Keresés

Részletes keresés

bala_ggio Creative Commons License 2002.03.15 0 0 251
Lublinban nem láthatod ezt, mert nem ilyen a csarnok, hanem ilyen.
Előzmény: ildy7 (249)
_paha_ Creative Commons License 2002.03.15 0 0 250
a képaláírás nem stimmel! (-;

Előzmény: ildy7 (249)
ildy7 Creative Commons License 2002.03.15 0 0 249

Lublinban is ezt szeretném látni... :D

ildy7 Creative Commons License 2002.03.15 0 0 248
:D
Előzmény: endre_d (246)
_paha_ Creative Commons License 2002.03.15 0 0 247
Nem! (-;

ma fény derült rá, hogy egyik volt osztálytársnőm együtt járt gyógytornára Dórával, és mesélte, milyen kedves volt vele, csomót beszélgettek.

nem lényeges infó, de újabb bizonyíték, hogy kicsi a világ! (-;

Előzmény: endre_d (246)
endre_d Creative Commons License 2002.03.15 0 0 246
Gondolom nem okoz meglepetest a kedvenc :-))) Lowy Dora.
bala_ggio Creative Commons License 2002.03.15 0 0 245
Most már az EHF honlap is 13:45-öt ír, a Fotexre pedig 15:45-öt. :(
bala_ggio Creative Commons License 2002.03.15 0 0 244
[origo] sportról:

"Negyeddöntő előtt a Fradi

Komoly próbatétel előtt áll a Bajnokok Ligájában szereplő Herz-FTC, amely a lengyel bajnok Montex Lublinhoz látogat. Az összecsapás a negyeddöntők első mérkőzése lesz.

Megkezdődnek a negyeddöntős csatározások a női kézilabdázók európai kupasorozataiban. A Bajnokok Ligájában egyedüli magyar együttesként állva maradt Herz-FTC Lengyelországba látogat, és talán nem nagy hiba kijelenteni: akár győzhet is Lublinban. Mert ugyan a lengyel együttes nem gyenge, mégis figyelemre méltó, hogy a csoportfordulók során három hazai találkozójából kettő is elvesztett: az orosz AKVA Volgograd 27-23-ra, a macedón Kometal Szkopje 38-21-re, azaz tizenhét góllal tudott nyerni. A csapat erőssége a védekezés: ha bejön az 5+1-es variáció, és az ellenfél nem tud kellően felkészülni rá, akkor a Lublin nagyon jól alkalmazza a taktikát. Ha nem áll össze a védekezés, mint például a macedón bajnok ellen, akkor lehet igazán keresnivalója a Fradinak. A hazaiak legveszélyesebb játékosa Majerek, de Marec és Martynienko is külön figyelmet érdemel.

A Ferencvárosnál nincsen sérült, csak abban lehet reménykedni, hogy a csapat felnő a feladathoz, és ha mindez jó kapusteljesítménnyel is párosul, akkor nem lehet gond. A lányok ma éjjel még Eperjesen alszanak, onnan buszoznak át szombaton a mérkőzés helyszínére, hogy a vasárnapi találkozó időpontjában tudjanak edzeni. A találkozó egyébként vasárnap 16.45-kor kezdődik, a két játékvezető a román Plesa, Pripas kettős lesz.

Női Bajnokok Ligája, negyeddöntők:
MKS Montex Lublin (lengyel) - Herz-FTC
Milar L'Eliana Valencia (spanyol) - Larvik HK (norvég)
Motor Zaporozsje (ukrán) - Buducsnoszt Brillant Podgorica (jugoszláv)
Ferrobus KU Mislata (spanyol) - Kometal D. P. Skopje (macedón)"

Ehhez a hírhez csak annyit tennék hozzá, hogy információim szerint a jobbszélső Malgorzata Majerek szerdán megsérült, viszont újabb információim szerint nem annyira súlyos a sérülése. Vasárnap kiderül, játszhat-e.

Előzmény: karesz4 (240)
Llaca Creative Commons License 2002.03.15 0 0 243
Karesz!

Köszönjük az MTI hírt. Nem muszáj a többi csapatra vonatkozó információkat kihagyni belőle, nyugodtan bennehagyhatsz mindent!

DINO!

