Keresés

Részletes keresés

DINO Creative Commons License 2002.03.29 0 0 706
A SAP-csarnokot felejtsük el!
Virsli alakú, így csak a kapu mögött lehetne normális lelátó.

Viszont van egy normális formáju csarnok Pesten, remek borítással. Kétszer annyian férnek be, mint a mostaniba. Kézi vb-t rendeztek benne!
Mi kell még?
Ez a Körcsarnok. Csak hozzá kéne kicsit szokni.

Üdv: Dino

Előzmény: potocsi (695)
HangyaFan Creative Commons License 2002.03.29 0 0 705
Sajnos mi azzal az ittas társasággal jöttünk vissza egy vonaton...:-((
Előzmény: ATKA (702)
_paha_ Creative Commons License 2002.03.29 0 0 704
A Nikiről valami olyasmit olvastam ( asszem fregoli billentyűzetéből ) hogy jól megy neki a Slagelseben. Hogy jól érzi magát, azt passz...

én azt hallottam, vele is tárgyal a Cornexi... o-:

Előzmény: HangyaFan (701)
Lorinc_d Creative Commons License 2002.03.29 0 0 703
Sajnos, barmekkora is az erdeklodes, nem akarjak a hazai palyat felaldozni a vezetok. Ertheto is, meg nem is. Teny hogy iszonyatosan nagy hangulatot tudunk csinalni a csarnokunkban. De ha az emberek fele szponzor-ismeros stb. akkor ok nem fognak szukrolni... Egy nagyobb csarnok ugyan nem lenne hazia palya de oda beferne az osszes szurkolo es szinten jo hangulat lenne. Azt hiszem...
Előzmény: ElitJaszub (696)
ATKA Creative Commons License 2002.03.29 0 0 702
Itt egy hosszabb beszámoló még a szerdai Cornexi meccsről. Paha majd egészitsd ki! :)

