Keresés

Részletes keresés

naivkezdo Creative Commons License 2020.02.01 0 0 73238

De miért kell, hogy szetessen? Vacuvines cuccal levegő kisziv, dugozva. 

Előzmény: BZoltan (73230)
BZoltan Creative Commons License 2020.02.01 0 0 73237

Ezt a témát már egyszer végigrágtuk. Egy pohár borunk bruttó önköltsége úgy 500Ft. Oldja meg a kedves vendéglátó, hogy mondjuk egy 100%-os haszonkulccsal megérje neki kipoharaztatni.

 

A veszprémi Olivában egy marha stefánia 4600Ft, egy desszert pedig úgy 1600, az előételek meg úgy háromezer körül vannak. Vagyis egy háromfogásos vacsora 9000 forintja mellé férjen már el háromezer forint két pohár borra.

 

De nem én akarom megszakérteni itt a magyra vendéglátást :) De az nyilvánvaló nonszensz, hogy egy tányér ételért 4-6 ezer forintot simán elkérnek/kifizetnek egy menő helyen, de ha egy 500Ft önköltséges bor kell eladni akármennyiért akkor beindul a háddekéremezés. Ráadásul a bort nem is kell megpucolni, megfőzni és tálalni. Benyúlt a pincér a borhűtőbe, kiönt egy egységet a pohárva és ennyi. 

Előzmény: Hepci (73232)
BZoltan Creative Commons License 2020.02.01 0 0 73236

Biztos vannak példák arra, hogy olcsó technoborok jól bírják az állást. Az én teljesen egyéni tapasztalatom az az, hogy az adalékanyagoktól mentes, komolyabb beltartalmú természetes borok jellemzően jobban bírják.

 

Van szerencsém évente többször minőségellenőrt játszani (felkérésre) a Somlói Borok Boltjában és ilyenkor 50-60 napok/hetek óta nyitott palackot kóstolunk végig. Az eredmények mindig borítékolhatóak.

Előzmény: Hepci (73233)
naivkezdo Creative Commons License 2020.02.01 0 0 73235

Megtiszteltetés, köszönöm:)) 

Előzmény: BZoltan (73231)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.01 0 0 73234

De tetszik a kihívás, a következő alkalommal tekintettel leszek a kérdésedre :)

Előzmény: naivkezdo (73227)
Hepci Creative Commons License 2020.02.01 0 0 73233

Honnan veszed a szétesést? Az éttermekben gyakran ajánlott fehér technoborok jobb darabjai (pl. Nyakas sárdonné) simán kibírnak nyitva egy hetet.

Előzmény: BZoltan (73230)
Hepci Creative Commons License 2020.02.01 0 0 73232

Az a baj, hogy a vendéglátásban szokásos haszonkulccsal a boraid decijét 1500 Ft körül mérnék.

Ennyiért tényleg csak fine dining közeli helyen lehetne eladni (támogató sommelier által), olyan meg nem sok van a környéken.

Előzmény: BZoltan (73229)
BZoltan Creative Commons License 2020.02.01 0 0 73231

Az elfelejtettem mondani neked, hogy konkrétan te voltál az első a világegyetemben - rajtunk kívül - aki a 18-as juhfarkunkat palackból kóstolta :)

Előzmény: naivkezdo (73218)
BZoltan Creative Commons License 2020.02.01 0 0 73230

"egy normal etteremben van egy borlap, amirol a vendeg valogat."

 

Ohh, még csak közel sem erről van szó. Egy normál étteremben a pincér az aki bort ajánl. A vendégek elenyésző töredéke hoz önálló döntést. A jellemző az, hogy a vendég lapozgatja a borlapot miközben a pincér szépen eladja neki azt amit el akar adni.

 

A kulcs egyébként nem is a borlap, mert az rendszerint csak egy olvasnivaló. A kulcs az a poharaztatott borok listája. Ha a borlapon van 50-100 bor akkor a poharaztatott borok listája max 5-10 bor. Már ha van ilyen... mert sajnos a legtöbb étteremben nem poharaztatnak. Ennek pedig nincsen egyszerűbb oka annál mint az, hogy a vendéglősök akik nem poharaztatnak bort azok nincsenek képben. A legtöbb olcsó technobor amiken jó nagy árrést akar az éttermes fogni, azok bizony atomjaikra esnek szét a bontást követő fél napon belül. Vagyis melót kellene fektetni az éttermesnek abba, hogy kiválassza azt az 5-10 bort ami kibír akár 1-2 hetet is bontva. De ez már odafigyelést, szakértelmet és szándékot követel. Na az az ami nincsen. 

Előzmény: altimus (73219)
BZoltan Creative Commons License 2020.02.01 0 0 73229

Vendégként jártam sok helyen, de amikor a családommal vagy a barátaimmal megyek valahova kajálni akkor velük akarok foglalkozni és nem azzal, hogy a pincérnek marketingelem a borainkat.

