Keresés

Részletes keresés

van_Persil Creative Commons License 2021.01.09 -4 3 793

Az edződ képes volt belehazudni a kamerába, hogy Pijević az EB-n megsérült, ezért nem játszik a Gyør ellen, bezzeg a Kisvárda ellen védett 11 lövést, meg tegnap is volt 12 védése. Miféle sérülés az, ami csak a Gyør ellen jelentkezik? És ezek után még neked áll feljebb? És még mindig nem válaszoltál, hogy ehhez hogy jön Elek? Pont te terelsz!

Előzmény: bengX (790)
hatosfalat Creative Commons License 2021.01.09 0 0 792

NEKA ma elvileg játszik, ezek szerint náluk most nem ragaszkodtak a 10+8 nap kihagyáshoz. 

Azt továbbra sem értem, hogy négy csapat miért nem játszik a hétvégén egyáltalán meccset.

bengX Creative Commons License 2021.01.09 -1 0 791

Én sem hagytam ki őket. Az átlövéseket azért emeltem ki, mert ebben történt jelentős előrelépés Bboglár óta.

Előzmény: RnD (784)
bengX Creative Commons License 2021.01.09 -1 2 790

Tolsz valami ostobaságot, utána meg értetlenkedsz, most meg terelsz. Ehhez már jár a gratuláció.

Előzmény: van_Persil (783)
bengX Creative Commons License 2021.01.09 -2 0 789

Pont arra válaszoltam, de semmi gond. Nem neked ment.

 

Előzmény: Gojira (782)
RnD Creative Commons License 2021.01.09 -3 4 788

A Fehérvár sikerének a titka az h összeraktak egy nagyon jó védekezést három hónap alatt. Méghozzá egy nagyon jó 5:1-es védekezést, ami azért nem akármi.

 

Csak egy példa: az első félidő végén Bandelier lőtt középen felugrásból kapura, ezt a lövést Bardi Fruzsi a vonalon blokkolta, de ugyanakkor Boldizsár Bia is ott volt már kilenc méteren és ütközött Bandelier-vel (ehhez előtte Mayer Szabinátt kellett eltüntetnie maga elöl...) Szóval itt az ellenfél átlövő játékosán ugyanabban a szituációban egyszerre két védő is védekezett, nemcsak egy. Méghozzá pontosan. Ez azért már valami.

 

Itt az EB után néhányan azt mondták h egy magyar csapatot képtelenség megtanítani jól védekezni. Íme, itt az ellenpélda. Fehérváron sikerült, méghozzá nyitott védekezésre, amit sokak szerint mi magyarok nagyon nem szeretünk. De mégsem lehetetlen ez, csak akarni kell. És persze sokat gyakorolni h jól menjen.

RnD Creative Commons License 2021.01.09 -2 5 787

VEm beállónak is ígéretes. A falban ő mozog legjobban az új beállósaink közül, passzokat faultban is jól vesz át. Sajnos nem kap túl sok játékidőt, de ha pályán van, mindig látunk tőle ügyes akciókat.

Előzmény: Trombozis4 (786)
Trombozis4 Creative Commons License 2021.01.09 0 0 786

Gerháth Kincső és Varga Emőke két olyan játékos a fiatalok közül, aki potenciálisan számításba jöhet pár év múlva a felnőtt válogatott háromasvédő posztra. Testalkatilag alkalmasnak érzem a feladatra mindkettőjüket, mert nem csak magasak, hanem erősek és dinamikusak is. Meglátjuk, hogy mennyit tudnak fejlődni a Fehérvár csapatában..

Előzmény: RnD (785)
RnD Creative Commons License 2021.01.09 -1 3 785

Kincsőből egészen klassz zavaró védő lett három hónap alatt. (Mondjuk sejtettem h a magasságát hatosfalas védekezésben jól ki lehetne használni, róla nem lő gólt Mihajlicsenko olyan könnyen...de zavaró védőként is nagyon jó lesz.)

 

Ezen kívül szuper ha hetesekről van szó, az ETO ellen 6/6-ot tudott (és ott nem akármilyen kapusok vannak). A legjobb az h Kincső az ETO meccs előtt a felnőtt NBI-ben összesen kétszer állt be hetest lőni, és akkor is az egyiket kihagyta. Úgyhogy két hetes és aztán rögtön jött Solberg, Glauser és a 6/6.

 

Most már csak átlövőként kellene őt beindítani. Plízzz......

RnD Creative Commons License 2021.01.09 -1 4 784

"...Külön örülök az átlövőink remek teljesítményének.."

 

Az első félidőben két átlövésgól volt csak (a tizenháromból). Bardi Fruzsi ugyanennyi idő alatt lőtt két gólt (meg egy harmadikat amit a jv-k nem adtak meg, mondván befújták a faultot, de miért...?). Plusz kiharcolt egy hetest, kétszer labdát szerzett amikor Gorilszkát meg akarták játszani, és a félidő végén ő blokkolta Bandelier lövését, amiből Májer Kiki aztán gólt tudott lőni.

 

A szünet után meg Varga Emőke három gólt lőtt négy perc alatt. Ezzel aztán végképp padlóra küldte az ellenfelet.

 

(Csak hogy dicsérjem a beállósokat...:)

van_Persil Creative Commons License 2021.01.08 -2 0 783

Csoda-doktorok vannak Fehérváron, na. De ehhez mi köze Elek Gábornak?

