Keresés

Részletes keresés

DLala Creative Commons License 1999.11.10 0 0 333
Milyen egész osztályok meg nosztalgiaest? Kifejtenéd?
Előzmény: Hacsek (329)
Szezso Creative Commons License 1999.11.10 0 0 332
Ahogy elmézem, nektek már nem is kell oszttalit tartanotok. Itt letudjátok az egészet. Látszik, hogy a komputert nem nekünk találták ki. Mi még a számtech-teremben egy HT körül nyomultunk egyszerre vagy tízen. A fakultáción meg lyukkártyákra irtunk.
Hacsek Creative Commons License 1999.11.10 0 0 331
Olvasd el alább!
Jahe + én együtt fűztük egy kislány fejét éccaka a lapostetőn. A kislány nem volt lapos...
Be kell valljam, ott akkor hirtelenjében Jahe volt a nyerő, de aztán egy fél évig én futottam a leányzóval a tiszteletlen köröket.
Előzmény: evad (330)
evad Creative Commons License 1999.11.10 0 0 330
Én ebben az üdülőben csak nyaraltam, de tényleg lapostetős.
Meséljetek a kalandokról!
Előzmény: Hacsek (326)
Hacsek Creative Commons License 1999.11.10 0 0 329
Voilá!
Már egész osztályok tartják itt a nosztalgiaestet!
Előzmény: DLala (328)
DLala Creative Commons License 1999.11.10 0 0 328
Ja bocs, most látom, nem is ezt írta.
Legjobb évfolyam rendben :)
Azért volt az illuminált kérdésem, mert naponta ezzel az A-C melyik a jobb témával szívat. Hja, a megszokás.
Előzmény: piano (322)
DLala Creative Commons License 1999.11.10 0 0 327
Miután piano jelezte, hogy itten van ilyen topik is, hát benéztem.
Évfolyam ugyanaz csak A.
Már bocs, de mitol volt jobb a c?
Hello FDRJNS!
Május végén voltam a suliban bent.
Igazgató Dr.B-né Dr.Schr Dr. Á. Dr.
Ig. h. Palojtay T.
Tornanagyvezír továbbra is Glatz. Vele tárgyaltam terembérügyben, mert szerettünk volna tornatermet bérelni. Sajna idopont nem volt jó, de én ilyen nyájasnak még életemben nem láttam. Mint kiderült, a tornaterem bérleti díja a tornatanárokat illeti...
Előzmény: piano (322)
Hacsek Creative Commons License 1999.11.10 0 0 326
Nahát, ez a Visegrád folyton kapcsolatba jön a szesszel (ld. alább Jahe és Én történetét). Gondolom itt is az ELTE üdülőről van szó, aminek közismerten lapostetője van...
Előzmény: piano (322)
karlsruhe Creative Commons License 1999.11.10 0 0 325
aha, pont akkor kezdtem az altalanost...

karlsruhe

Előzmény: piano (323)
evad Creative Commons License 1999.11.10 0 0 324
Alkohol...
De azóta már no pia, piano...
(Bocs.)
Előzmény: piano (322)
piano Creative Commons License 1999.11.10 0 0 323
Krupp Bela, Doszpod Denes , Nagy Laja nem lehet elfeledni. (Saxxon european Tour 1984 ha valakinek beugrik)
piano
piano Creative Commons License 1999.11.10 0 0 322
1983-87 - azaz a legjobb evfolyam - c osztaly.
Korus balhekra emlekszik meg valaki. Giessen-i kirandulas , elotte a felkeszito visegradi taborbol hazazavartak minket. ( alkohol miegymas )
piano
evad Creative Commons License 1999.11.10 0 0 321
OFF
Nyissunk egy „magyar tarka nagy barom” topicot!
Bár szerintem sokkal jobb lenne az emilje, ha ő lenne maga az OVi. Akkor még érteném is a nicket.
ON
Sokkal jobb nick a Hacsek.
(júj,...)
A tosh is nagyon jó, meg a blueye is, meg a nagypapi, meg a brumimackó, meg a szezso, meg a netizen, meg a karlsruhe.
Bocs attól, akit kihagytam.
ÉLJEN ÉS VIRÁGOZZÉK A TREFORT ÁGOSTON GIMNÁZUM IS BUDAPEST TOPIC ÉS ANNAK MINDEN HOZZÁSZÓLÓJA, BELEÉRTVE ENGEM IS! HURRÁ!

Asszem egy kicsit korán keltem föl.

