Keresés

Részletes keresés

TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.08.14 0 0 16787

pluszot adtam rá:)

 

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16784)
a szomszédod Creative Commons License 2019.08.13 0 1 16786

Kb. egy éve Németországból vásárolt extrafényes lakk anyagú rövidnadrág eladó. A mérete M-es, de sajnos nekem nagy lett, így csak egy próba erejéig volt felvéve.

Méretek:

oldalhossz: 46 cm

szárbőség: 29 cm

derékbőség nyugalmi helyzetben: 32 cm

derékbőség teljesen kihúzva: 53 cm

A fehér anyagot két helyen megfogta a fekete, de nagyon halványan látszik, egyáltalán nem zavaró, csak a korrektség miatt említem meg, egyébként szinte észre sem venni. Ezekről is csináltam képeket.

Új ára 7500 ft + 3600ft postaköltség volt, most a tied lehet postával együtt 7000 forintért.

zsolti-72kukacfreemailponthu

 

Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.08.12 0 0 16785


Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.08.11 0 1 16784

Nem tudom, más szokott-e ilyesmiken elmélkedni; én igen:  Tele van a net, pl. a jutub latex-pvc ruhás videókkal. Lehet ezekre + és - véleményeket adni. Aki egy ilyen videóra negatívot ad, az mi az anyjának ad ezekre negatívot, eleve mi a f@szért nézi meg, ha nem érdekli? Mi az, aki ha már egyszer végignézi, nem tetszik neki benne?

 

Példa: https://www.youtube.com/watch?v=T4W9mqJgVSg

TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.08.08 0 0 16783

Szerencsére van benne egy ilyen kitétel is :"Kizáró ok a hétköznapi, utcai öltözék, biztosan nem jutsz be farmerben, terepmintás egyenruhában, sőt, lányoknál az utcai lycra cicanadrág is kevés."

ám meztelenséget illetően eléggé megengedő sajnos (emellé még kötelezővé kéne tenni a tiszta testtel való érkezést is)

 

 

Előzmény: egy M (16782)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.02 0 0 16781

GYÖNYÖRŰ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Lilluska P (16734)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.08.02 0 3 16780

Miért nem  mondtad neki, hogy "Gyere bugyibuci, leszoplak!"? ?D

Nekem egyszer volt egy rossz tapasztalatom Miskolcon, de hogy mit szóltak be, azt nem is értettem, csak hogy nekem szegezték az tűnt fel. Ezen kívül nem volt semmi negatív. Egyszer a Margit-hídon egy kislány szólt oda az apjának, hogy "Nézd Apa, milyen jó gatyája van a bácsinak!" (Fekete lakk gatya volt rajtam, és már vagy 15 éve volt.)

Előzmény: TízÉvenemvoltamitt (16779)
TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.08.02 0 2 16779

Attól függ, milyen színű, stílusú valamint, hol és mikor teszed :)

Még Berlinben is megnéznek ha lila d4 metallic lila latex naciban slattyogsz a városban. ( 2 Nő meg egy török boltos skac, még meg is dicsérte:D

ugyanakkor fekete latex nadrágért kaptam egy "mi van buzi vagy?" - beszólást egy taxistól (Bp belváros)

 

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16778)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.08.02 0 0 16778

Ez a kiátkozás max a te félelmeidben él, de a valósághoz semmi köze. Egyszer próbálj kimenni az utcára egy lakk gatyába! Meglátod, hogy semmi negatív dolog nem fog történni!

Előzmény: Roli0622 (16777)
Roli0622 Creative Commons License 2019.08.01 0 0 16777

hemzsegnek vagy nem hát arányaiban több extrémebb figurát látni és nincs kiátkozva mindennek :) 

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16775)
technograd Creative Commons License 2019.07.31 0 3 16776

