A fajcicáink bengáli és savannah cicák (mini párducok).
Nem tudom, hogy mikor lesz whiskas kiállítás az ősszel, tudomásom szerint a mostani (szept. 8-9. Lurdy)nem az lesz (áprilisban az volt). Azért eljöhetsz nézelődni, sok-sok cicát láthatsz, és sok mindent lehet venni az otthon maradott cicáknak. (egy kis kényeztetés)
Várjuk a képeket! Biztosan szépek a cicáid! És a többi milyen fajta cica? Róluk is hozhatsz ám képeket!
Én sajnos nem szoktam járni, de a cicáim sem kiállításra való cicák ők csak itthoni kedvencek, de nézelődni szivesen elmennék pl. egy Whiskas cica kiállításra! :) Főleg h ingyen be is mehetnék! :) De jó lenne!
Csatlakoznék én is a cicáimmal. Képet majd otthonról. Két házicicám van, Parázs (aki imádja a kiállítást, igazi showcica, és büszkén mondhatom, hogy sikeres is), és Trixi (ő csak kölyökként volt kiállításon, nincs oda érte- bár sikeres volt -, így otthon borzolja a mi és a többi cica idegeit).
Parázs vörös kasztrált kandúr, Trixi fekete teknőc (vörös) fehérrel nőstény.
Visszatértem..., de hamarosan suli és mivel elég sok ,,programom van" és a délutáni tanulás mellett még az állatkáimmal is kell foglalkozni meg a ,,programokra is kell járni" ezért szerintem csak esténként fogok jönni egy picit :S De remélem lesz ,,rátok időm"! Vagyis biztos lesz, mert fogok jönni! :)
Bocsi az offért! :S
On.: Majd hozok képeket Szeriről vmelyik nap csináltam csak le kell kicsinyíteni még őket!
Szia Sissy! Légy üdvözölve ezen a topicon! :) Várjuk a képeket!
böbö2: Felétek mi újság? Rég volt kép a cicákról! De ez a kutya makka barátság kép aranyos! :)
Többiek: Ti hogy vagytok? Hol vagytok?
Jó lenne ha jönnének még és jól pörögne ez a topic! :)