A nap délben egy bowlingozással indult a Duna Plazában a szurkolótársakkal (Pahával, Ildyvel és TS-sel). Mivel ezúttal már nem volt hely a kocsiban, igy vonattal kellett menni a meccsre, bár ezúttal ha lett volna akkor is vonattal mentem volna :) Úgyhogy a majd 2 órás bowling és egy megnyert kör után (ami persze fradi mezben történt) siettem is a Déli pályaudvarra, ahonnan Kellyvel mentünk Fehérvárra. A tervek szerint a 14:25-ös vonattal akartunk menni, de mivel csak 10 perccel a vonat indulása előtt sikerült megérkeznem és a pénztárnál hosszú sorok álltak, lekéstük a vonatot. A következő pedig csak fél óra múlva indult, úgyhogy kényelmesen megvettük a jegyet és a 14:55-ös fehérvári vonattal indultunk útnak. Az út során mikor épp a múltkor szerzett Lublin sálat nézegettük, akkor járt arra a kalauz, aki rögtön megkérdezte tőlünk: "Fradi meccs lesz?". Mi mondtuk, hogy igen, kézimeccs lesz Fehérváron. Mikor elment jót mosolyogtunk, hisz nem igazán tűnt logikusnak, hogyha egy ember meglát egy Montex Lublin sálat (igaz fehér a sálon zöld a szöveg) miért gondolja rögtön, hogy Fradi meccs lesz?? :) Az úton egyébként nem történtek bonyodalmak, hisz pontosan 5 héttel ezelőtt volt az a bizonyos Cornexi-Fradi alapszakaszbeli meccs ahol kikaptunk. Mivel akkor is ugyanigy vonattal majd busszal mentünk, nem okozott gondot kapásból a csarnokhoz találni. 16:45 körül meg is érkeztünk a KÖFÉM csarnokhoz. Mikor bementünk, még elég sok szabad hely volt a fradi táborban, sokan még kint ücsörögtek a büfében. Nagy örömömre ott volt Balázs barátom is, igy boritékolható volt a minőségi szurkolás :) Ami bizony mostanában nem jellemzetze a Fradi tábort Fehérváron. Hisz gyakorlatilag az egy évvel ezelőtti és az 5 héttel ezelőtti találkozón sem volt szurkolás részünkről. Mindkétszer szétszóródott a szurkolótábor és ülve néztük a meccset, igaz 5 hete legalább a végén szurkoltunk valamennyit. Most azonban sikerült összeállnunk és az első 2 sorban mindenki állva szurkolt. Szokás szerint megtöltöttük a vendégszektort, legalább 200 fradi szurkoló tette tiszteletét. Természetesen teltház, mintegy ezer néző fogadta a csapatokat. Az első félidőben kitünő szurkolást adtunk elő Balázs vezérletével, hisz mivel mindketten a változatosság hivei vagyunk, ezúttal tényleg nagyon változatosan szurkoltunk. Gyakorlatilag az összes dalunkat előadtuk a félidő során, megállás nélkül daloltunk. Videóról visszanézve a hangerővel sem volt probléma, hisz a tévében is végig jól hallható volt a szurkolásunk. Szóval a hangulat remek volt. A második félidő már kevésbé volt változatos, de a buzditás ekkor is jó volt. A túloldalon a fehérváriakban ismét csalódnunk kellett, a Cornexi meccsekre ugyanis továbbra sem nagyon jönnek azok az ultrák, akik focin olyan remekül drukkolnak. Igy ezúttal is nagyrészt csak a "Cornexi! T-T-T Cornexi!" rigmusok voltak hallhatóak, az elmaradhatatlan és rendkivül idegesitő kolompokkal kisérve. Na és persze nem maradt otthon a fúvószenekaruk sem, más kérdés, hogy igencsak unalmas, hogy összesen 2 féle dalt tudnak előadni minden meccsen... Szóval általában csak a mi énekléseink hallatszottak, persze ha megszólalt a trombita, az általában elnyomott minket. Dobunk ezúttal csak 1 volt, ahhoz se volt dobverő, igy egy fél literes műanyag üveggel püföltük végig. Néhányan egyébként eredményesen töltötték el az időt a büfében mert kissé ittas állapotban érkeztek be a meccsre :) A meccs egyébként kifejezetten roszzul kezdődött, 3-0-ra elhúzott a Cornexi, a 10. percre viszont forditottunk 5-6-ra. A kezdeti ijedtség után teljesen megnyugodhattunk, főleg akkor amikor már 12-7 volt nekünk, és általában 3-4 gólokkal vezettünk. Sugár Timit ezúttal gyorsan lekapta a pályáról Németh András és a helyére álló Rina meg is hálálta a bizalmat. Kissé dühitő volt, hogy az óriás Tóth Marikát megint nem tudtuk tartani az elején. A félidő végére sajna elolvadt az előnyünk de azért szünetre egy gólos vezetéssel mehettek be lányaink. Mindenképp meg kell emliteni az első félidő legszebb jelenetét, Kulcsár fantasztikus svéd csavar gólját beállóból, amit ugyan élőben nem is láttam, csak videóról. A második félidő rosszul kezdődött és teljesen olyan érzésem volt, mintha az 5 héttel ezelőtti meccsen lennék, 2-3 góllal vezetett a Cornexi és nem sok jót igért a folytatás. Aztán 20-17-ről 22-26-ra tudtunk forditani, de az izgalmaknak még nem volt vége. 2 perc volt hátra mikor 26-27-nél támadhatott a Cornexi, egész elképesztő volt, hogy a birók addig hagyták támadni a hazaiakat, amig gólt nem dobnak. Több, mint 1 perce támadtak már, amikor még mindig eszükben sem volt passzivot fújni, majd gyorsan, hogy újra tiszta lappal indulhassanak Zsiga Gyula időt kért. Az időkérésben elhangzott taktika