Előzmény: tosh (320)
tosh Creative Commons License 1999.11.10 0 0 320
nekem az MTNB emilcime tetszik, poenos.
Hacsek Creative Commons License 1999.11.10 0 0 319
Van itt a tasztalon egy fickó, az a nickje, hogy "magyar tarka nagy barom". Az ő egyéniségéből pl. a magyar a legkevésbé jellemző.
Előzmény: evad (318)
evad Creative Commons License 1999.11.10 0 0 318
Látod, Hacs, már ezért is érdemes volt voccsolni a diszpélszt, hogy megtudjad, tosh barátunk biza magyar.
Nem csupa öröm az élet?
evad
Előzmény: tosh (317)
tosh Creative Commons License 1999.11.10 0 0 317
bocsi, watch this place, marminthogy erdemes ide vissza-visszaterni, mert hir johet...ahogy azok a kapitalista angolszaszok mondanak, ha erdeklodest akarnanak kelteni. es mondjak is. felreertesek elkerulese vegett en nem vagyok angolszasz, mert magyar vagyok.
Hacsek Creative Commons License 1999.11.10 0 0 316
Ez a "voccs disz plesz" mit jelent?
Előzmény: tosh (315)
tosh Creative Commons License 1999.11.10 0 0 315
altalanosba en is mashova jartam, szerencsere...igy vannak mas elmenyeim, rengeteg, de az mas topik.
es ki kell abranditsalak :) de a viragdobalas 16 evesen tortent, es kozben az is eszembe jutott, hogy a lanyka, aki a cserepet nem kapta el, a viragfelelos (bizalmi allas volt, mint minden abban az idoben) volt.
es ahogy elnezem, igy 30 korul a lentiek nagyjabol meg mindig jellemzoek rank...lehet, hogy a kovetkezo oszttalira (vagy a hivatalosra (ami meg ket*par ev), vagy az ehetire) viszek is egy cserep viragot es kiprobalom, hova jutunk. voccs disz plesz.
Hacsek Creative Commons License 1999.11.10 0 0 314
DE, nagyon lyók vagytok, csak ugye én máshol jártam általánosba, ezért a 12-éves kori élményeim nem kötődnek a Trefort uccába.
Előzmény: tosh (313)
tosh Creative Commons License 1999.11.10 0 0 313
Hacsek, te nem elvezed egyaltalan? :((
mert akkor szedhetjuk a satrunk fajat es nyithatunk egy masik topikot HUJE SAGVARIS TORTENETEK, STB cimmel
Hacsek Creative Commons License 1999.11.10 0 0 312
Ez az, fiatalok, szórakoztassátok 1mást!
tosh Creative Commons License 1999.11.10 0 0 311
en is rohogok, de sokat.
asszem most mar sokan vagyunk itt egy korszakbol, igy meg elvezetesebb.

blueye: megkerdeztem ez asszonytol es o hatarozottan allitja, hogy tenyleg kek az eye...amugy meg meeg jo, hogy tudod ki vagyok, mert ha nem, akkor belenyomtam volna a zx spectrumodba a kepedet (a commodore-om (vajh hol van?) elleneben). hamarosan - ugy jott a hir - ugyis latjuk egymast. ez evadnak meg lecci ne mondd el, hagyd talalgatni.

most akkor gondolkodom valami hasonloan nevetseges baromsagon. pl. amikor a Viszkissel es meg par mas hasonlo viragszallal viragcserepeket dobaltunk, csak ugy, es akkor a 7. dobasnal a lany, aki fele repult, ugy dontott, hogy inkabb nem kapja el, es akkor csorompoles, virag kampec, oriasi rohoges, foldhegyek...es belep a Szilof.

