Keresés

Részletes keresés

abitofi1 Creative Commons License 2004.03.17 0 0 149
Szép egyenletesen,nem bőrbetegség miatt.Ha megfésülöm állandóan tele van a fésű a szörrel,ha eljön a lábunknál,nem gyözzük leszedni a ruhánkról.Az a legrosszabb,hogy nem tudom magamhoz ölelni mert utánna nem szabadulok soha a szörtől!
etzelsdorfer Creative Commons License 2004.03.17 0 0 148
Üdv!
Mit értessz szőrhullás alatt?
Foltokba?Egyenletesen?Időközönként?
Előzmény: abitofi1 (147)
abitofi1 Creative Commons License 2004.03.17 0 0 147
Tanácsot szeretnék tőletek kérni,szőrhullajtás ügyben.A cicámnak egész évben vannak ezzel problémái,de azt mondták ez természetes a perzsáknál.Mit tudnátok ajánlani mégis ami jó lehet?
un Creative Commons License 2004.03.17 0 0 146
Csak egy almot terveztem, és azt biztosan, mert már vannak "örökbefogadó szülők", akik szeretnének kölyköket. Utánna - természetesen - ivartalaníttatni szeretném a cicámat. Szó sincs vállalkozó szellemről, megfontolt döntés eredménye az elhatározás.
Előzmény: Tibbe (144)
Tibbe Creative Commons License 2004.03.15 0 0 145
Tibbe Creative Commons License 2004.03.13 0 0 144
Szia!
Biztos vagy te benne , hogy a tíz hónapos cicádat be kell pároztatni?
Nagyon sok csinos cicakölyök születik ilyenkor tavasszal sok felügyelet nélküli csinos cicától, és nagyon sokan várnak majd gazdára, vagy pusztulnak el...
Mi lesz a sorsa a születendő kiscicáknak? Meg a következő almoknak?
Ezek után minden tüzelésnél keresel majd neki egy csinos kandúrt?Vagy majd keres magának?::::::::
Szerintem a vállalkozó szellemedet inkább abban kéne kiélni, hogy elviszed ivartalanitattni.
Egyébként a fotelban fekvő árnyalt ezüst perzsa kandúr is ivartalanitott.
Előzmény: un (143)
un Creative Commons License 2004.03.13 0 0 143
Sziasztok,
csak most kapcsolódtam be a topikba, és segítségeteket szeretném kérni.
Van egy rém bájos és jótermészetű cicám, Ozzy, aki meglepően hasonlít a 134-es hozzászólásban, Tibbe által közzétett képen látható cicára - csak kicsit kisebb és lelkesebb pofát szokott vágni. (Később még megpróbálok képet feltenni róla.)Igaz Ozzy nem fajcica, hanem egy himalája kandúr és egy szürke cirmos házi mama találkozásának eredménye. Most 10 hónapos és tüzel, partnert keresek neki. Reményeim szerint, egy hosszú, sötét szűrű papával csinos kölykeik lennének. Ha tudtok vállalkozó szellemű - és a fent leírtakhoz hasonló adottságú - hímekről értesítsetek e-mailen.
Előzmény: Tibbe (134)
Tibbe Creative Commons License 2004.03.10 0 0 142
Szilvi
Voltál vele orvosnál?!!!

Nincsenek cicaleszármazottaim, nekem a cicák ivartalanitottak.


Cicahókirálynő:))
Előzmény: Szilvi_c20xe (140)
etzelsdorfer Creative Commons License 2004.03.08 0 0 141
TIBBE!!!
A macska gyönyörű!!!!
Vannak leszármazottak?
Előzmény: Tibbe (134)
Szilvi_c20xe Creative Commons License 2004.03.08 0 0 140
Sziasztok!

Egy nagy problémám lenne... Angel nevű cicám ma reggel szőrt hányt... ez eddig nem is lenne olyan nagy gond (bár mostanában már ritkán szokott, nem kap szőroldót, azt hallottam, hogy a Royal Canin perzsához nem kell adni plusszban) tehát a gáz az, hogy VÉRESET hányt... körülötte tiszta vér volt... Nem tudom mi lehet ez :( Nagyon megijedtem, néztem a testét, de nem meleg, szerintem nem lázas...
Nem tudom mitől lehet, viszont utána kapott enni,és azt jó ízűen megette...
nekünk volt régen egy fertőző hashártya pozitív tesztünk, ugye nem lehet ezzel gond????
Valakivel történt már ilyen?

abitofi1 Creative Commons License 2004.02.29 0 0 139
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

1 kicsit belefáradt a nagy munkába !!!!

