Keresés

Részletes keresés

dzsovi Creative Commons License 2018.07.10 0 0 3782

Szia,

 

Nyílászáró Mintabolt
Kiss János Altábornagy utca 71.
2500 Esztergom
Tel.: (20) 233 8222

Előzmény: Medley_ (3781)
Medley_ Creative Commons License 2018.07.07 0 0 3781

Sziasztok! Nyílászáró cserét szeretnénk, valaki tudna mondani egy megbízható, de nem horribilis árakkal dolgozó céget? Köszönöm előre is :)

kiss_atti Creative Commons License 2018.06.29 0 0 3780

Erre majd válaszolok

 

az egyik hétvégén, amikor a 35 fokban végrehajtott fűnyírás, és az azt elősegítő 6, elfogyasztott üveg sör oldja kicsit a gátlásaimat ...

 

:-)

Előzmény: Jennon (3778)
gabeeen Creative Commons License 2018.06.29 0 0 3779

"Én ott ütköztem problémába egyébként, hogy minden ablakos cég, amit megkérdeztem elzárkózott a pályázatos munkától a sok papírmunka és főleg a szálíltói finanszírozás miatt. Tudnál esetleg tippet adni, hogy melyik cég az, ami bevállal ilyesmit ?"

 

Én sem hiszem hogy ilyet fogsz találni. Miért is vállalna bárki szállítói finanszírozást?

Előzmény: norbert531 (3776)
Jennon Creative Commons License 2018.06.29 0 0 3778

Üdvözletem mindenkinek!

 

Ablakszigeteléssel kapcsolatban lenne szükségem hozzáértők tanácsára. 

A házam egy 20 év körüli ház, régi termo üvegezésű SOFA jellegű faablakokkal. Rendesen elvannak vetemedve, többségében 150x150-es ablakokról van szó, amik említésre méltók. Felül, oldalt zárnak szerencsére, alul viszont igencsak nagy a hézag, szinte befér az ujjam, kintről látszik a szigetelő gumi, annyira nem záródik rá az alsó részük. Megfigyeltem, hogy alul egyik ablaknál sincs vasalatrendszer, nincs mi rázárja az ablak alsó részét a tokra, ez gondolom probléma. Hallottam, hogy más sziloplaszttal, vagy akrillal körbenyomta a tokot, nejlont rátett, s becsukta az ablakot, a hézag formáját felvette az ablak, másnap lehúzta a nejlont. Ám. sokak szerint ez a megoldás nem jó, mert tovább ronthat a helyzeten a dolog, mivel a sziloplaszt megkeményedik, s még jobban elvetemedik az ablak.

 

Köszönöm előre is a segítséget. 

warning198 Creative Commons License 2018.06.28 0 0 3777

Sajnos abban nem tudok segíteni, hogy melyik cég vállalna be szállítói finanszírozást, mert nálunk ez fel sem merült. Mi fizettük volna az egészet és utólag kaptuk volna meg a pénzt a banktól.

Nem nagyon csodálkoznék, ha nem találnál olyan céget, aki nem vállal be ilyen rizikót. Gondolj bele, hogy beletol a cég 1-2-3 millát aztán lehet, hogy várhat rá hónapokat mire visszakapja, vagy netán szívóznak valamiért és bebukja. Ha meg bevállalja a rizikót, akkor bele is fogja kalkulálni az árakba, így megint ott leszel, hogy "ingyen hitel" nélkül olcsóbb lett volna.

Előzmény: norbert531 (3776)
norbert531 Creative Commons License 2018.06.28 0 0 3776

Kedves warning198!

 

Köszönöm szépen a válaszod. Az elbírálás lassúságáról énis hallottam, de nálam az még nem is lenne akkora probléma. Persze egy áremelkedésnek én sem örülnék,de egy tetőtér beépítési projektben vagyok benne, és az alsó szint ablakaira már nem marad keret, ezért lehetne megoldás ez az MFB hitel.

 

Én ott ütköztem problémába egyébként, hogy minden ablakos cég, amit megkérdeztem elzárkózott a pályázatos munkától a sok papírmunka és főleg a szálíltói finanszírozás miatt. Tudnál esetleg tippet adni, hogy melyik cég az, ami bevállal ilyesmit ?

