Keresés

Részletes keresés

Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.21 0 0 222

Mostmár elégedett vagyok a képekkel, bár azért lehetett volna egy kisit több kép.

Kicsit húzom a számat.........

Előzmény: Hedzsnelke (219)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.21 0 0 221

Köszi!!!!!

 

Előzmény: Törölt nick (217)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.21 0 0 220
jajj de szépek!!!! :)))
Előzmény: Hedzsnelke (219)
Hedzsnelke Creative Commons License 2007.08.21 0 0 219

Parázs

 

 

 

 

 

Trixi

 

 

Íme a házicicáink.

Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.21 0 0 218

Sziasztok! :)

Az a jó ha pörög de azért gyere ám! :)

Előzmény: Törölt nick (216)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.21 0 0 215
most viszont búcsúzom este jelentkezem! addig is simi a cicáknak! szép napot sziasztok!
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.21 0 0 214

Köszi! :)))

Hát ő nem teljesen perzsa...nem fésülöm minden nap, de ha fésülöm akkor attól függ...amikor tűri akkor sokáig amikor meg nem akkor amennyit muszáj

Előzmény: Bleu L'amour (213)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.21 0 0 213

Istenem,de gyönyörű!!!!!

 

Mennyit fésülöd egy nap? Gyönyörű szőre van.

Előzmény: Pici gazdi (211)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.21 0 0 212
És a felirat hová lett? :S :O Nah mind1 :)
Előzmény: Pici gazdi (211)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.21 0 0 211

Nincs mit! :)

Hát az első kettő kicsit sötét még így is mert egy kicsit világosítottam rajta de látszik mi lenne szerintem :S :)

 

Simogass mééééég :)) :DJó itt ülni :) :DElég volt haggyál!!!!! :D
Előzmény: Bleu L'amour (209)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.21 0 0 210
hát nem tudom, mert messze lakom pestől meg nem csak rajtam múlik! de majd meglátom! :)
Előzmény: szuszmok (207)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.21 0 0 209
Köszi!!!
Előzmény: Pici gazdi (208)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.21 0 0 208
gyönyörű! örülök hogy jól vagytok! majd hozok képeket!
Előzmény: Bleu L'amour (198)
szuszmok Creative Commons License 2007.08.21 0 0 207
Most lesz! Októberben, tehát írd be a naptáradba és látogass ki! Sok szép cicát láthatsz kint!:) Házi macsekok is szoktak lenni.
Előzmény: Pici gazdi (206)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.21 0 0 206

Sziasztok!

Igen igen klub tag vagyok tudom hogy volt csak sajnos lehetőségem nem volt elmenni! :S :(

Előzmény: szuszmok (202)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.21 0 0 205

Úgy vigyázok rá,mint a szemem fényére.

 

A kis rosszaság nem kar enni, pedig már 290g.

Előzmény: Hedzsnelke (201)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.21 0 0 204

Helló!

 

Köszi jól vagyunk. Este én is teszek fel majd képeket!!!!!

És ti? Cicák? a fehér perszáról kérek szépen fotót?

 

Előzmény: Pici gazdi (197)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.21 0 0 203

Nem képeket akarok este!!!!!!!!

Elvonási tüneteim vannak!!!!!!!!!!!

Előzmény: Hedzsnelke (200)
szuszmok Creative Commons License 2007.08.21 0 0 202

FAMKAT-WHISKAS MACSKÁS HÉTVÉGE

NEMZETKÖZI MACSKAKIÁLLÍTÁS
2007. október 13-14.
Budapest
Gabányi László Sportcsarnok (Budapesti Műszaki Egyetem MAFC Sporttelepe)

1117 Budapest, Hauszmann Alajos utca 10.

Előzmény: Pici gazdi (194)
Hedzsnelke Creative Commons License 2007.08.21 0 0 201

A mami leselkedik a háttérben?

 

Vigyázz arra a picurra!