Jó, azért ne legyen ebből billentyűzet-csata... Én arra tudok hagyatkozni, amikor a sötétkék fényes vakondgatyámban, mondjuk már illumináltan, kiballagtam a Rákóczi út esti gyalogosforgalmába, senkinek sem tűnt fel igazán a dolog,bár máshol megkérdezték sokszor, hol lehet ilyet kapni? Az csak félig számít, amikor a kifejezetten lakk-szerű fekete, bélelt sígatyám alsó részét engedtem láttatni, felülre azért vettem egy matt dzsekit. Bementem X áruházlánc üzletébe egy rövid vásárlásra, de szerintem ott is kb. "a lőtéri kutyát érdekelte", bírom ezt a mondást a jó kis magyaros sarkossága miatt :) . Itt jön a nagy különbség, hogy egy Izom Tibor testű zömök férfi megy ki ilyen hacukában (azért ez már egy kicsit Tom of Finland fíling, amit szeretnék elkerülni), vagy pedig egy vékony, csinos csajszi. Amikor az említett fekete lakkból varrattam egy szintén polárbélésű overállt egy csajnak, szigorúan hálószobai használatra, ez a "lökött" :D fogta magát, és kiment ugyanúgy vásárolni, és szó szerint villantott. Magyarországon ilyen Viva Mexico hangulatú rádudálás, füttyögés, vigyorgás és thumbs up mutogatás fogadta, összességében sikere volt. Amikor kicsit később, Svájcban melózva ismételte meg ezt a mutatványt, ott is megnézték, ahogy az őszi napsütésben csilli-villizett, de némán, pár pillanatra, de azért guvadó szemmel :) . Úgyhogy ez után sakkozza ki az ember, melyik helyen hogy fogadják az adott extrém viseletet. Bár ezek még mindig messze vannak pl. egy heavy rubber/clinic cucctól, azt az irányzatot a szélsőségei miatt nem is kedvelem személy szerint. 

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16775)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.07.31 0 1 16775

Nem arra voltam kíváncsi, hogy tudod lehúzni Magyarországot, hanem hogy mit tapasztaltál nyugaton! Ott hemzsegnek a lakk-latex ruhás emberek az utcán?

Előzmény: Roli0622 (16774)
Roli0622 Creative Commons License 2019.07.30 -2 0 16774

a fejekben ! nálunk az ilyesmi még mindig tabu vagy beteges és csúfolódóak az emberek sok tapasztalat más témákban akár nem csak fétis hogy más példát ne mondjak. 
itt  anép máig sajnos konzervatív és kiskádári. 

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16771)
technograd Creative Commons License 2019.07.30 0 2 16773

Tanulmányozd a német Ebay rendszerét: nem én árulom, Sofort kaufen = azonnal megveszem, plusz kell még egy PayPal regisztráció a fizetéshez :) . Kevésbé lutri, mint az AliExpress, de azért ott van a rizikó, hogy offtopic tételeket említsek (mindig ide sodródok, ez egy szindróma XD ), a nem kevés pénzért vett 3 részes Sony minitorony pöttyet le volt lakva, amikor alaposabban is áttanulmányoztam, viszont az utána más eladótól vett majdnem 30 éves CD-játszó szinte már beteges módon tiszta, és megkímélt volt... A sztereotípiákkal szemben sok németnek nem derogál magyar vevőkkel üzletelni, kaptam én már kézírásos levelet is, meg csokinyulat is a cucc mellé :) . De azért mostani, jóval spórolósabb habitusom szerint drága mulatság, különlegesebb tételeknél érdemel licitálni, ill. vásárolni. Azért írok ilyen sokat, mert minden újoncnak üzenem - ha még vannak - , akárcsak Horthy a "kiugrási beszédét", remélem, több foganatja lesz.

Előzmény: molnár212 (16772)
molnár212 Creative Commons License 2019.07.29 -1 0 16772
Szia, engem érdekel
Előzmény: technograd (16767)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.07.29 0 1 16771

Mit értesz az alatt, hogy nyugaton "nem számít az ilyesmi"? Szerintem ez itt sem számít, főleg nagy városokban. Ez saját tapasztalat. És az, hogy nyugaton sok ilyet látni, az pontosan mit jelent? Nagyon régen voltam a Lajtán túl, így ebben tapasztalatom nulla.

Előzmény: Roli0622 (16770)
Roli0622 Creative Commons License 2019.07.28 0 0 16770

ezt jó volt olvasni :D van benne ok igazság.... az utcán nem köszön vissza , persze amíg kiskádári konzervatív a lakosság 80%-a nem úgy mint a romló kapitalista nyugaton. ahol nem számít az ilyesmi az utcán sok ilyen figurával összefutni. latex és egyéb bőr cuccokban. 

