Keresés

Részletes keresés

pen Creative Commons License 2000.08.08 0 0 1318
Kaktusz,

Köszi, nagyon jó lenne, ha el tudnátok vinni, mert a HHH nekem még teljesen ismeretlen terep :o)
Pesten szállnék fel, ha lehet. Hol, mikor legyek?
üdv
pen

Előzmény: kaktusz7 (1317)
kaktusz7 Creative Commons License 2000.08.08 0 0 1317
Pen
Mivel Gedeon Bácsinak egyéb elfoglaltsága akadt...
Szóval valószínuleg Kaktuszné és én megyünk a HHH-ra, ráadásul az Árpád hídon keresztül, el tudnánk vinni. (Nem Újpestrol jövünk, mert letesszük a gyerekeket a nagyinál Angyalföldön.)
Pesten, vagy Budán szállnál fel?
Még van egy kis kockázati tényezo, ami meghiúsíthatja a futást, de beterveztük.
Előzmény: pen (1297)
Monkey Creative Commons License 2000.08.08 0 0 1316
Kaktusz(kedves) :-)
> Szerintem biztosan Bécike utasítását követted, igyekeztél minél
> rosszabbat futni, hogy aztán a javításokért begyűjthesd a pontokat. :-))
Hát, sajnos nem. :-)) Ha igyekeztem volna minél rosszabbat futni, akkor 1 óra alatt kocogtam volna be a célba. :-)

Rohamcsiga
Gratulálok én is Neked, és továbbra is fenntartom az eddigi hitünket: hasonló a tempónk! :-) Gyere el tényleg a hendikepre (következő: szeptember 2.), szerintem az a 10:20-as indítás (10:46-os beérkezést feltételezve), meg a hátulról folyamatosan jövő, és előző tömeg elég lenne Neked is ehhez a teljesítményhez! :-) Kíváncsi is vagyok, hogy hogyan teljesítem majd a következőt, amikor a "helyemről" indulhatok.

Gedeon bácsi
Na Te jól lebuktál!!! :-))))))))))))))))))
> Off: Asszem az lenne a legizgalmasabb, ha azt a nickedet írnád
> meg, amivel a szextopicocba írogatsz...:-)))
:-))) El kell, hogy keserítselek.......... De azért néha beleolvasok. És tényleg vannak intelligens témák is, és intelligens emberek is, Viktor. Nem is írt senki semmi rosszat róla. :-)

kaktusz7 Creative Commons License 2000.08.08 0 0 1315
>>véletlenül sem csak a szexről szól az egész..... <<

Ezért nem olvasgatom a HUSZ-t. :-))

Előzmény: Zmac (1314)
Zmac Creative Commons License 2000.08.08 0 0 1314
>>véletlenül sem csak a szexről szól az egész..... <<

Ez most ellenpropaganda volt? :)))

Előzmény: viktor a takarító (1312)
Gedeon Bacsi Creative Commons License 2000.08.08 0 0 1313
Kösz :-)))
Előzmény: kaktusz7 (1309)
viktor a takarító Creative Commons License 2000.08.08 0 0 1312
off
Csak megjegyzem, hogy a HUSZ-ban is vannak értelmes emberek, és véletlenül sem csak a szexről szól az egész.....
on
Előzmény: Gedeon Bacsi (1311)
Gedeon Bacsi Creative Commons License 2000.08.08 0 0 1311
Off: Asszem az lenne a legizgalmasabb, ha azt a nickedet írnád meg, amivel a szextoicocba írogatsz...:-)))

Egyébként: már emlékszem az idődre, sőt, még válaszoltam is rá valami marhaságot. Lyukas a fejem :-(

gb

Előzmény: Monkey (1308)
Törölt nick Creative Commons License 2000.08.08 0 0 1310
Kedves Monkey

