Keresés

Részletes keresés

ildy7 Creative Commons License 2002.04.15 0 0 1002
Kicsoda? No comment. Miért nem játszott tegnap végig? Mert Németh András mind2 játékosnak 1-1 félidöt ad, teljesen mindegy, melyik milyen formában van. Sajnos.
Előzmény: endre_d (1001)
endre_d Creative Commons License 2002.04.15 0 0 1001
Kicsoda? Es miert nem jatszott tegnap?
Előzmény: ildy7 (1000)
ildy7 Creative Commons License 2002.04.15 0 0 1000
Viszont csak a Dóri posztján van egy másik világklasszis játékosunk...
Előzmény: Gyapi Dóri (999)
Gyapi Dóri Creative Commons License 2002.04.15 0 0 999
Sajnos, saját magunknak nehezítettük meg a továbbjutást, de mint tudjuk nincs lehetetlen, csak tehetetlen ember!!!
A lányoknak el kéne hinni végre, hogy idegenben is van keresnivalónk, és akkor még van esély!!!
Én mindenesetre nagyon büszke vagyok a csapatra, hogy idáig eljutni, persze jó lenne egyszer ezen a lépcsőfokon is túljutni!!!!
Én továbbra is töretlenül bízom a lányokban, és biztos vagyok benne, hogy a szívüket-lelküket kiteszik majd a pályán a továbbjutásért!!!!

Jó lenne, ha nem pécéznétek ki mindig a Dórit!!!
Szvsz, nem csak ő nyújtott gyenge teljesítményt a második félidőben!!!!!

TOM2 Creative Commons License 2002.04.15 0 0 998
Ne adjátok fel a harcot!!!
Küzdjetek a magyar kézilabda hírnevéért és a következő szezon kvótáiért!
endre_d Creative Commons License 2002.04.15 0 0 997
Orulok hogy ismet megtalaltad a Dorat :-(( Nezd vissza inkabb a meccset.
Előzmény: FradiFan (995)
endre_d Creative Commons License 2002.04.15 0 0 996
Sajnos teljesen igazad van. Ez a csapat minden tole telhetot megtett, csak dicseretet erdemelnek szerintem. De csak a csapat...
Előzmény: potocsi (993)
FradiFan Creative Commons License 2002.04.15 0 0 995
Filippohoz hasonlóan én sem vagyok pesszimista. Egészen biztos vagyok benne, hogy a Siti-Lőwy páros pályafutása során soha többé nem fog ilyen gyengén védekezni. Ha azt veszem, hogy a második félidőben rendre róluk szerzett a Podgorica gólt, akkor csak össze kell kapniuk magukat - vagy a szélen a Dorci helyett bárki mást védekeztetni -, és akkor biztos nem lesz gond - védekezésben legalábbis.
Remélem senki nem érti félre, nem Őket hibáztatom a tegnapi elszalasztott győzelem miatt. Erre inkább N.A.-nak kellett volna figyelni. Ha az egyik játékosának borzasztóan rosszul megy mind védekezésben, mind támadásban, akkor miért nem cserélte le? Megértem, hogy az Era elől zavart, de akkor a szélre miért nem lehet a cserepadról valaki mást beállítani védekezni a Dorci helyére? Amit pedig támadásban nyújtott...
Mindenesetre ha a védekezésen javítunk, és a kulcsemberek is hozzák a formájukat, akkor bizony még van sanszunk!
Lányok, ne adjátok fel!

És ne adják fel a győriek sem! Nekik óriási esélyük van a döntőbe jutásra, az az öt gól kevés, ha a közönség is maximálisan támogatja őket. A Fradi esetében nem is, de a Győr esetében mérget vennék a továbbjutásra!