nagypapi Creative Commons License 1999.11.10 0 0 310
Hát igen. A Págerné maga volt a csoda! Ha véletlenül megnézem a Hupikék törpikéket (örök fiatalság) a boszorkányról mindig Ő jut eszembe. Az a hatalmas bibírcsók az orrán...! Mintha Róla formázták volna Bibírcsókát!
A whyskysre visszatérve: nagy arc volt! Ilyen elvakult focistát nem nagyon lehet találni. Szünetekben - télen-nyáron - rohantunk le focizni az udvarra, már ha éppen nem pingpongoztunk, gombfociztunk (ezekben mindig DP. nyert), vagy verekedtünk a Dagadttal (ebben meg általában a Dagadt). Szóval jó kis sportosztály voltunk!
Tényleg a Glatz szüntette be a pingpongot! Nem volt méltó cselekedet egy tornatanártól. Bár lehet, ha kosaraztunk volna a teremben, még be is száll.
Szóval lehet, hogya az iskolai élet nem volt valami nagy, de azért mi csak-csak elvoltunk...
Előzmény: evad (309)
evad Creative Commons License 1999.11.10 0 0 309
Nektek köszönhetően épp a röhögőgörcs kerülget.
A biztosítékot szerintem nem én vágtam le, de a Hülye Pá...-ra emlékszem.
Azt is tudom, hogy az ég egy adta világon semmi nem műkszött, amit összeszereltem. A lámpa se, ráadásul baromi ronda volt. Rondább, mint a Págerné.
Visszagondolva rá, ilyen nőt csak kitalálni lehet, ilyen nő nincs, nem is volt soha, csak mi fantáziáljuk az egészet.
Báj. Rok.
Előzmény: nagypapi (308)
nagypapi Creative Commons License 1999.11.10 0 0 308
Örökké hálásak lehetünk Págernének! Ő tanított meg minket alumíniumlapból hamutartót készíteni (vajon miért kell egy 13 éves gyereknek éppen ilyet tanítani?), és megtanította az összes lehetséges és nem lehetséges varrásfajtát. Egyszer lámpát is csinálhatott. Nagy röhögés volt, mikor valaki (aved, vagy a Whiskys, nem emlékszem már pontosan) levágta a biztosítékokat, mert kipróbálta a "házi készítésű" lámpáját.
AA. egyszer - unalmában, és mert nagyon utálta Págernét - elkezdte vésni a padot. Már a HÜLYE PÁ-nál tartott, mikor lebukott. Págerné persze báírt, de nem csinált nagyobb balhét belőle.
Mi lehet Palojtay Pocokkal? Ő is valami hasonló tárgyat tanított, ha jól emlékszem...
Előzmény: blueye (307)
blueye Creative Commons License 1999.11.10 0 0 307
Ja-Ja a Págerné. Hát ő külön fejezetet érdemelne. Egyrészt, mert megtanított keresztöltést csinálni (Gyakorlati Foglalkozás - a fiatalok kedvéért, terem: hátul a kis tornaterem (no az sem volt semmi - pincében tornázni) fölött, behozott egy bicajt, majd elmondta az elemeit, én már csak arra emléxem, hogy sugárvető lámpának hívta a világító berendezést, annyira röhögtünk, hogy bájrok (beírok) lett a vége. Mi több ő volt a helyettes ofőnk és egy szolnoki kiránduláson (8. oszt.) végig állt a folyosóján a barraknak ahol laktunk, így vigyázva a lányok erkölcseire. Azután cigivel a kezében állva elaludt, s mi már ezt kintről láttuk, mert kimásztunk az ablakon.
- oh azok az osztálykirándulások - ezekről story-tok van?
Előzmény: nagypapi (305)
nagypapi Creative Commons License 1999.11.10 0 0 306
Láccik, hogy kezdő vagyok!
Szóval a Págerné nem öerg, hanem öreg.
Előzmény: nagypapi (305)
nagypapi Creative Commons License 1999.11.10 0 0 305
OFF
Sajnos igen esetleges a net-hozzáférésem, de igérem, próbálok minél gyakrabban bekapcsolódni, mivel igen érdekelnek a dolgok
ON
Eszébe jutnak nektek a tanárok kedvenc mondásai? Én 1re emlékszem:
Öerg Págerné (vajon mi lehet vele) ezt hajtogatta, a gyönyörű kiejtésével:
Báírok, fijam, báírok! (mármint beír egy intőt az ellenőrzőbe.
Előzmény: evad (281)
karlsruhe Creative Commons License 1999.11.10 0 0 304
Ujabb adalek a Trefort sullyedeserol(?): mi kb. gimi harmadik osztaly magassagban jutottunk el idaig. Mi viszont nem gombfociztunk, nekunk harom radirunk volt, egy Vialli, egy del Piero meg me'g valami, nem emlekszem. Lodd at a harmadikat a ket maik kozott, egy lovesbol nincs gol stb.

a legjobb szorakozas megis az volt, hogy szamoltuk, hanyszor tapsol Vörös Laszlo tanar ur egy oran, az egyik sracnak meg naploja is volt rola, olyan bejegyzesekke, hogy 11-23: kiscsibeallas meg hasonlok

karlsruhe

Előzmény: blueye (303)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!