Keresés

Részletes keresés

blueye Creative Commons License 1999.11.10 0 0 303
Tényleg a gombfocizás, csak talán az volt az első mánia olyan 11 évesen. Tök jó hosszú asztalok voltak, de ha jól emléxem csak leghátul, ahol a kistanárok (no róluk is megérné beszélni - én speciel 1. ált.-tól ilyen suliba jártam -> 14 évig tanítottak kistanárok) ültek. A csapatokat kivágtuk a Képes Sportból és beleoperáltuk a trafikban vett fröcsöntött műanyag csapatokba - hú ez már tiszta nosztalgia...
A Glatz T. úr (nekem így teljes a neve) többször is segítségére volt más tanároknak, a legnagyobb szereplése egy ének órán volt, ahonnan sírva ment ki a "kék hajú isten", majd 5 perc múlva visszajöttek s kaptunk a fejünkre, nem beszélve a következő tesi óráról... de ettől függetlenül evad egyetértek veled, ha leülnénk vele dumálni ma már máshogy látnánk a dolgokat.
Előzmény: evad (302)
evad Creative Commons License 1999.11.10 0 0 302
Jó neked.
Én vagyok ennyire hülye???
(Kórus: IGEN!)
1ébként arra is emlékeszel, hogy szeretett orosztanárnőnk órái alatt végéig gombfociztunk?
Egyszer a drága annyira kifakadt, hogy bőgni kezdett az órán. És kihez rohant, na kihez???
Bezony, G.J.-hoz (hez?), aki akkor épp ráért... Bejött, és jól lebarmolta az osztályt. Bár szerintem magában azért röhögött.
Azon gondolkoztam egyébként, hogy ha ma találkoznánk a Glatzcal, vajon nem tudnánk-e egy jót beszélgetni vele? Nem látnánk egész másképpen?

Na. Csak összejött a 300.
Jó reggelt mindenkinek!

Előzmény: blueye (297)
evad Creative Commons License 1999.11.10 0 0 301
A büdös miatt?
Én egyébként csak (és akkor most nem a széktologatásról, hanem nyaktekerésről lesz szó) arra emlékszem határozottan, amikor már gimisként az előttünk ülő otnőnk trikóiba próbáltunk belátni. Volt mit, mit ne mondjak. Szegény, V., négy balfasz ült körülötte. Szerintem egyébként élvezte.
Előzmény: Szezso (298)
blueye Creative Commons License 1999.11.10 0 0 300
O.K. Hacsek, már olvastam, de ismertem is a storyt, de ettől függetlenül azt a bőrbogyót én már sosem fogom látni, tudod hogy mennyire fájt ez nekem akkor kiskölyökként...
Előzmény: Hacsek (299)
Hacsek Creative Commons License 1999.11.09 0 0 299
blueye!
Lécci olvass vissza a topicban, le van írva a kleptomán sorsa...
Előzmény: blueye (297)
Szezso Creative Commons License 1999.11.09 0 0 298
Kikérem magamnak, hogy undoritó! Hol lennénk most, ha most kellene kideríteni mindazt, amit m,ár akkor megtudtunk. A lányok persze tudták, hogy mi megy, volt aki inkább nem is zuhanyzott. Mi jártunk jól...
Előzmény: Hacsek (282)
blueye Creative Commons License 1999.11.09 0 0 297
Szevasztok!
Félelmetes memóriád van tosh. Azok az amőbázások, én már szinte teljesen elfelejtettem. Ki emléxik a "hajnali pingpongozásokra", aminek ha nem csal a memóriám groteszk módón pont a Glatz T. úr vetett véget. Korábban (ált.isk.) alatt pedig a szünetekben fociztunk, volt egy jó bőr labdám, amit a később elhíresült kleptomán vett el tőlem (persze a mai napig nála van) - korán kezdte.
evad: nekem jó dolgom van, mert sejtem tosh személyét, sőt még nagypapira is lenne tippem...
tosh Creative Commons License 1999.11.09 0 0 296
Hacsek, hasonloak itt is...en ugyan csak zeneltem (vagy 8 eve mar, mielott sagvaris lettem), de Piri nenye lenyult...hat en is enekeltem jobb helyeken azelott. akkor aztan egyezseget kotottunk, hogy ha nekem az elso ev vegen nem tetszik, akkor elmehetek, nincs harag...es az elso ev vegen elmentem, lett/volt harag (de meg milyen) es nagy sipakolas is...egyedul az osztalyom mentett meg, mert emlekeztek az egyezsegre paran (nyilvanosan, gimis elso enekoran kottetett). makom volt, szerintem o is jol jart, hogy nem voltam ott tobbet.
Hacsek Creative Commons License 1999.11.09 0 0 295
Az hagyján. De nekem negyedikes létemre is énekelnem kellett a kis iskolai kórusában. Ő akkor jött (Strausz meg ment), neki meg besúgták, hogy én énekelek. Elvileg negyedikesen már nem kellett volna kórusnom a suliban, ha már énekóra nincs.
Na most én akkor kezdtem röhögni, amikor vezényelni kezdett. Kissé erős volt a kontraszt Strausz Kálmán művész úrhoz képest. Pirinyó nem nagyon szeretett érte, de mennem kellett volna vele valami vidéki fellépésre. Szerencsémre épp arra az időre kikértek a suliból. Énekelni, persze.
Előzmény: tosh (294)
tosh Creative Commons License 1999.11.09 0 0 294
a Piri nenye lila hajanal csak a memoriaja volt jobb: amikor mar harmadszorra hallgattuk a "moldva"-t a recsego lemezen, akkor mar a rohogestol az amobazas sem ment nagyon....es lehullottak az atlaszok (terkephelyseg-kereso verseny) is a foldre (a mateklecke-masolasrol, ill. matekfuzetekrol nem is beszelve).
Hacsek Creative Commons License 1999.11.09 0 0 293
Hajrá, evad!
Előzmény: evad (292)
evad Creative Commons License 1999.11.09 0 0 292
Ha igyekszem...
evad Creative Commons License 1999.11.09 0 0 291
Meglesz még ma a 300.?
evad Creative Commons License 1999.11.09 0 0 290
Hát, Piri néni rendesen osztotta az észt.
Emlékszel a lila hajára?...
Előzmény: tosh (289)
tosh Creative Commons License 1999.11.09 0 0 289
ahogy elnezem, meg tobben nem vagyunk a pubertas cuccon tul, de az csak elony.

