Keresés

Részletes keresés

tvmk Creative Commons License 2009.04.23 0 0 511

Árzaba! Koszos a Penny? Szerinted miért? Mert kevesen vagyunk, és annyi feladatot szabnak ránk hogy ha csak takaritani kellene az megváltás lenne mindenkinek.... A vevőkről ne is beszéljün mert azokban semmi emberség sincs s megértés!!! Ezért van ki minden pennys dolgozó faxa! Ha te is folyamatosan itt dolgoznál, neked is más lenne a véleményed amikor időben nem tudsz haza menni nap mint nap.. Ja se

étkezni... Az egész egy nagykalap szar úgy ahogy van...

árzaba Creative Commons License 2009.04.22 0 0 510
Szép Napot!
Mi is jut eszembe a Penny Marketről?
Nézzük vásárlói szemszögből: jól oldala: Olcsó, akcióznak mindig.
Rossz oldala: Koszos, sok a vásárló és az eladók nem igazán kedvesek.
Dolgozói szemszögből: Kevés dolgozó sok a munka nincs megszervezve semmi.

2009. Április 21. 20: 00 Jászapáti Penny Market leltár.

Haverommal úgy gondoltuk jól jönne egy kis pénz suli mellett így jelentkeztünk
Diákszövetkezeten keresztül a Leltárra.
19: 20. Megjelentünk az üzletben.
Gondoltam kérek egy kis tájékoztatást, mert számomra fontos hogy milyen munkát adok ki a kezemből. A tájékoztatás elmaradt, mert a két talán Régió Igazgató vagy területi vezető bevágtatott az üzletbe és rögtön be is az irodába.
Akkor gondoltuk valami nem oké, mert szaladgált mindenki minden felé.
Ezután jött a területi szemle és itt volt ám a nagy pofára esés. Kiderült hogy az üzletvezető nem szervezett meg semmit a leltárra. Az üzlet úgy nézett ki, mint, ha valami hihetetlen akció szólna mindenre és visznek mindent, mint a cukrot.
Várakozunk a személyzeti bejáratnál mar 19: 40 van még senki, nem mond semmit.
A két vezető (Régió) eszméleten idegesen elhagyja az üzletet.
Már érzem itt valami probléma, van.
Üzletvezető telefonálgat jobbra, balra tiszta ideg.
Akkor jön egy sima dolgozó, aki közli, hogy leltár lefújva
Kíváncsi vagyok miért gondoltam, megkérdezem. A választ ők sem tudták.

A létárról tudniuk kellett, mert diákokat már 1 hónapja kerestek.
Egy üzletvezetőnek tudnia kellene, hogyan szervezzen meg egy leltárt.
Nem egy üzletben dolgoztam, leltároztam és tudom mi, hogy működik

ENNYIT A Pennyről.
rabszolca Creative Commons License 2009.04.22 0 0 509
szasztok!T.V.-ŐK szoktak erre járni;?
sissy 2009 Creative Commons License 2009.04.20 0 0 508
Jo az
Saman26 Creative Commons License 2009.04.20 0 0 507

Szia!

 

Nehogy azt hidd,hogy dolgozóként többet keresnél!.Én is azt csinálom mint te csak én dolgozóként, és mégse kapok többet mint te.(Néha még kevesebbet is)!!

:((

Előzmény: Forill (499)
karát prémium Creative Commons License 2009.04.20 0 0 506

heloka! örülök neki, h nektek lehet ,nekünk közelezö hordani, szted mi elmebetegek vagyunk? mi sem hordanánk ,ha nem lenne muszály...

no para ,ez csak kis csepp a tengerben ,csak gondoltam megosztom...

jo melot nektek!

