Keresés

Részletes keresés

Tommassi_1910 Creative Commons License 2020.09.18 -4 1 71479

Innen nem annyira lila pl. :)

 

Tommassi_1910 Creative Commons License 2020.09.18 -1 0 71478

 

Innen nem annyira lila. :)

Előzmény: G666 (71475)
ingersheim Creative Commons License 2020.09.13 -2 0 71477

De a póló akkor is lila-fehér, mindegy ki mennyi koreót készített.

Ettől függetlenül látványként fasza.

Előzmény: jet_fuel_cant_melt... (71476)
jet_fuel_cant_melt... Creative Commons License 2020.09.13 -3 1 71476

A póló (ami valójában atléta) fehér színű, árnyékolással. Mivel árnyékban van, ezért tűnhet lilának, de minden épeszű ember látja, hogy nem lila színű (egyébként tényleg annyit számítana, ha az lenne? ) . A füst pedig fekete színű, igen, mármint a valóságban is. Szörnyű és egyben röhejes ez a szőrszálhasogatás. Nyilvánvalóan olyan emberektől érkezik ez, akik nem csak hogy soha életükben nem vettek részt semmilyen koreó elkészítésében, de nem is kompetensek a témában.

Előzmény: G666 (71475)
G666 Creative Commons License 2020.09.13 -4 1 71475

Bocs sracok de lila-feher polo es fekete-piros piro 😀

 

welcome_holm Creative Commons License 2020.09.09 -1 0 71474

Szekszárd - Kecskemét

NB III

 

Artúr Doki Creative Commons License 2020.08.20 -1 0 71473
Szongcen Galpo Creative Commons License 2020.08.05 -1 3 71472

Nagyon színpatikus volt a dorogi brigád. Végig szurkoltak, úgy ahogy kell, leszarva az eredményt.

 

Ultra!

Előzmény: welcome_holm (71471)
welcome_holm Creative Commons License 2020.08.04 -1 2 71471

Pécs - Dorog (NB 2.)

 

welcome_holm Creative Commons License 2020.07.10 -1 3 71470

Gedeon, a liba Creative Commons License 2020.06.28 -5 4 71469

Csodás kordokumentum Debrecenből:

 

https://www.facebook.com/UZARMADATORCIDA/videos/vb.164035287732711/282107749808305/

 

1. Már az Atomic Strike drapi is megoldhatatlan feladat.

2. Az akciós hurka hívószavára igencsak megindultak a büfék felé.

Válts nicknevet.! Creative Commons License 2020.06.27 -1 0 71468
kollaboránsahátadban Creative Commons License 2020.06.17 0 0 71467

Cigányozni nem szabad a meccseken, mert a csapatban is vannak romák és nem akarják megsérteni őket, sőt a csoportban is vannak cigók

Egyébként a szappannal majdnem betaláltatok mert ingyenes ételosztásban is részt vettek hogy segítsék a romákat

Kimondottan ellene vannak a nemzeti érzelmű megnyilvánulásoknak (ez is milyen fura...)

Szóval van ilyen is (onnan tudom, hogy egy volt tagjukkal beszéltem aki régi haverom, és pont ezekkel lett tele a töke)

Előzmény: rich.mond (71464)
rich.mond Creative Commons License 2020.05.15 0 1 71466

Óriási képzelőerővel rendelkezem, ezért bíztam benne, hogy valaki majd eloszlat pár vad fantazmagóriát, ami a fejemből pattant ki. Na mindegy.

Előzmény: Fatboy Slim (71465)
Fatboy Slim Creative Commons License 2020.05.14 0 0 71465

levélváltás, smiley-k, interneten kötött barátságok....

covid idején szappan küldenek a romáknak stb

legyen több fantáziád

Előzmény: rich.mond (71464)
rich.mond Creative Commons License 2020.02.24 0 0 71464

Ez pontosan miben mutatkozik meg?

