Keresés

Részletes keresés

totyus Creative Commons License 2002.03.24 0 0 479
Buducnost Podgorica (jugoszláv)-Motor Zaporozsje (ukrán) 28-22 (15-10)
Tj.: Podgorica, 54-48-cal

Sportforum.hu

Előzmény: DINO (477)
sanya122 Creative Commons License 2002.03.24 0 0 478
Gratula a Fradinak most néztem meg nagyjából videon a meccset mivel nemrég jöttünk meg Veszprémből.
Szóval minden kézilabdabarátnak jó napokat!

DINO Creative Commons License 2002.03.24 0 0 477
Ha jól láttam, akkor tegnap játszották:

Kometal D. P. Skopje - Ferrobus KU Mislata 22-22

Így a Skopje is a 4 között.
Már csak a Podgorica eredményére vagyok kíváncsi.

Dino

Előzmény: takacsi (476)
takacsi Creative Commons License 2002.03.24 0 0 476
Ide is. Kihagytam Sugár Timit. Bravó Timi!

Lengyel, magyar két jó barát.
Együtt vívja harcát,
Együtt issza kapu"

Hírdette a magyarok szeretetével varrott lengyel transzparens. Picike hibával, "borát" helyett "kapu".
A kapu jobban illik a meccshez, ez igaz. Egy magyar-lengyel meccshez pedig ez illik. Együtt sörözgettek, barátkoztak, mezt, sálat cseréltek a két klub szurkolói.
Igaz, Lublin is zöld-fehér, ez azért nagy könnyebbség, hiszen a sztalinvárosiakat nem kedvelték meg lengyel barátaink. Már a meccs előtt, kint a csarnok terraszán együttes erővel zengett:"Dunaferr is homosexual"!
Folytatás majd a www.greenternet.hu-n...

_paha_ Creative Commons License 2002.03.24 0 0 475
ja, lenyúlta, ráadásul nem is helyesbített. ((-:

Előzmény: HangyaFan (473)
HangyaFan Creative Commons License 2002.03.24 0 0 474
..:-((

Az utsók között jöttünk ki, de sajna nem néztem körbe úgy mint a múltkor, amikor sálat kerestem.

Előzmény: _paha_ (472)
HangyaFan Creative Commons License 2002.03.24 0 0 473
Kedden lesz a sorsolás.

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz.
"Helyenként" borzalmasan játszottak a lányok, de szerencsére pl. a Margót jókor szállta meg valami...
Azt is csak ismételni tudom, hogy talán nem fogunk még egyszer így játszani...
Ma a Hangya sem parádézott, ráadásul (ha jól hallottam) a szpíker lenyúlta az egyik gólját a Rinának..:-)

Úgy hallottam a lengyel drukkerek nagyon tanulékonyak voltak..:-)

_paha_ Creative Commons License 2002.03.24 0 0 472
sorsolás kedden kora délután (legalábbis az eddigiekből kiindulva).

én is szívből gratulálok a lányoknak, fantasztikus mérkőzés volt, óriásit szurkoltunk és nem hiába! Sugár Timi fantasztikus volt, meg az egész védekezésünk is. Sajnos a támadások döcögtek, de azért a szükséges mennyiségű gólt sikerült berámolnunk! (-: Kirsner Era 3/4 pályás gólja fantasztikus volt, főleg, hogy közvetlenül alattunk örült utána. (-;

a bírók? szerintem megint sikerült két alulképzett "nemzetközi" bíróval találkoznunk, elég annyi, hogy megfigyelésem szerint legalább 3x ítéltek különbözőt 1-1 esetnél...

most már beszélek róla, kit szeretnék én a Fradinak ellenfélként: Larvik. Nehéz eljutni oda, de szerintem ott lehet a legtöbb esélyünk, főleg, ha szerencsénk van, és a második meccset játsszuk itthon...

ja, még 1, számomra szomorú dolog. a meccs előtt Maglódi Úr szétosztogatta a játékos posztereket, amelyek a plafonról lógtak lefele a tabalyi szezonban, és odaadta nekem Kirsner Era poszterét. és amilyen hülye voltam, meccs után meg ottfelejtettem a székek között. ha valaki esetleg megtalálta, lécci szóljon!!!

HAJRÁ FRADI!