Kedvencek közt - mivel tényleg teljesen szubjektív kategória - szvsz nincs huszadrangú, és elsőrangú. Párduc érdemei és eredményei elvitathatatlanok, mégha esetleg kevesebb embernek lenne is kedvence, ami persze nem jelenti azt, hogy utálják őt, csak van aki jobban a szívükhöz nőtt.

Sziasztok
Llaca

ildy7 Creative Commons License 2002.03.15 0 0 242
Szerintem min. 2 ember említette (Victory és én is). Amúgy meg nem az volt a kérdés, hogy ki a legjobb vagy legklubhübb játékos, hanem kinek ki a kedvenc játékosa. Ez meg totál szubjektív szvsz.
Előzmény: DINO (241)
DINO Creative Commons License 2002.03.15 0 0 241
Nem felköszönteni kellett.
Hanem a legjobbak között csak 1 ember említette.
Néhány huszadrangú pedig szerepelt többször is.

Dino

Előzmény: bala_ggio (237)
karesz4 Creative Commons License 2002.03.15 0 0 240
Üdv!

(MTI) - Az európai kézilabdakupákban állva maradt két magyar női csapat számára vasárnap a negyeddöntők első mérkőzései következnek.
A Bajnokok Ligájában a Ferencváros a lengyel Montex Lublin vendégeként lép pályára (kezdés: 16.45 ó). Németh András edző szerint majdnem mindegy, hogy ezúttal milyen eredményt ér el együttese, lényeg a továbbjutás kiharcolása.
- Az már többször bebizonyosodott, hogy a Lublin otthon legyőzhető, ugyanakkor ha idegenbe megy, nem ismer lehetetlent - mondta az MTI-nek.
A Montex például úgy vívta ki a negyeddöntős szereplést, hogy a címvédő Krim NR Ljubljanát verte a szlovén fővárosban.

Karesz

spike5 Creative Commons License 2002.03.14 0 0 239
Nekem megvan a meccs, amit keresel. Szívesen oda is adnám, csak nem tom hogyan.
Előzmény: kelly_ (159)
spike5 Creative Commons License 2002.03.14 0 0 238
Nekem megvan a meccs, amit keresel. Szívesen oda is adnám, csak nem tom hogy lehetne ezt megvalósítani.
Előzmény: kelly_ (159)
bala_ggio Creative Commons License 2002.03.14 0 0 237
Nem értelek, mit felejtettünk el? Felköszönteni? Azt már megtettük máshol.
Előzmény: DINO (236)
DINO Creative Commons License 2002.03.14 0 0 236
Ezt nem hiszem el gyerekek!

Hogy feledkezhettek meg az egyik legnagyobb magyar kézilabdázóról! Aki a legrégebben harcol a Fradiért és még mindig a világ egyik legjobb beállója! Emberi tulajdonságai is példaértékűek.

Igen: PÁDÁR ILDIről van szó.
A Párduc!

Üdv: Dino

Lavi Creative Commons License 2002.03.14 0 0 235
Az tré dolog! Gondolom nem repestetek az örömtől! Hogy sikerült a szállását visszamondanotok? Vagy ki kell fizetnetek? :-(
Előzmény: _paha_ (231)
Lavi Creative Commons License 2002.03.14 0 0 234
Köszi! Akkor kb. jól emlékeztem, hogy 100 korona körül van a matrica. Én is 600 Ft-tal számoltam. :-) Jól tudom, hogy arra is kell matrica? Bár inkább megveszem, minthogy büntetést fizessek nekik! :-)
Akkor gondolom a gázolaj is kb. 20%-kal lehet olcsóbb, mint itthon! Lehet, hogy a lengyeleknél nem is kell tankolnom, a szlovák határig meg talán ki fogjuk bírni a majd' 200 Ft-os gázolajárat! :-)
HA tudnák a velem utazók, hogy a 6000 Ft-os útiköltségből kb. egy ezrest még vissza is kapnak... Biztos örülni fognak!
Előzmény: _paha_ (230)
bala_ggio Creative Commons License 2002.03.14 0 0 233
Nekem van egy, de az tévé elé szól. ;))) vagy :(((
Előzmény: Ener (232)
Ener Creative Commons License 2002.03.14 0 0 232
Egy elkésett és kissé kétségbeesett kérés:
Ha valakinek van egy "nélkülözhető" Fradi-Lublin meccs jegye, és eladná nekem, azt nagyon meghálálnám.
Ener
_paha_ Creative Commons License 2002.03.14 0 0 231
be volt szervezve, utolsó pillanatban azonban lemondta... )-:

