Keresés

Részletes keresés

CaSToR Creative Commons License 2000.01.16 0 0 89
Most kaptam levelet Covboy-tól:
Februártól 100 oldal, új cikkírók, új design. Már alig várom...
Jar-Jar Creative Commons License 2000.01.16 0 0 88
Néztétek már az újat?
Nem is rossz.
Külömben csak még annyit hogy
azt rebesgetik hogy a Konzoltól átjön valami
Csipi M Lee nevü srác...

Adder Creative Commons License 1999.12.12 0 0 87
A novemberi mar egy honapja megjelent :)
Jar-Jar Creative Commons License 1999.12.12 0 0 86
Megvettétek már a novemberit? Szerntem:
1. a címlap pocsék
2. a poszter nagyon pocsék
3. a csevegő se valami jó

szóval volt már jobb is...

Renton Creative Commons License 1999.11.28 0 0 85
Neked pincében, nekem padláson :))
Előzmény: happe (84)
happe Creative Commons License 1999.11.28 0 0 84
huh valahol a pinceben megvan a regi lakasban egy doboz aljan, ha lehet most inkabb nem szednem elo ;)
eltettem a regi ujsagjaimat az utokornak;)
latjatok kisunokaim mi volt a mult evezredben ;))
Előzmény: Renton (83)
Renton Creative Commons License 1999.11.28 0 0 83
Jut eszembe, nem tudná valaki bescannelni az egyik régi stábfotót, azt hiszem az utolsó stábfotó előtt kettővel ami készült, és egy díványon ül rajta Temesvári Tibi,Balogh Zsolt, Zolee, Martin. Csak mert szerintem ROTFL lenne látni az akkori fejüket:)
(Bocsi az érintettektől:)
Renton Creative Commons License 1999.11.28 0 0 82
Húú Getto Világ az király, egyszer láttam a Liszt Ferenc téren, a műszaki könyvesboltban, és nem vettem meg én barom, aztán már nem is volt. :(
Előzmény: happe (81)
happe Creative Commons License 1999.11.28 0 0 81
Asszem elofizeto voltam egy evig, meg CoV evkonyvet meg ilyesmiket.. Ja, Getto Vilagot is ;)
Előzmény: Renton (80)
Renton Creative Commons License 1999.11.28 0 0 80
Hehe..te amúgy hogyan kerültél a nyilvántartásukba? Mit vettél tőlük anno?
(Én Golden Axe-ot meg Ghostbusters-et:)
Előzmény: happe (79)
happe Creative Commons License 1999.11.28 0 0 79
Hi ;)

Szoval: a fuckin' COM WARE Kft 3 CD-t kuldott nekem, ezek mindegyike HALALGAGYI
shareware valogatas, elavult cuccokkal... Namost normalis ember, akinek van internet
hozzaferese, ketterohogi magat az ilyen szar gyujtemenyektol, mert barmibol le tudja
tolteni a legujabb verziot... A kedvencem amugy az a zenei temaju shareware CD, amihez adtak ajandekba egy Metal Hammer magazint... ;) Mit mondjak NAGYON tukrozi az izlesemet... ;)

Itt van nalam 3 CD, amivel semmit nem tudok csinalni, maximum focizni lehet vele vagy
alatamasztani az asztal sarkat (hahahah olcso comwarekft pojen ;). Kurvajo.

Lehet nyitni kene egy FUCK COMWARE topicot ;)

Byez

Előzmény: Renton (78)
Renton Creative Commons License 1999.11.28 0 0 78
Happe velem is ugyanezt csinálták, csak én nem vettem át a csomagot. (Mondjuk ezt pont most beszéltük meg ircen, azért írok, hogy a többiek is lássák:))))
Írd már ide azt is lécci, mi volt a csomagban, szerintem sokakat érdekel.
(Én már tudom bibibíííííí:))
Előzmény: happe (69)
KV Creative Commons License 1999.11.27 0 0 77
Nos igen, TJ, Gáspár és ET minden számba csak 1-2 leirást készit. Nemtom, de lehet hogy az izlések miatt is. ET csak sportjátékokat elemez, régebben Gáspár írta az FPS leirásokat (hajólemléxem) , mostmeg már azokat sem ő irja hanem legtöbbször V.Z. T.J régebben soxor irt RTS-ekről , és gyakran irt FPSekről . Mostmár csak szerepjátékokról ír, néhanapján RTS-ről. CoVboy stratégiák szakértője, V.Z. a sporton kivül mindenhez ért.
Jar-Jar Creative Commons License 1999.11.27 0 0 76
Vári Zotyó szerintem nagyon király és korrekt
fickó. Az igaz hogy majdnem ő írja az egész újságot, de nem csak a KByte-t, hanem a Konzolt
is. Megmondom őszintén, szerintem sorra mennek el az emberek, és hogy csak párat említsek:
Zolee, ET, Szuper Gábor=Gaborapoo, T.J, Gáspár...
Márcsak a CoVboy van még meg.
Egyébként jöhetnének új arcok is... ki tudja.