Előzmény: DINO (466)
Llaca Creative Commons License 2002.03.24 0 0 471
Sorsolás 26-án, kedden 11 órakor, Bécsben.
Előzmény: DINO (466)
bala_ggio Creative Commons License 2002.03.24 0 0 470
Hagyjuk a játékvezetőket, most már nekem is kezd ez lenni a véleményem. De könyörgöm, egy kérdést hadd tegyek már fel! Miért nem éreztem semmi ellenszenvet a román játékvezetők ellen? Miért éreztem azt, hogy nem hibáztak? Egyszerűen nem értem.
Előzmény: Llaca (468)
bala_ggio Creative Commons License 2002.03.24 0 0 469
A Lublin meg valszeg a legjobb 8 leggyengébb együttese volt.

Ne haragudj, én nem így érzem. Jó együttes volt, és egyébként is úgy gondolom, hogy e legjobb nyolc együttes között inkább csak egy-két kiemelkedő van, a többi ugyanolyan. Csak egyszer így jön ki a lépés, másszor úgy.

Előzmény: DINO (466)
Llaca Creative Commons License 2002.03.24 0 0 468
Nagy élmény volt a mai meccs. Összességében nem játszottunk jól, sokat hibáztunk, néha kapkodtunk (szerencsére a lengyelek is), de Sugár Timi és Pádár Margó brilliáns teljesítménye meghozta a továbbjutást. A bírókról ugye most se beszéljünk, de azt hiszem, most nem is múlott rajtuk semmi jelentősebb. Ide is, oda is tévedtek, ilyen felfokozott hangulatú meccset nagyon nehéz végigvezetni, ők is néha elvesztették a fonalat.
Nagy élmény volt a lengyelek szurkolása is, most átélhettük azt, amit a lublini meccsről itt a DK-n olvasni lehetett. Szinte hihetetlen, hogy létezhet olyan mérkőzés, ahol nem szidják az ellenfelet, egymás himnuszát tökéletes csendben, türelemmel végighallgatják, a mérkőzés után pedig egymás csapatát éltetik, a lengyelek skandálták a „Hajrá Ferencváros”-t, a fradi B-közép pedig az „MKS, MKS”-t.
Gratulálok Lányok a továbbjutáshoz, még precízebb, nyugodtabb, magabiztosabb játékkal és több önbizalommal a következő lépcsőn is túl lehet jutni. És túl is kell jutni.
ildy7 Creative Commons License 2002.03.24 0 0 467
Igen, emléxem. Ma Fari tényleg nem volt a topon, de azért a lublini 13 gólja nélkül ma annyi lett volna nekünk...
Előzmény: TOM2 (465)
DINO Creative Commons License 2002.03.24 0 0 466
Jól van lányok!

Ilyen meccsek is vannak. Remélem jókor jött ez a pofon, szerintem még egyszer nem játszhatunk ilyen gyengén ebben az idényben. Sugár Timinek meg kezet csókolhatunk. Sok jó meccse volt már, de most 60 percen keresztül bravúrt bravúrra halmozott. (Kíváncsi lennék Atka statisztikájára, hogy hány lövésből hányat fogtak a kapusok.)
A bírók korrektek voltak összességében. Egy-két hibától (főleg a belemenések megítélésénél) eltekintve jól vezettek. A Lublin meg valszeg a legjobb 8 leggyengébb együttese volt. Ezek után nagyon nehéz lesz. De ha idegenben kezdünk, képesek vagyunk bárki ellen továbbjutni.

Tudja valaki, hogy mikor lesz a sorsolás?

Üdv: Dino

ui: A szurkolókat mindkét részről csak szuperlatívuszokkal lehet említeni. A nagy barátság szinte hihetetlen volt. Követendő!

TOM2 Creative Commons License 2002.03.24 0 0 465
Gratulálok a Herz-FTC csapatának a továbbjutáshoz. Tiszta szívemből kívánom, hogy nyerjék meg a BL-t.

ildy7!
Ugye emlékszel még a levelezésünkre??

