középpályást, aki sok mindent nem tehetett, amikor 10 perccel később kétszer is gólt kapott. Azért remélem, hogy most már a bajnokikra tudnak koncentrálni és feljebb jutnak legalább az első 10-en belülre.

Nationwide Creative Commons License 2002.10.02 0 0 236
Mez van kintről, de már több éves, változott a szponzor is azóta.
Előzmény: Sweet Rosalyn (235)
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2002.10.01 0 0 235
Én beírtam pár számot találomra. Azt hiszem egy szimpla 0-t. :) Próbáljátok meg, megéri!

A 35. percben az állások:
Portsmouth 1 - 2 Wimbledon
Rotherham U. 1 - 0 Wolverhampton W.
Sheffield U. 1 - 0 Wycombe W.
_________________

Most jut eszembe, van valami mezetek, sálatok vagy bármi? Sajnos nekem nincs, mert nem kaptam semmi Wimbledon cuccot, egy kitűzőn kívűl. Bécsben vettem egy boltban, vagy 20 percet nézegettem bent eggy magamban és óriási nagy élmény volt. :) Egyébként láttam Norwich, QPR sálat is. Ezekre biztos emlékszem. Vettem azért magamnak egy Crystal Palace sálat is (igen, Dons szurkoló létemre), csak mert a barátom imádja őket amióta csak tudja, és valahogy jó érzéssel tölt el mégis, hogy ott van a nyakamban. Na de ha találnák Wimbledont, nem lenne kérdés melyiket hordom. :) Novemberben megyünk tanulmányi útra Bécsbe és állítólag kapunk egy kics szabadidőt, el is megyek megnézni, hátha van valami jó. Sajnos Wycombe sál vagy akármi biztos nem lesz. :( Ha érdekelne titeket, akkor itt a cím: fan-shop.co.at (Strozzigasse 22).

Előzmény: virdis (234)
virdis Creative Commons License 2002.10.01 0 0 234
Sziasztok!

Nyert a Cobblers a hetvegen:)
Tornek fel, mint a talajviz, mar a 12.helyen vannak:)

Sweet Rosalyn, a linket kiprobaltam, mukodik, a Beat the Manager viszont nem fogadta el a regisztraciomat, day time phone number hianyaban:(

Sweet Rosalyn Creative Commons License 2002.10.01 0 0 233
pár szó még utólag: csak azért volt csupa nagy betűvel írva néhány név, mert annak idején a hozzászólásokban így írták le őket, és nem volt türelmem máshoz, mint kijelölni őket és beilleszteni. Bocs.
Előzmény: Sweet Rosalyn (232)
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2002.10.01 0 0 232
Összegyűjtöttem, hogy eddig milyen szurkolók jártak itt a fórumon. :) Belemente gy kis időm, lássuk (időrendi sorban):

Jay-X ---Brighton and Hove Albion FC
Garnett ---Huddersfield Town
fcf --- Crystal Palace
zsosz --- NORTHAMPTON TOWN
VonBraun -- West Bromwich Albion; Bradford City; Plymouth
nbabs --- hereford
vöröserik --- MILLWALL
CormoranT --- Peterborough; Blackpool
big l --- Lincoln City; Cardiff
Tomacius -- Plymouth Argyle; Doncaster Rovers
stansfield --- Kingstonian
Jesper Blomquist --- Sheffield Wednesday
daze --- Daggenham & Redbridge
yoppee --- Reading
mash --- Watford
Muntanitz --- Wolves
Feyd-Rautha --- QPR
Zöldferi --- Wolves
Sweet Rosalyn --- Wimbledon, Wycombe
LondonHC --- QPR
General Horny --- Halifax
Wagner Lopez --- Shrewsbury Town
GroundZero --- Norwich, Exeter
neuro szan --- Ipswich
virdis --- Northampton
Nationwide --- gondolom QPR :)

Elnézést ha valami kimaradt, remélem nem.