bejött, kiharcoltak egy (jogos) hetest. Ekkor a Fradi tábor igencsak behergelődött, ha Wolf bedobja a hetest, minden bizonnyal óriási balhé tört volna ki. De nem dobta be, Sugár Timi szenzációs védéssel kiütötte volt játékosunk hetesét, ezzel pedig megnyertük a meccset! Susu védésénél a hatalmas ünneplésben csak úgy dőltek körülöttünk a szurkolótársak, mindenki tombolt. Mikor lefújták a meccset, néhányan még be is rohantak a pályára, Nokedli például meg sem állt Sugár Timiig :) A rendezők nem igazán tudtak mit tenni, a lányok a pacsizáshoz is úgy jöttek oda, hogy a szurkolók egy része a pálya szélén állt. Ezután hosszú percekig ünnepeltük még a lányokat, a pályán és a lelátón ugrálva énekeltünk. Még mielőtt kiindultunk volna, nem felejtkeztünk meg múlt hétvégén legyőzött barátainkról sem, igy még hatalmas hangerővel kiabáltuk: "Montex T-T-T Lublin!" valamint "M-K-SZ! M-K-SZ!". Végezetül elhagyva a lelátót, néhány nótában megemlékeztünk az újvárosról és az újpestről is :)) Nagyszerű érzés volt végre nyerni egy igazán nagy rivális otthonában, hisz ez ebben az idényben nem adatott még meg. Ugyebár az alapszakaszban Dunaújvárosban, Győrben és Fehérváron is kikaptunk, igaz Debrecenben nyertünk egyel, de a Loki mégsem nevezhető igazán riválisnak. Szóval Fehérváron akkor nyertünk, amikor már igazán fontos volt. A mostani meccsen egyébként Farkas Ági, Eszti, Hangya és Margó játéka volt kiemelkedő, na és persze Sugár Timi 2. félidei produkciója. A birókra a meccs folyamán sokszor voltunk mérgesek, de a videón viszanézve korrektül vezették a meccset. Az éneklést nem hagytuk abba az előtérben és a csarnok előtt sem, 5 perc ácsorgás után el is indultunk gyalog a vonatállomás felé. Mivel a kb 10-12 tagú társaság egyik fele elég ittas állapotban volt, végül úgy döntöttünk leszakadunk róluk és Imi kitalálta, kérdezzük meg Maglódi Lajost, hazamehetünk-e a csapatbusszal, hisz nem igazán lett volna jó ötlet ezzel a balhés társasággal menni egy vonaton. Szóval öten visszasétáltunk a csarnokhoz. Elég égőnek és reménytelennek tartottuk Imi ötletét, de végülis visszamentünk. Maglódi úr Imi kérdésére azt mondta, megkérdi a sofőrt és a lányokat. Amig várakoztunk összefutottunk Thomas Sowunmival is, aki a Fradi táborban ülve (!) nézte végig a meccset, pedig barátnője a Cornexiben játszik... Közben Pujától, a Fradi gyúrójától érdeklődtünk, minek volt köszönhető az a balhé, ami kialakult közte és egy fehérvári vezető között. Puja elmondta ő csak kiabálta a lányoknak, hogy faultoljanak, erre a fehérvári manus, kikelve magából üvöltötte neki, hogy hogy lehet ilyen mocskos módon buzditani a csapatot... Mintegy húsz perc várakozás után felszállhattunk a busz hátuljába és elindultunk hazafelé. A buszban ezúttal azért volt ennyi hely még, mert az ifi csapat ezúttal nem tartott velük. Fehérváron még megálltunk egy húsz percre egy helyi McDonaldsnál, innen aztán már megállás nélkül mentünk haza. A Mekiben először beálltunk abba a hosszú sorba ahol a lányok ácsorogtak, közben Köke szólt, hogy nyugodtan átállhatunk a többi rövidebb sorba, amúgyis, ezt a sort a klub fizeti a játékosoknak :))) A lányok egyébként nem igazán vettek rólunk tudomást, az út során jól elbeszélgettek egymással. Tóth Timi viszont jó fej volt, mivel ő egyedül ücsörgött hátul, végig beszélgetett velünk. A buszon amúgy olyan hirességek is utaztak, mint Egri Viktor és Matuz Krisztián :)) Az út felénél Kökény Bea ment végig a buszban és kinált desszerteket, ebből nagy örömünkre mi is kaptunk :) Ráadásul ha már odajött hozzánk ott is ragadt az út végéig, úgyhogy vele is sokat beszélgettünk és sok érdekes dolgot tudtunk meg. Ami lényeges, hogy a Podgorica elleni április 14-i 15:45-kor kezdő meccsre 3000 ft lesz a jegy és a most vasárnapi Hódmezővásárhely elleni meccs jegyeit leadók jegyet foglalhatnak majd a Podgorica meccsre. A 3 ezer forintos jegyért cserébe a szurkolók majd kisebb ajándéktárgyakat kapnak. Budapesthez érve a háttérben szólt a rádió és épp sporthirek ment. Mikor a Cornexi-Fradi meccsről volt az egy perces beszámoló, felhangositották a rádiót és az egész busz csendben hallgatta. Mikor aztán bemondták a végeredményt óriási olézásban és tapsban törtünk ki ott hátul, majd mikor Sugár Timi hetes védése került szóba, elkezdtünk Sugár Timizni, amire az egész busz hátrafordult és mosolygott. Végül fél 22 körül érkeztünk meg az Üllői úti stadionhoz, ahol megköszöntük Kökének és a sofőrbácsinak is, hogy hazahoztak minket. A buszon Németh András még hangosan figyelmeztette a csapatot, hogy péntek 10-kor találkoznak. Amikor elbúcsúztunk a játékosoktól mi is rendre figyelmeztettük őket: péntek 10! :) Végezetül a metróaluljáróban még énekeltünk egy jót és itt búcsúztunk el egymástól.

