Keresés

Részletes keresés

Tőr a Szívbe Creative Commons License 2009.05.22 0 0 7669
Jó Szerencsét!

Hát egy próbát megérhet, a rossz tapasztalat is tapasztalat, a rossz élmény is élmény, az ember pedig az őt ért hatások miatt fejlődik, tehát próba cseresznye, remélem elég rossznak írtam le, akkor talán neked kellemes meglepetés lehet.

A Radlerrel az a bajom, hogy a jó sört elrontják vele.:D Mondjuk Oroszországban én már ittam dobozos vodka-redbullt és gintonicot is.

Örülök viszont annak, hogy ilyen hamar válaszoltatok, hiszen ezek szerint olvassátok a fórumot. Fain.



Előzmény: ZE (7667)
Antenna Creative Commons License 2009.05.22 0 0 7668
Jó szerencsét!

Kövezzetek meg, de mi a baj a Radlerrel? Szerintem nagyon finom üccsi. Persze nem sörként kell rá gondolni hanem pl Cola helyett egy nyári napon mikor még gondolkodni akarsz délután is.

Na mindegy, kaptam már eleget a Radler fogyasztásom miatt. :)
Hmmm főleg a bodzás... hmmm veszek is hétvégére tanulás mellé.

Antenna
Előzmény: Tőr a Szívbe (7666)
ZE Creative Commons License 2009.05.22 0 0 7667
Jó Szerencsét!

De jó, hogy írtad... Majdnem vettem tesztelési céllal egy dobozkával én is...

Zeller
Előzmény: Tőr a Szívbe (7666)
Tőr a Szívbe Creative Commons License 2009.05.22 0 0 7666
Jó Szerencsét!


Pár napja vettem egy Soproni Szőke Ciklon néven futó sört, számítottam rá, hogy nem lesz a kedvencem, ezért hogy mégis a jó érzés maradjon meg bennem a Soproni iránt, vettem mellé bátyjámnak meg magamnak 1-1 jó 1895-öt. Azt kell, hogy mondjam kellett is, mert a Szőke Ciklon kegyetlen már-már radleri mélységeket járt meg nálam. A Kammerem vizezett Borsodinak minősítette. Reméltem pedig, hogy ez lesz a vizsgaidőszak pozitív csalódása, hát sajnos nem lett az.
Antenna Creative Commons License 2009.05.15 0 0 7665
öreg ám a nénikéd! :D

Ennek ellenére köszönöm! :D

Antenna
Előzmény: Tőr a Szívbe (7664)
Tőr a Szívbe Creative Commons License 2009.05.15 0 0 7664

//: Éltessük kedves öreg pajtásunkat!://
     Megismerve őt megszerettük őt,
     Megszeretve őt megismertük őt.
     Éltessük kedves öreg pajtásunkat!

//: Guli guli guli guli guli
     Guli guli guli guli guli://
     Éltessük kedves öreg pajtásunkat!

 

 Isten éltesse Antennát!

Előzmény: Tőr a Szívbe (7663)
Tőr a Szívbe Creative Commons License 2009.05.14 0 0 7663
 Sikerült elérnem végül. Megérkezett a válasz.
Tőr a Szívbe Creative Commons License 2009.05.14 0 0 7662
 Micsoda próbatétel. :D
öntőszacsa Creative Commons License 2009.05.14 0 0 7661
Keress más elérhetőségi forrást. Lebegjen a szemed előtt a SDN! Gondold át többször! Így biztosan menni fog.
Előzmény: Tőr a Szívbe (7660)
Tőr a Szívbe Creative Commons License 2009.05.14 0 0 7660
Jó Szerencsét!


Sikerült megtalálnom Szacót iwiw-en, viszont nem válaszolt még a levelemre, sajnos.
öntőszacsa Creative Commons License 2009.05.12 0 0 7659

Jó szerencsét!

 

Sajnálom, ha csak ennyi a hozzáfűzni valód a gondolatmenethez.

(((((Azt is vedd számításba, hátha nem volt véletlen.)))))

 

Szacsa

Előzmény: karrier (7657)
rosidosrob Creative Commons License 2009.05.12 0 0 7658
Jó Szerencsét!

Egy fórumot szeretnék ajánlani, ami ugyanúgy, mint ez a selmeci diákhagyományok szellemében jött létre, a Cantusok Köre diáktársaság jóvoltából.
Még elég gyerekcipőben jár, de már egy szép kis csapat regisztrált, és szól hozzá a 4 utódintézményből vegyesen.
A vidámtól a komoly hozzászólásokig sokminden olvasható rajta. A témák külön vannak, várjuk a hozzászólásokat, észrevételeket, ha netán valakinek új témája van, lehet új szobát nyitni a dolog megvitatására!


http://vivatselmec.atw.hu/


Heiner Ádám a. Csillés
karrier Creative Commons License 2009.05.12 0 0 7657
"konzervatív igaz selmeci diák."
Jsz! ?!?

Én ugyan nem tartom magam konzervatívnak, a te mércéd szerint, de azért még ki szoktam írni, hogy

Jó szerencsét!

Vagy válság van és kevesebb betűből kell gazdálkodni? :)
öntőszacsa Creative Commons License 2009.05.11 0 0 7656

Jsz!

 

A kérdésedet nem is értem. A selmeci diákok között nincs jelentősége másnak. A pakolás is nagy segítség, sőt, olykor a legnagyobbb. A legjobb, ha felveszed Szacóval a kapcsolatot. Elérhetőséget nem adok, ha komolyan gondolod, derítsd ki!