 

Előzmény: Puma Dina (502)
volt penny-s Creative Commons License 2009.04.19 0 0 505
A válság miatt ne aggódj mert úgyis a dolgozók (ti) prémiumából veszik el rá a keretet.A hónaljmirigy egy hatalmas show volt anno.Na meg a strandfoci?Ingyen kanizsai?Bungee jumping?Azok voltak a szép események...
Előzmény: Éjjeli-lepke (504)
Éjjeli-lepke Creative Commons License 2009.04.19 0 0 504
Mi is megkaptuk a húsvéti sonkát és kalácsot . És tényleg jó lenne megint egy hatalmas Penny -buli Irigy -hónaljmirigyekkel együtt. Én már kettőn voltam tök jó volt. A válság miatt most biztos nem lessz semmi.
penny-s Creative Commons License 2009.04.18 0 0 503
Hát én nem kaptam... ez érdekes... lehet, hogy azért, mert csak fél éve vagyok itt? :)
Nem baj... ez legyen életem legnagyobb problémája, akkor én leszek a legboldogabb ember. :)
Előzmény: Puma Dina (501)
Puma Dina Creative Commons License 2009.04.17 0 0 502
Nem akarok beszólni neked, hisz kolegák vagyunk valamilyen szinten, de bocsi ti vagytok a hülyék , miért nem veszitek le.... Bocsi.
Mi már 1 hónappal ezelőtt levettük azt a SZ.R pulóvert. És pólóban vagyunk. A főnökség is. Nos??? Jó izzadást amúgy. Bocsi...
Előzmény: karát prémium (493)
Puma Dina Creative Commons License 2009.04.17 0 0 501
Én kaptam sonkát, és kalácsot. Te nem?
Nem maradtál le semmiről se. A kalács az jó volt, de a sonka az pff, hát nem volt egy nagy szám.
Vagy nem minden boltba kaptak a sonkát a csajok?
Előzmény: penny-s (489)
Switcher Creative Commons License 2009.04.17 0 0 500
Sajnos ez nem így megy! Nem az üzlet vagy a vezető dönti el, hogy felvehet e vagy átvehet e vkit, hanem a forgalom, az üzlet létszáma és a terület vezető! Ha ö úgy látja, hogy a forgalomhoz elegendő a létszám a fejed tetejére is állhatsz akkor sem vesznek át. Sajnos ez nem a munkád értéke alapján megy.........
Előzmény: Forill (499)
Forill Creative Commons License 2009.04.17 0 0 499

Hy.. Picit elegem van ,hogy diákként alkalmaz a cég már kezd a fas..-om telelenni. nem képes átvenni mindig csak halogatják.

57 ezerért csinálom azt vagy többet mint más dolgozóként...

Szeretek itt dolizni de kamiontszedek, kasszázok meg  a kettő között üveget veszek vissza. Szerintem eleget dolgozok ahoz ,hogy dolgozó legyek.....bye

volt penny-s Creative Commons License 2009.04.16 0 0 498
egyes helyeken pólóba dolgoznak.meg amúgy pulcsi nincs is nekik.DE!Mindenképpen nyugtával dicsérd a napot.... :)
Előzmény: karát prémium (493)
penny-s Creative Commons License 2009.04.16 0 0 497
Akkor nem most volt a pennys buli.. :D
Előzmény: karát prémium (496)
karát prémium Creative Commons License 2009.04.16 0 0 496
talán 13-dik
Előzmény: penny-s (495)
penny-s Creative Commons License 2009.04.16 0 0 495
:(((
Amúgy most hány éves is a penny? :)
Előzmény: karát prémium (494)
karát prémium Creative Commons License 2009.04.16 0 0 494

ja penny nap?

én nem tudom milyen volt, dolgoztam...

karát prémium Creative Commons License 2009.04.16 0 0 493

kalács+sonka, +leltár...

hé! nektek nem hiányzik egy polo? mert a fantasztikus pulover már kib*tt meleg?

