Keresés

Részletes keresés

drpassat Creative Commons License 2007.06.22 0 0 295
 Szia, csak azt szeretném megkérdezni hogy annak idején kaptál valami választ a kérdésedre, esetleg sikerült találni egy normális helyet, mert engem is enagyon érdekelne, lassan már pestet teljesen átfésültem de nem akadtam rá!!!
Előzmény: _mirasorvino_ (182)
Hátszél1 Creative Commons License 2007.06.18 0 0 294

Sziasztok!

 

Egy kérdésem lenne. Bélgyulladásra Normix -t kaptam. 3 napig  2*2 adagot szedtem. Nagyon erős hasmenés következett majd hányinger. van ilyen mellékhatása?

bertali Creative Commons License 2007.05.09 0 0 293
Jó drága! Biztos jól élsz belőle.
Előzmény: jamesdean (292)
jamesdean Creative Commons License 2007.05.07 0 0 292

Hali,

ajánlom a HÉ-BÉ Kft által gyártott (Törökbálint, Kerekdomb 66.) HOMOKTÖVIS készítményeket, Itt az Indexen Levendula indított topikot, de olvashatsz még Wikipédia írásokat is. Nagyon erős immunerősítő fenemagas C vitamintartalma miatt.Egymásnak adják ott a kilincset a betegek, akik nem véletlenül járnak az ország minden részéből Törökbálintra..dr. Gond(t) János 06-23/336-239.

 

Előzmény: malone11 (288)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.06 0 0 291

Szió!

 

Nem kaptam Tőled olyan mailt, amire nem válaszoltam... Lehet, hogy eltűnt az éterben?

 

Ana

Előzmény: mopsz001 (290)
mopsz001 Creative Commons License 2007.05.05 0 0 290
Drága Ana!

Küldtem Neked már 1-2 e-mailt, de sajnos egyszer sem válaszoltál rá. Nem baj, csak olyan jó lett volna! :))
Annyira örülök, hogy már ilyen jól vagy , lesz ez még jobb is!!!
Már én is nagyszerűen vagyok!!!!!!
Szép hétvégét Nektek!
Pusza!
Előzmény: Törölt nick (289)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.08 0 0 289

Sziasztok!

 

Rég jelentkeztem, akkor is csupa negatív dologgal. Most azért jöttem, hogy elújságoljam, végre kezdem úgy érezni, hogy megérte a reflux-műtétre elmennem.

Felszedtem 3 kilót, így most állok -5-nél, ami soknak tűnik, de sokkal jobban vagyok ettől a +3-tól.

Sokkal jobban megy a nyelés, már egészben be tudok venni egy quarelin-t, ami nagy szó :-) Akkor van csak gond, ha stresszelek, akkor katasztrófális, dehát a stressz sosem tesz jót a gyomornak :-)

Ami nem megy még (és kétlem, h valaha menni fog már), az egy pohár víz megivása egy húzásra. Max 3 korty, amit egyszerre meg tudok inni, de az már rossz érzés.

Megvan még az evés utáni bal oldali fájdalom, de ez - szerintem - egyéni dolog nálam.

 

Szóval ennyi, úgy látszik, pár hónapnyi türelem kell a műtét után, de utána jön a megváltás :-)

malone11 Creative Commons License 2007.02.27 0 0 288

Sziasztok!

Az egyik barátomnak volt nemrégiben hasnyálmirigy gyulladása. Megállapították, hogy a hasnyálmirigy bizonyos részei elmeszesedtek. Egyenlőre diétás étrendre fogták, ám az a baj, hogy az immunrendszere nagyon legyengült, valamint a testsúlyából is jelentősen fogyott és jelenleg is sokszor vannak fájdalmai. Olyan kérdésem lenne, hogy nem tud-e valaki javasolni olyan immunerősítő készítményt, ami ilyen esetekben segíthetne. Keresgéltem a neten, de kifejezetten hasnyálmirigy gyulladás után szedhető készítményt nem nagyon találtam. Egyéb immunerősítőket találtam, de azoknál nem derül ki, hogy szedheti-e egy hasnyálmirigyes.