 

Egy régióbeli étteremtől elvárom, hogy a saját régiójának a termelőit ismerje és látogassa.

Előzmény: Hepci (73220)
BZoltan Creative Commons License 2020.02.01 0 0 73228

A Viatorról hallottam már jókat. Mondjuk a Pannonhalmi cég borai engem még nem győztek meg. Közepesen unalmas technológiai borok minden egyéniség és egyedi karakter nélkül. Amúgy ők egy nagy cég akiknek van főállású marketingese és kereskedője. Úgy egy kicsit könnyebb :)

Előzmény: bigup (73224)
naivkezdo Creative Commons License 2020.02.01 0 0 73227

Akkor részemről tárgytalan:) 

Előzmény: Törölt nick (73226)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.31 0 0 73226

Szívesen, csak annyiban írtam hülyeséget, h furmint az a juhfark :)

Előzmény: naivkezdo (73218)
bigup Creative Commons License 2020.01.31 0 1 73225

A Percze éttermet, és a Macok bisztrót azt én is kiemelném még. Az utóbbinak nemcsak a konyhája, de a borlapja is példaértékű.

Előzmény: blend11 (73205)
bigup Creative Commons License 2020.01.31 0 0 73224

Győrben a pannonhalmiak elég jól képviseltetik magukat, szupermarketekben, trafikban is lehet kapni a régió boraiból, fesztiválokon sok helyi pince bódéja van kint etc. Két szép éttermi élményem is a környékhez tartozik: a Viator Pannonhalmán, és a Szél fiai fogadó Nyúlon, és ezeken a helyeken is a helyi itókák mennek (Pannonhalmi Apátsági Pince és Prisztóka Tibor egészen kiváló minőségű házi borai). A pannonhalmi régió elég szépen képviselteti magát ott helyben, igaz, több Győrben és környékén lévő étteremben is lehetne ilyen választék. Szóval ott elég ügyesek az önmenedzselésben.

Előzmény: BZoltan (73209)
Jocó0423 Creative Commons License 2020.01.31 0 0 73223

Hála Istennek, vagy sajnos? Tököm se tudja de egyre többen vannak olyanok mint Ő.

Előzmény: Hepci (73222)
Hepci Creative Commons License 2020.01.31 0 0 73222

Tényleg, nem kérdezem ki őket, melyik pártra izgulnak. Bár pártokra csak alemberek izgulnak.

Van egy ex-Maszop-aktivista kuncsaftom, aki büszkén mesélte Gyurcsótány sikere idején, hogy szétbacták a Fidibuszt - éjjel letépték a palkátjait és felragasztották helyére a győzedelmes Gyurcsótányt, sejj.

Aztán egy másik alkalommal panaszkodott, hogy szétbacta őket a Fidibusz, és az ellenérdekelt arcok sportszerűtlenül letépték éjjel a plakátjaikat és felragasztották a helyükre a felcsúti bonsai stadionépítő fáraóét.

Végül kiábrándult - már csak kertet épít és tökmindegy neki, ki kit bac széjjel. :)

Előzmény: Jocó0423 (73203)
Hepci Creative Commons License 2020.01.31 0 0 73221

Szerintem az érdeklődő/ínyenc vendégek (nyilván nem én vagyok az egyetlen ilyen hazánkban) bármilyen jobb étteremben olyat (is) innának, amit még nem ismernek és lehetőleg a régió terméke.

Tehát az a vendéglős nagy marha, aki Kisvárdától Körmendig mindenhol BT- meg Veritas-borlapot tart.

Előzmény: altimus (73219)
Hepci Creative Commons License 2020.01.31 0 0 73220

Veszprémben, Győrben, Szombathelyen azért van jó étterem az Oliván kívül is, ahol beleférne árban a borod poharaztatása.

Végigjártad őket?

A kereskedőid elsősorban Budapesten nyomulnak...

Előzmény: BZoltan (73209)
altimus Creative Commons License 2020.01.31 0 0 73219

> Házalni nyilván nem fogunk, mert az nem a mi műfajunk. De nem rejtem véka alá, hogy a két mislencsillagos Onyx teljes csapata eljön hozzánk bort kóstolni és beszélgetni a Somlóról meg a mi pincénkről... de a veszprémi gasztro elitjét nem sikerült még megszólítanunk.

 

az onyx, es a hozza hasonlo ettermek altalaban 6-8 fogasos menusort kinalnak, amit lehet borvalogatassal kerni. ezt az ottani somelier rakja ossze, a menusorhoz illoen, es altalaban jo valasztas a borvalogatast kerni. egy ilyen borvalogatasba nyilvan priman beleillenek a kisebb pincek, az egzotikusabb borok ... fo szempont a minoseg es a harmonia az adott etellel. aki vegigmegy egy ilyen menusoron a borvalogatassal az a vegen mar nemigen kezd el plusz borokat rendelni.