takarítógép Creative Commons License 2009.04.16 0 0 492
nem tudom de nálunk volt kalács is meg sonka is!!!!!!!!!
volt penny-s Creative Commons License 2009.04.16 0 0 491
karát májas néven is én vagyok.sorry
karát májas Creative Commons License 2009.04.16 0 0 490
Fú!Én csak egyszer voltam penny-s napod akkor amikor 10 éves volt a penny.az rohadt jó volt.szerintem egy ugyanolyan kaliberű buli nagyon tuti lenne.Azóta talán csak egyszer volt de állítólag nem volt olyan jó.remélem fognak szervezni kb a 15 éves pennyre is.kár a kalács-sonka miatt.még többet is megérdemeltetek volna.ezek rohadékok.kitartás...
penny-s Creative Commons License 2009.04.16 0 0 489
Mikor volt és milyen volt? Én még csak fél éve vagyok pennys, s nem hallottam róla.
De a sonka, kalács látom elmaradt... ?
Előzmény: Mézízü muki-buci (488)
Mézízü muki-buci Creative Commons License 2009.04.16 0 0 488
Sziasztok!Tényleg jó lenne 1 penny-s nap!Nem hallott valaki valamit róla?
volt penny-s Creative Commons License 2009.04.16 0 0 487
Ó, szegény pennysek!Látom nagyon benne vagytok a munkában mert nem sokat írtok a fórumba.Leltárok ész nélkül meg újrafeltöltés meg minden üres üveg átvétele...Sajnállak benneteket.Nem lennék a helyetekben.És gondolom még mindig vannak olyan emberek akik azt keresik ami nincs ugye?Hát kitartás.Türelem emberek.A vásárló is csak ember.Igaz, ők nem látják be a ti helyzeteteket.Nyugalom.Tényleg, nem lesz most Penny családi nap?(Bár az is a ti prémiumotokból van finanszírozva)De írjátok már meg hogy lesz e!Tök jó volt a 10. évfordulós is...Na pá
Puma Dina Creative Commons License 2009.04.15 0 0 486
Szia.
Minek kell az neked?
Volna 1-2 jó ötleted?
Ki az a Gussek? Lehet, hogy én vagyok a hülye, de nem tom. Bocsi.
1 buta kasszás. Szia.
Előzmény: kacsacomb (425)
Puma Dina Creative Commons License 2009.04.15 0 0 485
Szia.
Minek kell az neked?
Volna 1-2 jó ötleted?
Ki az a Gussek? Lehet, hogy én vagyok a hülye, de nem tom. Bocsi.
1 buta kasszás. Szia.
volt penny-s Creative Commons License 2009.04.14 0 0 484
Kedves Penny-sek!

Elindult újra a hajrá!Remélem kipihentétek magatokat.Sajnos most minden kezdődik elölről de ne aggódjatok, mert most Karácsonyig meg se álltok.Azt a pár egynapos zárvatartást észre se veszitek majd.Most aztán az összes maradék bőrt lehúzzák rólatok!Őszintén mondom, hogy sajnállak benneteket!Nem tudom, kinek mi lesz a sorsa de remélem az új kormányfő majd úgy csinálja dolgait hogy mindenkinek jó legyen.Kitartást nekted.Már ide hallom hogy csörögnek az üvegek!Remélem ünnep előtt senki nem küldött vissza üres rekeszt...Na jó munkát nektek és sok sok erőt a továbbiakhoz.Tisztelettel:vp
Mézízü muki-buci Creative Commons License 2009.04.13 0 0 483
Igazad van!Ezt a munkát csak az tudja csinálni,aki szereti is.Sehol nem jobb!Néha kiadjuk magunkból a dühünket,talán kicsit "nyavajgunk" ,ha van egy kis idönk kifujjuk magunkat,aztán mehet minden tovább!Mindenkinek jó munkát,és kitartás,föleg az üveg visszaváltáshoz,most az a hét következik.Sziasztok!
Előzmény: Switcher (482)
Switcher Creative Commons License 2009.04.13 0 0 482
Na sziasztok, már csak pár óra............. :-( és kezdődik minden előlről..........és igen sajnos a jövő héten sem fogom felemelni a szavam a körülmények miatt és ennek nem csak az az oka, hogy féltem a munkahelyem, hanem az is, hogy imádom, amit csinálok. Imádom a munkámat, a kollégáimat, a főnökömet és még a ter.vez.-vel is elég tűrhetően, olykor-olykor jól kijövök. Kell ennél több?? Biztosan találnék másik munkahelyet, mert még talán vagyok olyan fiatal, de nekem fontos az, hogy jól is érezzem magam ott ahol dolgozom. Tudom, hogy sokszor undorítóan bánnak velünk, de ez máshol sincs másképp. Esetleg többet kapsz kézbe, de annak is van hátulütője, pl. nem fizetik a bérleteket. Akkor miről is beszéljünk?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!