PUMA Creative Commons License 1999.11.24 0 0 75
Én is támogatom a dupla oldalszámot. Akár még a dupla ár árán is, hiszen szvsz ők írják a legjobb cikkeket. Egyébként Castornak igaza van, leginkább Vári Zoli írja az egész újságot. T.J. mostanában elég keveset ír, CoVboy meg csak elvétve, s így már majdnem 1 egyszemélyes újságot olvasgatunk. Bár ehhez képest még így is elég jó a színvonala.
KV Creative Commons License 1999.11.24 0 0 74
Szerintem se. Bár fölödsleges lenne az árat duplájára emelni. Nézd meg, hogy amelyik ujság dupla terjedelemben és duplaáron jelenik meg, ahhoz még 1-2 CD-t is kapunk. Namármost, ha az 1-2 CD-árát levonod (mert az nem kell), akkor nyilván nem marad ugyanannyi az ára , mintha lenne a 2 CD.
CaSToR Creative Commons License 1999.11.24 0 0 73
Nekem van egy tippem, hogy miért romlik a színvonal: az EGÉSZ újságot csak Vári Zoli és CoVBoy írja. De főleg Zoli. Ezért olyan egyhangú az egész. Most ezzel nem őt akartam kritizálni. Ő tényleg profi a szakmában, de azért egy újságot teleírni még neki is megterhelő.

Amúgy az a dupla oldalszám, dupla ár nem is lenne olyan rossz.

Mike Creative Commons License 1999.11.24 0 0 72
"Inkább az oldalszámot kellene min. a duplájára emelni, akár dupla áron."
Szerintem meg inkabb ne! Az a jo benne, hogy ilyen olcso! Mert 2. ujsagkent mindig meg fogjak venni, pont azert mert ilyen olcso. Meg azok is akik megveszik a PC-Format-ot 2 rongyert: "Ne' ez csak 400, kell ez is!) stilusban

Mike

Előzmény: sforzan (71)
sforzan Creative Commons License 1999.11.24 0 0 71
Csak most fedeztem fel ezt a helyet, de nagyon megörültem neki. Itt talán kapok valamilyen visszajelzést a véleményemmel kapcsolatba.
Nos:
Előljáróban csak annyit, hogy én 95 óta olvasom az 576-ot, és azóta se találtam, olyan újságot amelyik jobban tetszett volna. A nyári dupla alatt mindig vettem valami mást is, de nem igazán voltam oda értük. Szóval nálam az 576 a részegh.
Ennek ellenére sokszor dühös vagyok az újságra és készítőire. Például: Ez a CoVboy srác jó fej, jókat mosolygok a válaszain, de néha tényleg lekezelő. Nem bírom mikor valaki megjátsza az erénycsőszt. mikőzben alandóan félrek*r. A cd másolásra gondolok. Gúnyosan jegyezte meg nem egyszer (a többi cikkíróval karöltve), hogy azért van gondja biztos a szerencsétlenek mert nem eredeti cd-vel játszik. Persze, ha nekem se kerülne egy fillérbe én is hangoztatnám, hogy éljen a jogtiszta szofter. Kiváncsi lennék mi lenne a véleménye, ha ki kellene csengetnie havonta úgy 40 seszterciuszt, hogy az új gémek ott vigyorogjanak a gépén. Ugyanakkor ők is és a boltjaikban dolgozók is ugyanúgy másolják az anyagot. (Az persze már nem volt annyira illegális mikor büszkén hirdették, hogy mi már láttuk a star warst)

Az újság színvonala egyébként tényleg romlik. Nem hiszem, hogy a cd lenne a megoldás. Inkább az oldalszámot kellene min. a duplájára emelni, akár dupla áron. Még így is ők lennének a legolcsóbak. Kezembe került a PC-Format (a számitógépes Cosmopolitan) utána még a haver Guruja is vékony volt, nemhogy az én kis 576-om.
Kicsit sok lett. Elnézést.

