Keresés

Részletes keresés

Utczák terek csapata Creative Commons License 2004.03.10 0 0 3086
" Ferencváros klubházából származó információk szerint "
"A hírek szerint"

Ezek a hazugság jólismert formái amiket nem lehet számonkérni rajtuk.
Röhögve hazudhat a szemünkbe.
Aczél elvtárs nem hiába élt.
Megtanulták az utódok a leckét.

Magyar újságírók az EU-ba indulnak.
Jegyezzük csak fel.
2004 03.09.

Előzmény: Utczák terek csapata (3083)
Utczák terek csapata Creative Commons License 2004.03.10 0 0 3085
" sőt, holnap a délelőtti órákban az átutalásra is sor kerül. "

Ez azt jelenti, hogy délután a számlánkon van a 300 mill.
Az Isten áldja meg az Ádámunkat.
Tényleg egy rendes ember.

És takarékos is.
Mivel február 12-én még nem volt 120 millere, hogy késedelmi kamat nélkül fizessük az áfát viszont rá három hétre már összespórolt nekünk 300-at.
Az élet szép.
MINDENKI A PÉNZTÁRBA.

Előzmény: Utczák terek csapata (3083)
Utczák terek csapata Creative Commons License 2004.03.10 0 0 3084
Nem közösen, hanem közösben.
Ha csak nem privatizálta valaki a Megyeri TSZ-t.

Hobbi kertész, vagy hobbi dózsás.
Teljesen mindegy.
Szombat délben földmunka.
Ez a tény.

Előzmény: kabsz (3076)
Utczák terek csapata Creative Commons License 2004.03.10 0 0 3083
Az van, hogy február 25.-én ugyanez az oldal ezt közölte:

" Újabb információink szerint egyébként Kovács Ádám a tegnapi nap folyamán már elutalt 120 millió forint gyorssegélyt a klub számlájára, amelyből az APEH felé fennálló tartozást kell rendezni. Kovácsnak március 10-éig kell további 180 milliót átutalnia ahhoz, hogy a szerződésben vállaltakat teljesítse. "

Tegnap meg ezt:

" Ferencváros klubházából származó információk szerint ma találkozott egymással Furulyás János klubelnök és Kovács Ádám. A megbeszélésen szó esett a holnap lejáró határidőről, eszerint Kovácsnak 300 millió forintot kell átutalnia a klub számlájára.
A hírek szerint a Celladam Rt. tulajdonosa igazolta Furulyásnak, hogy az összeg a rendelkezésére áll, sőt, holnap a délelőtti órákban az átutalásra is sor kerül. "

Én örülnék a legjobban ha az NB1.hu néhány éves működése alatt a tegnapi közleményével végre első alkalommal igazat mondott volna.

És annak meg kurvára örülnék, ha a Kovács szerzett volna valahonnan pénzt a számunkra.
És azt el is utalja.

Előzmény: badhool_16 (3082)
badhool_16 Creative Commons License 2004.03.09 0 0 3082
Budapest, március 9., 21.55 Információink szerint holnap utal Kovács Ádám.

A Ferencváros klubházából származó információk szerint ma találkozott egymással Furulyás János klubelnök és Kovács Ádám. A megbeszélésen szó esett a holnap lejáró határidőről, eszerint Kovácsnak 300 millió forintot kell átutalnia a klub számlájára.
A hírek szerint a Celladam Rt. tulajdonosa igazolta Furulyásnak, hogy az összeg a rendelkezésére áll, sőt, holnap a délelőtti órákban az átutalásra is sor kerül.
A csapattal kapcsolatos hír, hogy a hétvégi Zalaegerszeg elleni mérkőzésen visszatérhet a csapatba a szurkolók által mostanában igencsak kedvelt Kriston Attila és Marek Penksa is. A vezetőedző variációs lehetőségét növeli, hogy a hétvégére harcképes lesz az utóbbi hetekben sérüléssel bajlódó Balog Zoltán.

badhool_16 Creative Commons License 2004.03.09 0 0 3081
kabsz

Vinnek is belole megyerre.
Nem haboznek!:)

Előzmény: kabsz (3080)
kabsz Creative Commons License 2004.03.09 0 0 3080
bad

Képzeld te akarnál kokainos sütit csinálni.
Lenne belőle mosóporos. Ultrás:)))

Előzmény: badhool_16 (3079)
badhool_16 Creative Commons License 2004.03.09 0 0 3079
Miert?A Bacsi Sanyi kokainnal csinalta,megsem panaszkodott.
Előzmény: kabsz (3078)
kabsz Creative Commons License 2004.03.09 0 0 3078
Szeretnék egy tényt lejegyezni:

Fradisták!

