Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003.07.12 0 0 54
tinaa:én már szeretlek ,és szeretni is foglak:-)
Előzmény: tinaa (53)
tinaa Creative Commons License 2003.07.12 0 0 53
nem is szeretnél, szerettél volna?
Előzmény: Törölt nick (52)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.12 0 0 52
tinaa:Biztosan megnézted a hozzászólásaimat is egyébb fórumokban,yes?
második kérdés:nem
Előzmény: tinaa (51)


tinaa Creative Commons License 2003.07.12 0 0 51
ahogy látom, elég élénk a fantáziád. gondolkodj csak.

más: Te is viselsz harisnyatartót, harisnyát, combfixet?

Előzmény: Törölt nick (50)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.12 0 0 50
tinaa:Miért nem?:-O
Előzmény: tinaa (49)
tinaa Creative Commons License 2003.07.12 0 0 49
próbálom, de nem jön ki hang a torkomon.:-))))
Előzmény: Törölt nick (48)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.12 0 0 48
Igen ezt ki kell érdemelni,de én biztosan nagyra értékelném...:-))
Előzmény: tinaa (47)
tinaa Creative Commons License 2003.07.12 0 0 47
Persze.az ember lánya sok mindenre hajlandó ....:-))) a kérdés csak az, értékelik-e? na meg, megérdemlik-e?
Előzmény: Törölt nick (46)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.12 0 0 46
tinaa:harisnyatartót te is hordhatnál alkalmakra,ha már nem is mindennapos használatra.
Előzmény: tinaa (42)
KULCSI Creative Commons License 2003.07.12 0 0 45
Harisnya alá. Ha fölé veszed, állandóan mozog, csúszkál, és könnyen kiszakíthatja a harisnyát. Vagy kibolyhozza, és az elég csúnya.
tooth Creative Commons License 2003.07.12 0 0 44
Bocsánat,hogy megint eltérek a szorosan vett témától,de volna mée egy technikai kérdésem.Ha bokaláncot hordtok,azt a harisnya alá vagy fölé veszitek?
ágicahoszt Creative Commons License 2003.07.12 0 0 43
A munkám jellegéből adódóan nekem is többnyire harisnyát kell viselnem, persze nem harisnyatartót vagy combfixet, mielőtt félreértené valaki. Hűvösebb időben vagy helyre inkább harisnyanadrágot veszek fel, de a melegebb napokon előfordul, hogy combfixbe burkolom a lábaimat. Harisnyatartót ilyenkor ritkán veszek fel, mert valóban nem túl kényelmes és esetleg áttetszik a ruha anyagán keresztül. Inkább meghagyom olyan alkalmakra, amikor úgy érzem, hogy talán tetszeni fog az illetőnek, akit megtisztelek vele. Bár nem vagyok 170 feletti, csak 166, de eddig pozitív tetszésmegnyilvánulásokat kaptam csak ezzel kapcsolatban.
A harisnyakötő alatt biztos a harisnyaszalagot értitek, ami egy gumírozott szalag és a harisnya lecsúszását akadályozza meg. Szerintem is már csak a menyasszonyi ruhatár kellékeként fordul elő, ha jól tudom ezt is hátra lehet dobni a virágcsokor helyett, és aki kapja az lesz a következő menyasszony a babona szerint. Harisnyatartóhoz felesleges, a combfixbe pedig tulajdonképpen bele van építve, feltételezem, ezért is nem hordja senki manapság.
tinaa Creative Commons License 2003.07.11 0 0 42
combfix? már írtam. jóóóóó, tetszik:-)
Előzmény: tooth (40)
tooth Creative Commons License 2003.07.11 0 0 41
Ugyan nem tartozik szorosan a tárgyhoz,de megemlékezhetünk ehelyt néhány mondat erejéig a harisnyakötőről is?Hord olyat valaki egyáltalán?Tudom,hogy mára funkcióját vesztette,és egyértelműen látványelemmé alakult,de annak nem egy utolsó.Én még csak menyasszonyi ornátus kiegészítőjeként láttam.Annak egyébként van valami jelentősége,hogy a jobb vagy a bal lábon van?Ha van valakinek gyakorlati tapasztalata,kérem ne hagyjon kétségek között!
tooth Creative Commons License 2003.07.11 0 0 40
tinaa:És mi a helyzet a combfix-szel?Csak esztétikusabb mint a harisnyanadrág,és csatjai sincsenek.
Előzmény: tinaa (39)
tinaa Creative Commons License 2003.07.11 0 0 39
A minden napot úgy értsd, hogy a munkában minden nap, a kellemesen hűs hőmérséklet miatt. Ha kinn meleg van, akkor hazafelé menet leveszem:-)

Igen. Volt rajtam harisnyataró, szerintem jól állt, bár inkább a 170 feletti, hosszú lábú nőkön mutat igazán jól. Viszont, nem kaptam pozitiv visszajelzést (igaz ellenkezőt sem), így kétségeim támadtak:-) Ami nekem nem tetszik benne, azok a ronda csatjai, kényelmetlen, a hétköznapokban nem is igen hordtam.
Aztán már máskor sem.:-) Egyszer egy gyenge pillanatomban megszabadultam tőlük. Ez évekkel ezelőtt volt, azóta nem vettem magamnak.

