Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Vosseler Creative Commons License 2016.09.27 0 0 852

Aki jön Szombaton Bag-ra, annak mondanám:

  Reggel 9 körül, Bag, Dózsa Gy. úti ÖMV kúton van a gyülekező.

Krisztina Faragó Creative Commons License 2016.09.27 0 0 851

Sziasztok!

Az egyik kérdésem az lenne, hogy az applause motor stimmel-e a ferozába?

A másik kérdésem pedig az, hogy amikor hideg még az autó akkor egy ideig nem veszi jól a fordulatot (fullad kicsit), de amint elkezd melegedni, tökéletes lesz. Nemrég cseréltem üzemanyagszűrőt, de nem lett sokkal jobb. Még mindig nem az igazi. :) Remélem tudtok segíteni. 

 

További szép napot mindenkinek!!

Vosseler Creative Commons License 2016.09.21 0 0 850

Uraim!

Jövő hét szombaton, (Okt. 1) Bagon, dagonyázunk egy kicsit. Nem verjük nagy dobra, de engedélyt kaptam a szervező sráctól, hogy szóljak Nektek is.

Akinek van kedve, dobja föl a Simexeket és csapasson velünk!

Pontos helyet és a találkozó idejét majd írom, ha pontosításra kerül.

(zárt pálya, lehet tréleren is hozni a papírnélkülieket )

Rocky 01 Creative Commons License 2016.09.21 0 0 849

Köszönöm a segítségeteket. Nem tudom sajnos hogy mennyire típus azonos utána járok és ha jó hozzá akkor kell egy kevés motyó!

BT Tomi Creative Commons License 2016.09.18 0 0 848

Szia a ferozáé nemjó hozzá? az van

Előzmény: Rocky 01 (844)
BT Tomi Creative Commons License 2016.09.18 0 0 847

Sziasztok 
Eladó Feroza cuccok:

-hátsó híd
-féltengelyek
-első difi
-ajtók
-üvegek
-motor kompletten bontatalan minden sallangal
-kormánymű
-kormányoszlop
-gyujtáskapcsoló
-váltó
-Kardánok
-első stab rúd
-laprúgó
-bukócső
-műszeregység
-levegőszűrő ház
-csonkálvány agyastól féktárcsával nyereggel
-devander
-generátor
lehet lemaradt még valami...
Tel.:06309976176

001Adi Creative Commons License 2016.09.18 0 0 846
Előzmény: keszi66. (833)
001Adi Creative Commons License 2016.09.18 0 0 845

Szia.

Sajnos nekem most nincs bontott, de a szélvédő viszonylag olcsó és egyszerű. Esetleg kérdezz rá itt: http://www.alfaautoglass.hu

A pécsi bontóban szerintem biztos találsz sok alkatrészt.

 

Előzmény: Rocky 01 (844)
Rocky 01 Creative Commons License 2016.09.18 0 0 844

sziasztok! Vettem 1évvel ezelőtt egy daihatsu Rockyt és nem nagyon kapok hozzá féltengelyt, szélvédőt...senki nem tud esetleg segíteni?

Roadati Creative Commons License 2016.09.17 0 0 843

M+S van az oldalán,de nem hiszem hogy télen jó lenne.Télre majd kap 4 télit.Nincs valakinek olcsón 4 db 16" os felnije?

Előzmény: Vosseler (842)
Vosseler Creative Commons License 2016.09.16 0 0 842

Most adtam el egy ilyen garnitúrát a Patrolról. 

Öregek voltak, kicsit repedeztek már, meg vágva is volt egyszer. 

Mindevvel együtt meglepően jól fogtak még a ganéjba. (aszfalton viszont ráztak mint az állat és beszélgetni alig lehetett a hangjuktól)

Szóval jó kis gummák ezek, bár kicsit letaposott hóban a négy évszakosaim jobbak voltak.(de már azok is kukába vannak, jövő héten jön a másik garnitúra)

Előzmény: Roadati (840)
Coldprof Creative Commons License 2016.09.16 0 0 841

Sziasztok, segítséget kérnék, hátha valaki találkozott a problémával. Az én ferozám karburátoros és nagyon ingadozik az alapjárat, sokszor le is áll az autó. Korábban is volt ez a hibajelenség, akkor rájöttem, hogy a - könyv szerint szolenoid tekercs- kábele nem érintkezik, néha kicsúszik, ezt javítottam, egy darabig jó is volt. Aztán újra előjött a hiba, de mostmár a kábel jól a helyén van, lehetséges e, hogy ez a tekercs a hibás, illetve, hogy lehetne megállapítani, ha nem ez a baj, akkor mi más lehet, a karburátoron a vákumcsövek és a benzinszint is rendben van. Égenföldön kerestem ilyen solenoidot, de nem találok sehol, azt se nagyon értem, hogy hogy működik:) Csatolok egy képet is, hogy egyértelmű legyen miről beszélek, a service manuálból néztem meg, hogy ez a neve

 

Másik problémám, hogy bizanytalanul billeg az autó kanyarokban, a stabilizátor szilenteket már cseréltem, kormányösszekötőket is, jó sok pénz elment rá már így is:), mi lehet még, a lengéscsillapítók okoznak ilyen problémát? Még egy ettől független hibajelenség, hogy balra teljesen kitekert kormánynál egy nagyot koppan valami az első futóműben, néztem a szervízkönyvet, hogy nem valamilyen határoló gumi hiányzik e, de látszólag minden a helyén van, bárkinek bármivel kapcsolatban van ötlete kérem írjon, köszönöm 

Roadati Creative Commons License 2016.09.09 0 0 840

Régi gumik eladva,meg vannak az újak.Sokkal magasabbak...