Előzmény: kollaboránsahátadban (71463)
kollaboránsahátadban Creative Commons License 2020.02.23 0 0 71463

Ajánlom figyelmetekbe Magyarország első cigánybarát szurkolói csoportját,a salgótarjáni Palóc Urakat...

welcome_holm Creative Commons License 2020.02.09 0 0 71462

Egymásnak estek a magyar és a horvát drukkerek a focimeccsen

 

Magyar és horvát futballszurkolók verekedtek össze egy mérkőzésen Pécsett.

 

A rendőrségre 2020. február 8-án 12 óra 15 perckor érkezett bejelentés, hogy Pécsett, a kovácstelepi futballpályán a PMFC-HNK Cibalia barátságos mérkőzés során a magyar és horvát szurkolók összeverekedtek. A helyszínre érkező rendőrök a verekedéssel összefüggésben 41 horvát és három magyar szurkolót fogtak el, majd állítottak elő. Velük szemben az intézkedések folyamatban vannak.

Az ügyben a Pécsi Rendőrkapitányság csoportos garázdaság és rendbontás miatt indít büntetőeljárást.

BZS1979 Creative Commons License 2020.01.17 0 0 71461

De.

Előzmény: NB2 (71460)
NB2 Creative Commons License 2020.01.13 0 0 71460

Nem a Dénes Tamás?

Előzmény: solozo (71459)
solozo Creative Commons License 2020.01.13 0 0 71459

„Április 17.: A Kispest-MTK (0-2) mérkőzésen a hazai szurkolók egy része végig szidalmazta a vendégcsapatot. A lefújás előtti percekben a lelátón néhány kispesti megtámadott egy ismert rádiós műsorvezetőt, akit ütlegeltek és rugdostak. A rendőrök beavatkozása után a támadók elmenekültek. A Kispest-Honvéd FC elnöksége elnézést kért, és elhatárolta magát az atrocitásoktól.”

https://youtu.be/vkCfFsJw3zU?t=333

Gondolom, ez az eset az. Ki ez az "ismert" rádiós?

Előzmény: welcome_holm (71458)
welcome_holm Creative Commons License 2020.01.13 0 0 71458
welcome_holm Creative Commons License 2019.12.03 0 2 71457

Ferencváros - Espanyol

 

atsoc Creative Commons License 2019.11.30 -3 2 71456

 

Sziasztok!

 

 

Aki esetleg még nem olvasta volna, Európából kitiltva c. könyvből egy részlet.(Ferencváros-Millwall)

 

 

https://fradimob.hu/index.php/ferencvaros-hooligans/story-a-divat/item/4053-ferencv%C3%A1ros-millwall-2-r%C3%A9sz

 

 

Ez Budapest és a Ferencváros. Itt nem lehet viccelni, még akkor sem Southwarkból evett ide a fene. Szerdán este is vannak elvetemültjeink, akik keresik az angol söpredéket. Ez nem csak magyar-angol összecsapás, hanem valahol két rosszhírű, nagy és elismert huligán elit konkurens alakulat presztízs összecsapása.Lelkük mélyén tudják ezt az angolok is. Akik könnyedén becsmérelték a Fradit, azok csúsznak, mert fájdalmasan későn ébrednek.

Csütörtökön a kupameccs, de szerda este már csattognak a pofonok. Ott vannak a mieink zöld-fehérben, és nem kérdeznek a budapesti belvárosi szórakozóhely bejáratánál. Pillanatok alatt tömegverekedés alakul ki, 24 órával a mérkőzés előtt! A rendőrség két angol férfit, egy 28 és egy 34 éves testvérpárt őrizetbe is vesz. Az angol drukkerek közül öten szenvedtek kisebb sérüléseket, őket a helyszínen ellátták a kiérkező orvosok. A verekedők összetörték az étterem berendezését, és mindent egymáshoz vágtak, amit lehetett.