Előzmény: technograd (16769)
technograd Creative Commons License 2019.07.27 0 1 16769

Nyáron null komma nix, ősszel egy-két wetlook leggings. Most úgy látszik az a király, ha a talpad is tetoválva van, Maunika-show fogazatú SátánHalálkoponya a menő, hogy lássák, a viselője idealista, naív alkat :P . De az tuti, hogy négy fal között mindenki orgiázik, lásd társasházak kifüggesztett A4-es üzenetei: "...legalább ne visíts úgy félórán keresztül, mint a nyakon szúrt disznó, te szellemi egytálétel, nőivarú ösztönlény!" XD

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16768)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.07.27 0 0 16768

Tele vannak a webáruházak fétiscuccokkal. Ebből arra következtet az ember,hogy ezek kelendőek, különben nem állna rá ekkora háttéripar. De aztán az utcán ezek a cuccok nem köszönnek vissza. Ezek szerint mindenki csak a négy fal között használja őket, vagy én nem járok jó felé?

Előzmény: technograd (16767)
technograd Creative Commons License 2019.07.27 0 3 16767

https://www.ebay.de/itm/LACKKLEID-PVC-PARTY-KLEID-UNTERBRUSTKLEID-GROsEN-AUSWAHL-XS-BIS-2XL-50818341/183789204690?hash=item2acab0b4d2:g:38sAAOSwLXFcw2Zg

 

 

Az eladó többi terméke: hatalmas mennyiségű fétiscucc, nem is kell ezt tovább ragozni :) .

 

 

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16766)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.07.27 0 0 16766

Bár, végül is annyira nem is fontos az a cipzár.

 

https://www.youtube.com/watch?v=aLt_EFZXM98

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16765)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.07.27 0 1 16765

Hibátlan! De azért egy intim cipzár, hát az nem vóna rossz ottan! :P :D

Előzmény: technograd (16764)
technograd Creative Commons License 2019.07.26 0 0 16764

De hogy ne a buszokról, meg egyéb, nem túl kecses és ráadásul offtopic dologról szóljon a fáma: ezt a "klónozott" csajszit nagyon megszeretgetném ebben az úszócuccban. Nem tudom, kapható-e még ez a modell. Mármint a ruha :) .

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=jJItp7_9wRc

 

https://www.swimoutlet.com/

technograd Creative Commons License 2019.07.26 0 0 16763

Képet bezzeg nem másol a ku*vapecér, hyperlink, megamarket, gigaöblögetés...

 

 

 

technograd Creative Commons License 2019.07.26 0 0 16762

Még jó, hogy a foglalkozásunk nem ilyen trendi "personal coach", mert mindenkit rosszaságra bírnánk, hogy aztán virgácsot kaphasson. Bár, ahogy elnézem, megy ez coach nélkül is.

 

 

(Baszbusz, ezt nem hagyhattam ki :) )

 

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16761)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.07.25 0 1 16761

Esküszöm, ősszel rossz leszek, hogy én is (ilyen) virgácsokat kapjak a mikulástól.

Előzmény: technograd (16760)
technograd Creative Commons License 2019.07.25 0 2 16760

Neki is vannak aztán virgácsai:

 

https://www.youtube.com/watch?v=HdM9EK3hHqQ

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16758)
technograd Creative Commons License 2019.07.24 0 0 16759

That's what i call showbusiness! Olyan hosszú lába van, hogy felér egész a fenekéig :) .

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16758)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.07.24 0 1 16758
technograd Creative Commons License 2019.07.23 0 0 16757

Remete cváj:

 

Sokadjára hangoztatom, hogy örülök neki, végre visszajött a magas derekú női nadrágok divatja. Nagy csalódás volt, amikor pl. láttam, hogy volt kolléganőm, aki átlagon felüli IQ-val és vonzó formákkal van megáldva, p*csanadrág + r**ancrendszám kombóval villant (a pesti népnyelv gyöngyszemei ezek). Úgyhogy jöhet a revival:

 

https://www.ebay.de/itm/Womens-BLACK-PU-High-Waisted-Vinyl-Skinny-Shiny-Wet-Look-Leggings-Trousers-Pant/173678513211?hash=item28700bcc3b:m:mj-o_7GPYkd1Z2RpgcxE2fw

 

"De gustibus non est disputandum", ízlésekről nem érdemes vitatkozni, mondták a rómaiak, de szerintem egy ilyen hacukát viselő nőci láttán hamarabb állít sátrat a hím egyed, legalább is brit tudósok ezt állítják :) . És ennél az Ebay tételnél, legalább az illúzió kedvéért nem szerepel az "aus China" megjelőlés. Most, hogy már Hong Kongot is vegzálják a tőkés maoisták (fából vaskarika), remélem nem esik el az ázsiai minőségi termelés utolsó bástyája, mert különben erre készülhetünk:

 

https://www.youtube.com/watch?v=fIquO6YQC00

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!