TOM2

bala_ggio Creative Commons License 2002.03.24 0 0 464
Én pedig Margónak gratulálok, és azt szeretném, ha mindig ezt, na és persze a lublini formáját hozná.
Előzmény: ildy7 (460)
bala_ggio Creative Commons License 2002.03.24 0 0 463
Ja, továbbjutó a Larvík 52-49-cel.
Előzmény: bala_ggio (462)
bala_ggio Creative Commons License 2002.03.24 0 0 462
Larvík - Milar Valencia 27-25
Hangya a királynő Creative Commons License 2002.03.24 0 0 461
Gratulálok én is a CSAPATNAK mert ma csapatként voltunk nagyon jók. Öröm volt nézni ahogy küzdöttek a lányok.
De azért remélem odafigyelnek a lányok a bajnokságra is mert azt is meg kéne nyerni.
SZÉP VOLT LÁNYOK!!!!!
ildy7 Creative Commons License 2002.03.24 0 0 460
Sugár Timinek óriási gratula! Régen láttam ilyen jól védeni! Ja, és persze Erának & Párducnak is gratulálok! Meg az egész CSAPATnak!
kelly_ Creative Commons License 2002.03.24 0 0 459
Fantasztikus meccs volt, nagyon élveztem a szurkolást, a játékot már kevésbé, de tök mindegy, hogy játszottunk, a lényeg, hogy NYERTÜNK!!! SUGÁR TIMI CSODÁLATOS VOLT!!!

Ma ismét nagy öröm volt Fradi szurkolónak lenni, csak így tovább lányok a BL megnyeréséig!!!!

HAJRÁ FRADI MINDÖRÖKKÉ!!!!!

karesz4 Creative Commons License 2002.03.24 0 0 458
Üdv!

Gratulálok!
Aztán most nem megtorpanni, mint tavaly!

Karesz

TopSecret Creative Commons License 2002.03.24 0 0 457
Sziasztok!
Először is gratulálok a lányoknak a továbbjutáshoz!
Iszonyatos egy meccs volt, de lényeg a + 1 gól, meg a továbbjutás!
Külön gratulálok Sugár Timinek a mai teljesítményéhez, fantasztikusan védett.
Harmadik "célpontom" Kirsner Era, neki pedig a félpálya magasságában az oldalvonalról lőtt góljához grazulálok!
Továbbá gratula Kökééknek a születendő babához.

Delpedro! Igen, jól láttad, hogy a meccs vége után a lubliniakkal ünnepelt a Fradi tábor.
"Lengyel, magyar, két jó barát!" Ezt az elvet vallja mindkét gárda.

Hajrá Fradi!!!
:-))))9
TS

Előzmény: delpedro (452)
lunanoctis Creative Commons License 2002.03.24 0 0 456
Legyen így! Gratulálok Susunak, hogy egy meglehetősen döcögősen játszó Fradiban mindvégig tudta tartani a lelket és tüzelte a társait:-) Minden ünneprontás nélkül megjegyzem viszont, hogy az a Fradi, amit ma láttunk, nem fog továbbjutni az elődöntőből, akárki is lesz az ellenfél. Ha a Viborg vagy a Valencia elleni lép pályára, akkor bármi lehetséges! Úgyhogy HAJRÁ LÁNYOK!!!
Előzmény: bölcs27 (453)
lunanoctis Creative Commons License 2002.03.24 0 0 455
Ez tökröhej, csak az ember kínjában nevet az egészen. Azért megnéznék egy Podgorica-Szkopje összecsapást, a Szkopje játékát nem ismerem, sőt, minél később szeretném megismerni, de azért nagyon riasztó, hogy női vonalon a látvány és a szellemesség (magyar-skandináv vonal) helyett a verekedés kerül előtérbe. A vesztes országa meg majd háborút kezd a győztesé ellen????
Előzmény: Leki (437)
bölcs27 Creative Commons License 2002.03.24 0 0 454
a sört meg megiszom én... :-))))
bölcs27 Creative Commons License 2002.03.24 0 0 453
"Kapusok nagy napja!!!"

Ez egy korrekt főcím lenne holnap az NS-től!!!!

bölcs

delpedro Creative Commons License 2002.03.24 0 0 452
Gratula itt is a lányoknak!!!

Küzdenitudásból jeles. A Fradi-szív újból bebizonyította, hogy jelen van és a gyengébb teljesítményt is képes áthidalni!!!

GRATULA ÉS MILLIÓ PUSZI A JÁNYOKNAK!

HAJRÁ FRADI!!!!!

Sugár Timinek külön gratula!!!

Jól láttam, hogy a lubliniakkal együtt ünnepeltüönk?

GFQ Creative Commons License 2002.03.24 0 0 451
SZÉP VOLT FRADIKA!!!
Előzmény: mash (450)
mash Creative Commons License 2002.03.24 0 0 450
gratula a lányoknak itt is!

baszameg, teljesen elfelejtettem a meccset, pedig kimentem volna fotózni!
most már mindegy! :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!