Keresés

Részletes keresés

kipedola Creative Commons License 2000.07.27 0 0 966
Valaki valamikor javasolta, hogy a pólón legyen az útépítők lefelé futó nyilas ábrája, vagy valami ilyesmi. Szerintem jó ötlet.
Előzmény: Törölt nick (957)
Zmac Creative Commons License 2000.07.27 0 0 965
Szerintem a reciprocitás alapján...

Rcs, elnézést, pusztán grammatikailag gondoltam. ;-)

Előzmény: kaktusz7 (961)
Törölt nick Creative Commons License 2000.07.27 0 0 964
Te Zmac nagyon vigyazz !! :)
Rcs
Előzmény: Zmac (960)
kaktusz7 Creative Commons License 2000.07.27 0 0 963
Én Bp-en leszek a jövő héten, kedd kivételével OK a Margitsziget. Tempótól függően 2-3 körben benne vagyok.
Mások?
Előzmény: kiseszter (962)
kiseszter Creative Commons License 2000.07.27 0 0 962
Sziasztok!
Nagggyon klassz volt a tegnap esti közös futás. Ilyen kellemeset - és hosszút - már nagyon rég futottam. Nem is hittem volna, hogy képes leszek rá, ehhez képest még a végén is volt erőm beszélni. Csak az a nagy kaptató ne lett volna a végén! Az kifogott rajtam, kénytelen voltam gyalogolni.

Kaktusznak köszönet a hazafuvarért, még szerencse, hogy autóval ilyen gyorsan haza lehet érni, mert otthon már nagyon aggódtak miattam... De elhatároztam, hogy legközelebb a kedvest is ráveszem a futásra, és akkor nem kell otthon idegeskednie :-).

Zsazsi!
Remélem, hogy mára elpárolgott a tájfutók iránt érzett ellenszenved :-)
Ha még van egy kis időd a nyaralás előtti készülődésben, akkor várom a triglavi élménybeszámolót!

Jövő héten is legyen közös szaladás! Akár a Margitszigeten is lehet, több körrel megspékelve.

kaktusz7 Creative Commons License 2000.07.27 0 0 961
Bocs, de van a "némber"-nek hímnemű megfelelője? :-)))
Előzmény: Zmac (960)
Zmac Creative Commons License 2000.07.27 0 0 960
Ki
Bocs, az "ember"-nek nem a "némber" a nőnemű megfelelője? :)
Be
Előzmény: kaktusz7 (959)
kaktusz7 Creative Commons License 2000.07.27 0 0 959
Rcs
Megy arra vonat, de fogalmam sincs, hogy milyen messze van az állomás a rajttól, mert én kocsival mentem.
De 99,9%, hogy megyek autóval a feleségemmel, - a szándék megvan, de mindig közbejöhet valami - és szívesen elviszünk 2 vagy 3 embert.
Vagy asszonyt. :-))
Előzmény: Törölt nick (957)
kaktusz7 Creative Commons License 2000.07.27 0 0 958
Zsazsi
Bocs, de a véremben van a szurkálás.
Szóval helyesen az úgy van, hogy Ny zajac págágyi!
Aztat meg mindenki tudhassa, aki már nem ollyan fijjatal, és tanult egy kis nyelvet az átkosban, hogy a zajac meg a Nyuszi. :-))
Előzmény: Zsazsi (955)
Törölt nick Creative Commons License 2000.07.27 0 0 957
Sziasztok
Gratula mindenkinek aki teljesitette a tavot a HHHn Ma en is megyek igaz csak a szigetre
Kaktusz :
Ez a tatai minimaraton engem is nagyon foglalkoztat Ahogy leirtad nagyon vonzoan hangzott es pont ez az a tav ami epp eleg kihivas jelenleg. Konnyen megkozelitheto tomegkozlekedessel is vagy csak az auto javasolt?