Üdv.: FradiFan

filippo Creative Commons License 2002.04.15 0 0 994
Sajnalom, hogy nem sikerult a 6 golt megtartani, de, mint idegen azert lenne par meglatasom. A Fradi egyatalan nem rosszabb, mint a Podgorica, sot.. Sajnos a masodik felido nem igazan jott ossze. En a problemat a fejetlen jatekban lattam, nem volt senki, aki kepes lett volna nyugodtan jatszani - es szvsz a masodik felido jatekvezetese sajnos meg a sokat szidott magyar biroi kart is alulmulta. Nem (csak) rajtuk mult, mert nem csaltak, csak egyszeruen rosszak voltak, neha egymas ellen fujtak. Podgoricaban nehez lesz, de nem lehetetlen!!!
potocsi Creative Commons License 2002.04.15 0 0 993
Szeretném, de ezzel a garnitúrával, nem fogunk BL-t nyerni.
Egyrészt, mert csapatunk ott van Európa élmezőnyében, másrészt viszont
NEM a mi csapatunk a LEGJOBB, hozzáteszem, SAJNOS. Van olyan, hogy a
gyengébb legyőzi a jobbat, de ez ritkán jellemző magyar csapatra.
Vezetőink előre levették a csapatról a terhet azzal, hogy mi már
elértük azt amit lehetett. SZVSZ ez szerintem is igaz, de ilyet akkor
sem kell sulykolni a játékosokba, mert akkor tényleg nem hisznek a
lehetetlen küldetésben. DE a játékosainkat senki se szidja, ők mindent
megtettek, kinek jobban kinek gyengébben sikerült a tegnapi meccs.
Inkább megkérdezném a mellét kidüllesztve sétáló TSZ elnök elvtársat
miért nem találunk egy olyan szponzort, aki két meghatározó játékost
idehozna, akikkel garantált lenne a BL győzelem? vajon Westel mennyit ad
nekünk, s mennyit a Dominónak? jó tudom, ott névhasználatot is kaptak,
de akkor is.
A bajnokságot megtudjuk nyerni ezzel a játékoskerettel, de egy
nemzetközi kupához erősebb keret kell.
A jugók megakarják nyerni a BL-t, lehet meg is nyerik, de TESZNEK is
érte.
Mondom ez nem a játékosokra vonatkozik, ők ennyire predesztináltak.
Annál többet, fizikailag képtelenség lenne edzeni, mint amennyit ők
edzenek.

HAJRÁ FRADI! HAJRÁ HAZÁM!

ORMI Creative Commons License 2002.04.15 0 0 992
nem szivesen ismerem el a tévedésemet, de mint Fradista képes vagyok erre:-) "csak" Knezeviccsel erősödött a Podgorica...
Előzmény: Csbalázs (991)
Csbalázs Creative Commons License 2002.04.15 0 0 991
A ljubjanai különítmény nem a Szkopjéhoz csatlakozott? Vagy a Podgorciába is jutott belőlük?
Előzmény: ORMI (989)
Kissi Creative Commons License 2002.04.15 0 0 990
Nincs valakinek bővebb infója, esetleg videója a Dunaferr - Cornexi meccsről ?
ORMI Creative Commons License 2002.04.15 0 0 989
A meccsről: a Podgorica nagyon jó csapat, még akkor is az, ha nem csatlakozott volna hozzá a Ljubjanai különítmény. Mindemellett számomra mindig is visszataszító lesz az a fajta játék, ahol az ütések és rúgások(!!!) a taktika szerves részét képezik. Remélem mi soha nem süllyedünk erre a szintre (még akkor is, ha ez azt jelenti, hogy nem fogunk a BL-döntőbe jutni) Persze a Larvik eredménye és a mi első félidőnk ad egy kis reményt arra nézve, hogy nem ez a kézilabdázás jövője.
Esélyt jelenthet az, hogy a Podgorica valószinüleg nagy mellénnyel kezd majd vasárnap (aztán 10 gólos vendég vezetésnél kapcsolnak, hogy változtatni kellene:-))))

Üdv,
O.

ORMI Creative Commons License 2002.04.15 0 0 988
A vendégek hangosabbak???? Mondjuk a 60 percből 2 percig (ez azoknak a töredékidőknek az összege, amikor levegőt vettünk):-))))) Mindenesetre sokszor kevesebb, mint amennyivel mi szoktunk hangosabbak lenni a hazaiaknál egyes magyar bajnokikon....

Előzmény: Törölt nick (986)
suzan2002 Creative Commons License 2002.04.15 0 0 987
Még nincs veszve minden, de szerintem vissza kell állni 6-os falba, mert a 2. félidőben a jólábu jugók kifejezetten "élvezték" a Fradi nyitott védekezését.Nagyon drukkolok a csapatnak!
villanto Creative Commons License 2002.04.15 0 0 985
Sziasztok!

Nem szabad elkeseredni! Szívben, lélekben össze kell szedni a csapatot és el kell hinni hogy meg lehet csinálni. Kísérjétek el sokan a csapatot és bíztassátok őket, amíg a hangotok bírja, és üssétek a dobokat, amíg a kezetek bírja!
Meg lehet csinálni, hisz ez a meccs is 0-0-ról indul...