Mike Creative Commons License 1999.11.23 0 0 70
Ha szovateszed, es visszaviszed/kuldod, akkor visszafizetik a penzed.
Lasd Erdekvedelem csoport!

Mike

Előzmény: happe (69)
happe Creative Commons License 1999.11.22 0 0 69
Teljesen felesleges vitatkozni azon hogy kinek melyik a kedvenc ujsagja mert szubjektiv
a dolog... :) Mindegyiknek megvan / volt a maga feelingje, nekem bejott mind... Arrol viszont meg vagyok gyozodve, hogy romlik a minoseguk... Regebben, a
CoV-os idokben valahogy sokkal stilusosabbak es olvasmanyosabbak voltak a jatekleirasok
mint most... Egy csomoszor elolvasta az ember ugy is, hogy nem volt meg a jatek... ;)
Egy par haverom most is veszi a jateklapokat, de a legtobb ujsagban szanalmasan eroltetett
design, arcoskodas es "ha jobbra akarsz menni nyomd meg a jobb nyilat" stilusu leirasok
szoktak lenni...

Es most egy kis fikazas: eleg durvanak tartom, hogy pont az a ceg, aki a kezdetektol ott volt
a jateklapok piacan, es akiket tiszteltem & szerettem mert egy ilyen jo ujsagot ossze tudtak
hozni mint a CoV (igen, a ComWare Kft-rol van szo), tobb ezer embert szivatott mar be
a sunyi utanvetes trukkjevel (mar a TVben is volt a Lajos allitolag... ;)) Olyanok cimere kuldenek ki utanvettel csomagokat, akik korabban valamilyen modon bekerultek az adatbazisukba. En pont nem voltam otthon, amikor anyukam atvette a meg nem rendelt 2300Ft-os csomagot, amelyben 3 gagyi cd volt... A penzunket nyilvan nem fogjak visszafizetni, de egyvalamit
remelek... Hogy bukni fognak...

Ennyi!

Jar-Jar Creative Commons License 1999.11.22 0 0 68
Pár hónap múlva talán benézek.
Addigra nem lesz tömeg. Ja. Talán. Na szóval igen.
Asszondják van Qva jó S*AR WARS kirakat.

lacee Creative Commons License 1999.11.17 0 0 67
Lehet, hogy egy kicsit offtopic lesz, de:
Volt már vki a Westend-es 576-shopban?

Lacee

PUMA Creative Commons License 1999.11.03 0 0 66
Én megértem őt. "Kicsit" elege lett a sok barom levélíróból, és a végén "robbantott" egyet. Mondjuk szerintem túlzásba vitte a dolgot, de ha kicsillagozta volna, akkor a kutya se figyelt volna rá, ergo: akkor meg minek írja oda.
Jar-Jar Creative Commons License 1999.11.03 0 0 65
Azt észre vettétek hogy milyen a véleménye a
CoVboynak erről a "KIBASZOTTUL"-os témárol?

Jar-Jar Creative Commons License 1999.10.31 0 0 64
Hát a szeptemberihez képest nagyon jó szám, de
amugy nem nagy szám.
Alig olvasom.

Adder Creative Commons License 1999.10.30 0 0 63
Az oktoberi 576 viszonylag jol sikerult (a CoVboy post is most jo volt).
Jar-Jar Creative Commons License 1999.10.26 0 0 62
Ja. Némi infó aztán semmi...
Renton Creative Commons License 1999.10.23 0 0 61
Izé..nem akarok fikázni, de elég gányul néz ki ez a page...akármelyik másik "nem profi" site jobb design-nal rendelkezik...a tartalom szerencsére nem olyan gázos...csak ezt a sok freeware java editort kellene elfelejteni:)
Jar-Jar Creative Commons License 1999.10.23 0 0 60
Ja. Én is teljesen eggyetértek magammal.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!