Hat te engem jol atraztal A hozzaszolasaidbol mindig arra kovetkeztettem hogy kb hozzam hasonlo tempod van de ez a szigetkor azert jobb mint amit en tudok Gratula a hendikepphez !
En vallalom az idomet (plane amig magamhoz kepest fejlodok ) Szoval 85p52 futottam a minimaratonon
Igy megvolt az az elonyom is hogy addigra a tobbiek kipihentek magukat ettek ittak es volt idejuk engem biztatni a celban :)
egyszer en is kiprobalnam azert a hendikepp futast a szigeten Mikor lesz a kovetkezo

Előzmény: Monkey (1305)
kaktusz7 Creative Commons License 2000.08.08 0 0 1309
GB
van egy másik lebukási mód is.
Elmész egy futóversenyre, bemutatkozol a többieknek, ráadásul a kitöltött emléklapot meg is mutatod nekeik. :-)))
De én hallgatok, mint a sír. :-)

KEDVES Monkey
Szerintem biztosan Bécike utasítását követted, igyekeztél minél rosszabbat futni, hogy aztán a javításokért begyujthesd a pontokat. :-))

Előzmény: Gedeon Bacsi (1307)
Monkey Creative Commons License 2000.08.08 0 0 1308
Na akkor majd októberben "lecsekkolhatlak" Téged! :-)) Feltéve, ha nem éppen iskolában leszek.
Én nem akarom takargatni ám, hogy ki lakik a Monkey mögött. :-)) A szex-topkikba úgysem írogatok. :-))) Ha akarod meg is írom Neked. :-)
29'50"-et futottam, írtam már, de gondolom feledhető eredmény lévén átsiklottál felette. :-))
Előzmény: Gedeon Bacsi (1307)
Gedeon Bacsi Creative Commons License 2000.08.08 0 0 1307
Köszönöm :-)). Amint olyan hétvégére esik a hendikep, amit véletlenül ithon töltök, le fogom csekkolni. Sajnos a szeptember 2 biztosan nem jó, marad az október. Jó drága szigetkörök lesznek...

gb

Kész lebukás: az ember benevez a valódi nevén, aztán eldicsekszik a topicban az eredményével, a többiek meg utánanéznek a neten, és kiderül, ki lakik a nick mögött... Monkey, te mennyit futottál? :-)

Előzmény: Monkey (1306)
Monkey Creative Commons License 2000.08.08 0 0 1306
"15 másodpercenként rajtolt egy-egy csoport az előző havi rajtideje szerint."
Akarom mondani: az előző havi eredménye/körideje stb. szerint. :-)
Előzmény: Monkey (1305)
Monkey Creative Commons License 2000.08.08 0 0 1305
GEDEON BÁCSI,
végre válaszolok a kérdésedre.
> Egyébként hogy néz ki ez a híres hendikep? Sokan voltak?
> Nevezni a helyszínen kell?

Kb. olyan, mint amilyenre az extra.hu/futok oldalon lévő leírás alapján számítani lehet. :-)) Magánkezdeményezés, magánszervezés, ezért kicsit "fapados", de jó. A Hajós Alfréd uszoda bejáratától balra volt kialakítva egy kis "versenyközpont" (=asztal+szék), állt ott egy autó a tetején egy órával, ami az időt mérte, és egy "DJ-pult". A nevezés kb. 2 percig tartott, ki kellett tölteni egy nyomtatványt, az alapadatokkal, aztán megmondták, hogy - mint először résztvevő - 10:20-kor rajtoljak. Az órát 10:00-kor indították el, és 15 másodpercenként rajtolt egy-egy csoport az előző havi rajtideje szerint. Ez egyébként teljesen a becsületességre, ill a fair-play-hajlamra :-) van bízva, van egy rajtvonal, onnan kell indulni a megfelelő időben.
Hogy mennyien voltak, azt meg nem mondom... :-) Nem igazán van érzékem ahhoz, hogy megsaccoljam a szabad területen "permutálódó" tömeget. Én a 426-os rajtszámot kaptam, gondolom év eleje óta ennyien szálltak be, de természetesen nem volt ott mindenki. A neten hozzáférhető utolsó eredménylista (talán májusi?) szerint 212-en indultak, nem tudom mikor teszik fel a többi havi listákat.
Az az érzésem, hogy ez a rendezvény elsősorban családoknak, illetve "örömfutóknak" szól, persze azért indulnak jó futók is, hiszen az _átlag_ köridő 26 perc. A májusi listát idő szerint sorbarendezve viszont a 212-ből a 96. helyen állt az, aki ugyannnyit futott, mint én, szóval több a lassúbb kocogó. :-)