A polohoz kerdeznem mit szolnatok a narancssarga szinhez? A kerekparosoke is citromsarga azonkivul tegnap is bebizonyosodott nyuszi eseteben hogy azt a szint nem lehet osszeteveszteni semmivel
Azonkivul pont menne szinben az oramhoz is :))

kaktusz7 Creative Commons License 2000.07.27 0 0 956
Kukkoló
Bocs, azt hittem, autóval vagy, én haza tudtalak volna vinni Újpestre. Persze egy kis kitérővel, mert el kellett mennem a Keletibe helyjegyet venni.

Zsazsi
Én már csak ilyen vagyok, a név kötelez.

Butch
Én két pólót rendelek.
Ez a 350 Ft-os kínai dolog gyanús, mármint minőségileg, de jobbat most nem tudok.

Előzmény: Zmac (954)
Zsazsi Creative Commons License 2000.07.27 0 0 955
Kukkoló!
Bezzeg velem nem mertél eljönni, ugye?! Azt mondtad, hogy futsz tovább! Ny págágyi! :o))
zsazsi
Előzmény: Zmac (954)
Zmac Creative Commons License 2000.07.27 0 0 954
Köszönet mindenkinek a tegnapi futásért! Ha tényleg tetszett a HHH, tudok még mutatni szép útvonalakat! Nem is feltétlenül nehezebbeket. De a jövő héten Margitsziget, ahogy megbeszéltük. (?)

Hazafelé én Kukkoló szállítását vállaltam. Út közben derült ki, hogy két házzal mellettem van a munkahelye. (Ami előtt parkolni szoktam.) Kb. három métert kellett gyalogolnia a bejáratig. :)

Zsazsi Creative Commons License 2000.07.27 0 0 953
Kaktuszkám ne szúrkálj!!!
Tudod, hogy mindig úgy áll a szám, mintha fordítva tettem volna be a vállfát. :o)
Úriemberek voltatok és kész!!!!!!!!!
:o)))))))))))))))
Előzmény: kaktusz7 (951)
Butch Cassidy Creative Commons License 2000.07.27 0 0 952
Sziasztok,

Be kell valljam, hogy méltánytalanul kifárasztott a tegnapi futásunk. Lehet, hogy a gyakorlat hiánya? Ott említettem, hogy van egy kb. konkrét árajánlatom pólógyártásra. No, ez így néz ki:

"Elfogadhato minosegu c.sarga kinai 350Ft/db
Szitaval: nyomasonkent 70 Ft/ szin
szita 2500 Ft/ db/ szita
Vasalt emblema: egyedi, nevhez ez a jo
A4-es lap: felvasalva 600 Ft
Ezt lehet darabolni; ujjra tenni, bal mellre, hatra nev stb.
Tehat esetleg 2-3 polora is kijut belole.
Mindez AFA nelkuli ar."

Az alapanyag nem kötelező, sem színben, sem minőségben, de ha jobbat nem tudtok, akkor ez marad.
Innentől a grafikai tervezésre kéne helyezni a hangsúlyt, mert akkor kiderülne, hogy hány szín lesz, vagyis összesen mennyi a nyomda fixköltsége. A változó klts már létszámfüggő, én 15-20 darabra gondolok, de ezt még összeszedjük pontosan.

Grafika ügyében a következő prekoncepcióim vannak:
1. Index logo - ez ugyan ingyenreklán nekik, de nem lehet kihagyni,
2. URL - kicsit bonyolult, de talán ezért izgalmas
3. Futó alak vagy hasonló embléma - erre kéne valami nagyon jó,
4. Név - egyedi, mondjuk a póló ujjára vasalva

Még megkérdezek egyet s mást a pólógyárostól (pl. színválaszték), addig is töprengjetek ezen. Jövő héten nem vagyok vonalban, de utána folytathtajuk a témát.

Butch

(Írtam Bécikének, hogy ezzel szemben az ő kapcsolata mit tudna ajánlani, de még nem reagált.)

kaktusz7 Creative Commons License 2000.07.27 0 0 951
Monkey
Nem tudom, hogy a neten van-e valami, nekem, mint törzsvendégnek, küldtek jelentkezési lappal egybenyomtatott programot. Nevezés csak a helyszínen, fél 4-ig, de ezt nem veszik olyan komolyan.

