Keresés

Részletes keresés

fighting Creative Commons License 2002.05.07 0 0 1614
Hello

Minden különösebb kommentár nélkül egy pozítiv példa.

Tisztelt Szurkolónk !
Gratulálunk családja bövüléséhez,és szeretettel meghivjuk a BL döntő hazai mérközésére.Jegyét mint meghivott vendég Kökény Beatrixtöl tudja átvenni.
Üdvözlettel a HERZ FTC kézilabda szakosztály.

A jegyet ma már át is vettem.

Előzmény: DINO (1516)
endre_d Creative Commons License 2002.05.07 0 0 1613
Ami Borkowskat illeti, teljesen egyetertek veled. De ha mar megtortent, akkor Wolfot kellett volna visszahozni, az ifiben sokat es jol jatszott beallost.
Kulfoldrol meg inkabb Dolert javasolnam. Bar ketlem, hogy meg tudnank fizetni.
Előzmény: fafa211 (1601)
endre_d Creative Commons License 2002.05.07 0 0 1612
Rosszul tudod. Toth Timea 1997-ben kerult hozzank, es mivel tobb evet lehuzott az ifiben, szerintem mar sajat nevelesnek szamit. Es egy evig Vacott volt kolcsonben.
Előzmény: FradiFan (1599)
fafa211 Creative Commons License 2002.05.07 0 0 1611
Hát, szégyellem, de igen. Sajnáltam szegényt, de tényleg nagyon bénán avatkozott játékba...
Azért a meccs után megvígasztaltam, hogy olyan sűrűn azért nem találkozunk...:)
Előzmény: Csbalázs (1607)
Törölt nick Creative Commons License 2002.05.07 0 0 1610
Sziasztok!

Egyetértek veletek, elég aggasztó a beálló-kérdés minden korosztályban az utánpótlásban is...Néha nagyon jó lenne ha PÁRDUCOT tudná valaki tehermentesíteni, hiszen Ő mióta a FRADIBAN van,gyakorlatilag csere nélkül kénytelen lehúzni a meccseket és ez iszonyú fárasztó lehet,sőt emberfeletti teljesítmény...

A tegnapi Fradi-tv tényleg jó volt, aranyosak voltak a csajok,főleg Rina.

Alig várom a szombatot!

DINO Creative Commons License 2002.05.07 0 0 1609
Zolee!

Írtam neked mailt erre a címedre.

Dino

Előzmény: zoltika (1591)
_paha_ Creative Commons License 2002.05.07 0 0 1608
találtam pár érdekességet Skopjéről:

http://www.szolgalat.hu/fotexhandball/hirek/2001/vardar.htm:

"A körülményekrõl annyit, 3-4000 õrjöngõ fanatikus elõtt nehéz játszania még a sokkal jobb csapatoknak is (mert azért, ha reálisan nézzük a Fotex jobb csapat). A macedónok félelmetes hangulatot ígérnek nekünk, lévén ez lesz az elsõ meccs, minden kérdés nyitott.
Nagyon szeretnének a továbbjutni, de tudják, hogy ez a legerõsebb csoport, és nagyon nehéz dolguk lesz."

"A körülményekrõl

A politikai helyzetet nem részletezzük, elég, ha valaki a térképre pillant, Tetovo, Urosevac nagyon közel van...
A közelben tartózkodik a Pristinai magyar Nato-kontingens is.

A legnagyobb macedón szurkolói csoportosulás a "Komiti". A hangulatról annyit, nézzétek meg alul a képeket... Igaz, hogy focimeccsen készültek, de a szurkolók ugyanazok kézilabdán is..."

http://www.szolgalat.hu/fotexhandball/europakupa/2001/meccsek/meccs1.htm:

"Szkopje, Macedónia fõvárosa nem tartozik a legkedveltebb turistaparadicsomok közé. Ennek okáról a veszprémi játékosok saját szemükkel gyõzõdhettek meg. A repülõtér betonján harci helikopterek fogadták õket, a katonai bázisra emlékeztetõ objektumot elhagyva pedig kétéltû tankok vonultak fel az urtcán, KFOR jelzés alatt. Az esti edzésre érkezõ fotexesek elképedve tapasztalták, hogy a szkopjei csarnok sokkal inkább emlékeztet egy bontásra váró raktárra, semmint egy sportlétesítményre. Az omladozó falak látványát néhol építkezéskor használt limlomok szakították meg, a játékoskijáró pedig leginkább egy pusztai mellékhelyiség falaira emlékeztetett.
A másnapi mérkõzés alatt a veszprémiek megtapasztalhatták a balkáni hangulatot, ám a találkozó végén a publikum felállva taspolt a csapatoknak, sõt a lelátón még görögtüzet is gyújtottak tiszteletükre."

érdemes a fenti oldalakon a képeket is megnézni!