ROHAMCSIGA
Légy szíves áruld el nekem, hogy mennyi idő alatt futottad le a minimaratont!!! :-) Olyan kíváncsi vagyok. :-) Ha nem a topicba, akkor magánba, kérlek... :-)
Monkey - aki szintén "csiga"

Előzmény: Gedeon Bacsi (1258)
Gedeon Bacsi Creative Commons License 2000.08.08 0 0 1304
Elnézést kérek, de a jelek szerinte mégsem tudok szerdán a HHH-ra menni, mert már korábban focit beszéltem meg a Margitszigetre, és elfeledkeztem róla, most meg jól leszúrtak. Sajnálom :-((

Bocs Pen, ezek szerint a randink is ugrott. Pedig azt hittem, végre megláthatom a világhírű Nike topodat ;-)

Jó futást!

gb

kaktusz7 Creative Commons License 2000.08.08 0 0 1303
Bécike
Sportorvost kerestél, ha jól emlékszem.
Kaktuszné pénteken megy a Sportkórházba egy dokihoz, mert a bokája felett van egy kezdodo ínhüvely-gyulladása. Ha érdekel, beszámolok a tapasztalatokról.

Ceterum censeo FENYOGYÖNGYE. :-)

Emberforma
Szeptemberben is lesz verseny Tatán. Igaz, hogy az 2 kör a tó körül? És az is ilyen népszeru és hangulatos, mint a Minimaraton?

Előzmény: emberforma (1302)
emberforma Creative Commons License 2000.08.08 0 0 1302
Kaktusz7!

Gratulálok a Minimarathonhoz Neked és minden résztvevonek.

A táv valóban rövidebb -az utóbbi 5 évetol eltekintve Tatán laktam-, pár éve lemértük biciklivel ha jól emlékszem 13,7 km meg egy kicsi lett.
Ha már a távokról esett szó. Késobbi versenyeken talán hasznos lesz: Nagy-tó 7200, Cseke tó 2250 m

Kitartást a 60 percen belüli idohöz, meg lehet csinálni. /bár idei eredményem nem ezt bizonyítja -1:01:05/

Előzmény: kaktusz7 (1268)
Lou Cifer Creative Commons License 2000.08.07 0 0 1301
Bécike!

Nekem gyakran megrándul a bokám (sokat futok terepen). Ha neked is ilyen problémád van, akkor a legjobb gyógymód a mihamarabbi jegelés: fagyasztott zöldborsó max. 15 percig a boka megfelelő helyére. a zöldborsó azért jó, mert megfelelő alakúra tudod igazítani.

PÓLÓ:
Lehet, hogy tudnék egy szponzort az egyenpólóra, de ez csak szept-okt. hónap környékén derül ki. Futással kapcsolatos szponziról lenne szó!

Mindenkinek jó futást! Luci

Előzmény: Bécike (1248)
Bécike Creative Commons License 2000.08.07 0 0 1300
Kipedola nem alszik, de nem is jön ma, meg holnap sem, de edz!
Gedeon Bacsi Creative Commons License 2000.08.07 0 0 1299
Persze, hogy csatlakozhatsz! Én a Dózsa Gy. út felől jövök a Váci úton, jól szokott működni a József Atti színház előtti placc, ha neked is OK. Persze a pontosítással még megvárhatjuk a szerdát, hátha mindenki "megfutamodik".

gb

Előzmény: pen (1297)
viktor a takarító Creative Commons License 2000.08.07 0 0 1298
Pen!

A szerdai összehangolás jónak tűnik.
Ha valaki még csatlakozna, ott szólhat.

Hazatalálsz, ne félj!
Majd rajzolok térképet:-)))))

vat

Előzmény: pen (1297)
pen Creative Commons License 2000.08.07 0 0 1297
Sziasztok!