Más:

Ismeritek a Beat the Manager? Én már régóta játszom, és szerintem nagyon klassz. Tippelnetek kell a kedvenc csapatotok eredményeire és pontokat kaptok érte.

Norwich
Wolves
Ipswich
Wimbledon

Northampton
QPR
Wycombe

Exeter
Carlisle
Kidderminster Harriers
Shrewsbury

Remélem itt is minden csapatot kikerestem. Legalábbis azoknak, akik mostanában írtak valamit. Ja, remélem a linkek is működnek majd.

Sweet Rosalyn Creative Commons License 2002.10.01 0 0 231
Hol játszott Ferdinand??
Előzmény: Nationwide (230)
Nationwide Creative Commons License 2002.10.01 0 0 230
...jelenleg talán Seaman és Ferdinand a legismertebb a klub egykori játékosai közül.
Előzmény: GroundZero (229)
GroundZero Creative Commons License 2002.10.01 0 0 229
???

Gr0

Előzmény: Nationwide (228)
Nationwide Creative Commons License 2002.09.30 0 0 228
1882, Loftus Road...
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2002.09.30 0 0 227
Haha, már ezen vagyok mióta! De nem használ semmit! Nem igaz, hogy egy egyszer FA kupát nyerű klub, vagy a tavaly play-off-ról lecsúszott csapatnak a 20. helyen kelljen kullognia! A szurkolók helyzetéről nem is beszélve: a hazai meccsekre átlagban 2300-an mennek ki! Átkozott MK!

OT: Válaszolva a kérdésedre, Zöldferi, a Premier ligában nem szurkolok senkinek, talán örülnék ha a Man City egyszer kétszer megverné az igazi nagy csapatokat. Az Arsenalt nagyon ki nem állhatom a sok idegenlégiós miatt, a Man Utd-ot pedig szintén megutáltam. Van Nistelrooy, fúj!!! Bár most nevetségesnek fog tűnni az, hogy mindezek ellenére a kedvenc játékosom (úgy mindenkit a világon összevéve) Paul Scholes. Őt akartam a Puskás stadionban legalább a kispadon megpillantani :))) OT vége.

Holnap Worthington Cup.

Előzmény: Zöldferi (226)
Zöldferi Creative Commons License 2002.09.29 0 0 226
Már megint egy szivacs!Már a 6.percben bekaptuk a legyet 11-esből.
Legalább a QPR.nyert,miként a Wycombe is.A IV.ligában győzött a Kidderminster Harriers.Már az amatőr ligában is figyeltem Őket annakidején,egyszerűen csak azért,mert baromira tetszik a nevük.Ott még drukkolok a Carlisle-nak is.
Tudom,hogy ez nem az a topic,de a Premier league-ben kinek drukkoltok?Én azóta nem nagyon kedvelem az élcsapatokat,mióta némelyikben csak hírmondónak maradt angol játékos.Ezért a "kis" csapatokért szorítok,Bolton,Charlton,Man.City.
Sweet Rosalyn! A Don's már a 20.!Húzzatok bele,csinálj valami "Woodoo"-t otthon :))
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2002.09.29 0 0 225
Mi az, hogy rosszul raktam be? :) Bocs, hogy nem emeltem ki Norwich győzelmet. :)))
Előzmény: GroundZero (224)
GroundZero Creative Commons License 2002.09.29 0 0 224
Engedelmeddel, rosszul raktad be. Íme, helyesen:

D1:
Brighton 1 - 2 Grimsby
Burnley 1 - 0 Wimbledon no comment
Coventry 2 - 3 Millwall
Ipswich 0 - 1 Derby
Leicester 1 - 0 Wolverhampton azt hiszem ennek sem örülnek itt sokan
Nottm Forest 3 - 2 Rotherham
Portsmouth 3 - 0 Bradford
Preston 1 - 2 Norwich
Reading 1 - 1 Stoke
Sheff Utd 1 - 2 Watford
Walsall 1 - 0 Sheff Wed