Otti neni...hmmm...egy-ket visitozos rajzora jut eszembe csak...meg az a sok joszandeku muveszettortenet-szeru ora, diavetitessel...en komaltam, ennel (sajnos) csak a Piri neni enekorai voltak minosegben jobbak.

Hacsek Creative Commons License 1999.11.09 0 0 288
Isten ments, Ottilia tanárnő jó egészségnek örvend!
Szoktam látni a heti bevásárlásom közben.
Előzmény: evad (287)
evad Creative Commons License 1999.11.09 0 0 287
Az is lehet, hogy nekrofília.
Apropó.
Kik haltak meg az elmúlt években a tanárok közül?
Semmit nem tudok (SH-t kivéve).
Most nem hülyéskedek.
Hacsek Creative Commons License 1999.11.09 0 0 286
Aha, gerontofilia! Esetleg Oedipus-konfliktus? :))))))
Előzmény: evad (285)
evad Creative Commons License 1999.11.09 0 0 285
Otti?
Előzmény: Hacsek (284)
Hacsek Creative Commons License 1999.11.09 0 0 284
Hát nem szégyen az végül is...
Mire gerjedsz?
Előzmény: evad (283)
evad Creative Commons License 1999.11.09 0 0 283
Nekem olyan nem volt.
:)
Nekem olyan most van.
Előzmény: Hacsek (282)
Hacsek Creative Commons License 1999.11.09 0 0 282
Csak úgy eszembe jutott, hogy kivel-mivel lehetne elterelni a témát az undorító mocskos pubertáskori kukkolás-kényszeretekről!
Előzmény: evad (281)
evad Creative Commons License 1999.11.09 0 0 281
Nem veszekszünk, csak tosh kicsodaságára vagyok most már nagyon kíváncsi, amúgy OFF módban.
Nagypapi is érdekelne, 1 hozzászólással virít eddig.
Benedek Otti?
Pletyus nincs, csak halvány emlékképek.
Mér?
Hacsek Creative Commons License 1999.11.09 0 0 280
Ne veszekedjetek már!
Nincs inkább valakinek egy jó kis pletykája Benedek Ottilia tanárnőről?
Előzmény: evad (278)
evad Creative Commons License 1999.11.09 0 0 279
OFF
tosh, botsh, szar volt a mélem.
Jött egy mél, gondolkodom.
Üdv.
ON
Előzmény: evad (278)
evad Creative Commons License 1999.11.09 0 0 278
Ha ezt Te talányosnak hívod...
Azóta küldtem 2-t is, az egeret gombját se mozgattad.
Na ég áldjon.
Előzmény: tosh (277)
tosh Creative Commons License 1999.11.09 0 0 277
evad, en reagaltam, ha talanyosan is. neha en sem tetszem magamnak.

karlsruhe:
re: Spira - koszi, kar.
re: mozizas a furdoben - a dolog "gyakorisaagaara" jellemzoe, hogy 1* nem vetteek eeszre, 1* meg igen STOP (es annyira nem is volt erdekes, aalliitoolag STOP mert een sajna nem voltam a buliban, eeppen csak a kajaan roehoegeeseket hallottam STOP ees a sajnaalkozast STOP)

karlsruhe Creative Commons License 1999.11.09 0 0 276
tosh: nos, a hetvegen hazalatogattam, ugyhogy nagy volt ra az esely hogy elfelejtem megkerdezni... de azert nem felejtettem el, azt valaszolta (a baratnom) hogy nem tudja, mert nem talalkozott vele azota. ennyi :( sjnalom hogy nem segithettem.

kerdes: tudtak a kukkolas targyai, hogy kukkoljak oket? es ha igen, hogyan reagaltak ra? mert a mi idonkben mar nem nagyon volt divat, no nem mintha nem erdekelt volna minket a dolog... csak vhogy a kozfelfogas nem kedvezett a dolognak.

karlsruhe

evad Creative Commons License 1999.11.09 0 0 275
Mi az, hogy nem az a lényeg, meg hogy szóljon másról a topic. Igenis érdekel, higy kikre gondoltál, ha nincs ingerenciád ideírni, küldd el mélben, azt a kutyafáját.
Na.
Különben is b...ol reagálni az emilemre.
Kezdesz nem tetszeni.
Előzmény: tosh (274)
tosh Creative Commons License 1999.11.09 0 0 274
evad, a kire nem lenyeg, ezekben a poenokban a testek szepsege volt a lenyeg...tavolrol sem a tabla.

Hacsek, a szektologatas vegulis egy volt a mozizos lehetosegek kozul (es ehhez meg a sajat szekeden is ulhettel, ora alatt ment)...amugy meg lenyegtelen, szoljon masrol most mar a topik.

de hat: karlsruhe...mi is van akkor a baratnodtol beszedett infoval a Spira Verarol? elore is kosz (marmint koesz, taviratilag).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!