Előzmény: tooth (38)
tooth Creative Commons License 2003.07.10 0 0 38
A minden napot értsük úgy,hogy a májusi,júniusi forróságban is?Egyébként volt már Rajtad harisnyatartó,és nem tetszett,vagy eleve ellenérzéssel viseltetsz a hordásával kapcsolatban?
Előzmény: tinaa (33)
tooth Creative Commons License 2003.07.10 0 0 37
Igen,a testszínűhöz fehér illik,vagy fekete.Ez természetesen a melltartó meg a bugyi színétől is függ,hiszen a testszínű vagy barna harisnya fekete vagy fehér fehérneműhöz is passzol.Sőt,urambocsá' a piroshoz is.Azt hiszem,a végső megoldás az,hogy a testszínű harinya ilyen szempontból univerzális,és a harisnyatartó színét inkább a melltaró és a bugyi színe határozza meg.
Előzmény: Törölt nick (30)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.10 0 0 36
tinaa:sajnos úgy látszik nem tudlak meggyőzni:-(na mindegy még változhat a véleményed;-)
Előzmény: tinaa (35)
tinaa Creative Commons License 2003.07.10 0 0 35
1. nem szeretem, más nőknek jól áll nem vitatom, de nekem.....
2.nem tartom kényelmesnek, praktikusnak napi viselésre
3.az ágyban mindig is elfogadtam, de a partneremet nem hozta lázba.

Akkor meg minek???

Előzmény: Törölt nick (34)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.10 0 0 34
tinaa:Nagyon helyes,hogy harisnyát hordasz mindennap,de harisnyatartót is kellene vásárolnod,hogy teljes legyen a ruhatárad.
Előzmény: tinaa (33)
tinaa Creative Commons License 2003.07.10 0 0 33
Szép lányok, csupa ízléses holmi....látni kellett volna:-)
A vásárlást nem tervezem, de annyit elárulhatok minden nap harisnya van rajtam:-)
jajjj, ez nem az a topic. mindjárt átmegyek:-)))
Előzmény: Törölt nick (32)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.10 0 0 32
tinaa:sajnos nem néztem,írhatnál erről valamit,és,hogy veszel-e harisnyatartót:-)
Előzmény: tinaa (31)
tinaa Creative Commons License 2003.07.10 0 0 31
Sziasztok!

Stxion, tegnap este gondoltam rád. A fashion tv-n fehérnemű bemutató volt, épp a harisnyatartóknál kapcsoltam be.
Nem mondom, volt látnivaló bőven:-))))
Ha nézed választ is kaptál volna a kérdésedre:-)

Előzmény: Törölt nick (30)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.10 0 0 30
A színösszeállítás fontos dolog,ez igaz. A testszínű vagy barna harisnyához milyen harisnyatartó illik?Szerintem fehér.
Előzmény: ágicahoszt (23)
viktor a takarító Creative Commons License 2003.07.10 0 0 29
kösz, akkor utánajárok:-))
Előzmény: Krokofánt (28)
Krokofánt Creative Commons License 2003.07.10 0 0 28
A Délinél a metró bejárata mellett van egy bolt, ott rengeteg harisnyatartót láttam-de szerintem akármelyik nagyobb fehérneműboltban találsz bőven-nem hirdetik annyit, meg nem mindig van kint a polcon, de azért mindehol van jó sok :-)
Előzmény: viktor a takarító (27)
viktor a takarító Creative Commons License 2003.07.10 0 0 27
Üdv!

Tudnátok ajánlani Bp-en néhány boltot, ahol harisnyatartót lehet venni, és a választék is nagy?
Szeretném a kedvesem meglepni vele...

kösz,

vat

ágicahoszt Creative Commons License 2003.07.10 0 0 26
Én mindig fölé szoktam venni, így kicsit egyszerűbb elvégezni az ember lányának az esetleges szükségletek elvégzését. Ha pedig akcióra kerül a sor, pláne praktikusabb is :))).
Amúgy a vegyes színű fehérneműösszeállítás finoman szólva nem túl esztétikus szerintem sem.
danatus Creative Commons License 2003.07.09 0 0 25
Stixion:
Csak egy fekete színű egyszerű harisnyatartóm van, műanyag csatokkal. (férfiként talán ez is elég - sok.) Ehhez szerintem is a fekete harisnya illik legjobban, vagy a nagyobb "biztonság" kedvéért a combfix.
Előzmény: Törölt nick (18)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!