Előzmény: Bleu L'amour (198)
Hedzsnelke Creative Commons License 2007.08.21 0 0 200

Nem vagy Te egy kicsit túl igényes? (sok-sok kép ügyében)

Teszek majd fel, de csak otthonról lehetséges.

Előzmény: Bleu L'amour (196)
Hedzsnelke Creative Commons License 2007.08.21 0 0 199

A fajcicáink bengáli és savannah cicák (mini párducok).

 

Nem tudom, hogy mikor lesz whiskas kiállítás az ősszel, tudomásom szerint a mostani (szept. 8-9. Lurdy)nem az lesz (áprilisban az volt). Azért eljöhetsz nézelődni, sok-sok cicát láthatsz, és sok mindent lehet venni az otthon maradott cicáknak. (egy kis kényeztetés)

 

A simiket átadom.

Előzmény: Pici gazdi (194)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.21 0 0 198

sziasztok!

 

Bemutatom nektek Bleu L'amour Brooklynt (karthauzi cicánkat)

 

 

Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.21 0 0 197

Helló Bleu!

Miújság? Cicák hogy vannak?

Előzmény: Bleu L'amour (196)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.21 0 0 196

Helló belló!!!!!!!!!!!!!

 

 

Képeket sokat Parikáról, és Trixiről!!!!!!!!!!

Előzmény: Hedzsnelke (193)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.21 0 0 195
sia=szia pedig írtam z-t is :S nah mind1 :D
Előzmény: Pici gazdi (194)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.21 0 0 194

Sia! :)

Örülök hogy csatlakozol! :)

Várjuk a képeket! Biztosan szépek a cicáid! És a többi milyen fajta cica? Róluk is hozhatsz ám képeket!

Én sajnos nem szoktam járni, de a cicáim sem kiállításra való cicák ők csak itthoni kedvencek, de nézelődni szivesen elmennék pl. egy Whiskas cica kiállításra! :) Főleg h ingyen be is mehetnék! :) De jó lenne!

Sok simi nekik!

Előzmény: Hedzsnelke (193)
Hedzsnelke Creative Commons License 2007.08.21 0 0 193

Sziasztok!

 

Csatlakoznék én is a cicáimmal. Képet majd otthonról. Két házicicám van, Parázs (aki imádja a kiállítást, igazi showcica, és büszkén mondhatom, hogy sikeres is), és Trixi (ő csak kölyökként volt kiállításon, nincs oda érte- bár sikeres volt -, így otthon borzolja a mi és a többi cica idegeit).

Parázs vörös kasztrált kandúr, Trixi fekete teknőc (vörös) fehérrel nőstény.

A többiek fajcicák, de imádnivalóak.

 

Kiállításra szoktatok járni?

Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.21 0 0 192
 

Sziasztok Cicásaim!

 

Visszatértem..., de hamarosan suli és mivel elég sok ,,programom van" és a délutáni tanulás mellett még az állatkáimmal is kell foglalkozni meg a ,,programokra is kell járni" ezért szerintem csak esténként fogok jönni egy picit :S De remélem lesz ,,rátok időm"! Vagyis biztos lesz, mert fogok jönni! :)

Bocsi az offért! :S

 

On.: Majd hozok képeket Szeriről vmelyik nap csináltam csak le kell kicsinyíteni még őket!

 

Szia Sissy! Légy üdvözölve ezen a topicon! :) Várjuk a képeket!

 

böbö2: Felétek mi újság? Rég volt kép a cicákról! De ez a kutya makka barátság kép aranyos! :)

 

Többiek: Ti hogy vagytok? Hol vagytok?

 

Jó lenne ha jönnének még és jól pörögne ez a topic! :)

 

Addig is:

:)

 

Előzmény: Sisssssssy (191)
Sisssssssy Creative Commons License 2007.08.20 0 0 191

Sziasztok,

l

átom, ez 1 újkeletű topic, nekem is házicicusom van, csatlakoznék:-)

majd pakolok fel képeket, 

 

üdv,

Sissy

 

Előzmény: Törölt nick (190)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!