Előzmény: Lavi (228)
_paha_ Creative Commons License 2002.03.14 0 0 230
sajna gázolaj árat nem tudok, lévén mind2 autónk benzines. (((-; (a benzin lengyelben kb ugyanannyi, mint nálunk, szlovákiában viszont kb. 20%-kal olcsóbb).

szlovák matrica kemény 650 Ft! (-;

1 PLZ ~= 70 Ft

Előzmény: Lavi (229)
Lavi Creative Commons License 2002.03.14 0 0 229
Ja! Ha valaki esetleg tudná a szlovák és lengyel gázolaj-árakat, megköszönném, ha beírná! Ja meg a szlovák autópályamatrica ára is érdekelne!
Sőt ha nem túl nagy kérés, akkor a zloty körülbelüli árfolyama is!
(Még jó, hogy fel vagyok készülve az utazásra! Bár különösebben egyik sem izgat, de nem lenne azért rossz tudni! :-))
Lavi Creative Commons License 2002.03.14 0 0 228
2 autóval heten? Az igen! NEm tudtatok volna még egy embert beszervezni? :-)
Előzmény: ildy7 (219)
_paha_ Creative Commons License 2002.03.14 0 0 227
meg jó lenne végre sok leindítás gólt látni! persze ha csúnya gólokkal nyerünk, az sem zavar. (-;

Előzmény: fighting (226)
fighting Creative Commons License 2002.03.14 0 0 226
A kedvencek:
1. Lőwy Dóra
2. Siti Eszter
3. Katarina Mravikova

Remélem a neveket jól írtam le!
Vasárnap jó lenne nyerni.
Elolvasva Németh András nyilatkozatát.
Azon morfondiroztam, hogy nekünk fekszik a nyitott védekezés, mert Siti Eszter szerintem egy-egyben bárkit bármikor képes megverni.
S szerintem a legfontosabb fegyver a Párduc-Fari tengely, amely a kicsit nyitottabb védekezés ellen mindig hatásos!

"HAJRÁ LÁNYOK, HAJRÁ FRADI"

ildy7 Creative Commons License 2002.03.14 0 0 225
:-((((((
Előzmény: _paha_ (224)
_paha_ Creative Commons License 2002.03.14 0 0 224
tudom, pvsk... o-:

a véleményem lásd itt.

Előzmény: zsanna (222)
Llaca Creative Commons License 2002.03.14 0 0 223
Németh András a vasárnapi ellenfelünkről:

"
- Sikerült a lengyelek öt mérkőzéséről is videokazettát szerezni, így a hétvégén alaposan kielemeztük ellenfelünk játékát, és hétfőtől már ez alapján készültünk a találkozóra. Bár a Lublint eddig nem sorolták a közvetlen nemzetközi élvonalhoz, én azt hiszem ez a megítélés változni fog, a lengyelek ugyanolyan játékerőt képviselnek, mint bármelyik sztárcsapat a BL-ben. Nem véletlen, hogy le tudták győzni a tavalyi BL-győztes Ljubjanát, és a szintén erős Volgográdot. Egységes csapatuk van, amely rendkívül kemény játékot játszik, legnagyobb erőssége az összeszokottság, és így kimondott sztárjátékosok nélkül is hatékony tud lenni. Ellenfelünk egyébként majdnem egy az egyben megegyezik a lengyel válogatottal, plusz idén igazolt egy ukrán átlövőt, aki szintén jól beilleszkedett a csapatba. A Lublin nem a hatos falas, hanem az öt plusz egyes védekezést játssza, ezt jól be is gyakorolta, ez a sikerük egyik titka. Ha ellenfelük ennek nem találja meg hamar az ellenszerét, akkor nagyon nehéz dolga van velük. Mi nem változtatunk az alaptaktikán, tehát a hatos fallal kezdünk, remélhetőleg nem ismételjük meg a Győrben látott katasztrofális védekezést, és a kapusteljesítményünk is feljavul. A keretben mindenki egészséges, így a legerősebb felállásban kezdhetjük a találkozót.
"

zsanna Creative Commons License 2002.03.14 0 0 222
OFF:
Paha, már megint hiába drukkoltunk :-(((((( (Más sportág, remélem kapcsolsz.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!