HangyaFan Creative Commons License 2002.03.29 0 0 701
Ha jól rémlik:
Az említett hölgyek közül Borók Rita hazavágyik, mintha valamelyik csapat már el is kezdett volna pedálozni körülötte. A Viborg állítólag meg akarja tartani...
A Nikiről valami olyasmit olvastam ( asszem fregoli billentyűzetéből ) hogy jól megy neki a Slagelseben. Hogy jól érzi magát, azt passz...

Ezek persze NEM a legújabb infók.

Előzmény: FradiFan (699)
Lorinc_d Creative Commons License 2002.03.29 0 0 700
Es az Ingyenlotto sorsolasa is ott lesz ;-)
Előzmény: Llaca (698)
FradiFan Creative Commons License 2002.03.29 0 0 699
Sziasztok!

Először is üdvözlök mindenkit itt is, hiszen még nem írtam ide, a Fradi szurkolóinak kézilabdás oldalára.

Csak annyit, hogy mindenben egyetértek Ziggy Stardust-tal a Pádár Margóról és a Benyáról írt sorait illetően. Lehet most dícsérni a Margó játékát, de hozzá kell tenni, hogy nem képes huzamosabb ideig az elvárhatót nyújtani.
Mindenki emlékszik még az őszi újvárosi rangadóra, ahol a kulcsszerep - nemcsak a korai pályára lépése miatt - a Margóé volt. Ha csak az eredményt nézem, akkor oroszlánrésze volt a 31-31 elérésében, épp amiatt, hogy levette a Fari válláról a terhet, akire épp eléggé figyeltek. A jobbátlövő poszton bizony a fent említett rangadón nyújtott teljesítményre lenne szükség minden egyes alkalommal!!! Ennek hiányában nem csodálom, hogy a N. A. tk. már lemondott a (lehetséges) továbbjutásról a BL elődöntőt illetően...
Igazság szerint - ha a Westel támogatása elég erre - utána kellene nézni - akár külföldön - egy-két jobbátlövőnek. Másképp - legyünk őszinték - nem lehet BL-t nyerni!
A Benyáról pedig még annyit, hogy így sosem lesz belőle nagy játékos, ha állandóan sérült, sőt, talán nem is marad a Fradi játékosa... Nem is értem a szakosztályt! Nyilván nem az Ő hibája, ha sorozatos balszerencse éri, de így nem lehet reális álmokat szövögetni.
A fent elhangzottak tükrében én egyáltalán nem lennék szomorú, ha pl. jövőre jobbátlövőben egy új arcot vélnék felfedezni...
Tényleg a Brigovácz Niki és a Borók Rita jól érzik magukat Dániában?