Tibbe Creative Commons License 2004.02.29 0 0 138
O.K.:)
Előzmény: abitofi1 (137)
abitofi1 Creative Commons License 2004.02.29 0 0 137
Van persze kutyával 1ütt,csak még nem raktam fel.
Sirály a kép,éppen lepofozza a kutyámat rajta.Majd felteszem.
Előzmény: Tibbe (136)
Tibbe Creative Commons License 2004.02.28 0 0 136
Szeretnek éjjel rajcsúrozni, próbáld jól lefárasztani este:))
Mesélj róla máskor is!
Képeid is vannak róla ? a kutyával együtt is?
Előzmény: abitofi1 (135)
abitofi1 Creative Commons License 2004.02.28 0 0 135
Hali mindenkinek !
Itt egy új vadmacska gazdi>
Látom itt nincs nagy forgalom,elég karcsu a brigád!Az én perzsám egy zsemleszinü szép kandúr.
Kicsit lökött,de mi igy szeretjük amilyen.
Néha ki szokta osztani a kutyumat,de külömben jól megvannak 1ütt.Azt hozzá kell tennem hogy a kutyum
1 "NÉMETJUHÁSZ". 1 kérdés : az én nyünyöm ez a beceneve,este meg szokott bolondulni,és össze - vissza rohangál,és nyávog közben ! Ez normális ? Mert szerintem nem . A rendes gyári neve Alias < TOFI >.kIRÁLY NÉV NEM ? Na ennyit bemutatkozás képp.
Tibbe Creative Commons License 2004.02.27 0 0 134
Tibbe Creative Commons License 2004.02.04 0 0 133

Tibbe Creative Commons License 2004.02.04 0 0 132

Tibbe Creative Commons License 2004.02.04 0 0 131

Tibbe Creative Commons License 2003.12.31 0 0 130

.
feketemakka Creative Commons License 2003.12.18 0 0 129
Van róla képem is majd próbálkozom beraknya.
Ezenkivül akaratos, makacs, néha durcás, viszont imádja a legyeket -gyilkolni-

Néha nem tudom, hogy én tartóm őt vagy ő kegyeskedik elviselni engem.

A többi kandur is ilyen?

fkmk

Előzmény: feketemakka (128)
feketemakka Creative Commons License 2003.12.18 0 0 128
Szevatok

Nekem is van szép fekete perzsa makkám. 8.5 kiló. Nics ivartalanitva :-). (Egyáltalán ,hogy juthat bárkinek az eszébe egy FÉRFIT kiherélni :-)))

Az általánosságban vett tapasztalattal ellentétben, miszerint a macskák nem szeretik a vizet, BÉla makka imádja.

Folyik a csapból a viz, Béla makka aláfekszik és játszik vele aztán takarithatom a fürdőt.

Ezen kivül lusta mint a dög, finnyás mint egy szüzlány, és hajnali kettő és négy között szokott focizni.

Meg vagyok vele áldva mégse adnám semmi pénzért.

fkmk

Előzmény: zsigrai76 (127)
zsigrai76 Creative Commons License 2003.12.05 0 0 127
Sziasztok!
Befogadott perzsa cicának keresek szerető gazdit. Fekete(gesztenye)-fehér ivartalanított kandúr, két éves.
30-347-5789 anita
gy.bea Creative Commons License 2003.12.02 0 0 126
Sziasztok!

Beillesztek egy képet a cicámról. A neve Marci.


Csak illesztettem volna, ha sikerült volna... :)
Hogy kell ide képet beilleszetni?

Bea

gbern Creative Commons License 2003.12.01 0 0 125
Szia! A legtöbb szaküzletben találsz kifejezetten perzsa cicák számára készült fésűt, de ezek viszonylag drágák, bár lehet, hogy tényleg hatékonyak. Én sima sűrű fogú fésűt használok, csak kicsit gyakrabban kell őket vele átkefélni.
Előzmény: gy.bea (124)
gy.bea Creative Commons License 2003.12.01 0 0 124
Sziasztok!

Milyen fésű a legalkalmasabb a szőrét ápolni?
Bea

gbern Creative Commons License 2003.11.29 0 0 123
Szia 8bit! Köszönöm szépen a macskuszok nevében is a dicséretet, átadom nekik :)

A kiállítás ha jól emlékszem, akkor a XI. kerületben lesz a Zsombolyai u. 6-ban, ez a TIT Stúdió Egyesület székháza. Egy telefonszámot találtam, érdemes lenne felhívni őket, hogy nem változott-e a program. Bár én egy héttel ezelőtt láttam kiplakátolva. Szóval a telszám: 466-9019.

Üdv, gbern

Előzmény: 8bit (121)
gy.bea Creative Commons License 2003.11.29 0 0 122
Sziasztok!
Tegnap vettünk egy perzsa cicust. Van valami tanácsotok egy kezdő perzsásnak?
Bea
8bit Creative Commons License 2003.11.28 0 0 121
Kedves Gbern!
Mind a két cicád gyönyörű,Mili is,Artúr is:)
Utánanéztem a jövőheti macskakiállításnak,de két telefonszámon kívül-amik nem voltak elérhetőek-nem találtam semmit.Esetleg tudnál nekem segíteni,hogy hol keressem?Vagy egy helyszínt tudsz mondani?
Köszönöm:Dóra
Előzmény: gbern (120)
gbern Creative Commons License 2003.11.27 0 0 120
Szia 8bit! Ne haragudj a késői reagálásért, de csak most olvastalak. A mi Artúr cicánk törzskönyvileg arany árnyalt perzsacica. Tényleg meglepően hasonlított Haku a mienkre. Őt tavaly egy decemberi macskakiállításról hoztuk el, és nagyon stramm kis macsek lett belőle. Ha esetleg Agi68 által ajánlott cicák már elkeltek volna, ajánlom nézz ki a BuMe jövő heti kiállítására, azt hiszem 7-én lesz. Hátha találsz kis Haku hasonmást!

Üdv, gbern

Előzmény: 8bit (119)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!