Zsazsi
"Miért hagytatok volna, hiszen ti úriemberek vagytok!!!!!!!!! :o))))))))"

Rosszul esik ez a sok szmájli az "úriemberek" után. :-)))
De attól még lehet, hogy igazad van. ;-))

Előzmény: Monkey (950)
Monkey Creative Commons License 2000.07.27 0 0 950
Kaktusz,
kösziiiii!!!! Ez szuper! :-)) A táv kicsit "szokatlan" lesz (hogy finoman fogalmazzak :-)) de ennyi "bennem van". :-) És Tata is közel van nekem. Találok erről bővebb infót a neten? Vagy valahol máshol? Közületek ki jön?
Előzmény: kaktusz7 (944)
Zsazsi Creative Commons License 2000.07.27 0 0 949
Miért hagytatok volna, hiszen ti úriemberek vagytok!!!!!!!!! :o))))))))
Én meg egy "gyenge" nő!
Előzmény: kaktusz7 (947)
Gedeon Bacsi Creative Commons License 2000.07.27 0 0 948
Kaktusz, erre a tatai futásra kell előre jelentkezni?

Gratula a csoportos futáshoz! Ma délután azért lecsekkolom a HHHt, nem tapostatok-e mély árkokat a talajba...

gb

Előzmény: kaktusz7 (944)
kaktusz7 Creative Commons License 2000.07.27 0 0 947
Zsazsi
Azt hittem, már nem vagy vonalban.
Azt azért tedd hozzá, hogy nem hagytunk ott a medvéknek, akárhogy is próbáltál leszakadni tőlünk. :-))
Előzmény: Zsazsi (945)
kipedola Creative Commons License 2000.07.27 0 0 946
Ezek szerint nem mosta el az eső a futástok. Én is teljesítettem a napi penzumomat, csuda jó érzés fittnek lenni ! Tegnap olvastam egy magyar férfiról, aki elveszett kirándulás közben a Magas-Atlasz hegységben. Izgultam kicsit értetek, nehogy eltévedjetek a HHH-i rengeteg erdőben.
Gyerekek, úgy emlékszem, van köztetek triatlonista. Nem jön valaki a jövő héten ide hozzánk ? Mindenféle nagy triatlon versenyek (egyetemi világbajnokság,Triatlon Világkupa) lesznek nálunk. Jó lenne szurkolni valakiért !
Mi a véleményetek Sipiről ? Normális dolog ez, amit ő csinál ? Ezt nevezem én totál megszálottságnak. Kiváncsi vagyok, nálunk rászerveznek-e valami közös programot augusztus végén, ha ideér.
Zsazsi Creative Commons License 2000.07.27 0 0 945
Jó reggelt Sorstársak!
A tegnap esti futás rövid összefoglalója az én olvasatomban:
Minden úgy történt, amire számítottam! A tájfutók vezettek, én a végén loholtam utánuk lógó nyelvvel. Kezdetnek felugrottunk egy kis "domb"-ra, majd fokozatosan emelkedtünk. Amikorra már belejöttem a bőrön át történő levegővételbe is, akkor persze meredeken elkezdtünk ereszkedni lefelé. Persze csak azért, hogy nehogy ellustuljon a combfeszítőm. :o)
Átkeltünk néhány kidőlt fán, útbevágáson és hipp-hopp másfél óra múlva ismét a parkolóban találtuk magunkat.
Jó volt, nagyon jó volt!!!!!!!!
Csak azt bántam, hogy nem vittem magammal mosóport. (A szükséges víz magamból termelődött.)
Azért várom a következő alkalmat! A társaság nagyon király, ajánlom mindenkinek!
Zsazsi
kaktusz7 Creative Commons License 2000.07.27 0 0 944
Monkey

Augusztus 5-én fél ötkor lesz a Tatai Minimaraton, 14 km nagyon szép környezetben. A futás fele erdőben van a tó mellett, és vannak frissítő állomások is. A családi házas részen pedig kiállnak az emberek, biztatnak, tapsolnak, öreg nénikék hónapok alatt gyűjtött tejfölös pohárból kínálgatják a vizet, és van, aki kivezeti az utcára a slagot zuhanyrózsával, aki kéri, abból is kaphat.
Azt hiszem 400 Ft, ezért futás, póló, frissítő és jégkrém jár.