James Lockyerék még röhögtek a külön repülőgépen, de előcsapatoktól egyre több hír érkezik. Sms-ek, hívások jelzik, Budapest kemény, olyan lehet, mint New Ham. A sörök erre ürülnek, örömteli bizakodás a londoni arcokon, elvégre ezért jöttek. A futball másodlagos. Csapataikkal a doktorok a belvárosban egyesülnének, a szerdaik, várják a meccsnapján érkezőket, folyik az 1800 Ft-os sör beleikbe.

Indulás! Bazmeg menjünk már, jönnek, üssük agyon őket, mi vagyunk a Ferencváros! Rengeteg alkohol fogyott bevállalós huligánjaink között, de vannak az ésszel készülő harcosok is, ők hetente többször edzenek, tudatosan építik magukat. Tudják, az alkohol lehet előny, de inkább hátrány, ha komoly, erős az ellenfél! De a régieket nem lehet megváltoztatni, ők tudják, hogy a Vörös Hadsereg katonái fegyver nélkül is nekifutottak a német Mausereknek, ha volt persze pálinka. Ráadásul sokszor nem kell gondolkodni, hogy mi lesz, csak cselekedni. A Ferencváros viszont ez együtt, a múlt, a jelen és a jövő! Egy biztos: rábaszik, aki ezzel a társasággal szembe mer menni.

Ferenciek tere

Kiszúrták a mieink az angolokat, őrszemek jelezték, merre vannak. Több pincér, taxis adott fülest, egyre közelebb csapataink. Egekig érő fanatizmusunk zöld-fehér öklöket hozott, a pokol vár minden kutyára, ezért élünk, ezt tanultuk példaképeinktől. Így szocializálódtunk! A futball? Valljuk be, sokunknak tényleg másodlagos. Hiszen sokkal híresebbek, nagyobbak vagyunk, mint azt indokolná a focicsapatunk eredménye. Valahogy úgy vagyunk, mint a Millwall, de ma kiderül, hogy ki Európában az első!

Lockyerék a Ferenciek terén szálltak ki, vagyis szálltak volna. A mieink hordája már várta őket. Minden ajtóban dobálódzás, roham, majd őrületes boksz vette kezdetét. Az angolok először megszeppenek, sokan elesnek az első sorokból, aztán előretörnek, tudják bent végük. M. F.-ék támadnak, itt van mindenki, aki számít, F.-re ráugrott egy lakli „come” felkiáltással, de a Szigony utcai öklösnek nincs párja. Az álon talált angol borul, a taposás jutalomjáték. A sörösüveg tartalommal együtt egy másik angol fején tör össze, üvegszilánkok, vér mindenütt. Komoly párok alakulnak ki, gigászi bokszpárbaj veszi kezdetét. A metró áll, a hangosbemondó valami szöveget mond be, a hétköznapi munkából, iskolából hazaigyekvők tátott szájjal, megdöbbenéssel és félelemmel bámulnak. Nem tudják, semmi különös nem történik, csak Fradi meccs van. Jönnek a kékek, így ki kell jutni a zárt térből, pár embert még lerúgnak a mieink, sérültek mindkét oldalon, az angoloknál nagyobb a veszteség.

Váci utca

Minden alakulat egyesítette csapatait, megtalálják egymást a szekértáborok. Az angolok most már tudják, hogy itt vagyunk, de ennek ellenére isznak tovább. Boldogan énekelnek, de van, aki előrelátóan székeket és üvegeket gyűjt. Egyre több a rendőr, de ettől függetlenül cserkésznek a vadászó alakulataink. A Fradisták mellékutcából jönnek és fordulnak rá az angolokra, telibe kapják őket a teraszon. Van, akit székestül rúgnak fel, ököl szakítja a lágyrészt, huligán manna a levegőben. Akkor vették észre magukat Lockyerék, mire az első soruk már feküdt. Szerencséje a dél- londoni alakulatnak, hogy több tagja rendezte magát, véres kezüket mosták a mosdóban vagy szerelvényt igazítottak. Vannak itt kések, bokszerek elrejtve, több emberen protektor a pulcsi alatt. Kitörnek, napernyőt szakítanak le, asztalt borítanak, de jönnek… a második sor is kezd közülük elfáradni, vagy 60-an ember üti egymást. Az angolok más vendéglőkből is megjelennek és beindulnak, iszonyatos dobálózásba kezdenek. Ez azt jelenti, hogy 8-10 méternél egyszerűen nem lehetett közelebb menni hozzájuk, csak a surrogást lehetett hallani, meg a csillogást az égen, úgy repülnek az üvegek percekig. Több angol ennek ellenére nagyon kemény verést kap, a millwalliak nem jönnek oda az elhullott embereikért, a mieink segítik a sérült, megdobott, megütött bajtársainkat. …