Üdv.: FradiFan

Előzmény: Ziggy Stardust (684)
Llaca Creative Commons License 2002.03.29 0 0 698
Részlet a Fradi-tv mai műsortervéből:

- Látogatóban Takács Gabinál és gyerekénél
- A Cornexi-elleni gyõzelem utózöngéi

(ATV-n kezdődik a műsor 17.50-kor

SZIGET Creative Commons License 2002.03.29 0 0 697
Elég lenne a nemzetközi kupameccsekre és a nagyobb rangadókra (Dunaferr, Győr) valami megoldást keresni mert a többi meccsen úgy sincs teltház. Ezt a pár meccset pedig igazán meg lehetne oldani hamár úgyis mindig a szurkolók segítségét kérik miért utasítják el a mégtöbb szurkoló lehetőségét.Több alkalmas hely is van rá Budapesten.
Bár nem vagyok tisztában a bérleti viszonyokkal azért talán nem lenne veszteséges a vállalkozás.De az a legnagyobb baj hogy eddig meg se próbálták.Szerintem egy próbát megérne.
ElitJaszub Creative Commons License 2002.03.29 0 0 696
úgy vettem észre, hogy ezekről a lehetőségekről hallgatás van, mégpedig a kínos mívolta miatt.
mindenki a több néző mellett tenné le a voksát, ám a játékosok, szakmai vezetés van a másik oldalon, a hazai pálya miatt.
lásd még faházas idők, amikor akkora igény volt a csajok sikerére, hogy a BS megtelt a Vasas meccsre, de kikaptunk.
akkor olyan lendületben voltunk, hogy ebben bízva vitték be a meccset, talán a hazai pályát feladva is kitartunk, mégis kikaptunk.
szóval kínos téma ez.
szurkolók, vagy a szakmai szempontok?

E.J.

Előzmény: potocsi (695)
potocsi Creative Commons License 2002.03.29 0 0 695
halkan jegyzem meg: van egy SAP nevü csarnok, befér 4000 ember, játékosaink többsége játszott benne a válogatott tagjaként /magyar - dán/

esetleg a BNV területén az egyik pavilon?
-mondjuk ez már régi heppem

HAJRÁ FRADI

ElitJaszub Creative Commons License 2002.03.29 0 0 694
ezen én is csodálkoztam.
a Volgográd ellen úgy kellett összetarhálni a pénzt repcsire.
ha jól tudom, nincs megszabva, hogy egy csapatnak hány szponzora lehet.
Előzmény: DINO (693)
DINO Creative Commons License 2002.03.29 0 0 693
Hi!

Abból már bazira elegem van, hogy hosszú évek óta nyafog a szakosztály a minimális pénzek miatt, meg hogy nem tudnak elutazni. Minek van szakosztályvezető, ha nem tudja "eladni" a világ egyik legjobb kézicsapatát! Most tudtommal beszállt a Westel. Nehogy már egy 1500 kilométeres út problémát jelentsen!
Arra meg rég fel lehetett volna készülni, hogy a Körcsarnokba vigyék a meccseket. 1. Lehetne ott edzeni 2. A tuti győzelmes bajnokikat is lehetne ott játszani
Van rá példa külföldön is.

Üdv: Dino

Előzmény: Lavi (685)
ElitJaszub Creative Commons License 2002.03.29 0 0 692
nem, nem bérletem van.
nekem is bentről szereznek jegyet.
ez is csak azért van, hogy egyszerűbb legyen.
de nekem nem magával a módszerrel van a bajom, mert én úgy érzem 10enakárhány éves (több nem nagyon lehet, mert korilag nem fér bele)kézimeccsrejárási múltammal rászolgáltam arra, hogy ott legyek akármilyen színtű Fradi megmozduláson, akárhogyan is jutok jegyhez.
legalábbis jobban azok közül, mint akik kint lesznek jópáran - potyán.
megmondom őszintén, tőlem is kért olyan haverom jegyet, aki focira rendszeresen jár, vidékre is, de kézire nem.
pont ezek miatt tértem ki a kérése elől.
ez van.

E.J.