 

Köszi!

 

Előzmény: warning198 (3775)
warning198 Creative Commons License 2018.06.27 0 0 3775

Személyes tapasztalat, hogy nem igazán működik jól a dolog. Az ingyen hitel sincs ingyen, ha kiszámolod, bár ha lakástakarékból fizeted ki, akkor nem rossz buli.

Viszont ami szívás, hogy iszonyat lassan halad minden. Mi 4 hónap kínlódás után adtuk fel az egészet. Ennyi idő alatt nem sikerült elbírálni a kérelmünket és emiatt majdnem belefutottunk egy 10%-os áremelésbe, ami közel -200 000 lett volna a mi esetünkben. Az volt a szerencsénk, hogy az ablakos cég szólt, hogy 2 hét múlva áremelés lesz és így inkább megoldottuk saját pénzből.

Rokonom napelemeket szereltetett ilyen hitelből, 6 hónap volt a beadástól számítva mire megkapta a hitelt.

Előzmény: norbert531 (3774)
norbert531 Creative Commons License 2018.06.27 0 0 3774

Sziasztok!

 

MFB hitelprogrammal cserélt valaki nyílászárókat esetleg? Bármi információt tudnátok adni, hogy mennyi esély van a sikeres pályázásra?

 

Köszönettel,

pajaci Creative Commons License 2018.06.26 0 0 3773

A zár fém részeibe lesz valahova beütve valami jelzés. Ha nincs lefestve...

Csinálj még fotókat, úgy könnyebb lesz.

Előzmény: csobolade84 (3772)
csobolade84 Creative Commons License 2018.06.26 0 0 3772

Akárhogy nézem, sajnos más nincs rá írva.

Előzmény: kiss_atti (3771)
kiss_atti Creative Commons License 2018.06.26 0 0 3771

A szárnyon lévő vasalatra?

Kizárt...

Inkább Elzett, vagy valami ilyesmi lesz az ..

Előzmény: csobolade84 (3770)
csobolade84 Creative Commons License 2018.06.26 0 0 3770

Erre annyi van írva összesen, higy Orosházi Üveggyár 85.04. Gondolom a 4 szám a gyártási idő.

Előzmény: kiss_atti (3769)
kiss_atti Creative Commons License 2018.06.26 0 0 3769

Zárfogadónak hívják,

 

és azt, hogy hol lehet kapni, talán meg tudnánk mondani, ha a szárnyon lévő vasalatra felírt gyártó nevét kinéznéd és elmondanád.

Előzmény: csobolade84 (3768)
csobolade84 Creative Commons License 2018.06.26 0 0 3768

Kedves Fórumtársak!

Érdeklődni szeretnék, hogy hogy hívják és hol lehet kapni a képen látható alkatrészt? Panellakásban ebbe csúszik bele az ablak és az erkély ajtó zárja.

Kisdi Creative Commons License 2018.06.17 0 0 3767

Ahogy mondod :) Tele a ...:)

Előzmény: kiss_atti (3766)
kiss_atti Creative Commons License 2018.06.15 0 0 3766

Majd megunod ... 

:-)

Előzmény: ZoliJulcsi (3765)
ZoliJulcsi Creative Commons License 2018.06.15 0 0 3765

Én meg inkább lakosságit csinálnék szívesebben :D projekt melóktól kivagyok :@

Előzmény: kiss_atti (3764)
kiss_atti Creative Commons License 2018.06.15 0 1 3764

Mindegy,

 

mert lakosságnak már csak csak egészen kivételesen ritka esetekben dolgozom ...

Az idén egy ilyen melóm volt.

 

:-)))

Előzmény: ZoliJulcsi (3763)
ZoliJulcsi Creative Commons License 2018.06.15 0 0 3763

Sziasztok :) 

Atti! Neked melyik cégbe van érdekeltséged??

 

Amelyik nyílászáró cégben tudok segíteni:

- Korrekt Ablak

--Elit Ablak

-Danubius Ablak

-Aranyablak

-Ablakguru

-Sz-Épitő 

És még a redőnyös cégek is vannak!

