Szép egyenletesen,nem bőrbetegség miatt.Ha megfésülöm állandóan tele van a fésű a szörrel,ha eljön a lábunknál,nem gyözzük leszedni a ruhánkról.Az a legrosszabb,hogy nem tudom magamhoz ölelni mert utánna nem szabadulok soha a szörtől!
Tanácsot szeretnék tőletek kérni,szőrhullajtás ügyben.A cicámnak egész évben vannak ezzel problémái,de azt mondták ez természetes a perzsáknál.Mit tudnátok ajánlani mégis ami jó lehet?
Csak egy almot terveztem, és azt biztosan, mert már vannak "örökbefogadó szülők", akik szeretnének kölyköket. Utánna - természetesen - ivartalaníttatni szeretném a cicámat. Szó sincs vállalkozó szellemről, megfontolt döntés eredménye az elhatározás.
Szia!
Biztos vagy te benne , hogy a tíz hónapos cicádat be kell pároztatni?
Nagyon sok csinos cicakölyök születik ilyenkor tavasszal sok felügyelet nélküli csinos cicától, és nagyon sokan várnak majd gazdára, vagy pusztulnak el...
Mi lesz a sorsa a születendő kiscicáknak? Meg a következő almoknak?
Ezek után minden tüzelésnél keresel majd neki egy csinos kandúrt?Vagy majd keres magának?::::::::
Szerintem a vállalkozó szellemedet inkább abban kéne kiélni, hogy elviszed ivartalanitattni.
Egyébként a fotelban fekvő árnyalt ezüst perzsa kandúr is ivartalanitott.
Sziasztok,
csak most kapcsolódtam be a topikba, és segítségeteket szeretném kérni.
Van egy rém bájos és jótermészetű cicám, Ozzy, aki meglepően hasonlít a 134-es hozzászólásban, Tibbe által közzétett képen látható cicára - csak kicsit kisebb és lelkesebb pofát szokott vágni. (Később még megpróbálok képet feltenni róla.)Igaz Ozzy nem fajcica, hanem egy himalája kandúr és egy szürke cirmos házi mama találkozásának eredménye. Most 10 hónapos és tüzel, partnert keresek neki. Reményeim szerint, egy hosszú, sötét szűrű papával csinos kölykeik lennének. Ha tudtok vállalkozó szellemű - és a fent leírtakhoz hasonló adottságú - hímekről értesítsetek e-mailen.
Egy nagy problémám lenne... Angel nevű cicám ma reggel szőrt hányt... ez eddig nem is lenne olyan nagy gond (bár mostanában már ritkán szokott, nem kap szőroldót, azt hallottam, hogy a Royal Canin perzsához nem kell adni plusszban) tehát a gáz az, hogy VÉRESET hányt... körülötte tiszta vér volt... Nem tudom mi lehet ez :( Nagyon megijedtem, néztem a testét, de nem meleg, szerintem nem lázas...
Nem tudom mitől lehet, viszont utána kapott enni,és azt jó ízűen megette...
nekünk volt régen egy fertőző hashártya pozitív tesztünk, ugye nem lehet ezzel gond????
Valakivel történt már ilyen?
Hali mindenkinek !
Itt egy új vadmacska gazdi>
Látom itt nincs nagy forgalom,elég karcsu a brigád!Az én perzsám egy zsemleszinü szép kandúr.
Kicsit lökött,de mi igy szeretjük amilyen.
Néha ki szokta osztani a kutyumat,de külömben jól megvannak 1ütt.Azt hozzá kell tennem hogy a kutyum
1 "NÉMETJUHÁSZ". 1 kérdés : az én nyünyöm ez a beceneve,este meg szokott bolondulni,és össze - vissza rohangál,és nyávog közben ! Ez normális ? Mert szerintem nem . A rendes gyári neve Alias < TOFI >.kIRÁLY NÉV NEM ? Na ennyit bemutatkozás képp.
Szia! A legtöbb szaküzletben találsz kifejezetten perzsa cicák számára készült fésűt, de ezek viszonylag drágák, bár lehet, hogy tényleg hatékonyak. Én sima sűrű fogú fésűt használok, csak kicsit gyakrabban kell őket vele átkefélni.
Szia 8bit! Köszönöm szépen a macskuszok nevében is a dicséretet, átadom nekik :)
A kiállítás ha jól emlékszem, akkor a XI. kerületben lesz a Zsombolyai u. 6-ban, ez a TIT Stúdió Egyesület székháza. Egy telefonszámot találtam, érdemes lenne felhívni őket, hogy nem változott-e a program. Bár én egy héttel ezelőtt láttam kiplakátolva. Szóval a telszám: 466-9019.
Kedves Gbern!
Mind a két cicád gyönyörű,Mili is,Artúr is:)
Utánanéztem a jövőheti macskakiállításnak,de két telefonszámon kívül-amik nem voltak elérhetőek-nem találtam semmit.Esetleg tudnál nekem segíteni,hogy hol keressem?Vagy egy helyszínt tudsz mondani?
Köszönöm:Dóra
Szia 8bit! Ne haragudj a késői reagálásért, de csak most olvastalak. A mi Artúr cicánk törzskönyvileg arany árnyalt perzsacica. Tényleg meglepően hasonlított Haku a mienkre. Őt tavaly egy decemberi macskakiállításról hoztuk el, és nagyon stramm kis macsek lett belőle. Ha esetleg Agi68 által ajánlott cicák már elkeltek volna, ajánlom nézz ki a BuMe jövő heti kiállítására, azt hiszem 7-én lesz. Hátha találsz kis Haku hasonmást!