Ha tojásos nokedlit csinálnátok a liszt helyett ne porcukort használjatok.

Liszt igen, porcukor nem.

kabsz Creative Commons License 2004.03.09 0 0 3077
Jön a Mikulás?

Kitisztítottátok a guminyimmát?

Előzmény: Utczák terek csapata (3075)
kabsz Creative Commons License 2004.03.09 0 0 3076
UTC

Közösben vagy közösen nem mindegy.

Hát igen.
legalább öt mondat kellett míg eljutottál a hobbitól az elkötelezett földműveshez.

Pedig én tudom egyszerűbben is.
Paraszt vagy:)))

Előzmény: Utczák terek csapata (3051)
Utczák terek csapata Creative Commons License 2004.03.09 0 0 3075
Döl a lé holnap, gyerekek.
MINDENKI A PÉNZTÁRBA !
Sose halunk meg.
Csimm-bumm gól.
Greenie Creative Commons License 2004.03.09 0 0 3074
Hát elég szényenteljes volt, dózsások családtagjai.Biztos ezt látták a férjtől,ill a baráttól otthon!
Ez a szánalmas lilamaki, meg itt magyarázza a bizonyítványt!
A macesz zabáló elmebeteg!

Előzmény: Habi (3071)
GOUDALE Creative Commons License 2004.03.09 0 0 3072
Irtam erre a cimedre!
Előzmény: Habi (3071)
Habi Creative Commons License 2004.03.09 0 0 3071
Akkor talan megkellene emliteni Torocsik menyasszonyanak,valamint Fazekas felesegenek lopasat,Londonban.
Na,akkora szegyen meg nem erte kishazankat,a nagyvilagban,mint akkor.
Mar sportoloink miatt.
Ferencváros_28 Creative Commons License 2004.03.09 0 0 3070
Alighanem megcsalt a füled.
Előzmény: lg18 (3069)
lg18 Creative Commons License 2004.03.09 0 0 3069
nem olvastam, láttam
MTV híradó, sporthírek, 7:15 körül
Ott mondták, hogy Bebtó, ott mondták, hogy 30 fióla doppingszer, és ott mondták azt is, hogy a sportoló állítása szerint tovább akarta adni a csapattársainak.

Még korrekt is: mindenkit magával ránt.

Előzmény: Ferencváros_28 (3068)
Ferencváros_28 Creative Commons License 2004.03.09 0 0 3068
Én azt tudom, hogy az emberi szervezet képtelen arra a teljesítményre, amit a biciklisták bemutatnak.

Én azt olvastam, hogy " a 28 éves válogatott kerekes a szövetség hétfői rendkívüli elnökségi ülésén azt állította, hogy egy nappal a rendőrségi kutatás előtt vette saját célra a készítményeket, amelyekről nem tudta, hogy doppingszert is tartalmaznak.". Ezt az MTI hozta le.

Te hol olvastad, hogy ő mondta, hogy eladni akarja?

Előzmény: lg18 (3067)
lg18 Creative Commons License 2004.03.09 0 0 3067
Ezek szerint mégis csak értesz, mert nekem fogalmam sincs arról, hogy ki doppingol.
Viszont most már tudom, hogy ki az aki tiltott szereket terjeszt. Ő mondta, hogy tovább akarta adni a társainak. Nem csak fogyasztó, díler is.

Ja és engem érdekel. Tudod ez a faszi Magyarországot képviselte volna az olimpián. Most lebukott. Így csak a Fradit képviseli. Szerencsére.

Előzmény: Ferencváros_28 (3065)
Ferencváros_28 Creative Commons License 2004.03.09 0 0 3065
Meg kéne tanulnod olvasni.