Roadati Creative Commons License 2016.09.04 0 0 839

Tegnap veterán japán autók közöttvoltam.Nyxúlott a szám...Voltak szépek és érdekesek

Roadati Creative Commons License 2016.09.01 0 0 838

Sziasztok. 3.an szombaton a Japtimers közösség találkozót kirándulás t szervez. Minden kladdzokus japán autót szeretettel várnak. Gyülekező a Budakeszi auchan parkoloban 9 ora korul. Cél a Dunakanyar. De a neten keressetek rá! Mi megyünk

Roadati Creative Commons License 2016.08.31 0 0 837

Azért lenne még ott 1-2 nagy autó.Pont a mentés miatt.

Eladnám ezeket a gumikat,kerekeket.Kb 1 500 km et mentem vele.Új gumik,nem futózottak! Semmi bajuk nincs.Ferózára tökéletes.Csak én szeretnék nagyobb átmérőt,ebből a mintából.Nekem alacsony arra ,amire használom...

Gumik 18 ezer/ db.Felnik homokszórtak ,alapozva és festve vannak.felnivel együtt-24 ezer/db

Előzmény: Vosseler (836)
Vosseler Creative Commons License 2016.08.31 0 0 836

Én személy szerint benne vagyok a túrába, (bár más csapattal is szoktam menni) amennyiben nem lógok ki nagyon a sorból a Patrollal. 

Meg persze ha én elakadok, akkor két Feroza kell, hogy kihúzzon. ;-))

Ugyanakkor nagyon szivesen megnézném a két típust, ugyanazon a pályán. 

 

Előzmény: Roadati (835)
Roadati Creative Commons License 2016.08.31 0 0 835

sajnálhatod hogy nem jöttél.Sok autó volt.Mi mentünk túrázni.mIVEL NEKEM VOLT JOBBAN HELYISMERETEM,én voltam a vezető..Volt erdő,por és sár is rendesen.nekem el kellett jönni 2 kor,A többiek még mentek a másik csapat után,játszani a víízmosásos részbe.

bér mindig JÓÓÓ

De túrázhatunk ó

úgy is,hogy csak a fórumos csapattal! Mit szóltok ehez?

Előzmény: Vosseler (832)
halo13 Creative Commons License 2016.08.30 0 0 834

Ha forralja vizet ott más probléma van!

Egyébként ami kéznél van keretes venti alkalmas és van rajta 3 felfogási pont. Na ezeket megpróbálod 15-ös réz vizcsőből háromszögbe összerakni, ellapítod a végeit és felfúrod a zárhídra meg ahova tudod, bekötöd egy kapcsolóval és kész. 

Előzmény: keszi66. (833)
keszi66. Creative Commons License 2016.08.30 0 0 833

Kérdésem lenne elektromos ventilátort építenék milyen kocsiból érdemes beaplikálni?

Valószinű nem fórrna a vizem.

Vosseler Creative Commons License 2016.08.29 0 0 832

Közben beszopódtam.

Nem voltam Béren. 3 nappal előtte beszart a kuplungom. Azt hittem fölrobbanok, annyira készültem erre a szombatra.

Előzmény: Roadati (831)
Roadati Creative Commons License 2016.08.23 0 0 831

Dagonyázni szeretnél béren? Vannak tippjeim,hol lehet.Azt gondolom,elég jól ismerem a környéket...

Roadati Creative Commons License 2016.08.23 0 0 830

Mi szombaton valószínűleg ott leszünk pár órát.De lehet péntek este is átmegyünk. bérre.

Előzmény: Vosseler (828)
tyuntyimuntyi Creative Commons License 2016.08.17 0 0 829

Köszi :)

Előzmény: Vadász78 (826)
Vosseler Creative Commons License 2016.08.16 0 0 828

Szevasztok! 

Ezer éve nem voltam itt.

(aki nem emlékezne, annak mondom, hogy Feroza-t akartam venni pár éve, de olvasgatva itt benneteket, letettem róla. Nekem túl "nyűgös" lett volna)

Úgyhogy Nissan Patrol lett belőle, viszont mi is megyünk Bérre néhány Patrollal, szombaton, 27-én.

Majd sasollak benneteket, hátha összefutunk, illetve aki engem lát, jöjjön oda bátran pacsizni.

Piros safaritetős GR Patrol, két antennával a tetején)

Dagonyára föl Uraim!!!

Előzmény: Roadati (823)
Ferozatom Creative Commons License 2016.08.13 0 0 827

Sziasztok ,

 

 

Keresek eladó jó állapotú Feroza első ülést vezető vagy utasoldalit. Akinek van és eladná jelezze kérem.

Ha esetleg csak ülés szivacs van az is érdekel !

 

Köszönettel. 

Vadász78 Creative Commons License 2016.08.10 0 0 826

Szia! 18.oldal 326-os hozzászólás!

Előzmény: tyuntyimuntyi (825)
tyuntyimuntyi Creative Commons License 2016.08.09 0 0 825

Sziasztok,

 

A hibakód villogtatásról találok valami infót?

 

Gyanakszom a sebesség jeladóra és elvileg azt jelzi a vezérlő.

MatuMiki Creative Commons License 2016.08.03 0 0 824

Szeva!

Két technikai kérdésem lenne.

1. Milyen úton-módon sikerült rá tetőcsomagtartót applikálni?

2. Nekem is nagyon hasonló az első gallytörőm, talán ez gyári? Van hozzá műbizonylatod vagy egyáltalán benne van a forgalmiban?

Amúgy szép autónak tűnik, gratula!

Köszi,

Miki

Előzmény: caki69 (820)
Roadati Creative Commons License 2016.08.02 0 0 823

remélhetőleg mi ott leszünk !Jó a terület! Sarat tudok mindig találni ott...

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!