D2:
Barnsley 1 - 3 Wigan
Cardiff 2 - 1 Crewe
Cheltenham 1 - 4 Notts County
Chesterfield 1 - 0 Blackpool
Luton 3 - 0 Swindon
Northampton 2 - 0 Mansfield
Oldham 4 - 0 Huddersfield
Peterborough 5 - 1 Brentford :(
Port Vale 2 - 3 Bristol City
QPR 2 - 0 Colchester :))
Tranmere 1 - 0 Stockport
Wycombe 2 - 1 Plymouth igeeeen! :)

Így már sokkal jobb :)

Gr0

Előzmény: Sweet Rosalyn (223)
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2002.09.28 0 0 223
Akkor megint bemásolom az eredményeket.

D1:
Brighton 1 - 2 Grimsby
Burnley 1 - 0 Wimbledon no comment
Coventry 2 - 3 Millwall
Ipswich 0 - 1 Derby
Leicester 1 - 0 Wolverhampton azt hiszem ennek sem örülnek itt sokan
Nottm Forest 3 - 2 Rotherham
Portsmouth 3 - 0 Bradford
Preston 1 - 2 Norwich
Reading 1 - 1 Stoke
Sheff Utd 1 - 2 Watford
Walsall 1 - 0 Sheff Wed

D2:
Barnsley 1 - 3 Wigan
Cardiff 2 - 1 Crewe
Cheltenham 1 - 4 Notts County
Chesterfield 1 - 0 Blackpool
Luton 3 - 0 Swindon
Northampton 2 - 0 Mansfield
Oldham 4 - 0 Huddersfield
Peterborough 5 - 1 Brentford :(
Port Vale 2 - 3 Bristol City
QPR 2 - 0 Colchester :))
Tranmere 1 - 0 Stockport
Wycombe 2 - 1 Plymouth igeeeen! :)




Sweet Rosalyn Creative Commons License 2002.09.26 0 0 221
Szia, üdv!
Én nem tudok róla, hogy eddig lett volna (volt??), de most már biztos van valaki ;-)

Én ott a Wycombe-nak szurkolok, elég silányul állnak most. :( Az utolsó három meccsüket mind elvesztették. Nem hiszem el, hogy 20-adiknak kell lenniük. Tudom, hogy még nagyon az elején járunk de akkor is... :(

Előzmény: virdis (218)
Zöldferi Creative Commons License 2002.09.23 0 0 220
No lám,egy Cobblers rajongó!
Légy üdvözölve a topicban.:)
Ti sem álltok valami fényesen,látom,most is egy zakó volt a Swindon-tól.Ez a hét a legtöbbünknek fekete volt, kiv:Gr0,Norwich,Exeter :)
Előzmény: virdis (218)
Muntanitz Creative Commons License 2002.09.23 0 0 219
Lakást vettem, most újítgatom, így aztán minden másra kevés az időm, ezért vagyok ily ritka vendég. Sajnálom is eléggé, mert végre van érdeklődés a topik témája iránt. Október végére talán már rendeződik a lakás, s akkor végre élvezhetem majd az otthoni netezés előnyeit. A Wolves eredményeit persze így is figyelemmel követem, s nem kell ecsetelnem, azt hiszem, hogy nem vagyok túl boldog. Azt legkevésbé sem gondolom ugyan, hogy a kiesés ellen kell hadakoznunk majd, de az eddigi teljesítmény csak a középmezőnyhöz lesz elég, ami elég nagy csalódás lesz az elmúlt év folyamatos reflektorfénye után. Remélem, a Worthington Cup-ban (ex Liga Kupa) valami maradandóbbat alkotunk. A Rotherham korántsem verhetetlen idegenben sem...
Előzmény: Zöldferi (209)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!