üdv

Llaca Creative Commons License 2002.04.14 0 0 984
A Podgorica a visszavágón nyilván oda fog figyelni, de talán nem tud olyan koncentráltan készülni, mert már biztosnak érzik a továbbjutást. A lányainknak egy kapaszkodójuk lehet: már tényleg nincs mit vesztenünk, a reális továbbjutási esélyt ma elvesztettük, ezek után már valóban az esélytelen nyugalmával készülhetünk, és játszhatunk a visszavágón. De ez persze ne beletörődést eredményezzen, hanem inkább egy lelki tartást, hogy csakazértis megmutathatjuk.
Nem szabad elfelejteniük, hogy milyen messziről vezetett ide az út, mennyi csapaton és meccsen keresztül kellett ideverekedniük magukat, hogy a döntő küszöbéig érjenek, kezdve a Lützillendentől a Lublinig. Ezt a lehetőséget nem szabad könnyen adni, meg kell próbálni a lehetetlent, és kint győzni kell. Nincs verhetetlen csapat, csak nehéz helyzet.
SZIGET Creative Commons License 2002.04.14 0 0 983
Én nem akarom megismételni a sablon szövegeket meg amugy sem nyugodtam még meg, de az bebizonyosodott számomra hogy igenis verhető a Podgorica.Meg kell próbálni.De szerintem csoda kellene.
_paha_ Creative Commons License 2002.04.14 0 0 982
köszi Karesz, jólesett ez a "kívülről jövő" bíztatás! ránk is fér most...

Előzmény: karesz4 (981)
karesz4 Creative Commons License 2002.04.14 0 0 981
NANA!!!

Még sikerülhet! Főleg, ha a Fradi a lengyel csapatról vesz példát. Azok is, egy kivétellel, mindig idegenben harcolták ki a továbbjutást!
Miért ne sikerülhetne ez a Fradinak is?? Főleg, ha a jugók elbízzák magukat!

Karesz

Előzmény: Leki (972)
kelly_ Creative Commons License 2002.04.14 0 0 980
Hasonlóan az előttem szólókhoz én is borzasztóan el vagyok keseredve. Esküszöm úgy éreztem magam, mint tavaly a Viborg elleni elődöntön.:(( Azt hittem ezt az érzést nem élem át többet...

Mindenesetre egy különbség mindenképp van a két meccs között, most még nem estünk ki. Mindenesetre borzasztó nehéz lesz a visszavágó, egy icipicit azért még bízom a továbbjutásban, de épp ésszel átgondolva szinte lehetetlennek tűnik.

Igaz ez már abszolút sablonszöveg, de passzol jelenlegi helyzetünkhöz: A REMÉNY HAL MEG UTOLJÁRA!!!

HAJRÁ FERENCVÁROS MINDÖRÖKKÉ!!

_paha_ Creative Commons License 2002.04.14 0 0 979
apró öröm az ürömben, hogy Kirsner Erika és Mravikova Katarina is ezen a meccsen dobták az idei 100. góljukat az FTC színeiben. A "háromszámjegyűek" listája idén:

- Farkas Ágnes 382 gól
- Siti Eszter 162 gól
- Lõwy Dóra 128 gól
- Pádár Ildikó 116 gól
- Pádár Margit 107 gól
- Kirsner Erika 100 gól
- Mravíková Katarína 100 gól

megjegyzés: a sorrendbe minden, a 2001-2002 szezonban játszott mérkőzésen lőtt gól beleszámít.

AGIP_10 Creative Commons License 2002.04.14 0 0 978

Nagyon sajnálom a Fradit, borzasztóan nehéz lesz a visszavágó a podgoricai pokolban! Szar hétvége volt ez a kézilabda szempontjából, meg amúgyis...

_paha_ Creative Commons License 2002.04.14 0 0 977
az nem baj, ha lecseréli, hátha jobban teljesít, de miután látta, hogy nem vissza kellett volna cserélni, hasonlóan a Susu-Rina cseréhez. )-:

kár, hogy ilyenen kell rágódnunk. ))))))-:

Előzmény: ildy7 (976)
ildy7 Creative Commons License 2002.04.14 0 0 976
Azt még mindig nem értem, miért kellett lecserélni Kirsner Erikát a katasztrófálisan játszó Löwy Dórára... A TV felvétel csak megerösített ebben.
_paha_ Creative Commons License 2002.04.14 0 0 975
én is nagyon el vagyok keseredve, megtörtént, amire nem számítottunk, még a félidőben sem. egyelőre túl izgatott vagyok még, hogy értékeljem a látottakat, még meg kell néznem a tv felvételt. sajnos a védekezésünk ma szinten alul teljesített, és támadásbefejezésben sem mindig jeleskedtünk... )-: bővebbet majd később.

_paha_ Creative Commons License 2002.04.14 0 0 974
hát nem, igaz nektek már Valenciában elment a vonat... )-: pedig ha picit jobban megy, ma a Dunaferrel játszottunk volna, nem a Podgoricával.

Előzmény: Leki (972)
ildy7 Creative Commons License 2002.04.14 0 0 973
Szvsz itt már csak a csoda segíthet... Nagyon el vagyok keseredve...

:-((((((((((((

Leki Creative Commons License 2002.04.14 0 0 972
Csak paha kedvéért: látom nektek sem sikerült...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!