Előzmény: Monkey (942)
kaktusz7 Creative Commons License 2000.07.27 0 0 943
Hiver
Pontos a felsorolás, és csak megerősíteni tudom, hogy nagyon kellemes volt mind a HHH, mind a társaság.
Tényleg jó dopping volt, én először 31 perc elteltével néztem az órámra, akkor is csak kíváncsiságból, és elképedtem, hogy már ilyen régóta futunk.

viktor a takarító
"6 percet késtem.:-(("

Pedig Téged biztos befutó(bolond)nak gondoltunk. :-) Most már tudjuk, mi történt.

Azt beszéltük, hogy a következő futás legyen a Margitszigeten. Most többen nyaralni mennek, úgyhogy valamikor később.

IV.kercsaj
Ketten is voltunk Újpestről, úgyhogy a társaság negyedét a négyker adta. :-) Ami egyben azt is jelenti, hogy a szállítás meg lett volna oldva, én pl. otthonról mentem a HHH-ra autóval. Majd legközelebb jobban megszervezzük.

Nem tudom, összefutottunk-e már Káposztáson, mert én vagy reggel 1/2 6 és 1/2 7 között szoktam futni, vagy este 1/2 6 és 1/2 7 között. Útvonal: Szondi-Megyeri-Homoktövis-Külső Szilágyi-Óceánárok-Megyeri-Szondi utcák.
180 centi magas/alacsony vagyok, rövid barna haj, 37 év, de sokak szerint csak 36-nak nézek ki :-), nem vagyok egy maratonista alkat, de nagyon izmos sem, kék rövidnadrág és fehér póló.
Tavaly kétszer futottam a Fuss egy fáért versenyen, idén egyszer a jogutód Milleniumi futáson. A következő, és ez évi utolsó ilyen szeptember 3-án lesz. Avatatlanoknak: ez egy 3,5 illetve 7 km-es futás Káposztásmegyeren.

Kukkoló
Bejelentkeztél már?

Előzmény: Monkey (941)
Monkey Creative Commons License 2000.07.27 0 0 942
Még valami:
Ahogy Te is írod, a PÉNZért csinálják a helytelen, esetleg egészségkárosító propagandát. Ezen a jelenségen idegeskedni lehet ugyan, de változtatni nem nagyon... Lehet, hogy én vagyok túl közönyös a körülöttem elerkölcstelenedő rohanó világban :-) de megpróbálom mindennek a jó oldalát nézni, mint ahogy a BSI esetében a sok, jól megszervezett versenyt. És ha már az anyagi előnyök és az egészség tisztelete közötti összefüggéseket boncolgatjuk, akkor engem sokkal jobban feldühít az, ha az orvostól nem azt a gyógyszert kapom, amit ő a tanulmányai és a meggyőződése alapján szánna nekem, hanem azt, amelyik után az ún. orvoslátogatójától a borsos jutalék a zsebébe csusszan... :-(
A tatai minimaraton mikor van, és mekkora a táv?
Előzmény: emberforma (922)
Monkey Creative Commons License 2000.07.27 0 0 941
Szia Emberforma!
Tényleg jó sok idő telt el az eredeti írásod (pláne) és a reakcióm óta. Utána néztem, nem a Te április 4-i hozzászólásod (nem tudom hányas) "esett rosszul". Voltak akörül olyan vélemények, amelyektől megingott az önbizalmam, hogy jó helyre kerültem -e, és be merjem -e vallani, hogy 6 percnél rövidebb idő alatt még sosem futottam az ezret... Azóta szerencsére az önbizalmam is helyreállt a többi sorstárs miatt, és még az időm is javult! :-)) Sajnos most nincs időm újra átrágni magam az egész topikon, nevekre pedig abszolút nem emlékszem az ömlesztve olvasás miatt.
Mindenben igazad van, és minden elismerésem a sportmúltadért, de én mégiscsak "kötöm az ebet a karóhoz" :-) abban, hogy _nekem ugyan hiába mondja bárki, hogy "meg tudod csinálni", ha egyszer KÉPTELEN VAGYOK RÁ_. Lehet, hogy a gyerekeknél működne a dolog a bizonyítási vágy miatt, de ők általában nem egymaguk vágnak neki a magas távoknak, nem? Már csak ha azt nézem, hogy valakinek be kell fizetni a nevezési díjaikat...
Szóval ez az ami nekem kissé magas.
Én a nyár elején kíváncsiságból elkezdtem a MS-féle Nike-edzésterv aktuális heti edzéseit csinálni, mert kíváncsi voltam, hogy mire vagyok képes.... Hát, nem bírtam... Az első napi 60 perces "jaj csak el ne fáradjak tempójú" futás még ment, de a többi sajnos nem. Ebből aztán megállapítottam, amit eddig is tudtam, hogy éretlen vagyok a félmaratonra...
De lehet, hogy csak én vagyok ennyire okos. :-))))))))))))))))))
Előzmény: emberforma (922)
hurvinek_2 Creative Commons License 2000.07.27 0 0 940
Hiver!