Előzmény: bengX (781)
Gojira Creative Commons License 2021.01.08 -1 0 782

De akkor arra reagálj, ne valami teljesen másra.

Előzmény: bengX (781)
bengX Creative Commons License 2021.01.08 -2 1 781

Volt ennek egy előzménye van_Persil részéről - arra nem tartottam fontosnak a reagálást, csak most, hogy nem tudott leszakadni róla... - nem véletlen az idézőjeles rész a kommentjében. 

Előzmény: Gojira (779)
van_Persil Creative Commons License 2021.01.08 0 0 780

???

Előzmény: bengX (778)
Gojira Creative Commons License 2021.01.08 -2 2 779

Bocsáss meg, de ezt sehogy sem értem. van_Persil azt írta, hogy

 

"Felépültek a Fehérvár "sérültjei" (Pijević és Triscsuk)."

 

Erre miért válasz szerinted az, hogy

 

"Mintha nálatok Elek szájából csupa okosságot lehetne hallani, semmi terelés!"

 

Szerintem a kettőnek semmi köze egymáshoz.

Előzmény: bengX (778)
bengX Creative Commons License 2021.01.08 -4 1 778

Mintha nálatok Elek szájából csupa okosságot lehetne hallani, semmi terelés!

Előzmény: van_Persil (776)
bengX Creative Commons License 2021.01.08 -1 0 777

Nem egyszerű kérdés. A Szombathely nem játszott jól, de ehhez nekünk is volt némi közünk, azt hiszem. Fontos, hogy a fiatalok egyre jobbak, ez a mai, igazán önbizalom növelő játék volt részükre.

Előzmény: Süni2 (773)
van_Persil Creative Commons License 2021.01.08 -2 0 776

Felépültek a Fehérvár "sérültjei" (Pijević és Triscsuk).

Előzmény: Süni2 (773)
bengX Creative Commons License 2021.01.08 -1 0 775

Erre azért nem számítottam, tartottam a Szombathelytől, de ez legyen a legnagyobb tévedésem. Bravó Csajok -így, nagybetűvel - klassz védekezés, támadásban pedig kitűnő játék. Külön örülök az átlövőink remek teljesítményének, de beállóból, és szélről is szép gólokat lőttünk.
Ez ma nagyon rendben volt!

ducikenyér Creative Commons License 2021.01.08 -1 1 774

Misike is homály. 

Előzmény: G-T15 (772)
Süni2 Creative Commons License 2021.01.08 -1 0 773

Nem tudom eldönteni, hogy a Szombathely ennyire pocsék, vagy az edzőváltás volt ennyire jó húzás a Fehérvártól.

G-T15 Creative Commons License 2021.01.08 -3 0 772

 A " buta Elek" mennyien van, hogy közéjük engedni. A narancs....k is elviselték Szájerék életvitelét, a "Fradisták is elviselik Eleket és a Mádi úti f..rablót". Ez utóbbi félmondat mit látható idézet néhányuktól. Én úgy látom, hogy mind Misike, mind mások elég jól beilleszkedtek. Volt aki nem. A sport és az emberek már csak ilyenek.  

Előzmény: ducikenyér (771)
ducikenyér Creative Commons License 2021.01.07 -1 3 771

Fradistaként mondom, hogy nem. Vámost nem szabad a buta Elek közé engedni.

Előzmény: hatosfalat (768)
codi1993 Creative Commons License 2021.01.07 -1 0 770

Ja én sem úgy értettem hogy lemondanak.  Ha nem hogy következő szezonban valahova szinten még kölcsönbe mivel rehab után harmadiknak a posztján nem lenne túl ideális. Békéscsabánál biztos jobbá fog menni mivel ők kiesnek majd. Fehérvár, Szombathely, Kisvárda jó lehet. 

Előzmény: RnD (767)
Süni2 Creative Commons License 2021.01.07 -1 1 769

Az EB után Zácsikkal és vele is megjelent egy interjú a felvidéki sajtóban, és arról beszélt, hogy a jövőben gyakrabban szeretne hazalátogatni a szüleihez a pihenőnapjain. Mivel ez Debrecenből elég nehéz lett volna, lehetett sejteni, hogy kamu volt a vele kapcsolatos pletyka.

Előzmény: ZLajos (764)
hatosfalat Creative Commons License 2021.01.07 -3 0 768

Az én nagy reményem az lenne, hogy Vámos Fradi, akkor meg Lakatos Debrecen lenne. De erre persze minimális az esély.

De ettől még Lakatos mehet Siófokra Danyihoz.

Előzmény: ZLajos (764)
RnD Creative Commons License 2021.01.07 -2 6 767

Meglepődnék ha Borgyos Pannáról lemondanának. Ő egy fantasztikus tehetség.

 

Persze most ez a bajnoki év kimarad neki sajnos, és utána lehet kölcsönadják egy másik csapatba egy évre (remélem a Békéscsabánál jobb csapatba).

Előzmény: codi1993 (765)
ducikenyér Creative Commons License 2021.01.07 0 1 766

Hajrá, Nina! Sose volt utánpótlás válogatott, ha az ulibuli meccseket nem nézzük! 

codi1993 Creative Commons License 2021.01.07 0 0 765

Akkor Borgyosra sérülése után sem számítanak. Kevesebb mint egy év alatt be lehet kerülne egy Debrecenben ha jó teljesítményt nyújt kisebb csapatban egy játékos. 

Előzmény: ZLajos (764)
ZLajos Creative Commons License 2021.01.07 -1 1 764
Előzmény: RnD (763)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!