Azt írtam, hogy "Ja, kiderült...", ezzel utaltam az újpesti esetre és a ti "tényetekre".

A többi a doppingos ügyre vonatkozik, és valóban nem értek a biciklihez, meg nem is érdekel, mert nincs olyan, aki nem doppingolna.

Előzmény: lg18 (3064)
lg18 Creative Commons License 2004.03.09 0 0 3064
"Nem tudom mit tett, mit nem, a bicikli nem érdekel"

Ha már az erkölcsöt a Pintér sem ismeri...melyik E betű jelképezi a hazugságot?
Vagy E mint elferdítés?

"Ferencváros_28 válasz erre | adatok | e-mail 2003.05.02 20:55 (57084)

2. Fradista verte meg Bebtót, és aki nem ezt mondja az hazudik, hisz ez tény. Persze, az egészet arra alapozva, hogy "meg lett keresve"."

Most akkor érdekel, vagy nem? Ha büdös, akkor tagadod, ha tiszta, akkorr dörgölödzöl hozzá?

Előzmény: Ferencváros_28 (3060)
Ferencváros_28 Creative Commons License 2004.03.09 0 0 3063
Simont, ha jól gondolom, Véber említése miatt hoztad fel. Tudod a Véber esetben az az elképesztő, hogy a gyereke születését, egyedül, egy piacon ámokfutva "ünnepelte". Ez egyszerűen felfoghatatlan.

Tisztázzunk valamit. Erkölcs van, ami jellemző a Fradira - sajnos nem minden fradistára, de az arányok még messze jobbak, mint máshol, főleg nálatok.

A Kordaxosok ugyanazt csinálták, mint minden olajipari vállalkozás akkoriban, csak mögülük kihátrált a politika. Sólyomék meg korrupt rendörök segitségével (ember-)raboltak, zsaroltak.

Előzmény: LetsGoUJPEST (3061)
Ferencváros_28 Creative Commons License 2004.03.09 0 0 3060
Ja, kiderült...

Nem tudom mit tett, mit nem, a bicikli nem érdekel, mint sport, mert nincs olyan biciklista, aki nem doppingolna.

Hogy hol szocializálodott, azt nem tudom, azt sem, hogy valóban ő-e, és hogy valóban bünös-e. Mindenesetre Bácsi Sanyi és Véber Gyuri biztosan nálatok. Az egyiknek heroint árul, a másik meg tombol a gyereke születésekor.

Előzmény: lg18 (3058)
Habi Creative Commons License 2004.03.09 0 0 3059
En nagyon szeretnem tudni,kik voltak a vevojeloltek meg,a rendes ember mellett.

Mire en megerkezek,vagy csengetett a postas,vagy nem...
Ha csenget,akkor ne tavirattal......

Előzmény: Ferencváros_28 (3056)
lg18 Creative Commons License 2004.03.09 0 0 3058
Na meg a Bebtó is. Aki nem engedi, hogy leelőzze egy fradista Újpesten. Majd bemegy élő adásba, meg minden médiába, hogy besározza az Újpest szurkolókat. Azóta kiderült, hogy fradista volt...helyesbítést sehol sem tett.
Most meg fél tonna doppingszert csempészett.
Hol szocializálódott ez a gyerek? Csak nem a Fradiban!?
Előzmény: Ferencváros_28 (3055)
Ferencváros_28 Creative Commons License 2004.03.09 0 0 3057
Na ez egy nagyon eszetlen húzás.
Előzmény: Utczák terek csapata (3054)
Ferencváros_28 Creative Commons License 2004.03.09 0 0 3056
Nézd, én véleményem nem nagyon fog változni Kovács Ádámról, ha nem utal. Mielött a Fradihoz jőtt, akkor is megvoltam gyözödve arról, hogy egy piszok alak. Ha pedig mégis utal, akkor legalább velünk szemben, félig normálisan járt el. Ha meg nm utal, jön másik befektető, és megszabadulunk tőle. Én nem aggódom.