Csbalázs Creative Commons License 2002.05.07 0 0 1607
fafa211
Te voltál az a kis gonosz mi? Hogy lehetsz ilyen??? :-)))

paha, ildy

Ez már azért állatkínzás!!! :-))))

Előzmény: fafa211 (1606)
fafa211 Creative Commons License 2002.05.07 0 0 1606
Gertstmár irányító-lövő, nagyon masszív kiscsaj, talán azért lesz inkább irányító, mert nem túl magas. Ő Tatabányáról ment Újvárosba, több ízben láthattad a Balázs-kupán. A kishuga is kézizik, állítólag még nagyobb tehetség...

Szórádi nem egy rossz játékos, de valóban nem egy kimondottan nagy tehetség. Pláne akkor nem domborodik ki a tudása, mikor 9 perc alatt kap három kétpercest...:)) Kérdezd csak meg tőle! :)

Előzmény: Csbalázs (1602)
_paha_ Creative Commons License 2002.05.07 0 0 1605
Ildyéknél még a Kutya is Fradista: (((((((((-:


_paha_ Creative Commons License 2002.05.07 0 0 1604
Bodnyevát ide! (-;

Előzmény: fafa211 (1601)
Redondo Creative Commons License 2002.05.07 0 0 1603
Irányítót játszik, és - ha jól emlékszem - vhonnan Bp.-ről került Újvárosba, de majd fafa pontosít! :-)
Előzmény: Csbalázs (1602)
Csbalázs Creative Commons License 2002.05.07 0 0 1602
A beállós nevelés úgy tűnik egyébként, az egyik Achilles-ina a magyar utánpótlás nevelésnek. Nálunk, mármint az ETO-ban van Szórádi és slussz és valójában ő sem igazán klasszis képességű, mégis ő az egyetlen talán a mezőnyben, akiből komoly NB I-es játékos lehet.

fafa!!!

Gertsmár milyen poszton játszik? Mintha tavaly vagy tavalyelőtt a Tatabányábán (vagy a Békéscsabában) a Balázs Kupán játszott volna egy ilyen nevű játékos. Lehet, hogy ő az? Nem beállós? Mert a Tbányában a tavalyi 8-ikos csaapatban volt egy nagyon jó felépítésű beállós kislány.

Előzmény: fafa211 (1601)
fafa211 Creative Commons License 2002.05.07 0 0 1601
Borók tuti nem fog hozzánk jönni, nagyon nem érezte jól magát a pesti nyüzsgésben. Sokkal valószínűbb, hogy vagy visszamegy a Lokihoz, vagy Újvárosban fog kikötni.
Sas nem lenne rossz, ő egy gátlástalan játékos, itt a Fradiban volt mindig is a legjobb.

A beállós kérdés elég nehéz, utánpótlás vonalon van egy ügyes Simon Orsink, aki szerintem egy-két éve nagyobb tehetség volt, de egyéb dolgok talán megzavarták a fejét...:( Borkowskát szerintem hülyeség volt elküldeni, ráadásul ő is saját nevelés volt, most pont jó lenne, ha Párduc fáradt vagy sérült.
Egyébként pont azt vettem észre, hogy a két nagy utánpótlás bázisnál, a Győrnél és a Debrecennél sincsenek nagy beállós tehetségek, sőt kimondottan gyengék ezen a poszton.

Előzmény: FradiFan (1599)
bala_ggio Creative Commons License 2002.05.07 0 0 1600
1. ORMI
2. bala_ggio
3. paha
4. Mammy
5. PeT
6. Margó(?)
7. Llaca
8. Szala
Előzmény: Llaca (1590)
FradiFan Creative Commons License 2002.05.07 0 0 1599
A korábbi hozzászólások kiegészítéseként Tóth Timi is 2000-ben érkezett a Fradihoz úgy, hogy nem adtuk kölcsönbe. (Ha jól tudom) Egyébként Őt 2000 nyarán a Herz-kupán láttam először játszani a későbbi BL-győztes Ljubljana ellen, és Fari helyére beállva az utolsó tíz percben szórt három átlövésgólt. (((-: Már akkor felfigyeltem rá.

A Sas vs. Borók témát illetően jobban örülnék a Ritának, de csak azért, mert Ő védekezni is tud... A Sas viszont sokkal inkább a kedvenceim közé tartozik...

Ha már itt tartunk, akkor hadd kérdezzem meg, mi lesz akkor, ha egy-két idényen belül a Párduc is visszavonul? Lesz megközelítőleg hasonló kvalitású beállónk?

Üdv.: FradiFan

SZIGET Creative Commons License 2002.05.07 0 0 1598
Én is szívesen mennék a szurkolói kézire meg kéziztem is a középiskolában és bal kezes vagyok ami ugye elég ritka. De sajna a vizsgák és zh-k miatt állandóan tanulnom kell mert ez az utolsó félévem.De ha ennek vége szívesen járnék edzésekre ha ti is úgy gondoljátok.De az is igaz hogy nem vagyok a sportág géniusza.:)
_paha_ Creative Commons License 2002.05.07 0 0 1597
igen, bár Rina nyilatkozata picit szomorú volt, úgy éreztem, eléggé bántja, hogy ilyen keveset véd. ))-:

***

ha még nem derült volna ki: az mtv a bl döntő mindkét meccsét élőben adja.