Javaslataitokat előre is köszönöm.

Törölt nick Creative Commons License 2007.02.12 0 0 287
Á, biztos nem az, mert 1 hónapja tart már. Én a stresszre fogom, ez olyan jó kis ürügy minden testi kínra :-S
Előzmény: mopsz001 (285)
mopsz001 Creative Commons License 2007.02.11 0 0 286
Küldtem e-mailt kedves Ana!
Jó éjszakát!
mopsz001 Creative Commons License 2007.02.11 0 0 285
Huu....Mi lehet a bajod? Voltál már orvosnál kedves ?
Mondjuk van most hányás -hasmenés járvány. Lehet, hogy az? Mióta megy a hasad?
Jobbulást kívánok Neked.
:))
Puszi!
Előzmény: Törölt nick (281)
mopsz001 Creative Commons License 2007.02.11 0 0 284
Kedves Ana!

Nagyon szívesen elfogadom, mert én pont azt szedem. Hogyan tudod eljuttatni. Ingyen nem tudom, hogy elfogadhatom-e.
Előzmény: Törölt nick (282)
emma01 Creative Commons License 2007.02.10 0 0 283

Hali Ana

és erre mond valaki valami értelmeset?vagy valami virus lehet?

Előzmény: Törölt nick (281)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.10 0 0 282

Sziasztok!

 

Van 2 teljes doboz Refluxon-om, már nem lesz rá szükségem. Kéri valaki? Ingyen természetesen.

 

Ana

Törölt nick Creative Commons License 2007.02.09 0 0 281

Csak nyugodtan :-)

Én mostanában rettentő szarul vagyok, megy a hasam folyamatosan, mínusz 8 kilónál tartok és elég gyengusz vagyok.

Előzmény: mopsz001 (280)
mopsz001 Creative Commons License 2007.02.08 0 0 280
Szia Ana!

Holnap jövök tényleg. Beköltöztünk, majd bővebben holnap. Puszi.
Andi03 Creative Commons License 2007.01.29 0 0 279

Sziasztok! Mostanában nem olvastam a topicot, majd este visszaolvasok.

Előzmény: mopsz001 (278)
mopsz001 Creative Commons License 2007.01.28 0 0 278
Szia kedves Ana!

Ma délután jövök!
Puszi!
Előzmény: Törölt nick (277)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.03 0 0 277

Aranyos vagy, a kilók maradtak, próbálkozom.

Beköltöztetek az új lakásba? Hogy teltek az ünnepek?

Előzmény: mopsz001 (272)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.03 0 0 276
Tudod, nem akartam, h hisztisnek gondoljon, azt mondta 16-án, h kitartás, hát kitartok :-) De vissza fogok menni mindenképp.
Előzmény: kheiron (271)
Pumpesz Creative Commons License 2006.12.29 0 0 275

Szia!

 

Örülök, hogy másoknak is jó tapasztalataik vannak a vitaminokkal kapcsolatban. Azért is fontos ez, mert manapság annyi mindent megetetnek velünk, hogy kell valami ellensúly az egészségünk fenntartása érdekében.

Békés boldog Ujévet Neked is!

Előzmény: mopsz001 (274)
mopsz001 Creative Commons License 2006.12.29 0 0 274

Szia!

 

Ez így van, teljesen egyetértek Veled. Az én ismerőseimnek nagyon bevált a Dr. Lenkei vitaminjai, elmúltak a problémáik.:)) Veszíteni nem veszít az ember ha kipróbálja.

Boldog új évet!

Előzmény: Pumpesz (273)
Pumpesz Creative Commons License 2006.12.28 0 0 273
kedves krezidiesel!A Lenkei féle  honlappal kapcsolatban: én egy kételkedő alkat vagyok, de több, mint egy évi vitaminszedés után már nincs semmi fenntartásom. Azóta nem voltam influenzás és egyéb beteg sem. A marketing-fogásokért én sem vagyok oda, de azért gondolj bele, honnan szereznél tudomást egy ilyen jó dologról másként?
Előzmény: krezidiesel (243)
mopsz001 Creative Commons License 2006.12.26 0 0 272

Drága Ana!