Szacsa

Előzmény: Tőr a Szívbe (7655)
Tőr a Szívbe Creative Commons License 2009.05.11 0 0 7655
Köszönöm a válaszod, szeretnék élni viszont további kérdéssel. Nagyon szívesen részt vennék, a következő SDN-en, mint vendég, de talán még szívesebben tennék valami hasznosat a köz érdekében. Nem tudom, hogy miben vehetnék hasznomat, ha másban nem akkor pakolásban, cipekedésben. A probléma az, hogy nem igazán tudom mennyire látnának a meghívottak szívesen. Mi erről a véleményed?
öntőszacsa Creative Commons License 2009.05.11 0 0 7654
"eltudja fogadni" = "el tudja fogadni", az utolsó mondat végén "!" felkiáltó jel van.
Előzmény: öntőszacsa (7653)
öntőszacsa Creative Commons License 2009.05.11 0 0 7653

Jó szerencsét!

 

Most igazoltad a korábbi felvetésemet, amely szerint arra vagy kíváncsi, hogy ki fogja a jövő évi SDN-t szervezni.:)

 

Szabó László alias: Szacó, a SDN alapítója vállalta el, hogy megszervezi, a jövő évben esedékes XX. Selmeci Diáknapok rendezvénysorozatot.

Ami biztos:

- a főszervező személye: Szacó,

- a helyszín: Selmecbánya.

 

A pontos időpont, a szervező és lebonyolító csapat, a költségek, a pontos program még kérdéses. Bár nem kötelezhetem el magam Szacó nevében, biztos vagyok abban, hogy szívesen venné a fiatalság azon részének segítségét, aki:

- komolyan gondolja,

- van kitartása,

- alázatos az eszméhez, nem csak szavakban, hanem tettekben és eszmeileg is,

- eltudja fogadni a alapszabályokat,

- van ötlete, amit be tud illeszteni az alapszábályokba és azokat végre is tudja hajtani,

- konzervatív igaz selmeci diák.

 

Szacsa

 

ui: Ha van még benned tisztázatlan gondolat, kérdezz bátran, ha tudok válaszolok, de azt kérdezd, amire kíváncsi vagy.

Előzmény: Tőr a Szívbe (7652)
Tőr a Szívbe Creative Commons License 2009.05.11 0 0 7652
Akkor meg is osztanád velem?
Előzmény: öntőszacsa (7650)
ZE Creative Commons License 2009.05.11 0 0 7651
Jsz!

Köszi, ezt jó tudni...


Zeller

Előzmény: öntőszacsa (7649)
öntőszacsa Creative Commons License 2009.05.11 0 0 7650

Igen, tudjuk.

Előzmény: Tőr a Szívbe (7647)
öntőszacsa Creative Commons License 2009.05.11 0 0 7649

Jsz!

 

Lillafüred felé a Molnár csárda.

A Tusculanumban szakács és személyzetváltás volt. Már csak szép emlék, sajna.

 

Szacsa

Előzmény: karrier (7642)
ZE Creative Commons License 2009.05.11 0 0 7648
Jó Szerencsét!

A Régiposta u.-ban megvan még a kajálda? (ez a belváros...) Szerintem elég jó (volt) a konyhája még 2-3 évvel ezelőtt is.
Ha picit magasabb árkategória is elfogadható, akkor a tapolcai Tusculanum-ról vannak nagyon kellemes emlékeim... (Jókai baleves, sok-sok tényleg csípős paprikával és kenyérrel).

Zeller
Előzmény: karrier (7642)
Tőr a Szívbe Creative Commons License 2009.05.11 0 0 7647
Tudjátok, hogy a következő SDN-t kik szervezik?
Tőr a Szívbe Creative Commons License 2009.05.11 0 0 7646
Én a sima menzát is szeretem, csak jó napot kell kifogni, de a bölcsészek épületében az e-klubban is jókat lehet enni.
karrier Creative Commons License 2009.05.11 0 0 7645
Köszönöm.
Előzmény: Erdélyi_kopó (7644)
Erdélyi_kopó Creative Commons License 2009.05.11 0 0 7644
Jó szerencsét!

Ha az egyetmhez közel vagy akkor javaslom az egyetemi menzán a nemzetek konyháját. Bő választék, viszonylag alacsony ár.
Bent a városban én a Szinvaparkban szoktam ebédelni (van főzelék bár, kínai, görög stb.), egyéb éttermeket nem nagyon ismerek annyira, hogy javasolni tudjam.

Üdv Bibó Feri
Előzmény: karrier (7642)
Antenna Creative Commons License 2009.05.11 0 0 7643
Drive-in.

:D

Antenna
Előzmény: karrier (7642)
karrier Creative Commons License 2009.05.11 0 0 7642
Jó szerencsét!

Miskolciaknak megy a kérdés:

Ha Miskolcon járok, hol érdemes ebédelni, ami finom de nem halálosan drága?

Karrier
Tőr a Szívbe Creative Commons License 2009.05.09 0 0 7641
Abban biztos lehetsz, hogy jövőre ilyen nem lesz. Igazából senki nem merte felvállalni, hogy átvette, mert mindenkit felhágott ez a merénylet.
ZE Creative Commons License 2009.05.09 0 0 7640
Jó Szerencsét!

1. Aki átvette, az vonja le.
2. Egészségetekre, tőlem látatlanban kaptok egy dícséretet, mivelhogy a gulyásféleségekben én is azt kedvelem, amiben tetszőleges szögben meg lehet állítani a kanalat :)

Zeller a. TurmXgép
Előzmény: Tőr a Szívbe (7639)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!