Ez mind igaz, de pont Lukaku az, aki rengeteget fejlődött tavaly óta. Csak ugye az emlékek megszépülnek, arra már kevéssé emlékszünk, hogy hatvan percet nem bírt végigjátszani és minden fellőtt labda visszapattant róla.
Nem értem Martinezt, hogy mi a faszért erőlteti Howardot. Robles se egy Neville Southall, de az ő hibáiból valahogy kevesebb gólt kapunk. Lennon ugyanolyan haszontalan, mint a Spursben volt, Lukaku meg egyszer se sikerült eltalálja a kaput, ami szép teljesítmény 8 próbálkozásból. (Na jó, egyszer eltalálta Jagielkát, aki a kapu előtt állt, az már egész jó.)
Ez egy nagy rakás szar így, nincs mit szépíteni rajta.
Semmiképp nem varrnám Robles nyakába a kiesést, ami a dolga volt, azt jól végezte, a tizilövéssel meg peche volt. A gólok, amiket kaptunk, szánalmasak voltak, de egyik se az övé volt.
McGeady meg tényleg egy agyatlan fasz, mindenki Besics őrült szereléseitől rettegett, de ő nem olyan hülye, pontosan tudja, hogy egy sárga után vissza kell vennie.