 

Nagyon sajnállak! Remélem mikorra már ezeket a sorokat olvasod már jól vagy és szedttél fel pár kilót is!

A hasdon van pár pont ahol műtöttek vagy nem olyan fajta volt a műtét?

Az ismerősömnek aki férfi, neki semmi baja nem volt utánna és azóta sem pedig pár évvel korábban csinálták a reflux műtétet, és azóta ő lesz...ja, de fűszeres és zsírosabb ételeket is eszik, teljesen rendben van, mint akinek soha sem voltak ilyen problémái.

kívánom, hogy Neked is ilyen legyen!!!!!!!!!!!

Boldog Új Évet Nektek!

 

 

Előzmény: Törölt nick (268)
kheiron Creative Commons License 2006.12.21 0 0 271
Hívd fel, kérdezd meg, mit mond. Ünnepek jönnek, ne várj januárig.
Előzmény: Törölt nick (270)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.20 0 0 270

Szia!

 

A doki 2-3 hetet mondott. Ez már letelt, de nem érzek semmi javulást. 3 napja egyszer már sikerült mérhető adagot ennem, de másnap egésznap ment a hasam.

Igazából nem tudok mást csinálni mint türelmesen várni, hogy jobb legyen.

 

Ana

Előzmény: emma01 (269)
emma01 Creative Commons License 2006.12.16 0 0 269

ANA

nem irigyellek, marha szar lehet egy ilyen műtét után, de kitartás.

és a doki mit mondott mennyi idő után várható javulás?

Előzmény: Törölt nick (268)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.15 0 0 268

Sziasztok!

 

Megvolt a reflux-műtét... Nagyon szar. Hacsak tehetitek, ne vessétek alá magatokat. Azóta alig tudok nyelni, minden egyes korty, falat iszonyú fájdalmat okoz, amikor megérkezik a gyomromba. Nem tudom, ez mikor fog elmúlni, de nagyon nehezen viselem, már semmi étvágyam, 6 kilót lefogytam és a környezetem azzal basztat, h többet kéne ennem...

Az ágyat még mindig kívánom, pedig ez nem jellemző rám. Nem tudok egy napot fent lenni, és akkor aktívkodásról még nem is beszéltem... Ma voltam az OBI-ban, nem tartott soká, félóra volt az egész, de mostanra teljesen kipurcantam. A hab a tortán, hogy szét van verve a lakásunk, itt dolgoznak a munkások, egyedül a fürdőszoba maradt ép, oda lettem beszállásolva, dehát lefeküdni oda esélytelen.

Nagyon bízom benne, hogy az ünnepek alatt legalább csipegetni fogok tudni. A megjelenésem maga a katasztrófa; a seggen feszülő nadrágjaim konkrétan lógnak, egy csontváz lettem.

Sokszor sírok, h kellett-e ez nekem. Én, aki mindigis imádtam a csülköt meg a disznótorost, most hányingert kapok a látványuktól. Az, h ehetem-e, már fel sem merül, mert nem kívánom.

 

Ennyit mára a pozitív energiából...

Ana

mopsz001 Creative Commons License 2006.11.28 0 0 267

Kedves Ana!

 

Hamarosan írok e-mailt, csak már múlthét óta elkezdtünk költözködni az új lakásunkba. Az albiban még van egy pár műszakicikk és 3 bútor darab. Persze még ott vagyunk.

Sokszor puszillak!

mopsz001 Creative Commons License 2006.11.24 0 0 266

Kedves Ana!

 

Nem kérhetnék Tőled egy e-mail címet?

Szertenék kérdezni pár dolgot priviben a terhességről...... Nagyon szeretnénk már kisbabát!!! Egy vezetékes teli szám még jobb lenne. Előre is köszönöm.

 

Az én e-mail címem: mopsz001@freemail.hu   .  A teliszámot természetesen csak priviben ha egyáltalán megadod.

 

Priviben a nevemet tudni fogod. :))

 

Puszi!

 

Jó éjszakát!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!