Előzmény: kabsz (3050)
Ferencváros_28 Creative Commons License 2004.03.09 0 0 3055
Nézd én nem követem annyira az ügyeiteket, hogy tudjam,kit hogy hívnak. Mindenestre Sándor mellett Gábor is bünöző.
Előzmény: lg18 (3049)
Utczák terek csapata Creative Commons License 2004.03.09 0 0 3054
HÁTTÉR. Továbbra sem dőlt el, melyik stadionban rendezné a kiemelt mérkőzéseit az MTK


Miskolc várja a címvédőt



Munkatársainktól


NS, 2004-03-09


A hazai pálya nem mindig jelent előnyt, ennek ellenére aligha van olyan csapat, amelyik ne kívánna élni a megszokott környezet nyújtotta előnyökkel.


Ha megszületik az egyezség, a ferencvárosi Leandro (csíkos mezben) a DVTK-pályán rohamozhatja az MTK-s Végh Zoltán kapuját (Fotó: Németh Ferenc)
Természetesen az MTK is a Hungária körúti stadionban futballozna pályaválasztóként, csakhogy mára bizonyossá vált: a kiemelt bajnoki mérkőzéseket – s ebbe a kategóriába tartozik a Ferencváros meg az Újpest elleni 90 perc – nem lehet a Hidegkuti-stadionban megrendezni, mivel a rendőrség nem vállalja ezeknek az összecsapásoknak a biztosítását (hogy az előző szezonhoz képest mennyivel lett rosszabb a létesítmény állapota, az erősen kérdéses…).
Fülöp Ferenc klubigazgató szombaton, a Lombard elleni bajnoki találkozó előtt mondta: "Még nem határoztunk arról, hová visszük a két összecsapást. Egyelőre csak annyit jelenthetek ki, fővárosi és vidéki stadionok egyaránt szóba jöhetnek."
Az egykori kitűnő középcsatár konkrét helyszínekről tehát nem kívánt nyilatkozni, lapunk azonban úgy értesült, hogy Diósgyőr is szóba került házigazdaként. A pletykák szerint egyébként már akkor felmerült a gondolat, hogy a kék-fehérek esetleg a borsodi megyeszékhelyre költöznek, s ott rendezik hazai meccseiket, amikor Várszegi Gábor még hivatalosan is az MTK mögött állt. Ez a hír azonban nem kapott nyilvánosságot, ellentétben azzal az elképzeléssel, hogy az MTK az Újpesttel társulna…
Ami már most az alkalmi miskolci vendégeskedést illeti, a DVTK stadionját tulajdonló és működtető DSM Kht. ügyvezetője, Pelcz Gábor érdeklődésünkre annyit mondott: a Nemzeti Sportból értesültek az MTK elképzeléséről, és ezt követően munkatársai kapcsolatba léptek a fővárosi csapatot működtető gazdasági társaság képviselőivel. Első lépésben azt tisztázták a felek, miként állnak a tulajdonviszo-nyok. Nos, kiderült, hogy a második ligás DVTK-Borsodi Sör is csak vendég a létesítményben, a pálya további bérbeadásáról ekként a közhasznú társaság dönthet. Pelcz Gábor szerint ők nyitottak az együttműködésre, de konkrét megállapodás egyelőre nem született. Abban maradtak az MTK vezetőivel, hogy visszatérnek a témára.
Ismert: Diósgyőrben az ősszel elkészült a pálya villanyvilágítása, így a stadionban immár este is lehet meccseket rendezni. A rekonstrukció második lépcsőjében a klubépület, illetve a szurkolói kiszolgálóhelyiségek rendbetétele, valamint az új lelátói ülések felszerelése lesz a feladat. A létesítmény azonban jelenlegi állapotában is alkalmas arra, hogy ott élvonalbeli mérkőzéseket rendezzenek.
Fülöp Ferenc megerősítette a DSM Kht. ügyvezetőjének azon véleményét, miszerint konkrétumokról most még korai lenne beszélni. A klubigazgató úgy véli, a végső döntésre még legalább két-három hetet várni kell.


Utczák terek csapata Creative Commons License 2004.03.09 0 0 3053
Kabszevics !

És akkor mi van ha a parasztunk nem 10.-én küldi a lét, hanem huszadikán ?
Vagy nem márciusban, hanem májusban.
Jó nekünk úgyis.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!