""...egyszerűen vissza kéne adni egy kicsit a Fradit azoknak, akié volt. Megalkotni, és megerősíteni a kötődést. nem marketinggel, nem akciókkal, mert ez nem arról szól. Egyszerűen hagyni kéne a fradistákat fradistának lenni"."
"Debrecenben és Fehérváron nem akarják felfogni, hogy semmi különös nem történt/történik, csak egyszerűen végére értünk a Gyűrűk Urának, az orkok, hobbitok, buzitündék meg a vidéki lakógödrök egyéb torzonborz népeinek az ideje lejárt, és a Király visszatért. " /Nem fog lefeküdni, James/
"3/4 4-re értünk az Üllői úti stadionhoz" <-> "akadt olyan, aki bár hajnal egykor már kint volt mégis hoppon maradt" "már mintegy ötvenen voltak a pénztáraknál" <-> "maximum 10 embert tudtak a pénztárosok kiszolgálni"
"szerencsések voltunk, hiszen sikerült magunkat bepréselnünk a pénztárhoz"
Én nem tudom, milyen szekember Détári, meg mennyire iszik, meg mekkora stratéga, de ez a nyilatkozat atomkirály volt. A focisták olyanok, amilyenek, jónéhányból még az akarat is hiányzik, jöhetne ide a Capello, meg a Mourinho is... Döme ezúttal kiválóan beszélt.
Elképzeltem ahogy ül ott 22 ember, átöltözve, h a látszat meglegyen és sokat beszélgetnek és közben kártyáznak. Egyedül az ijedt Nagy Tamás nem kapcsolódik be.... Ő inkább alszik.
szerintem is kurva jó volt ez a riport:) egy sértett ember, akiben még megvan a csibészség. nem kálmánosan, Pinyősen mutogat a közönségnek, hanem úgy frappánsan felböffenti az epét:D de annyi hülye van, az FBn kérdezgetik Kubatovtól, hogy nálunk tényleg ez megy e:D
10 perc alatt elfogyott a pénztárba kihozott jegy.
"Természetesen" irtózatos tumultus a főpénztár előtti 3-5 méterben, onnan kígyózó sor az útig, majd a székház felé egy jó darabon.
Aki nem volt az első 3 méteren belül annak semmi esélye nem volt jegyhez jutni. Aki azon belül jól tülekedett, az odajutott a két, egymás mellé nyitott pénzári ablakhoz.