 

ezzel szemben egy normal etteremben van egy borlap, amirol a vendeg valogat. tipikusan olyat rendelnek a vendegek szerintem amit ismernek, nem akarnak lyukra futni. ugyhogy a valasztas altalaban az ismertebb boraszatok boraibol fog kikerulni. ugyhogy egy kommerszebb etterembe nehez egy kisebb, minosegi boraszat boraival bekerulni.

Előzmény: BZoltan (73209)
naivkezdo Creative Commons License 2020.01.31 0 0 73218

A kedvemért kostold össze 18cal is, érdekelne mások véleménye. 

Előzmény: Törölt nick (73210)
syntaxerror Creative Commons License 2020.01.31 0 0 73217

Voltam én már ugyanabban a témában hazaáruló sorosügynök és fasiszta rém is, attól függően hogy kivel beszéltem :) Tényleg katasztrófa ez amúgy.

Előzmény: Jocó0423 (73215)
Jocó0423 Creative Commons License 2020.01.31 0 0 73216

Teljesen igazad van, magam is tapasztalom :)

Előzmény: barkócza (73208)
Jocó0423 Creative Commons License 2020.01.31 0 0 73215

Én néha olyan frusztráltan érzem magam ettől a közélettől.

Miért lenne hazaáruló valaki azért mert esetleg baloldali érzelmű?

És miért fasiszta rasszista egy konzervatív jobb oldali polgár?

Úgy ragasztgatunk címkéket mintha kötelező lenne.

A közmédiából folyik a  mindenki soroshívő, libsi, bolsi, keresztény gyűlölő, iszlamista, zsidóbérenc, gyurcsányiszta, aki nem velük van.

A másik oldal szerint meg rasszista, idegengyűlölő, fasiszta, árokásó, gyűlölködő, korrupt az egész fidesz bagázs.

Így élünk ma itt a békés Magyarországban :)

Előzmény: BZoltan (73207)
csalapet Creative Commons License 2020.01.31 0 0 73214

Neked itthon ki a kereskedőd?

Előzmény: BZoltan (73209)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.31 0 0 73213

Ebben nagyon egyetértünk, ciki, h nem vagytok pl. az Olivában. Mármint az Olvinák ciki. De hogy még a helyi borboltokban is csak elvétve kapni SAP-ot... 

Előzmény: BZoltan (73209)
syntaxerror Creative Commons License 2020.01.31 0 0 73212

Füredről ajánlanám még a Sparheltet, az egy kedvenc helyem, meg a Baricskát, ami meg a csárda stílusban stabilan jó

Előzmény: BZoltan (73193)
barkócza Creative Commons License 2020.01.31 0 0 73211

Tökéletesen egyetértek. Nagyon bosszant, hogy nem lehet (vagy csak nem tudok róla?) Veszprémben jó somlói (akár balatoni) bort kapni. Jó pár éve volt, amikor a Somló alatt autóztam el, és benéztem a Flamingóba, hogy hátha árulnak somlói bort. Nem. Vargabort mértek. Aztán akkor Tüskevár elején volt az a bolt, ahol többnyire Tornait árultak akkor. Sajnos, nem jutok el mostanában (pedig van jócskán adósságon :), de nagyok kíváncsi vagyok a Félútonra.

Előzmény: BZoltan (73209)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.31 0 0 73210

Ettől még vettem egy 2017-es SAP Juhfarkot tegnap :) Akkor lesz jaj neked, ha rossz bort palackozol :)

Előzmény: BZoltan (73207)
BZoltan Creative Commons License 2020.01.31 0 0 73209

Számomra egyébként az, hogy az Olivában poharaztassák a borunkat az nagyobb presztízs lenne mint az, hogy Belgiumban meg Londonban és Kaliforniában 2-3 csillagos menő helyeken. Nálam a lokálpatriotizmus és a hazafiasság ilyen módon nyilvánul meg. Ráadásul a családom tősgyökeres szentkirályszabadjai és sokat laktunk Veszpérmben. 

 

Komolyan. Kimondottan frusztrál és egy az egyben negatív kritikának élem meg, hogy a borvidékünk régiójában nem sikerült egyetlen jó éttermet sem meggyőznie a borainknak. Én ebből azt vonom le, hogy valamit rosszul csinálunk. Ha jól csinálnánk akkor a termésünk felét/harmadát mi is Veszprémben, Pápán, Ajkán, Győrben, Szombathelyen, Sümegen adnánk el helyi fogyasztóknak és éttermeknek... pont ahogy bajnár is szépen eltolja a borát a pécsieknek.

 

Házalni nyilván nem fogunk, mert az nem a mi műfajunk. De nem rejtem véka alá, hogy a két mislencsillagos Onyx teljes csapata eljön hozzánk bort kóstolni és beszélgetni a Somlóról meg a mi pincénkről... de a veszprémi gasztro elitjét nem sikerült még megszólítanunk.

Előzmény: barkócza (73206)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!