Előzmény: Lorinc_d (688)
Lorinc_d Creative Commons License 2002.03.29 0 0 691
Sot, en mar a mostani Lublin elleni meccsen is mintha tapasztaltam volna ezt.
Sajnos kicsi a csarnokunk, a szakosztaly meg nem akarja a Korcsarnokba vinni pedig oda tobben fernenek be.
Előzmény: SZIGET (690)
SZIGET Creative Commons License 2002.03.29 0 0 690
Teljesen egyetértek veled. A multkor is le volt foglalva az első sor, és olyanok "ültek" ott akiket általában nem látni a bajnokikon. Valahogy meg kellene oldani, hogy azoknak is jusson jegy akik szurkolni is akarnak nem csak ülni és néha tapsolni. Bár tudom hogy kicsi a csarnok és hamar elfogynak a jegyek sok az ismerős és stb, de mégis.
A bajnokikon meg 6-700-an vagyunk...
Előzmény: Lorinc_d (688)
Lorinc_d Creative Commons License 2002.03.29 0 0 689
Visszavago? Inkabb "odavago" ;-)
Az oreg Pindak biztosan szervez buszt, azzal lehet menni szerintem.
Előzmény: Lavi (685)
Lorinc_d Creative Commons License 2002.03.29 0 0 688
Igen, pont most beszeltem Kokevel es ugyanezt mondta. Persze azert kint leszek a Hodmezovasarhely ellen, aztan majd meglatjuk. Neked amugy berleted van, nem? A berleteseknek meg defaultbol felreteszik a jegyeket.
Amugy teljesen igazad van. Ugyanez a szindroma volt tavaly a Viborg elleni elodonton. Emlekszem, jo ha 400 jegy volt a penztarban... Aztan a csarnokban a lelatonak a kamera feloli oldalan szinte senki sem szurkolt, "oltonyosokkel" volt tele... Most is ez lesz, azzal a kulonbseggel hogy lehet nem jutunk jegyhez...
Penztarba valszeg egyetlen jegy nem kerul majd ki.
Előzmény: ElitJaszub (686)
ElitJaszub Creative Commons License 2002.03.29 0 0 687
na mire ezt beírtam, beírtad Te is.
kb 1 óra alatt szültem meg ezt a 9-10 sort:-))))
(nem is értem! mi ez itt? melóhely?) :-)))
Előzmény: Lavi (685)
ElitJaszub Creative Commons License 2002.03.29 0 0 686
akit érint:
lehet, hogy mégsem lesz elővételes jog a Hódmezővásárhely elleni jegy.
elég sok a "belső" jegyigénylés.

én nagyon meg fogom gondolni, hogy kimenjek-e a Podgorica ellen. (legalább egy jeggyel több lesz)
ezzel az "Ajax" szindrómával nem tudok megbékélni.
olyanok jutnak jegyhez, akik jó ha évente egyszer - ilyenkor - belátogatnak a csarnokba, elvéve a renszeres meccslátogatóktól a helyet.
a hangulatról nem is beszélve.
namind1:-(((

E.J.

Lavi Creative Commons License 2002.03.29 0 0 685
Üdv mindenkinek!
Kicsit firkálgatok... :)

Podgorica:
Sajnos úgy néz ki, hogy nagyon megszívatja a tv a Fradit. Ugyanis nekünk a tv miatt kell vasárnap játszanunk - nem hajlandóak szombaton közvetíteni kézit- és ezért "cserébe" a Podgorica is vasárnapra teszi a kinti meccset! Ezzel csak annyi a gond, hogy ugye csütörtökön és vasárnap van repülő, és így elég nehézkes lenne visszautazni. (Ahogy nekik is haza.) Kérték is, hogy tegyük szombatra, de mi nem tehetjük meg, mert a tv...
Na most nem mindegy, hogy 1milla vagy 2-3milla az utiköltség, mert ennyi lenne, ha nem tudnánk közvetlen járattal hazarepülni, a busz pedig kizárva.
Az utazásról csak annyit, hogy én pl. tuti nem mernék a saját autómmal nekivágni és nem a szerpentinek miatt, hanem a Szerbiában uralkodó állapotok miatt. Az még csak hagyján, hogy 10 km-enként megbüntetnének mindenféle mondvacsinált okból, de divatba jött ott egy új autórablási forma is. Kamu egyenruhában megállítanak, aztán fegyvert fogva rád kiszállítanak a kocsiból. Ezt meg valahogy nem lenne kedvem megkockáztatni, max úgy, ha legalább 4-5 autó teljesen együtt utazik (konvojban, ha vkit megállítanak, a többi is megáll, stb...). Most sajnálom csak, hogy nem egy 20 éves autóm van, azt tuti nem rabolnák el! :)))))
A másik gond, hogy a szállás nem könnyű dolog ott, főleg nem európai körülményeket nyújtót találni elfogadható áron. Non-stop meg kicsit sok lenne az út.
De! Valahogy mindenképpen ki fogok menni, még az is lehet, hogy autóval, bár ennek a legkisebb a valószínűsége. Még a repülőnek is több, bár az sem egyszerű, marad talán a busz...
A visszavágóra elvileg azok fognak jegyet kapni, akik a Vhely ellen kinn lesznek, hasonlóan a Dferr ellenihez, amikor a Lublinra lehetett jegyet venni. Egyébként Maglódi Lajos azt mondta Fehérváron, hogy ez is csak akkor lesz így, ha nem lesz kinn túl sok ember, ugyanis sajnos most már a szövetségnek is kell jegyet adni, ami azt jelenti, hogy a bérletesek, szponzorok, játékosok, vendégszurkolók, szövetségi jegyek után max 300 körül fog maradni jegy. SZVSZ a pénztárba szabadon megvehető jegy egyáltalán nem fog kikerülni.