 

ndimo Creative Commons License 2018.06.13 0 0 3762

Szia Adri!

Pont a XXII.ben keresek megbízható ablakos céget, melyiket tudod ajánlani?

 

üdv

ndimo

Előzmény: honda11 (3748)
kiss_atti Creative Commons License 2018.06.09 0 0 3761

Ha találnál is,

 

- ami nem valószínű ezekkel az igényekkel -, akkor

 

1., Elszörnyülködnél, hogy mennyibe kerül és ez mekkora rablás már,

2., Akkor sem lenne jó sosem, mert beépített állapotban a Te kérésedet nem leht hibátlanul megcsinálni.

Előzmény: MZ/Y (3760)
MZ/Y Creative Commons License 2018.06.07 0 0 3760

Létezik még olyan cég/asztalos, ami/aki faablak felújítással foglalkozik?

Nekem Debrecen környéki kellene, de kb. semmi találat a barátomnál, mindenkiről kiderül, hogy tulajdonképpen csak üveget cserélne vagy szigetelést rakna be. Nekem meg elég mélyen le kellene csiszolni, aztán lehetőleg fújni. (Egyet ecsettel festettek, nagyon nem ugyanaz.)

Detti-22 Creative Commons License 2018.06.07 0 0 3759

Ezt nem tudom!De véleményt olvastam

Előzmény: pajaci (3758)
pajaci Creative Commons License 2018.06.06 0 0 3758

Őket szidják, vagy az ablakaikat?

Előzmény: Detti-22 (3757)
Detti-22 Creative Commons License 2018.06.06 0 0 3757

Fa ablakot szeretnék csinálni!

Danubius Ablak  céget ismeri valaki? 

Nekem elég jó árajánlatot kaptam! De Facebookon valaki nagyon szidta őket

kiss_atti Creative Commons License 2018.06.04 0 0 3756

Ha érdekel,

 

van referencia. Kis baj, hogy nem az "olcsó ablakos" vagyok.

Előzmény: beeex (3755)
beeex Creative Commons License 2018.06.04 0 0 3755

Üdvözlet

 

Érdeklődnék, tudtok e ajánlani budapest körzetében Veka proflt használó gyártót vagy forgalmazót, megbízhatót. Új ház építése, kifejezetten nagyfelületű ablakokkal.

Néztem a guglin, rengeteg cég árul Veka profillal ablakot, de ebből fogalmam sincsen ki gyártja végül le az ablakot, és milyen minőségben.

Ha van ötlet, köszönöm.

Thomas Creative Commons License 2018.06.03 0 0 3754

Újra felmerült, hogy külső hő-fényvédő rolót szereltessünk fel 4 éve beépitett ablakainkra.  (2 db 1750x1575, 1 db 945x2470-erkélyajtó, 2210x1590, és 1060x1590).

A szakemberektől kérdezném, hogy nagyságrendileg milyen költségekre lehet számitani pl. BP-en? 

A lakás délnyugat-nyugati fekvésű és kiemelkedik a közvetlen környezetéből, azaz kellően süti a nap, veri az eső és a szél. (szoktak lenni nagy viharok a környékünkön)

A Renson-ról láttam videót, hogy jól birja a kiképzést.  (meg a Harol-ról is).

Praktikus kérdés az, hogy áramszünet esetén, hogy lehet mozgatni pl az erkélyajtóra szerelendő rolót? pl a Renson Fixscreen 100 EVO M1.

Nagyon kösz előre is.

neo1982 Creative Commons License 2018.05.22 0 0 3753

Bocsánat ha nem teljesen ide vág.

A 3 éves aranytölgy kapum, idén tavasszal elkezdett foltosodni, sötétbarna/fekete foltok kezdtek megjelenni rajta, össze vissza kisebb/nagyobb területen. Nem tudom hogy mi lehet, olyan mintha a külső műanyag fólia bevonat foltosodna. Valaki találkozott a problémával? Van esetleg valami oldószer amivel ezt el lehet távolítani. Köszi a válaszaitokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!