Kosz a beszamolot, szeptembertol mar en is veletek tudok menni.

Addig is jo egyut-futast mindenkinek

Udv,

H

Előzmény: Hiver (937)
viktor a takarító Creative Commons License 2000.07.26 0 0 939
Hello!

6 percet késtem.:-((
Még láttam a fejeteket, de egy elágazásnál valszeg rossz felé fordultam.
Azért még futottam jobbra-balra, fel a mikrohullámó toronyig, majd le, és körbe, több, mit egy órát.
Aztán lefutottam a Kolozsy térig és eljöttem haza.

Majd legközelebb jobban sietek.

vat

Előzmény: Hiver (937)
Hiver Creative Commons License 2000.07.26 0 0 938
Bécike!
Te tényleg holnap futsz a Sipivel? Engem is foglalkoztat a gondolat, majd élménybeszámolj, ha kinyaraltad magad! Főleg az érdekelne, hogy milyen tempóban (?perc/ezer m) nyomja a napi 80 km-t?
Hiver Creative Commons License 2000.07.26 0 0 937
...írtam egy csomót, közbe' meg lefagyott a gépem. Kezdehetem előről!
Szóval voltunk a HHH-n futni, és MAAAARHA JÓ VOLT!!!! Lenyomtunk kb. 12 km-t. Nagyon jó dopping volt ilyen nagy társaságban futni, és megismerni a topiktársakat. A távolmaradók kedvéért egy névsor: Kiseszter, Zsazsi, Butch, Kaktusz7, Ssneci, Zmac, Kukkoló és jómagam. (ha vmit elrontottam, javítsatok ki!) Egyébként ne keseregjetek, lesz még ilyen futás!
Viszont VAT nem jött! Feketepont!!! Hol lógtál futás helyett?!?

Kipedola!
Igen, a flakonokat is adják az övvel.

Nyuszi!
Egy narancssárga alakra én is emléxem, bár nem vagyok benne biztos, hogy mondjuk zöldben is megismernélek...

IV.kercsaj és többek!
Képzeljétek, a múltkor Vivicittás pólóban bementem egy zöldségesbe (na ez eddig még nem nagy szenzáció...). Az egyik eladó egy 15-16 éves srác volt, egyből feltűnt neki a pólóm, és nekiállt kérdezgetni, pl. hogy mennyi idő alatt futottam, meg ilyeneket. Ő 50 perc alatt (ez azért nem rossz). Majd elkotyogta, hogy az első félmaratonját 6(!)évesen futotta. Hát nem tudom...
Lehet, hogy ő a szerencsések közé tartozik, de azért lenne 1-2 keresetlen szavam az edzőjéhez/szüleihez!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!