Bocsi, ha esetleg hosszú voltam!

Ziggy Stardust Creative Commons License 2002.03.29 0 0 684
Sziasztok!
Egy kicsi ünneprontás: nem értek egyet a Pádár Margó feltámadásáról kapcsolatos véleményekkel. A Cornexi elleni labdaszerzése és gólja valóban szép volt és döntő pillanatban történt, de ez nagyon kevés. A rossz passzokról inkább nem beszélek, mert ami súlyosabb az a félszeg mezőnyjáték. Amint a labda hozzá kerül lelassul a támadás, ébred és összezár az ellenfél védelme, amit Margó általában egy gyenge passzal tetéz. Tudom, nem lehet könnyű Siti Eszti és Farkas Ági mellett játszani, de ... Nem akarom megbántani, de a jelenlegi Fradi leggyengébb pontja (Benyáts Beával együtt), akin nagyon sok múlik. Fontos gólokat dobott a Lublin ellen, fontos gólt dobott a Cornexi ellen, de a mérkőzés 60 percig tart.
Mondom ezt azért is, mert szerintem akárkit is igazol a Podgorica, verhető ellenfél. Remélem Németh András inkább taktikából pesszimista, mint valójában, mert az nekem egy kicsit erős lenne, hogy a Farkas-Siti-Sugár-Pádár I.-Lőwy-Kirsner -... csapattal felálló Fradi eleve esélytelen lenne. Azonban ha az egyik poszt lyukas (Margó /Benyáts), akkor annyi az egésznek.
Hajrá Fradi! Sziasztok!

Előzmény: Llaca (659)
SZIGET Creative Commons License 2002.03.29 0 0 683
Hülyeség hogy nem lehet kapni jegyet a Vásárhely ellen. Én már tegnap tudtam venni.
Llaca Creative Commons License 2002.03.29 0 0 682
Előbb az újságíróknak kellene ezt megtanulnia! :o
Lásd a www.asport.hu-t! (http://www.asport.hu/index.cgi?template=as_cikk.html&art_id=10796)
Előzmény: bölcs27 (673)
bala_ggio Creative Commons License 2002.03.29 0 0 681
Ezzel próbáld meg kinyitni az oldat legközelebb! (http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9057760)
Előzmény: csaba26 (677)
bala_ggio Creative Commons License 2002.03.29 0 0 680
Én ilyen infot már két helyről hallottam. Egyiket nem tudom, hol, talán itt, és a másikat egy belsőstől.
Előzmény: Lorinc_d (650)
bala_ggio Creative Commons License 2002.03.29 0 0 679
;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: Dr.W.Gy. (646)
bala_ggio Creative Commons License 2002.03.28 0 0 678
VICTORY!

Remélem, az én hozzászólásomat nem vetted komolyan. Ha nem érted, miért írtam, elmagyarázom ímélben, de akkor írjál nekem, kérlek!

Előzmény: Törölt nick (639)
csaba26 Creative Commons License 2002.03.28 0 0 677
sziasztok

technikai kérdésem lenne.
amikor behívom az oldalt mindig a 10 oldal jön be az 1 helyett és mindig az 1-re kell kattintani. mondjátok már el miért köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!