Előzmény: bala_ggio (1596)
bala_ggio Creative Commons License 2002.05.07 0 0 1596
De jó volt ma a Fradi TV-s összeállítás! ;))))))))))))))))))
bala_ggio Creative Commons License 2002.05.06 0 0 1595
Akkor valaki el tudna indítani egy körímélt az "edzésről"?
Llaca Creative Commons License 2002.05.06 0 0 1594
A kérdésedből úgy értem, hogy nem velünk akarsz kézizni, ugyanis mi még messze állunk a "kézilabdázás tudományától" :-)))). Tudod, szurkolni azért könnyebb. :-))
De természetesen szívesen látunk téged is és másokat is. Ez egy nyitott csapat. Az a lényeg, hogy Fradi-szurkolók legyenek a csapattagok.
Előzmény: bölcs27 (1593)
bölcs27 Creative Commons License 2002.05.06 0 0 1593
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy lemehetnék-e én is csütörtökön kicsit ismerkedni a kézilabdázás tudományával???

Dr.W.Gy. Creative Commons License 2002.05.06 0 0 1592
Na, én meg fordítva leszek, Győrbe tudok menni, de csütörtök est nem, szerdán viszont jó lett volna :-(
Előzmény: bala_ggio (1585)
zoltika Creative Commons License 2002.05.06 0 0 1591
Szevasztok Fórumosok!
Na én kivételesen nem a szurkolói kézivel foglalkoznék ... (bocs)
Ami a Dunaferrt illeti én is azt hallottam, hogy nincs lóvé ezért szelektálják a támogatásokat. Ennek esnek valószínűleg áldozatul a röpisek és a férfi kézisek is. Viszont a női csapatnál - ahogy hallottam - biztosítva lesznek a nemzetközi szintű munkavégzés feltételei. Ebbe sajna pont beleférne a Borók leigazolása is...
Más. Nekem sajna nem jutott jegy a BL meccsre. Sajna ez lesz? az első kihagyott hazai meccsem ebben a szezonban. Nem gondoltam arra, hogy a Cornexi meccs előtt fél órával nem lesz már ,,kvalifikáló jegy". Pedig ez lett a vége. kurvára ki voltam segítve azzal, hogy ingyen nézhettem végig a meccset!! Viszont a Maglódi valóban nagyon lekezelően viselkedett. Lehet, hogy unja márm, hogy ennyien szeretik a csapatot? A válasza - a Mennyi jegy került kibocsátásra? kérdésre - a következő volt. 1200!!db haha. Ebből 500db kvalifikált a Cornexi meccsen, a bérleteseknek max. 300 (ez nem biztos), 150 a Szkopjénak, 150 az EHF-részére!!!(ezt nem értem), és a többi a szponzoroknak.Paff neki. Egyszer talán érdemes lenne megkérdeznie, hogy Veszprémben hogyan férnek be majd négyezren a 2500-as csarnokba! Jó tudom most mindenkinek a szíve csücske lett a kézilabda. Csak győzzék körbe rakni a pályát műanyag székekkel, mert a műszurkolók nem fognak felülni a ,,pórnép közé".
üdv

zolee

Llaca Creative Commons License 2002.05.06 0 0 1590
1. ORMI
2. bala_ggio
3. paha
4. Mammy
5. PeT
6. Margó(?)
7. Llaca

A 4., 5., 6. pozíció csak tipp, még egyeztetni kell, de bevetek majd minden családfői tekintélyt. Szerintem össze fog jönni. Pénteket meg csak megússzuk nyitott szemmel aludva....

Llaca

Előzmény: _paha_ (1587)
bala_ggio Creative Commons License 2002.05.06 0 0 1589
Ezt a nótát én is hallottam még anno a Szpari-Vásárhely meccsen. Ebben van az a durva sor, igaz? Akkor még Eve_-re hajtottam. ;)))
Előzmény: _paha_ (1588)
_paha_ Creative Commons License 2002.05.06 0 0 1588
ha valaki tudja a vásárhelyiek által előadott "... alkoholt inni, füves cigit szívni..." tartalmú nóta szövegét, lécci írja már be, nagyon tetszett, de a felét nem értettem. )-:

_paha_ Creative Commons License 2002.05.06 0 0 1587
1. ORMI
2. bala_ggio
3. paha

Előzmény: bala_ggio (1582)
fregoli Creative Commons License 2002.05.06 0 0 1586
Lehet hogy jó lesz az idôpont,a bibi csak az,hogy aznap is fogorvoshoz kell mennem és nem tudom milyen állapotban kerülök ki onnan:-(((
Azért gyüljön a nép!
Előzmény: bala_ggio (1582)
bala_ggio Creative Commons License 2002.05.06 0 0 1585
Á, bocs. Olvasás közben változott a terv. A szerda este nem lett volna jó, de a csütörtök este OK. Szóval tudok menni, igaz, Győrben nem játszom, de talán nem baj, ha így is megyek.
Labda meg akkor marad nálam, csak kérdés, hogy megvan-e már a harmadik, leszedték-e már.
Előzmény: ORMI (1583)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!