 

 

welcome_holm Creative Commons License 2019.11.16 0 3 71455

Magyarország-Uruguay

 

Doktorgonzo Creative Commons License 2019.11.15 -3 14 71454
Egyértelmű, hogy az egyik legdurvább skizofrén forma vagy a fórumon, pedig itt elég erős a mezőny több nicket forgató arcokból. Mindent összevetve még ez a csucsu nevű személyiséged a legkevésbé paraszt, csak ez meg pont, hogy túl nagyképű: jössz megint ezzel a VIP dumával, de engem te ne vigyél be sehova, vidd be inkább azt a két nyálcsorgató nyomorult kölyködet, hadd nevetgéljenek megint egy jót. Én megyek inkább a barátaimmal szembe, jobb ez így mindenkinek: tudod, én az a büdös melós fajta vagyok, akinek a szagát se bírod a stadionban, sőt még a városban sem. Szívjad akkor a VIP kellemes parfümillatát szupersztár, és hűlyítsd a körülötted állókat azzal, hogy te bárkit levernél közülünk, ha nem lennének zsaruk, ezer kamera, meg nem sajnálnád a drága órád, meg a cipőd, hogy fejberúgj vele. Ezt a "be tudlak vinni" dumát is inkább nekik nyomd, hátha ott ráharap valamelyik hozzád hasonló egy elton john backstage-es ígéretre. Azon pedig, hogy írjam fel ide a számom, hangosan felröhögtem csucsu, de tudod mit, ha te ideírod, felhívlak!
Előzmény: csu csu (71453)
Kitkat97 Creative Commons License 2019.11.14 -2 0 71451
Dehogy unalmas, qrva nagy, ahogy cidáztatja ezeket a buzikat! :)
Előzmény: Doktorgonzo (71450)
Doktorgonzo Creative Commons License 2019.11.14 -4 6 71450
Látod, ezért nem jó, ha több nicket használsz csucsu, már te is megkavarodsz: a mordrednek írsz vissza, aki meg a 3. nickednek írt. Bonyolult ez így, sok ez neked. Ahhoz meg kinek mi köze, hogy te hol voltál? Vald be, mindennap sétálgatsz a szigeten dél körül, csak zavaró, hogy tűsarkúban vagy, meg abban az olcsó parókában. Mondjuk inkább ott sétálgass, mint az iskolák körül, mint rég, mielőtt kitiltottak te kis pedo buzi... Én nem vagyok szupersztár, de mindenki ismer a XVI-osban, mondjuk nem is én írogattam, hogy kit ütnék le, ha nem lennének ott zsaruk, de odaálltam, ha ott voltak, ha nem. Minek gyáva szarozol punci? Elfogytál, lenulláztalak. Viszont, ha ignorálsz, azt megköszönöm a többi fórumozó nevében, mert unalmasak lettünk.
Előzmény: A mackótok (71449)
A mackótok Creative Commons License 2019.11.14 -6 1 71449

Én ott voltam, nem mertél eljönni. Ignore on, gyáva szar.

Előzmény: mordred1899 (71448)
mordred1899 Creative Commons License 2019.11.14 -1 1 71448

Családom van, te veled találkoznék..

Előzmény: barát fecó (71442)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!