A HHH szerdán jól hangzik :o)
Gedeon Bácsi - ha tényleg megyünk, csatlakozhatnék hozzád valahol az Árpád hídnál?

vat kedves - a hétvégi futó terveket összehangolhatnánk szerdán..a változatos terep jól hangzik, ha nem egyedül kell hazatalálnom a végén ;o))

fáni - csak óvatosan futogass!

üdv
pen

Előzmény: Gedeon Bacsi (1291)
snejderfáni Creative Commons License 2000.08.07 0 0 1296
"Inkább kell neki gigerli... akarom mondani n.sáárga póóló..." :)))
Előzmény: Zmac (1294)
kaktusz7 Creative Commons License 2000.08.07 0 0 1295
"(no de, ha mindenki ennyit írogatott, akkor mikor futottatok? Hm?)"

Fáni
Munkaidoben nem futunk! :-)))

Ja, hogy mikor dolgozunk? :-))

Előzmény: snejderfáni (1293)
Zmac Creative Commons License 2000.08.07 0 0 1294
>>Ha lesz közös póló, akkor én is szeretnék. A szín oké. Mármint a narancssárga. <<

Nahát, Snejderfáni tényleg megmondta, hogy nem kell néki piros szoknya! :)))))))

Előzmény: snejderfáni (1293)
snejderfáni Creative Commons License 2000.08.07 0 0 1293
Sziasztok régi és új Futóbolondok!

Először is gratulálok a tataiaknak!!! :)
Ahogy elnézem mintegy 500 új hozzászólást kell majd elolvasnom, hogy ápdét legyek a topicban.
(no de, ha mindenki ennyit írogatott, akkor mikor futottatok? Hm?)
Itt-ott azért már beleolvastam...
Szóval: Ha lesz közös póló, akkor én is szeretnék. A szín oké. Mármint a narancssárga. A grafika milyen is lészen?
Ja és jó híreim is vannak! Lassan már újra mennek az ötperces ezrek és ennek nagyon örülök. A dokim azért nem annyira örül, hogy menni akarok a NIKE-ra, azt mondta, hogy térjünk vissza erre az augusztus végi kontrollon. Gondolom majd meggyőzöm...

A köv. jelentkezésig mindenkinek üdv:
gyorsulófáni

Bécike Creative Commons License 2000.08.07 0 0 1292
Tófutók: Mindenkinek gratula, aki megcsinálta!
Viktor: Ügyivagy! Mintha csak magamat látnám kívülről:-) Egyszer én is hallottam ilyet a végső vágtámnál, hogy: „… figyeld azt a sárga trikósat, megy mint a …” a többit nem hallottam, mert lemaradt a hang:-)

Hiver: mondjuk verseny előtti átmozgatásnak nem olyan rossz az, de én úgy tudtam, hogy nem egészséges verseny előtt terhelni magam. Aztán igaz, hogy hallottam már ennek ellentettjét is.

Rohamcsiga: az egyéni csúcsodhoz külön gratulálok, én is szeretek ojjjjat csinálni, nincs is annál sok szebb érzés, mint amikor legyőzöd Önmagad… Talán még amikor legyőzöl másokat:-)Talán még amikor az ember hangosan számolja a lehagyottakat???:-D

haczk: csak így lazán tömören: irigyellek!

Gedeon Bacsi Creative Commons License 2000.08.07 0 0 1291
Hacsak le nem fújjátok a programot, akkor én autóval fogok menni a munkahelyemről, és szívesen szállítok bárkit: az Árpád híd pesti hídfő-KOlosy tér-Fenyőgyöngye útvonalon fogok haladni.

gb

Előzmény: viktor a takarító (1290)
viktor a takarító Creative Commons License 2000.08.07 0 0 1290
18.30 fenyőgyöngye, HaHaHa
Hamm

vat ott leszen

Előzmény: Zmac (1288)
kaktusz7 Creative Commons License 2000.08.07 0 0 1289
FENYOGYÖNGYE!!!
Előzmény: Zmac (1288)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!